בוקר אור לשבוע חדש.ציפי זה לא שלט מקליט אלה ממיר מקליט.

הדסהש1

New member
בוקר אור לשבוע חדש.ציפי זה לא שלט מקליט אלה ממיר מקליט.

היום יבואו מהוט להחליף את הממירים לחדשים.הרי כל הממירים הם משופצים.אני לא האמין עד שאראה במו עיני...אני הולכת היום לטיפול שלי החודשי.ואחר הצהריים אסע לאורטופד כדי שיתן גם הוא המלצה להידרוטרפיה..אחר מה שעברתי אתמול מאחר הצהריים עד לפםה\נות בוקר לא יאומן.כאבי תופת בצידי הגב והבטן.לא אכלתי משהו מיוחד וארוחת ערב ויתרתי..החל לי הריפלוקס שלא עזב רותי עד שלקחתי כדור.לא יכולתי להשתעל מרוב כאבים .ולבסוף לקחתי מרמי כדור האקסיקונטין 20 מ"ג וזה עזר לי להרדם לשעתיים..הרופא אמר לי שאם 10 המ"ג לא עוזר שאקח 20.אבל אני לא רוצה להתמכר .ולהיות תלויה בכדורים האלה שהם מורפיום..בשבוע הבא יש לי תור למרפאת כאב ואולי יתנו לי טיפול חזק יותר או שיעתרו לבקשתי לקאנבים בטיפות כי אנני מעשנת..סליחה על האורך הסיפור.אין לי למי לשפוך מה על ליבי...

הדסהש1

New member
כדי לשפר את מצב רוחי ושל כולם תמונה של אריאל

שצולמה לפני חודש ע"י יפעת שהיא ממשיכה ללמוד צילום...היא ממש נכנסה לזה בגדול.

מינהר

New member
הדסה, אני לא מבינה בכדורי המורפיום, אבל אם את זקוקה

להקלה בכאב- אין ברירה. אני משערת שאפשר גם להיגמל מן הכדורים, בהדרגה, ברגע שיש הטבה בכאב.

עוד שבוע התחיל

היום הרשיתי לעצמי להמשיך לישון, אחרי שעזרתי לאורי לקראת היציאה
למרכז יום, קמתי מאוחר ולא הפסדתי שום דבר, עד עכשיו כבר הספקתי
לעשות את מה שאני צריכה לעשות ולא קרה שום אסון מזה שזה באיחור,
אני מצוברחת מכל מה שאני קוראת ושומעת בתקשורת, הדריסה של
נהגים חסרי אחריות וכנ"ל גם הנדרסים שגם הם לפעמים חסרי אחריות,
הפעם גם מאד לקחתי ללב את הבן שהרג את אימו ואת עצמו, כי לא
הצליח להתמודד עם המצב הכלכלי, איך, לפי דעתם של היושבים בכסא
ההחלטות, הכל טוב פה, כשזה כל כך רע?
הדסה, תודה על האינפורמציה בעניין הממיר המקליט, אני אתקשר להוט,
אני חושבת שזה יעזור לי, כי הרבה פעמים אני מתמכרת לסדרות בשעות
לא נוחות ולפעמים גם מפסידה פרק, אז אולי זה יפתור את הבעיה,
התמונה של אריאל משגעת, העיניים שלו בולעות את העולם והחיוך ממיס,
הלוואי שיהיה שבוע טוב.

הדסהש1

New member
תודה ציפי על אהבתך לאריאל..חזרתי מהאורטופד.הוא העלה לי גם את

האקסיקונטין ל 20 מ"ג.אני לא שמחה אך לאחר שהכאבים מתחזקים וה 20 עוזרים ל10 שעות של האטה בכאב זה כבר טוב.נראה מה יהיה במרפאת הכאב.הוא המליץ
גם על ההידרוטרפיה..מקווה ששני הרופאים ממליצים זה אולי יגיע למישהו שיאשר...אם אז נוותר .אני לא מוכנה לשלם פרטי ע"פ שהבנות מוכנות לממן..נראה אם לרמי יאשרו?אני כבר מקווה שהיום אוכל לישון יותר שעות ללא כאבים...

yaely2

New member
מנהל
סוגרת את הבסטה מוקדם.

התעיפתי. הלכתי היום לברידג ברגל משהו כמו 4 ק"מ חזרתי במכונית של אחת המשחקות, עשיתי זאת למטרת הליכה. בדרך לשם נכנסתי למתנ"ס חדש שנבנה בשכונה חדשה. אין להם מי יודע מה חוגים מיוחדים. הרכזת ביקשה ממני לבוא מחר לבקר בטיול קטן שלהם ואני הבטחתי לבוא.

אחה"צ היה לי דרמה, מורה מעולה נהניתי והערב כולו שלי.

חיוכון:
כוח צה"ל רודף אחרי שלושה מחבלים, אשר עולים על גג בניין ומתבצרים שם. החיילים מנסים לגרום להם לרדת ויורים לעבר הבניין, עד שהוא עולה באש.
המחבלים מבינים שהם לכודים והחיילים מציעים להם לקפוץ למטה, והם יפרשו שמיכה שעליה ינחתו בלי להיפגע.
קופץ המחבל הראשון לעבר השמיכה, וברגע האחרון החיילים מזיזים אותה, והוא נמרח על הכביש.
קופץ המחבל השני לעבר השמיכה, ושוב ברגע האחרון החיילים מזיזים אותה, וגם הוא נמרח על הכביש.
המחבל השלישי צועק לעבר החיילים: "אתם חושבים שאני אידיוט? ראיתי מה אתם עושים. עכשיו אם אתם רוצים שאני אקפוץ, תניחו את השמיכה על הכביש וזוזו שני צעדים אחורה"...

יעלי

למעלה