דיבורים בזמן סקס..

EROTOMANIA

New member
BEEP

אני אוהבת שהוא אומר לי "you like that huh" ולמען האמת זה תלוי עם איזה פרטנר.. בכל מקרה משפטים שעושים לי את זה: "yeah ride that shit" I'm gonna fuck your brains out fuck yeah that feels good ולא יודעת, אני לא מצליחה לחשוב על הרבה יש גם דברים בעברית אבל זה סוד;] ובקשר לדברים שמחרמנים אותו ליקוקים עדינים כאלה באוזן נשיקות צרפתיות בצוואר חח ללקק לו את הפטמות ותכלס, שהוא רואה שאת ממש נהנית בגללו... הוא מתחרמן מזה.

EROTOMANIA

New member
בטח...

fuck me, harder, faster... נשמע הרבה יותר טוב והרבה יותר כיף להגיד מאשר "תזיין אותי, יותר חזק, יותר מהר.."

Krishi

New member
ובכל זאת...

מה הדבר הזה בעברית שכן עושה לך את זה?

The PeaceKeeper

New member
כן ברור שיש...

עבד, שפחת מין, אסיר, מצורע, כלב כלבה.. בעברית זה דווקא מסתדר לא רע...

TierB

New member
שתתפוס אותי מהשיער

ותלחש לי באוזן "תזיין אותי" אני נמס.

לי באמת יש קטע בעייתי עם זה

חברה שלי פתאום תפסה קטע כזה היא רוצה שאני אדבר מלוכלך כל הזמן ובשבילי לדבר במיטה זה "מה שלום ההורים?" כאילו זה פשוט לא בא לי בטיבעיות אני יכול להגיד שאני מזיין אותה ודופק אותה וידה ידה כמה זמן אפשר כבר למשוך את זה? וגם לתאר איך אני מזיין אותה עושה לה את זה אבל שוב פעם מה אני אגיד פנימה החוצה פנימה פיטמה החוצה נשיקה פנימה החוצה פנימה אצבע על הדגדגן? זה פשוט לא מחזיק ואני מרגיש שהיא ממש צריכה את זה אני צריך שיחון סקס לייד המיטה

B l a c k tears

New member
נמ.

שריטות,שיער[!],תחת.. יש כלמיני מקומות לגעת בהם. ו"תזיין אותי" נראה לי הכי מחרמן מכל מה שאפשר להגיד באמצע P:

The PeaceKeeper

New member
אהה זה.. ../images/Emo9.gif

אהה דברים של שיגרה... מה עושים מחר? הממ צריך לעשות קניות... אולי ללכת לים... או אני צריכה לעשות גבות!

למעלה