מתוסכלת מינית מבעלי

Elian Chole

New member
מתוסכלת מינית מבעלי

נשואה כמעט 3 שנים ללא ילדים, עובדים על זה כרגע.

בעלי לא אוהב לרדת/ להחדיר אצבעות בטענה שזה "מלכלך" אותו, זה לא סטרילי, יוצא משם הפרשות ופעם בחודש מחזור, מגעיל (!!) אותו שהוא ילקק את זה. מעניין שאת האיבר שלו אין לו בעיה להחדיר בשמחה רבה. זה מאוד מעליב אותי המחשבה שהוא נגעל ממני. זה לא קרה בעבר מעולם עם אף בן זוג. חשבתי שעם השנים זה ישתנה אבל נראה שלא.. הוא כן אומר שחושב על זה הרבה כי יודע שזה מציק לי, אבל אין התקדמות בעניין.

זה מתסכל אותי מאוד, זה חסר לי, גם כשהוא מנסה אצבע, מרגישים שהוא עושה את זה לא בהנאה, אלא רק כדי ש"אשתוק" ואהיה "מרוצה". אבל אני לא מרוצה! אני מתוסכלת מינית כבר שנים, אני לא רוצה להגיע למצב שאני מחפשת בחוץ סיפוק, אני רוצה להיות מסופקת עם בעלי, אני רוצה שירצה לפנק אותי, לא רק לקבל פינוקים.

זה מאוד משפיע עליי, אתמול למשל שכבנו ולא הצלחתי לגמור. חצי שעה ואני אפילו לא קרובה לזה.. גם המחשבה שעושים ילדים והוא קורא לזה: מטרה, לא מוסיפה לתסכול. ילדים זו לא מטרה, ילדים זו דרך, למה אני צריכה להרגיש כמו בובת מין שעושים איתה מטרה מאשר אישה שקודם כל רוצים לשכב איתה ואח"כ להביא ילדים? נכון שנינו כבר מאוד רוצים ילדים וחיכינו לרגע המתאים מבחינת לימודים כדי שנוכל להתחיל, אבל לא ככה רציתי להתחיל את התהליך שאמור להיות מופלא ומדהים בעיני.

תעזרו לי.. אני ממש עצובה..

אני אגיד לך משהו שלא יהיה לך נעים לשמוע

לדעתי הלא מיקצועית, תחשבי טוב לפני שאת עושה ילדים עם בעלך, כי אחרי זה אין כבר דרך חזרה.
פערים בגישה למיניות זה משהו שקשה מאוד לגשר עליו. אני לא חושב שתצליחי לשנות את בעלך ולהפוך אותו למכור למין אוראלי.
אל תיפגעי, אבל לי נשמע לי שיש לך פרטנר אגואיסט במיטה. אני מנחש שגם אין לו בעיה לקבל ממך מין אוראלי ואני מנחש גם שאת מעניקה לו את זה באהבה גדולה. לתת לא!! זה מגעיל.
לדעתי חשוב שתפסיקו את תהליך הניסיון לכניסה להריון ותלכו ליעוץ דחוף. לא שאני חושב שזה ישנה, אבל אולי חושב שאת חייבת לעבוד עם עצמך מול מטפל ולהגיע לתובנות אישיות שלך לגבי הקשר שלכם.

אני אומר לך את הדבר מנסייון שלי. אני נשוי 18 שנה עם שלושה ילדים ואני גם באותו המצב. זה לא הולך ומשתפר. תאמיני לי.
מבחינתך ,ההחלטה להישאר עם בעלך ולהקים איות משפחה, משמעותה שאת מוותרת על המיניות שלך. חד וחלק.
בהצלחה

Elian Chole

New member
אני לא נפגעת, אני שמחה שאתה כן איתי

ומקבלת כל דבר שאמרת באהבה ובהבנה מלאה.
אני לא חושבת שזה נובע מאגואיזם אלא נובע מגועל, לא כלפיי, אלא באופן כללי כלפי הנוזלים שמופרשים בעת גירוי מיני, אצלי.
ואם אתה באותו מצב 18 שנה, נראה שאתה עדיין באותו מצב, אמנם נשמע מתוסכל אבל שם. אז למה אתה ממליץ לי לפרק כשאתה לא עושה זאת? (וחלילה לא מציעה לך לפרק, אבל זה קצת מוזר שאתה מייעץ משהו למישהו כשאתה לא מיישם זאת בעצמך)

הנושא פה הוא לא אני ,אלא את

ביקשת ייעוץ. נתתי לך ממרומי נישואי. את תחליטי מה לעשות עם החיים שלך.
כל אחד בוחר על מה לוותר בחיים ועבור מה.
אני עשיתי את השיקולים שלי להישאר בנישואין בגלל יתרונות אחרים והשלמתי.
ידעתי אגב למה אני נכנס מהתחלה.

משפחה עם שלושה ילדים לא מפרקים ככה בגלל שאין לך סקס טוב.
אבל את בפאזה אחרת לחלוטין ממני.
אתם עדיין "רווקים", אין לך התחייבויות לאף אחד, לדעתי זה בדיוק הזמן להחליט לאן את רוצה להתקדם.
אם את מעוניינת להמשיך בקשר, קחי בחשבון את ההשלכות והן שתמשיכי להיות מתוסכלת. הוא לא ישתנה. את זה אני יכול להבטיח לך.
אני לא חושב שאת צריכה לקחת החלטה ככה בשלוף. תלכי להתייעץ עם איש מיקצוע ותחליטי מה עדיף לך. כשיהיה לכם ילד זה יהיה יותר קשה.

Elian Chole

New member
ברור שהנושא זה אני, פשוט זה היה מוזר שאתה מייעץ אבל נמצא

באותו מקום שנים רבות.
לקחתי לתשומת ליבי, ואבדוק מה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב.

מצחיקולה קצת הגישה שלך

אם תחליטי לקבל ייעוץ ממשהי, תהיה לכם כימייה נהדרת והפגישות יזרמו יפה. אחרי שתי פגישות תגלי שהיא מעולם לא הצליחה בקשרים עם גברים, אז תגידי לה "איך את מייעצת לי כשאת לא הצלחת בתחום הבין אישי?"
ואולי היא מאוד חכמה בלייעץ לאחרים ולא לעצמה?
את יכולה לעדכן אותי בהמשך בתסכולים / ההצלחות / התלבטויות בפרטי. אני טוב בייעוץ כמו ששמת לב.

Elian Chole

New member
משתדלת תמיד לשמח ולהצחיק אנשים סביבי

:)
סתם זו הייתה תהיה שלי... אבל באמת תודה שענית בכנות.

alien life form

New member

פערים בחשק המיני ובמין

שלום אליאן
את מתארת מצב לא פשוט של פערים מהותיים בגישה למין. ייתכן והם ניתנים לשינוי וגישור וייתכן ולאו. שמחה לקרוא שאת יודעת מה את רוצה וחושב לך לקבל זאת למרות שכבר תקופה את חסרה שם.
ממליצה לפנות לטיפול מיני זוגי ממוקד כדי לראות מה ניתן לעשות כדי להגיע להתאמה ולאינטימיות מספקת. במידה ולא מעוניין , ממליצה לך להגיע לפגישה אישית .

get a try

New member
מסכים לחלוטין עם "מיתר פורט"

גם אני כמוהו באותו מצב.
שני ילדים, והכימיה המינית ירדה לטימיון.
אצלי זה קרה אחרי הילדים.
&nbsp
כל עוד אין לך ילדים, פירוק החבילה פשוט להחריד (יחסית).
לכן לדעתי קחו לכם פסק זמן מניסיונות ההיריון וסיגרו את כל הפינות.

alien life form

New member
לפעמים עניין של היגיינה ותספורת

תקפידי להתרחץ טוב לפני. גם תספורת (רצוי גילוח) יכולים לעזור. כמובן בהנחה שאת בריאה ואין פטריות, הרפס ושאר בעיות רפואיות. כגבר אני אומר שכשהעסק שם נקי וחלק זה תענוג אבל כשזה מריח לא טוב, זה ממש לא נעים.

Elian Chole

New member
זה ברור לגמרי

ואני מקפידה תמיד להיות נקייה ומסודרת, לא בשבילו, אלא קודם בשביל עצמי וההרגשה שלי
זה לא הבעיה

למעלה