שבת שלום ערב 9 באב...אני ביום זה לא צמה

הדסהש1

New member
שבת שלום ערב 9 באב...אני ביום זה לא צמה

רק ביום כיפור.למי שצם שיעבור קל כי בימי החמסינים קשה לצום.
החום בצהריים יפעת ומשפחתה טסים לתאילנד ל 3 שבועות.
בפעם הזאת היא היחידה שרמי לא יהיה שם הוא רצה אבל הוא מחכה לאישור לטיפולי הבריכה ל 3 חודשים שימשיך את זה בתל השומר.
גם שקד חיכה לזה אך זה לא יהיה .תום משרת קרוב והוא ידאג לחיות ולעצמו.כבר ילד גדול.אבל להשאיר בית גדול כל היום לבד אני מאוד חוששת.מקווה שהחברים שלהם ישימו עין .כולם אומרים שאני דאגנית יותר מידי וזה נכון...זאת אני.ציפי אני מקווה שבסוף יהיה פיתרון למטפל לאורי .היום אני אנוח .יש לי כאבים חזקים בברך המנותחת.שנה היה לי מנוחה.כבר אני לא יודעת מה לחשוב הרי הברך היא לא שלי.מה כבר השתבש שם.וללכת שוב לאורטופד ולעבור שוב את הטרטורים ואולי שוב ניתוח זה לא בשבילי דיי אני שבעה ...נסתדר עם זה .דני בעלה של עדי נסע לאירלנד ל 4 ימים וכרגיל אני דואגת שלא תפרוץ שוב פעולה בדרום.אז עדי היתה עם עלמה בת כמה חודשים ויונתן היה בן שנתיים היום זה עוד ילד קטן.ואנו לא יכולים לעזור.עזרנו מספיק אבל לב של אמא ...מקווה שהוריו של דני יעזרו אם יהיה צורך.הנסיעה נקבעה מזמן ליום ההולדת שלו 40.ומחרתיים דקל כבר חוזר...זהו להיום .המשך יום נפלא שיהיה לכולנו ושקט.ליבינו עם הדרומיים...

yaely2

New member
מנהל
שבת שלום כולנו,

המון בריאות, הצלחה בטיפולים והמון נחת לכולנו

אינני מתנצלת רק מסבירה.

אתמול הייתי תשושה ונרדמתי, לא רציתי ב 2 בלילה כשהתעוררתי להכניס הודעה בתאריך חדש שתגרום לבלבול, גם לא הייתי צלולה מספיק כדי לכתוב.
היום אין לי הרבה מה להוסיף אז אני מעבירה את ההודעה שהכנסתי בפייס בוק כדי שהצופים שלא קראו שם יקראו פה
.
אבטחה לקוייה.
בבית חולים בילינסון יש אבטחה לוקה בחסר.
הצועד לאורך רחוב סורוקה מצומת אנסקי/סורוקה לכוון בית החולים
יוכל להיכנס לבית החולים חופשי
לפני חצי שנה פניתי לאבטחה במקום והם השיבו לי "הדבר ידוע".

רוצה רק להוסיף פה בפורום, שעל רחוב סורוקה יש בית ספר לאחיות והתלמידות עוברות יום יום את הרחוב, כמו כול עם ישראל, ונוכחות לדעת לבד שהן לא נצרכות לשום בדיקה.

יעלי

נ.ב יש שם שני שערים בודקים, לצדי הדרך, אבל אין צורך לגשת אליהם אם לא רוצים אפשר לגשת בשקט לתוך בית החולים חופשי חופשי.

צהריים טובים

הדסה, אני ממש אוהבת לקרוא את מה שאת מספרת, אני מקווה שרמי יקבל את מה שהוא מצפה לו ושגם את תקבלי, בעניין הכאב בברך, אני מקווה שאת חושבת נכון איך להתמודד עם זה,אני עכשיו כבר כמה ימים מאד סובלת במקום שבו נותחתי לפני
שלוש שנים וגם אני לא מתכוונת לפנות עם זה לאורטופד וגם לא לרופא שניתח
אותי, אני רק חושבת שיש לזה קשר עם החלפת הכדור ללחץ דם, כלומר, הכדור
המסרטן שנאסר להשתמש בו וההחלפה לכדור אחר, שאולי הוא לא מתאים לי,
כי זה התחיל באותו הזמן, יש לי תור לרופאת המשפחה ואתייעץ איתה,
יעל'י, הגבתי לסיפור שלך על החוסר אבטחה בביילינסון בפייסבוק ואני מגיבה גם כאן, לדעתי, לא צריכים לפרסם כזה דבר ברשתות החברתיות, כי אין לדעת
מי קורא את זה וזה עלול להגיע למישהו שיכול לעשות רע, מה שכן ראוי לעשות
וזה אחרי שקיבלת כזאת תשובה מטומטמת מחברת האבטחה,לפנות למשטרה
וגם להנהלת בית החולים, לא שאני חושבת שזה יזיז משהו למישהו, אבל
אפשר לנסות,
טוב עכשיו לדיווח היומי, כהרגלי בזמן האחרון בשבת, התעוררתי הבוקר
ב11.30, אורי כבר אכל משהו, שתה קפה ולקח תרופות, הוא הסתדר יפה
בלעדי, אני נכנסתי למטבח, הכנתי לעצמי ארוחת בוקר ובמקביל קילפתי
וחתכתי ירקות, הם כבר מתאדים בסיר אידוי ורק עכשיו התפניתי לאכול
את ארוחת הבוקר הרגילה הטעימה שלי, זאת לאחר שאתמול בישלתי
בסיר דוד שלי במשך 4 שעות את הצלי הקבוע שלי,אבל שיפרתי אותו
עם תוספת של תערובת פסוליות לבנות וחומות+חומוס, שהשריתי יום קודם
במים עם סודה לשתיה וגם הוספתי קישקע, כמובן שגם הוספתי כמה
תפוחי אדמה, זה בערך כמו טשולט, אבל זה לא, יצא טעים, חילקתי לקופסאות
פלסטיק והקפאתי, לא יאומן איך אני מצליחה להנדס את הפריזר הלא גדול
שלי,
שבת טובה

המשך

לא רציתי שאחרי שכתבתי כל כך הרבה, הכל יימחק לי כפי שלפעמים זה קורה,
אז אני ממשיכה פה ואני רוצה לספר לכם 2 דברים,
א- שאני גאונה, הזרם בברז של המטבח כבר כמה ימים לא היה מספיק חזק,
אז היום פירקתי את הצינורית שמחוברת לפיה, שטפתי אותה ואת הפילטר,
הרכבתי בחזרה וזה עובד מצויין, חסכתי כסף לאינסטלטור, שבטח היה משכנע
אותי להחליף ברז,
ב, היום חוגג יומולדת ידיד טוב שלי, שמהיום שהכרנו בגריי שיט ובאו,איי,התחברנו והפכנו להיות
נשמות תאומות, אורי מפרגן לנו ואשתו מפרגנת, הוא בשבילי ממש כמו
שאח צריך להיות, גם הילדים שלי ובמיוחד נאוה אוהבים אותו.

שנאבס , אפרופו האינסטלטור .

לפני שבועיים קנינו 2 טלביזיות חדשות . את זו של הממ"ד עוד לא חיברנו . זו של הסלון , הנכד חיבר , אבל יש בעיה ברמקולים . הזמנו טכנאי של הבטוח והוא בחוצפתו אמר שהיות והרמקולים מחוברים בלמטה של ה .T.V אין מה לעשות אלא לחבר מכשיר מיוחד שהוציא מתיקו , ושמחירו 1500 ש"ח . בעוד ששתי ה .T.V ביחד עלו 2000 ש"ח במבצע של הסופרסל . בנוסף במשך ביקורו הוציא מתיקו עוד 4 מכשירים/ כלים/אביזרים שהציע לנו לקנות , כדי שנראה ונשמע יותר טוב בטל.....יה החדשה . , כמובן שלא קנינו כלום , והוא מצידו לא סידר כלום , כנראה שידע שאנחנו מבוגרים והביא איתו את כל מה שאפשר למכור כאקסטרות .

תמר

תנסו לקבל עזרה בתמיכה הטכנית של חברת הכבלים, הם מדריכים אותך
בטלפון, כך זה היה כשהבן שלי קנה לנו את הטלוויזיה שבחדר של אורי,
לילה טוב

למעלה