בוקר טוב. יש לי הסכם עם בורא עולם- הגשם בלילה וביום

tamarsharoni

New member
הדג מסריח מהראש/ אין עשן בלי אש/ משהו רקוב בממלכת דנמרק.

יעל , לפי האגדות , סוס נבחר לסנאט בטרויה .
ובלי צחוק ראשית אי אפשר לבטל במחי יד את כל פעולותיו של גנץ . כבודו ומעשיו במקומם מונחים . אם היה רמטכ"ל , ועד כה לא היו תלונות על תיפקודו , כנראה שהיה טוב . נכון שרמתכ"ל וראש ממשלה , זה לא אותו הדבר . אבל גאנץ בא בידים נקיות והמון , המון רצון טוב לתקן .ועם זאת אני מאמינה שעדיף ראש ממשלה ישר הגון שאין לא תיקים במשטרה , מאשר אחד , שיהיה מוכשר ככל שיהיה , אי אפשר להאמין למילה שיוצאת מפיו , ובנוסף , יכול לפתוח חנות לתיקים , מרוב שיש לו כאלו . ואני בשום אופן לא מאמינה שבפקליטות תפרו לו תיקים שהפרקליטות שמאלנית היועמש שמאלן, וכל יועציו שהפכו עדי מדינה , כולם שקרנים .
לא מתאים לי שאדם כזה ישב בראש הממשלה שלי/נו , ויתן דוגמא לעם . והוא כבר נותן דוגמא , ראי את חבריו לממשלה , רובם משקרים לפי החליל שלו .
מגיע לנו יותר טוב .

מינהר

New member
גנץ זה גם שלם. והוא נראה אדם הגון ומוכשר.

אני הייתי בהרקדה בגבעתיים. היו הרבה אנשים, כנראה בגלל הגשם. הקדמתי לחזור כי כף הרגל קצת כאבה לי.

tamarsharoni

New member
כשנולדו נכדי הבכורים , במשקל 1200 ו1300ק"ג

שבועיים באינקובטור , וברית בגיל 3 חודשים . בתקופה של 3 החודשים , שעדין לא היו להם שמות קראנו להם הנץ וגנץ . כמובן שהיום אינני זוכרת מי הוא מי .

מינהר

New member
אני מסכימה איתך, תמר. הוא עבר את הגבול

בתיקים ובזריקת בוץ. אני לא מאמינה שאין במפלגה שלו אנשים מוכשרים שיוכלו להיות ראש ממשלה, שר חוץ [לחוד] ושר בטחון [לחוד]. שלא לדבר על שר תקשורת [לחוד]. כל כך פוחדים ממנו? זו תעודת עניות להם. אז אולי צריך להביא ראש ממשלה מהודו, כמו שמביאים מתכנתים.

אדזה 900

New member
פרשת השבוע

אני מוכרחה להתוודות שאני כן צופה בפרשת השבוע,נכון,לא תמיד זה מעניין אבל לפעמים וזה תלוי במרצה זה פשוט מאלף.יש דברים שנתונים לפירושים שונים שלא חשבנו עליהם קודם ותמיד יש מה ללמוד.קחו למשל את הפרשנות של יצחק חברנו בכל יום שישי,יש לו כל כך הרבה ידע והבנה והקבלה לזמנים שלנו,כף לקרוא ולהעשיר את היידע שלנו,וכמו שתמר אומרת יש אנשים שקוראים ונהנים,ישר כח יצחק.

מינהר

New member
בוקר טוב. יש לי הסכם עם בורא עולם- הגשם בלילה וביום

בהיר. הוא לא מקיים את ההסכם. אבל אני אסע בכל זאת להרקדה בגבעתיים.

tamarsharoni

New member
מינהר מה זה מתכנתים?

אף פעם לא שמעתי מילה כזו .
מי שבוחר באביב נתניהו , בקיץ יקבל כץ או פייגלין !

אדזה 900

New member
החלפות

תמיד כדאי להחליף משהו ישן בחדש ועד שלא נחליף לא נדע,נכון זה הימור והארץ שלנו תמיד נמצאת במצב כזה שאסור להסתכן,אבל זה לא בריא לאף מדינה בעולם שאנשים נדבקים לכיסא ומתעקשים וחושבים שהם הכי טובים ולא נותנים צאנס למישהו אחר.יש עוד מספיק אנשים טובים וישרים וחכמים במדינה שלנו וצריך לעשות הכל כדי לתת להם הזדמנות.למה זה טוב לאמריקה ואנחנו שמחקים כל דבר אמריקאי רק את השלטון לא מחקים?איפה יש עוד כל כך הרבה מפלגות שהאותיות אפילו ברבוע כבר לא מספיקות.אני מקווה שהפעם העם יהיה חכם וסוף סוף ישליטו סדר בנושאי המנהיגות.

מינהר

New member
בהחלט, אדזה, לא טוב שמישהו חושב שהוא

אסד או ארדואן או פוטין.
אגב, אתמול ראיינו את הבן של לפיד שלומד קרימינולוגיה באריאל. בחור חמוד, שאמר שאינו מתאים לפוליטיקה. רוצה לענות ליאיר נתניהו אבל מתאפק.

שבת טובה

עוד מעט תיגמר השבת ואני רק לפני שעה התחלתי את היום,אני כבר לא
מתנצלת על היעדרות מהפורום, לפעמים לא בא לי וזהו, תעשו עם זה מה
שאתם רוצים, עכשיו כשרציתי להכנס, הייתי צריכה לדלג על מכשולים
ולמצוא את השרשור הנכון, אני באמת כבר הרבה פעמים ביקשתי לא להשתרשר,
אחרי תגובה של היום הקודם, אלא להתחיל את השרשור ביום החדש,
אבל זה לא עובד, אני שמתי לב שגם בפורום המקביל כבר למדו להשתרשר
נכון, חוץ ממישהו אחד, שלא עושה חשבון לאף אחד, אני לא רוצה להזכיר
שמות, אבל אנא, התחשבו , אני גם שמחתי שהפורום הזה לא מתעסק
בעניני פוליטיקה, בשביל זה יש את הפורום המקביל ואת הקבוצה בפייסבוק,
אז זה חדר גם לכאן וזה לא לטעמי, אולי בגלל שאני לא כל כך מבינה בזה
ואולי כי אני רוצה קצת שקט מזה, מספיק לי באמצעי התקשורת ושם אני
מדלגת על זה, אבל מי אני שאכתיב לכם, תעשו מה שמוצא חן בעיניכם,
יעל עם הנקודה האדומה, אני שמחה שנכנסת הפעם לא כטרול, אלא כמי
שיש לה מה לומר, ברוח טובה ואני מקווה שתמשיכי ככה ובמשך הזמן
גם תיכנסי לא כאורחת, אלא כחברה מן המניין.
אני רוצה לומר משהו ומקווה שלא אכעיס אף אחד, הגשם נמאס עלי,
די, הכנרת כבר התמלאה כמו שצריך, הגיע הזמן שהאביב כבר יחגוג,
לי הגשם עושה מצברוח לא טוב, זה לא היה כך, עד שעברתי לפני כמה שנים
את הניתוח ברגל, הייתי ילדת חורף, התרוצצתי עם מטריה, ולא הפריע
לי כלום, חוץ מהשפריצים של המכוניות, אבל זה השתנה והגשם סוגר אותי בבית, כי יש לי בעיה בלהחזיק
מטריה ולנעול נעליים סגורות, אז אני יוצאת רק לעניינים הכי חשובים
וגם את זה אני לפעמים מבטלת או דוחה, נכון, כשיגיע הקיץ, אני אתלונן
על החום והלחות שהם איומים, אבל כרגע אני רוצה קצת מנוחה מהגשם.
אחה"צ טובים, עכשיו אני הולכת להכין את ארוחת הצהריים.

אדזה 900

New member
ציפי

בהמשך למה שכתבתי אני שמה לב שזה לא כל כך תלוי בכותב איפה הוא ממקם את מה שכתב,כי תפוז עושה זאת במקומו,כמו למשל עכשיו הגבתי אחרי הכותב האחרון ומצאתי עצמי כמעט בראש הטור.נראה לי שזה הבלגאן של תפוז.נכון שלא צריך להגיב על נושא של אתמול בתאריך של אתמול ,לפחות צריך להיצמד ליום בו כותבים.ואז יהיה קל יותר לחפש.

הדסהש1

New member
את מזכירה לי אותנו לפני 18.5 שנים

שנולדו הנכדים תאומים לא זהים
ומשקלם היה נמוך כך שאחד מהם יצא כעבור שבועיים ב 2 קילו.והשני שקד נשאר 4 חודשים בפגיה.נולד עם הרבה בעיות שסוחב איתו עד היום.הברית שלו עשינו בבית כנסת רק עם מניין של מתפללים .כי אסור היה לו לבא בקרב הרבה אנשים לכן גם הברית שלו היתה בעיתית אבל הכל מאחוריו.הוא אמור להתגיס באוקטובר דקל כבר גויס.אנו אצל יפעת ותסלחו לי שאני לא אכנס הרבה.כי אין להם אינטרנט ואני עם הפלאפון וקשה לי לכתוב בו.נ.ב.כתבתי היום לפני הצהריים וזה נמחק...לא יודעת מדוע.לא נורא.שבוע טוב שיהייה לכולם

הדסהש1

New member
מסתבר שהתגובה שלי לא נמחקה

אני כתבתי לאחר תמר ומי שכתבה אחרי הפוסט עלה למעלה והשאר כתב בהמשך.כך שהתכתובת שלי ושל אדזה נשארה למטה.כמו שציפי אמרה צריך להקפיד על השרשור
כל יום ביומו תודה רבה

למעלה