שבוע טוב ומבורך.עברה עלינו שבת נוחה

הדסהש1

New member
שבוע טוב ומבורך.עברה עלינו שבת נוחה

ללא אורחים.עינת והמשפחה אוהבי הטבע נסעו ליד הירדן
לקמפינג של אוהלים .יש להם אוהל מספיק גדול ל4 אנשים.
הם קבוצה שמתארגנת ונוסעים יחד.עדי ומשםחתה הלכו לבקר את הורי חתני שחזרו מ 4 חודשים של טיול בדרום אמריקה.זה טיול שני שלהם
לפני 7.5 שנים נסעו שבוע לאחר שעדי ודני התחתנו ל מדינות בדרום אמריקה וכעט נסעו למדינות שלא הספיקו אז.הם רצו להמשיך אך חברת הביטוח לא רצתה לבטחם אלה אם יגיעו ארצה ויעשו בדיקות מקיפות.הם מעל גיל 70 אבל בעלי כושר צעיר כמו צעירים שעושים,
טיול לאחר צבא(הלואי עלי )אני חושבת שלאחר שיעשו את מה שנחוץ בשביל חב" הביטוח ימשיכו לטייל.דני כבר קיבל את הירושה שלו.הדירה הראשונה שלו הם קנו לו.והדירה שהם גרים עכשיו קנו יחד .את הבסיס היה להם.והם קנו 4 חדרים לפני 4 שנים...לפי מה שאני מבינה הם יחליעפו לדירה גדולה יותר בקרוב כדי שליונתן יהיה חדר לבד.הוא עולה לכיתה א"...למי שיש למה לא .עכשיו הם שלושתם בחדר אחד והממד הוא חדר למחשב ומשחקים.ביום שישי קנו ליונתן תיק לבית ספר לפי דרישתו.עם אפשרות לגלגלים וגם אפשר על הגב.הדמויות הם של באטמן ועוד כוכבי הילדים.השנה המחירים בשמיים 300 שקל לתיק
בלי כל האביזרים שצריך....

הדסהש1

New member
התיק של יונתן

yaely2

New member
מנהל
ערב טוב

ציפי נהניתי לקרוא עליך ועל משפחתך. אין כמו משפחה.

הדסה, יש לך בעל שובב, אולי יתנו לו רטאלין.

בהודעה שכתבתי אודות התחושה שלי, לא הייתה לי כוונה לדבר על הרצונות שלי, אלא רק לספר על תחושה שלי.

אם רציתם שאומר מה דעתי, אז לדעתי הודעות מאוזנות. גם שמח וגם עצוב, כי אלה גם החיים קצת עצובים וקצת שמחים.

לדעתי מאחר והודעה חיובית גורמת לתחושה חיובית יותר, אפשר אולי להשתדל לכתוב חיובי יותר.

יעלי

למעלה