יום שלישי פעמיים כי טוב נר ראשון של חנוכה

הדסהש1

New member
יום שלישי פעמיים כי טוב נר ראשון של חנוכה

המועדון ה\בחופש חנוכה כמו הילדים....היום אחר הצהריים יש תור לרופא עיניים לבדוק את קרקעית העין לפי דרישת הקרדיאולוג...שיהיה יום טוב לכולם

מינהר

New member
גם אני קמתי מוקדם. ושתיתי תה בלי תה. רק עם לימון.

הולכת לבדוק אם הגיעו העיתונים.
אני מכבסת מצעים ומגבות בטרוף מפחד האלרגיה לקרדית אבק. מזל שיש כמה ימי שמש. הכביסה שלי במסתור כביסה לכיוון דרום מזרח.
הרגע שמתי מכונה עם סווטשרים של הבן שלי הצעיר שכבר 8 שנים קטנים עליו. הוא לא מרשה לי לזרוק. לדעתכם אני יכולה לזרוק?

yaely2

New member
מנהל
בוקר טוב. הלילה מדליקים נר ראשון של חנוכה. היום עדיין רגיל

הדסהש1

New member
לרגל חג של הנביא שועייב יוקדמו הקצבאות ל 21 לחודש

למה לא בגלל חנוכה?????

בוקר טוב

היום יש לי הרבה מה לקנות ביום שלישי יום שוק במחסני השוק, אם מישהו
מתעניין, עשיתי שיתוף בפייסבוק,
חוץ מזה אין לי משהו מסויים לדווח עליו,
מינה, אם הבן שלך רוצה את הסוודרים, כבדי את רצונו, אבל שיוציא אותם מהבית שלך,
מאחלת יום נעים לכולנו.

מינהר

New member
ציפי, אני זורקת חלק, ולא שואלת שאלות.

הבית שלו כה וכה מחסן.

הדסהש1

New member
נסעתי לרופא עניים וטעיתי במיקום

פעם שניה קורה לי במקום לנסוע לקרית אונו.נסענו לסביונים.אני לא זוכרת שאמרו לי קאיית אונו.אולי בגלל השמיעה פיקששתי.קבעתי תור חדש הפעם לסביונים ביררתי פעמיים ל 28.12
בבוקר.....

גם לי יש מחסן של הילדים

בבית, לא נוגעת למה ששייך להם, יש ארונות בחדר שהיה שלהם ושם יש להם מסמכים, אוברולי טייס של חיל האויר ששיכים לבני שכבר 22 שנה חי בארה"ב
ספרי לימוד מהאוניברסיטאות, הכל נשמר , זה לא דורש אוכל ולא טיפול שישעב בארונות.

אתמול היינו אצל חברים באבן יהודה

הוזמנו לשמוע את שוקה די נור, יש לו סיפורים מהחיים שחבללא לשמוע אותם, הוא בכל יום שישי משדר סיפורים שלו מהחיים בגלי צה''ל בתכנית של שמעון פרנס הג'ינג'י.

מי שיזומן לה כדאי לשמוע אותו.

כל אחד יעשה מה שטוב לו, אני מאפשרת לילדי להשאיר זיכרונות

בבית וגם הסברתי להם שזה יהיה גם הבית שלהם לעד, יש לי 2 חדרים פנויים בבית שהיעוד הוא לנכדים ולילדים.

מינהר

New member
ניצת, כל מטר רבוע בבית עולה כ-16000 שח.

האם כדאי להחזיק בו דברים ששווים בקושי שקלים בודדים, ואינם מביאים עוד תועלת לאיש?
וארון לא עולה כסף?

yaely2

New member
מנהל
חנוכה שמח

כולם הדליקו? מי שלא יש עוד הזדמנות עד שהרחובות הופכים שוממים ואין מי שיראה את החנוכיה שלנו.

אתמול כתבתי הודעה ארוכה וכנראה שכחתי לשלוח אותה כי אינני רואה אותה.
סיפרתי על התפתחות החוג ליידיש,
נת,ן שהוא ואשתו שותפים שלי לעשייה,ן הצליח לרשום שלושים אנשים ויותר לחוג. הבנוו שלא נוכל לעשות זאת בבית. נתן אמר לי שינסה להשיג כיתה במתנ"ס ורבר.

אתמול הוא צלצל אליי ואמר שכו לשועי העירבביקור במתנס והוא דיבר עם אשת ראש העיר לתת לנו חדרץ.תוך כדי שיחה איתה הוא מעביר לה את הטלפון כדי שאני אסביר לה את חשיבות החוג, ל אמרתי לה "אנחנו מכירות" וזה נכון, היא שאלה מי אני והסברתי לה שדיברנו מספר פעמים, אבל כדי שתיזכר בי אז אני אתן לה סימן, הופעתי בתחרות של "כוכב נולד לגמלאי" היא תיכף נזכרה שאין בעיה והיא תתן חדר במתנ"ס חינם אין כסף
הבוקר דיברתי עם אקורדיוניסט שינגן לנו שירים ביידיש בהתנדבות.
אני ברקיע השביעי.

יעלי

למעלה