בוקר טוב. איפה הדסה? היום בידיעות קטעים מן

מינהר

New member
בוקר טוב. איפה הדסה? היום בידיעות קטעים מן

הספר של אולמרט. עושה חשבון עם כולם- ביבי, בנט, ברק, שולה ועוד. אבל לוקח אחראיות על כשלונות מלחמת לבנון השניה.
ברק כבר הגיב היום ברדיו, שבאשר אליו - הנאמר לא נכון.
אני מקווה שהוא יגיע אלינו לשבתרבות.

הדסהש1

New member
צהריים טובים..אני פשוט הייתי חייבת ללכת מוקדם

לקלינאית תקשוקת כדי שתראה איך אני הסתדרתי עם המכשירים החדשים..
לאחר מכן נכנסתי לסופר לקנות קופסת מלפפונים בחומץ שהיה חסר אצלינו..
וקופסת גבינת שמנת שרמי אוהב..וסגרתי עם 5 לחמניות ומשם נסעתי לרופאה שתשלח לי למעבדה לעשות בדיקות שאני צריכה לעשות...ושם קיבלתי הודעה משמחת....קיבלתי 6 טיפולים להידרוטרפיה...לא האמנתי ..היום ראשון אשב ליד הטלפון ואזמין גם הרופאה לא האמינה..לרמי לא אושר..אך הוא לא מודאג כי יש לו ביקורות במרפאות חוץ ושם הכל יטופל..את מיפוי העצמות אנו ניסע למכון מור בראשון לציון..שם התורים קרובים יותר....החודש הבא לא ישעמם לנו..נטייל בין המרפאות..העיקר שה\נהייה בריאים

עינב, אולמרט מחזיר לשולה זקו ומספר

שדיכטר לא היה היחיד שנתן לה מתנות, היו עוד שנתנו לה ורמז שהיה לה רומן איתם ושזה לא מתאים לאישה שומרת מסורת להתנהג בצורה כזו.

עוד יצא המון רפש בנושא אולמרט ושות'.

מינהר

New member
ניצת, עינב שם די יפה. דכנר היה זה שנתן מתנות

לשולה זקן. אולמאט מספר, לפי ידיעות אחרונות, שהקבלן יאיר ביטון ניהל שיחות אישיות עם שולה זקן, שלא התאימו לאישה מסורתית.

ערב טוב

מינה, תודה על האינפורמציה, על מה שכתוב בידיעות, מותר ונחמד שטעית בפורום, אולי זה מכוח עליון שהנחה אותך לעשות את זה, מותר גם בפורום הזה לכתוב דברים בענייני ביקורת על פוליטיקאים והמזדנבים שלהם, אני עדיין לא הגעתי
לקרוא בעיתון, כי היה לי היום יום גדוש,קמתי בבוקר, עזרתי לאורי בהכנות
למרכז יום וחזרתי למיטה, עד שעה 11.30, ב-12.30 אכלתי ארוחת בוקר,
עשיתי כמה טלפונים חשובים בענייני בריאות של נאוה ושל אורי, נסעתי
באוטובוס אל רופא השיניים, שעובד רק פעמיים בשבוע וקיבל אותי, כי
זה נשמע דחוף, הוא עשה צילום ומכיוון שזאת עבודה מאד גדולה ויקרה,
החלטנו ביחד שאני אוותר על זה ואמשיך לנקות היטב ולעקוב, עכשיו
חזרתי הביתה ואני לא יודעת להחליט מה לאכול, לא בא לי ארוחת צהריים
ולא בא לי כריך, אז אני הולכת להכין סלט אבוקדו ואוכל מזה עם פסטרמה
וזהו,
הדסה, איזה יופי שאישרו לך הידרותרפיה, את רואה, לפעמים יש כוח עליון,
שעושה ניסים,
טוב, זהו אני רעבה והולכת לאכול.
ביי לכולם.

yaely2

New member
מנהל
ערב טוב לכולם

המון המון בריאות ונחת לכולנו.

הבוקר היה לי ברידג', זה לא היום של הברידג' אלא המורה מחתן את הבת שלו ביום ראשון הוום הקבוע שלנו למשחק, אז הוא נתן לנו היום "במקום" קשה לומר שאני תופסת את הברידג' מי יודע מה, אבל אני משתדלת.

בשעה 5 אחה"צ היתה לי הצגת מנוי בתאטרון. הצגת "זאבים" זה מנוי של פעם בחודש, ישבתי במקומי ולא הצלחתי להחזיק אותו ישר, כול הזמן נרדמתי פשוט שעמם אותי, ראיתי ככה, קמתי והלכתי הביתה לפני האמצע אפילו.

ועכשיו אותו דבר, הראש נופל על החזה ואני אומרת לילה טוב לכולם.

יעלי

למעלה