בוקר אור ליום שיש...אין חדשות.הכל אותו דבר

הדסהש1

New member
בוקר אור ליום שיש...אין חדשות.הכל אותו דבר

היום נדליק אצל יפעת הבנות והנכדים נרוץ חנוכה.אני הגיע עם ליאת
ואחזור הביתה..יום טוב לכולם.והמשך חג אורים שמח.

מינהר

New member
למה אין חדשות? רוהמ בקש משולץ לא לפטר יותר מידי עובדים

בטבע בישראל. וזה ענה, שאם לא יפטרו תהיה השתלטות עוינת על החברה.

דיי נמאז כבר עם הפטפטת על ביטן , מצידי

שילך לקלבוש ומה שיותר מהר, כל כך הרבה לגנוב, הוא כל כך שמן שיש סכנה שיתפוצץ בסוף באחד מחדרי החקירות ואיזה תעוזה יש לו ואומץ ,אדם אחר כבר היה מקבל התקף לב מכל החקירות והחדירות וכל מה שנופל עליו.

מי ראה אתמול את התכנית הנחמדה של יצפאן

עם הילדים הקטנים, היה ממש חמוד.

ממחזרים תוכניות פעם ירון לונדון היתה לו תוכני כזאת עם קטנטנים, האמת מה מעניין אנשים בגיל השלישי כל השטויות האלה למרות שזה חמוד, למה שלא יתנו איזו סידרה מרתקת,

בכל הערוצים כמעט רק ריאליטי, מי מבשל יותר טוב מי שר יותר טוב וכך לאורך הרבה שנים אחרונות, טוב שיש אפשרות לצאת מהבית, היום אנחנו בערב בהדלקת נרות אצל חברים, יגיעו 15 זוגות ויהיה שמח.

מחר הדלקת נרות משפחתית אצל גיסתי, מקווה לא להתפתות כי סופגניה קטנטנה אחת כבר אכלתי.

סוף שבוע מהנה לכולם.

מינהר

New member
ניצת, ביום חמישי בערב אמורה להיות איזה תכנית

בידור וסטירה. ארץ נהדרת או גב האומה. לא זוכרת. אני רקדתי, הבידור הכי טוב. וגם שרנו - באנו חושך לגרש. תהני אצל החברים ואצל גיסתך.

הדסהש1

New member
העוזרת מביטוח לאומי היתה..וחיפפה ..שעה ורבע וזהו

לא יכולתי לומר לה כלום כי אין לי קול..לפחות שטפה את הרצפה

בוקר טוב

היום דווקא קמתי מוקדם, כי אליקו האינסטלטור הבטיח שיבוא לתקן את הברז במטבח וכדי לא להשאר בלי מים בזמן התיקון, עשיתי את כל ההכנות לפני שהוא בא, אז הוא בא עבד כמה דקות, החליף מנגנון וזהו, הוא בעל מקצוע מעולה וגם איש
חביב, האינסטלטור הקודם שהיה לי, שהיה ממש צדיק, כבר לא כל כך זמין,
יש לו בעיות בריאות וחבל.
המטפל היה, עשה את עבודתו והלך, עכשיו אני צריכה להפעיל מכונת כביסה
ולעשות כמה דברים במטבח וממש מתעצלת לקום מהכסא ולעשות את זה,
קר לי ולא בא לי לעשות שום דבר, אבל אין ברירה, אין מי שיעשה במקומי,
אז אני אכריח את עצמי עוד מעט ואעשה את זה,
כרגע אין לי חשק לכתוב יותר,
אז שתהיה לכולנו שבת טובה ולכל החוגגים והמדליקים , הדלקה נעימה.

yaely2

New member
מנהל
שבת שלום
, חנוכה שמח

אני כבר סופרת את השעות עד לפתיחת החוג ליידיש.

הערב רציתי לראות את דב אלבויים, לא תמיד יוצא לי מבחינת זמן לראות את התוכנית ודווקא היום הטלוויזיה עשתה לי בעיות. לא עברו הערוצים, חלק שעלו היו מבולבלים היה כתוב אצלי שזה ערוץ 1 ולמעשה שודר ערוץ אחר. נזכרתי שהכי טוב במקרה כזה להוציא את התקע מהקיר ולהמתין,, כך עשיתי. הפלא ופלא הכול חזר לקדמותו, אבל בלבול הערוצים נשאר. ממש לא מפריע לי אבל אתקשר לטכנאי ביום ראשון.

כפי שאמרתי אני לא מרבה לראות טלוויזיה לכן לא מפריע לי הדיבוב החוזר ונשנה,
אגב, ביטן נשוי לאחיינית של השכנה שלי, אז בכלל יש אליו המון אהדה מהשכנה שלי ומשפתה.

מינה, מקווה שתבואי ביום רביעי, כול אחד מהפורום או אפילו מקוראיו שיבוא לערב היידיש יבורך.

יעלי

הדסהש1

New member
לילה טוב הייתי עם הנכדים והבנות

אצל רמי בגנות.התלבשתי טוב ויצאתי מהבית.שם הבית מובק והיה חמים.בבית אני עדיין לא מחממת.כל הנכדים הקטנים הדליקו חנוכיה.רמי עשה לביבות .עינת הביאה עוגה .היה נחמד.חזרתי הביתה למיטה שלי .מקווה שלא ישבתו ביום ראשון כדי שמי שצריך לכשות בדיקות שמחכים להם זמן רב יעשו זאת.וחשוב שהתחבורה תהייה סדירה זה יום ראשון עמוס כרגיל.
&nbsp

למעלה