בוקר אור אתמול היה לי יום דיי מבאס.

הדסהש1

New member
בוקר אור אתמול היה לי יום דיי מבאס.

בבוקר רמי נסע לקופ"ח עכשיו זה קל לו עם הקולנועית להביא את התרופות.ואחר הצהריים אני מקבלת הודעה לפלאפון שחברת תרופות הודיעה שתרופה מסויימת שאני צורכת לא בסדר וצריך להחליפה.רמי נסע שוב לרופאה לקבל תרופה חילופית.באותו הזמן צריך היה לשלוח פקס לבלינסון עבור דקל להזמנת תור דחוף ל MRI כי הוא הזמין עם 5 חברה לנסוע לספרד לפני הניתוח שאר חברין מתגייסים עוד מעט לו זה ידחה אולי בשנה כי השיקום לאחר הניתוח יהיה ארוך.ומהצבא אמרו לו שאם לא יביא את ההזמנת התורים יאסר עליו יציאה מהארץ והא עדיין לא חייל.הוא דיי בלחץ.רמי ניגש לפקידה והיא צלצלה לבלינסון לברר איזה טפסים לשלוח כי היה לו חבילה .ה MRI אושר ועכשיו צריך שהבדיקה תעשה בהקדם כדי שיוכל לטוס עם חברין.הוא עבד קשה כדי לממן את הנסיעה.הבדיקה תעשה בבלינסון כי הוא בן 18.והאורטופד נמצא בשרון הוא של ספורטאים.השבר שיש לו מיוחד לספורטאי שמשחק כדורגל.לדקל זה הובי וכבר היו לו מספר נקעים שזה ממש מפריע לו בהליכה וצריך לקבע את כף הרגל.הוא חושש שקרבי הוא לא יהיה וזה מכעיס אותו מאוד..שקד כבר קיבל תאריך לספטמבר 2019.ויש חשש שגם דקל התגייס בזמן הזה...נחייה ונראה..נחזיק לו אצבעות...מזלו שיש לו את רמי שרץ-נוסע לסדר לו את הבעיות.הוא ריחם עליו שבא אלינו מזיע כולו.הפקידה לא יכלה לשלוח את הפקס .ומזל שרמי הלך לשם כי הדף ששלחנו לא מספיק היו צריכים עוד מסמכים שהרופא בשניידר כתב...

יום שישי לקראת שבת

איריס הביאה את נאוה אלינו אתמול בערב, אף אחד לא היה פנוי היום לזה, עוד מישהו שאני צריכה להתחשב בו בעניין המזגן, כי היא ישנה ממש מול המזגן וזה זורק עליה קור מאד חזק, אז עכשיו היא כבר אצל אבנר הספר ואני הפעלתי את המזגן לפני
כמה דקות, אחרי שכבר לא יכולתי יותר לסבול, היא תהיה פה עד יום ראשון, כי
יש לנו כמה סידורים שצריכים לעשות אותם בר"ג ואז אחזיר אותה להוסטל,
אני מקווה שאשאר בשפיות ואני מקווה שהיא תחזור מאבנר עם מצברוח טוב
ולא קרבי שאיתו היא הגיעה, שעל כל דבר שאני מציעה לה, היא אומרת לא
בצורה לא יפה.
הדסה, אני מקווה שהעניינים של דקל יסתדרו על הצד הטוב ביותר, עם סבא
כזה בולדוזר כמו רמי, זה מוכרח להסתדר.
שייקה, החיוכונים שהבאת עזרו לי קצת למצברוח,
שתהיה שבת טובה לכולנו

הדסהש1

New member
תודה ציפי..מקווה שתחזיקי מעמד עד יום ראשון..

דקל מרגע שנולד מחובר לרמי....

yaely2

New member
מנהל
רוצה לשתף אתכם בתחושה שלי

שבת שלום

קשה לי מאוד, כשאני פותחת את הפורום ורואה נאחסים שכבר עברו. אולי כי אני רגישה. בשעה שהכותב כבר שכח מה כתב וחזר לימים רגילים של קצת טוב קצת רע, אני ממש מתענה בכתוב.

יעלי

למעלה