אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת המינית הגברית.

eladin7

New member
אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת המינית הגברית.

שלום רב, אני גר בן 33, כבר כמה שנים טובות(5 שנים) אני לא מרגיש את האורגזמה( מיותר לציין שזה מתסכל ולא נעים לדבר ואני מרגיש מקולקל), עם הזמן זה הדרדר, יש כאבים באשכים ובאיבר מין מידי פעם וגם היה בעבר כאבים בזמן היחסי מין, מה שהכי נורא, שאחרי ההאורגזמה הלא מורגשת, הכאבים מתגברים באיזור האשכים, בנוסף לזה סחרחורות כאבי ראש, וכאילו אני חצי בנאדם, שתן מתפצל ברגיל, לפעמים באמצע סקס הזקפה נחלשת. אין לי זקפת בוקר, מידי פעם, לא כל יום. וסקס הפך לחוויה לא כיפית בעיקר בגלל הכאבים שאחרי ואי הרגשת האורגזמה. כמובן, שהייתי אצל מספר אנדיקרולוגים, כמו כן, אורולוגים, טופלתי באנטיביוטיקה לדלקת כרונית בערמונית, לא על בסיס חיידקי, וזה ממש לא עזר. ואורולוג אחר אמר שלדעתו בכלל אין לי דלקת כרונית בערמונית. בקיצור הם לא ממש יודעים מה יש לי. ויש לציין שזה משפיע עליי בכל התחומים, אפילו בתוך זוגיות ובשאר התחומים. מסתכל שאין תשובה מה יש לי ואני מרגיש לא תקין. גם הופניתי לקופה לסקסולוגית. לא הבינה מה אני רוצה ממנה ולמה שלחו אותי אליה. אמרה שזה זמני וזה יעבור ואני ארגיש את האורגזמה. לא עבר. לאחרונה ראיתי את הפרסום של מעיין נווה נהר שמטפלת בבעיות של גברים, כמובן שהיא קוראת לעצמה בעלת מרפאה, למרות שהיא מעסה, טוענת שפיתחה שיטה ובללההה. האמת ממש לא אכפת לי מהשקרים הקטנים, יותר חשוב שנראה לי שהיא יודעת על מה היא מדברת ויכולה לעזור, כמובן שאני לא בעד טיפול ידני(שיאצו, דיקור, ואוננות) שכזה כמו שהיא עושה, אבל אני מרגיש שאין ברירה. שמעתי סקסולוגים שטוענים שזה חרטא. וגם אני לא בא לי להתפשט ושמטפלת תיגע בי. אז אשמח לשמוע מה דעתך בנושא ? האם כדאי ללכת אליה או שסקסולוגית יכולה לעזור לי בנושא ? כמו כן, אשמח אם יש גברים שהלכו אליה, למעיין נווה נהר, עם בעיות אמיתיות, שירשמו לי אם זה עזר להם או לא. או גברים שיש להם בעיות דומה לשלי, איך פתרו אותה... תודה.

אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת המינית הגברית

הי לך,
נשמע שאתה מאוד מאוד עסק ומוטרד מנושא המיניות המין והגבריות שלך.
מבינה גם שביקרת אצל מספר רופאים שלא ממש ידעו לתת לך מענה וניסית טיפול אצל סקסולוגית.
אגב כמה זמן היית בטיפול אצל הסקסולוגית?
מהי בשבילך אורגזמה?
האם אתה אדם שיכול לשחרר שליטה או אתה אדם שמתקשת להרפות, לשחרר,
לפלוט זרע, להיות בחוויה הזו של מין ולאפשר לעצמך הנאה?
אשמח לשמוע ממך
נילי

eladin7

New member
אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת המינית הגברית

בטח שזה מעסיק אותי. אם חוויתי חיי מין תקינים והרגשתי אורגזמה ב 100 אחוז וכבר כמה שנים, אני לא מרגיש אורגזמה, יש אפילו כאבים באיזור לפעמים, הרגשה רעה אחרי אורגזמה.. אז בטח שזה משפיע לי על החיים. ועל מערכות יחסים. כשאני מרגיש משהו לא תקין אצלי, איך היית מרגישה במקומי ? אורולוג שלח אותי לסקסולוג, הלכתי לקופה לסקסולוגית, היה מפגש אחד, לא זוכר על מה דיברה, ואמרה שאין צורך שאבוא, שזה יעבור לבד... אולי הלכתי בקופה אחרת, גם לסוקולוג וגם לא מצא משהו לא תקין ונגמר אחרי פגישה אחת. אורגזמה, זה פורקן, זה אותו הרגשה אחרי הפליטה של הנאה מסקס, שאני לא מרגיש אותה אפילו, לא קצת.. (מה הטעם בכלל לעשות סקס אם אני לא נהנה וגם מלווה בכאבים אחרי ותחושה כללית לא טובה אחרי אורגמה?) אין לי בעיה להגיע לזקפה, ולפלוט זרע, בכללי אני אדם שלא אוהב לשחרר שליטה ולשחרר. איזה הנאה? אם אני לא נהנה בכלל.. מכל האקט כמו שנהנתי פעם כשהרגשתי אורגזמה, בלי כאבים אחרי ותחושה רעננה אחרי. תודה.

אי הרגשת אורגזמה וכאבים במערכת. גברית

הי לך
מה השתנה בחייך בשנים האחרונות?
אתה מספר שפעם כן הרגשת אורגזמה...
האם עבודה זוגיות חברה הורות... מה השתנה?
כמו כן אתה מעיס על כך שאתה בן אדם של שליטה...
את מבין שהגוף
תקין, וכנראה הרגש וההתנהלות מובילים אותך בשונה ממה שהיית רוצה.
עליך להבין שטיפול הוא תהליך וממה שאני מבינה יש אפשרות לעזור לך
אולי בדרך שונה אחרת
לדבר בשפה שונה מאשר הורגלת כדי להיפתח לתובנות אחרות
כל טוב נילי

למעלה