בעיה.

חוסר תחושה בחדירה

שלום לך
אכן מדובר במשהו שונה ממה ששותף מקודם. האם את מרגישה מגע אינטימי בכלל לאו דווקא חדירה?
מסכימה שלא בטוח שטיפים יעזרו אלא יש צורך בלהבין מה קורה לך שם במסגרת פגישת טיפול עם סקסולוגית

Ayaan

New member
בעיה.

היי ענת,

החדירה הראשונה שלי הייתה ברוטאלית ומאז לא נהנתי מינית מאף חדירה.
לפעמים זה כאב, לפעמים לא היה נעים, ואני נסגרת בקלות.
היו פעמים שלא כאב ולא הרגשתי אבל זה לא היה מענג או נעים, פשוט לא הרגשתי כלום.
גם אף פעם לא גמרתי מחדירה , גם לא עם עצמי.
מאוד קל לי לגמור מגירוי הדגדגן כשאני עושה את זה בעצמי אבל עם בחור זה עוד לא קרה.

תודה

כאבים בחדירה הנאה מסקס

שלום לך
ממה שאת כותבת נשמע אכן שצברת חוויות לא נעימות בסקס בכלל ובמיוחד בחדירה.את מציינת שאת נסגרת מהר ופה אולי גם מתחבר הקושי להנות ולהשתחרר כשבחור מענג אותך. כמה את מרגישה שאת יכולה לסמוך באמת וכמה את מרגישה נח להיות חופשיה בנוכחות בחור. במיוחד אחרי שחוית גם חוויה של פגיעה במקום הזה.
רק לידע כללי רב הנשים לא מגיעות לאורגזמה מחדירה. זה נשמע לי מצוין ומעודד שעם עצמך את מגיעה להנאה בקלות.
ממליצה לענין החדירה :1. לבדוק עם עצמך כמה את מרגישה בטחון ויכול לשחרר שליטה עם פרטנר - זה במובן הרגשי
2. במובן המחשבתי - על מה את מפנטזת כשאת מאוננת? האם יש שם גם חדירה? אם לא נסי לשלב ולראות איך זה מרגיש
3. במובן הפיזי - נסי לשלב אם מרגיש לך נח החדרה של אצבע או אביזר מיני מתאים בגודל מינימלי בהתחלה תוך כדי הגירוי של הדגדגן. כדי לתת לגוף שלך חוויה חיובית בעניין של חדירה.
במידה ואת מרגישה שפגישה עם סקסולוגית יכולה לעזור יותר זו גם אפשרות.

למעלה