בוקר אור יעלי אני יודעת שהתורים ארוכים

הדסהש1

New member
בוקר אור יעלי אני יודעת שהתורים ארוכים

לי יש תור ברוטשילד ב 6.8 לנאורולוג שקבעתי לפני 3 חודשים...
אני מקווה שהוא יפתור לי מספר בעיות...הרבה תקוות אין לי.
אני לא יוצאת מהבית ללא כובע...אם אינך זוכרת היכן השארת את הכובע תקני חדש .אתמול קרה לי מקרה של שיכחה.אנו צריכים לצלצל למטפלת שהיא נכנסת ויוצאת.כאשר היא הלכה שכחתי לצלצל ונזכרתי רק לאחר שעות.לא ידעתי מה לעשות.צלצלתי מחוסר ברירה.יצא שהיא עבדה 7 שעות והיא בקושי עושה שעתיים.היום תעשה שעה ואני אצלצל עבור השעה.לי זה גורם בעיה.כי אני שוכחת לפעמים לעשות זאת.בגלל זה אני הולכת לרופא המומחה..זה קורה לי הרבה .אני דיי מפחדת מהרשויות שיטפסו על כך.אבל אם וישאלו אותי אומר את האמת.

בוקר טוב

הבוקר היה צריך להתקשר מישהו שהיה אמור להיות מטפל מחליף, אז הוא לא התקשר, צלצלתי אליו והוא אמר שזה לא מתאים לו והוא הודיע לחברה, הם לא
טרחו לעדכן אותי, אתמול היתה אמורה להגיע אלינו עובדת סוציאלית מהרווחה,
היא צלצלה ודחתה להיום, היום צלצלה מישהי בשמה והודיעה שהיא לא תבוא ועדיין
היא לא יודעת מתי היא תוכל לבוא, אני ממש לא מתעצבנת, מה שיהיה יהיה,
בינתיים אני מטפלת באורי כרגיל והכל בסדר.
עוד מעט אכנס למטבח לטחון תערובת בשרים, שקניתי אתמול וגם להכין
פירות אפויים במיקרו.

yaely2

New member
מנהל
שלום כולם,

המון בריאות והמון שביעות רצון לכם מהחיים.

תודה תמר על ההתעניינות במצבי, תודה ותודה לשאר.

תמר, הכול נכון אלא שהרופא הנוירולוג אליו נשלחתי לא עונה על הסידור של 150 ש"ח , יתכן שהוא עובד רק בקופת חולים ולא יותר. אני אנסה אולי לעקוף את התור אם אוכל,

היום הייתי אצל רופאת א.א.ג באתי בגלל אישור לחידוש חלקיי סי-פאפ ותוך כדי תלונה שלי על אי שיווי משקל אמרה לי שהקריסטלים באוזן זזו לי.אצטרך פיזיוטרפיה.

הדסה, איזה נחמד מצידך. אני באמת קניתי בדרך כובע ב 15 ש"ח, אלא שמהמקום ששכחתי עד המקום שקניתי התייבש לי המוח. בכלל גילית שכול פיסת קרקע שאני חשופה בה לשמש משבשת לי את התאים.

יעלי

הדסהש1

New member
אחר צהריים טובים.קיבלנו ד"ש מדקל עושים

עושים חיים .קודם שלח ס.מ.ס.קולי.וגם כתב באנגלית כי הסים שלו הוחלף לשפות באירופה.עד שהיחצן של המלון של הצעירים עזר לו להחליף.לעברית.הוא ילד עצמאי מאין כמוהו.רמי גמר היום את סבב הראשון של 6 טיפולים וקיבל בקשה ל המשך ל 3 חודשים.מקווה שיאשרו לו.כי מצבו עדיין בהליכה לא טוב וביציבה.היום צלצלתי למטפלת לאחר שיצאה ממני.כי אתמול קיבל 7 שעות.אמרתי לה שמהיום אצלצל כמה שהיא עובדת.לא רוצה ענינים מהרשויות
ע"פ שכולם מרמים.דקל אמר לנו שספרד כמה שהספיק לראות מהממת.אמרתי לליאת שתחסוך במשך שנה וחצי הבאים עד 2020 לגיל 50 כדי שיסעו לאירופה.רצונה להגיע לאיטליה ועכשיו אולי גם לספרד

ערב טוב

יעל'י, התזוזה של הקריסטלים נקראת "ורטיגו", אני כבר מומחית לזה, עברתי
את הטיפול המיוחד בפיזיותרפיה כמה פעמים, בסניף שלנו ישנה מישהי שממש
מומחית לדבר, אני מאד נזהרת לא להתכופף הרבה ונמנעת מתרגילי התעמלות
שעלולים לגרום לזה,אני מקווה שתצליחי למצוא נוירולוג במהירות,
הדסה, אני לא פעם ולא פעמיים שכחתי להתקשר בזמן, אז המטפל צלצל
לחברה ואמר ששכח להתקשר והיו רושמים לו את השעה, אחת הסיבות
שאני לא מצליחה למצוא מטפל מחליף, היא שהם לא רוצים את הסיפור
הזה עם הטלפון נוכחות.

למעלה