לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2792127,921 עוקבים אודות עסקים

פורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה!
מטרת הפורום לסייע לאנשים בשאלות, התלבטויות והתמודדויות הקשורות למיניות, מין וזוגיות. יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים בנוגע לנושאים השונים, בנוסף לכך יועלו מאמרים וסרטונים בנושאים אלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקסולוגיה

ברוכים הבאים לפורום סקסולוגיה!
מטרת הפורום לסייע לאנשים בשאלות, התלבטויות והתמודדויות הקשורות למיניות, מין וזוגיות. יינתן מענה מקצועי לשאלות הגולשים בנוגע לנושאים השונים, בנוסף לכך יועלו מאמרים וסרטונים בנושאים אלו.

x
הודעה מהנהלת הפורום
כל המידע הנכתב הינו בגדר המלצה מקצועית. יש להשתמש בביטויים מקובלים, ללא מילים גסות מידי וללא תוכן פוגעני  
המשך >>

לצפיה ב-'ירידה בחשק מיני כתוצאה מגלולות.'
ירידה בחשק מיני כתוצאה מגלולות.
<< ההודעה הנוכחית
20/09/2009 | 23:23
39
17
ידוע לי שאבדן חשק מיני יכול להיות תופעת לוואי של גלולות, ואפילו אחת די שכיחה. אבל אם, לדוגמא, אני לוקחת גלולות כבר קרוב לשנה והחשק מיני שלי ברצפה (כשפעם הוא ממש לא היה ככה), יכול להיות שזה כתוצאה מזה? כלומר, זו תופעה מתמשכת? אני והחבר ניסינו להזכר ממתי אני ככה וממש לא הצלחנו, אבל לא נשמע לי מופרך שזה כבר מאז.
עם זאת, לפני חודש פישלתי עם הגלולות ויצא שחודש הייתי בלי, ובכל זאת החשק שלי לא היה sky rocketing. יכול להיות שהיה שיפור קל אבל אולי סתם אני מנסה לשכנע את עצמי כדי שזה יתאים לי לתיאוריה, האמת שלא שמתי לב, לא חשבנו לקשר את זה לגלולות קודם...
נשמע למישהו הגיוני? אני אהיה האדם המאושר בעולם אם זה יוכל להפתר בכזו קלות.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'נשמע לי יותר סביר שזה לא קשור לגלולות...'
נשמע לי יותר סביר שזה לא קשור לגלולות...
20/09/2009 | 23:28
15
4
אחרי שנה וחצי..? אני בספק אם עכשיו הגוף שלך נזכר
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'לא שנה וחצי,'
לא שנה וחצי,
20/09/2009 | 23:32
14
3
פחות משנה. ולא שזה הופיע עכשיו או משהו, אלא שזה כבר ממש הרבה זמן... ואני תוהה אם יש מצב שזו תופעת לוואי מתמשכת. או יותר נכון מאוד מאוד מאוד מקווה.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'המממממ....'
המממממ....
20/09/2009 | 23:40
13
2
לא יודעת האמת |:

תראי, לי ולו יש עכשיו בעיה עם זה שאין לי חשק לאחרונה, וגם אני חששתי שזה עניין הורמונלי... אני בקושי נרטבת, תמיד צריך סיכוך נוסף [בין אם זה רוק ובין אם זה חומר סיכה], ובד"כ אין לי חשק להתחיל בכלל ואני כי מנפנפת אותו מעליי לעתים קרובות... וגם כשאני משתפת פעולה לא תמיד יש לי כוח ואני מאבדת עניין די מהר...

ואז התברר שזה לא הורמונלי, אלא ספציפי עם הבחור הזה.

באמת שנשמע לי יותר הגיוני שמדובר בשינויים כלשהם בגוף שלך או במצב רוח התקופתי או שאת והבחור יותר מדי רגילים אחד לשני ואתם צריכים יותר ריגוש או אנאערף מה...
או שזה פשוט השתנה. יכול להיות נראה לי. סה"כ יש הרבה דברים שמשתנים עם השנים, במיוחד שאנחנו "נוער" אז שינויים זה לא עניין נדיר במיוחד.

אם בכל זאת את חושבת שזה הורמונלי, שווה להתייעץ עם הגניקולוגית שלך.
אין לי מושג אם יכול להיות שתופעת לוואי תתחיל פתאום אחרי שנה, אבל כך או כך אולי לגניקולוגית שלך יהיה פתרון הורמונלי..?
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'חשבתי גם שאולי זה קשור למצברוח תקופתי'
חשבתי גם שאולי זה קשור למצברוח תקופתי
20/09/2009 | 23:52
12
2
לפני חודשיים ככה, וזה גם נראה לי הגיוני כי לא היינו בתקופה טובה במיוחד... אבל עכשיו הכל באמת מעולה, חוץ מזה. פעם הייתי חרמנית חושרמוטה והיה נהיה לי חשק גם סתם בסיטואציות יומיומיות בלי שום הקשר מיני, עכשיו גם כשאני בתוך סיטואציות כן מיניות לרוב אני בקושי מתחרמנת:| האמת שמה שאת תיארת נשמע די אותו דבר. מה היה הפיתרון שלך בסוף?
ואגב, זה לא שזו תופעה שהתחילה לי פתאום אחרי שנה, אלא שעכשיו שאני חושבת על זה נשמע לי די הגיוני שזה התחיל פחות או יותר באותו הזמן שהתחלתי את הגלולות. כי אני כבר ממש הרבה זמן ככה.

(בעיקרון אני פשוט מנסה להאחז בכל תקווה שזה בכל זאת משהו פשוט ופתיר ולא פסיכולוגי, כי אחרת לתקן את זה זה באמת כבר סרט...)
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'הפתרון שלי..? *מבט מהורהר*'
הפתרון שלי..? *מבט מהורהר*
21/09/2009 | 00:07
10
3
וול, לצערי הפתרון לא נמצא. אני מאוד, אבל מאוד רוצה להיות חרמנית אש על הבחור הזה כמו פעם, ולרצות לשכב איתו בכל מקום, בכל זמן, בכל סיטואציה... אבל לא, לא ממש.

הלוואי והיה לי פתרון. זה היה הופך דברים לפשוטים יותר.
לפעמים אני זורמת, נהנית כמובן, וגם נהנית לראות אותו נהנה, לאו דווקא גומרת [אמרתי לו 20 פעמים שאם אני אומרת לו לגמור אז שייגמור במקום להתעסק בהאם כן גמרתי או לא גמרתי כמה פעמים גמרתי XD]. וזה סבבה, אני מניחה. כי אני אוהבת אותו ואני אוהבת את המגע האינטימי ביננו ואת הקירבה וכו' וכו'. אבל אקשן ברמה המינית כבר אין לי איתו, שזה ממש באסה כי בא לי לחזור לאיך שזה היה פעם, אבל אין לי פתרון לזה כרגע.
אז אממ... את האקשן שלי אני משיגה... וול, במקומות אחרים.
והיות ואני מניחה שאתם חברים, אני גם מניחה שהפתרון הזה לא יעבוד בשבילך .
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'יחסים פתוחים..?'
יחסים פתוחים..?
21/09/2009 | 00:16
2
לא, לא נשמע שיעבוד בשבילנו חח.

אוף, אני קצת משתגעת. אני אעלה את התהיה בפני הגניקולוגית שלי פעם הבאה שאבקר אצלה, נראה מה יהיה לה לומר בעניין...
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'במקומות אחרים? '
במקומות אחרים?
21/09/2009 | 10:24
8
1
כשיש לך חבר? והוא סבבה עם זה או שהוא לא יודע? XD
[או שהכוונה במקומות אחרים זה את עם עצמך בכלל? ]
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'זה למה אמרתי'
זה למה אמרתי
21/09/2009 | 15:03
7
1
שאני מניחה שהם חברים ולכן זה לא יעבוד.
אני והוא לא מוגדרים כ"חברים", מתוך בחירה שלי.
יש לנו קשר מוזר בקטע הזה, עדיף שלא תנסו להבין ...
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'אבל כתבת שאת אוהבת אותו,'
אבל כתבת שאת אוהבת אותו,
22/09/2009 | 09:55
6
1
אז... למה ככה?
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'כי אני אוהבת אותו, אבל גם את עצמי.'
כי אני אוהבת אותו, אבל גם את עצמי.
22/09/2009 | 17:00
5
1
לצפיה ב-'אבלבל ;;'
אבלבל ;;
22/09/2009 | 17:04
2
1
טוב, לא בטוח שהבנתי
אבל זה מעניין אז ?
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'ברשותך, הייתי מעדיפה שלא להכנס לזה :)'
ברשותך, הייתי מעדיפה שלא להכנס לזה :)
22/09/2009 | 17:18
1
1
יש לי נסיון עגום עם נסיונות להסביר את עצמי
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'חחח זה פסדר.'
חחח זה פסדר.
23/09/2009 | 13:36
1
סתם עניין אותי :]
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-''
23/09/2009 | 18:25
1
לצפיה ב-''
23/09/2009 | 19:06
לצפיה ב-'...'
...
22/09/2009 | 00:42
הכי טוב להתייעץ עם הגניקולוגית או רופא משפחה.
דכדוך- מצב של מצב רוח ירוד, קושי להירדם, חוסר חשק לאכול (או דווקא הפוך- לישון ולאכול הרבה) יכול להתקשר לירידה בחשק המיני, ברור. מערכת העצבים שנמצאת במוח שלך אחראית על כל הדברים האלה. לדוגמה, מישהו שלוקח תרופות נגד דיכאון, אח התופעות הכי שכיחות היא ירידה בחשק המיני.
בכל מקרה- אין לך מה לדאוג- לא מצפותלך שנים של טיפול פסיכולוגי. בין אם זה הורמנלי או עצבי, או סתם שירד לך מהחבר שלך, יש פתרון.
בבעיה כזאת הכי כדאי להתייעץ עם מומחה, הוא יודע יותר טוב מכולנו.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'מקווה לעזור..'
מקווה לעזור..
21/09/2009 | 12:39
2
2
גם לי יש חבר הרבה זמן ואני על גלולות והכל ואני כל כך מזדהה איתך.
היה לי את זה לפני כמה חודשים ופשוט הייתי מרגישה שממש לא בא לי ושזה סוג של נטל אם הוא כן רוצה,
אבל זה הפסיק.
מה הפיתרון? וואלה,אין כזה.אצלי זה נימשך בערך חודש ואז ניגמר,ומאז אני כרגיל.

אבל שמעי,אם זה התחיל בערך באותו זמן שהתחלת לקחת גלולות סביר להניח שזה באמת תופעת לוואי.
אבל נסיתים להאריך את הפורפליי? לנסות דברים חדשים? אולי זה יעזור..
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'מה לא ניסינו... חח'
מה לא ניסינו... חח
21/09/2009 | 12:42
1
1
אני אשאל באמת את הגיניקולוגית שלי (למרות שאני לא ששה במיוחד לדבר איתה על דברים. היא כזו מזעזעת באמאשלי), ואם זה לא זה... וול, אז כנראה שאני פשוט בחורה מעט מתוסבכת מינית.
באסה.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'אולי תחליפי גלולות?'
אולי תחליפי גלולות?
21/09/2009 | 12:59
לצפיה ב-'בהחלט יכול להיות ענין של גלולות'
בהחלט יכול להיות ענין של גלולות
21/09/2009 | 23:48
12
1
חדשות עצובות: תופעת הלוואי הזאת ממש לא חייבת לקרות בבום, וישר אחרי שהתחלת לקחת. היא יכולה לקרות בהדרגה, מחודש לחודש, להוריד את החשק עוד ועוד בלי שבכלל תרגישי.

בקשר להפסקה שלא עשתה כלום - אני לא רופאה, אבל בגלל שנראה שהגלולות דופקות את המערכת ההורמונלית לאורך זמן (אני יודעת את זה כי בחורות שלקחו כמה שנים גלולות- הרבה פעמים ייקח להן כמה חודשים טובים להיכנס להריון), הגיוני שגם לצאת מזה לוקח הרבה זמן.

אין לי דעה נחרצת נגד גלולות, אגב, אבל אני כן חושבת שבנות מתחילות לקחת כברירת מחדל, כי זה ברור שככה צריך - וחבל. מן הסתם, אם זה מוריד לך את החשק, זה לא שווה את זה.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'אה, הבנתי בעצם שזה חדשות טובות בשבילך.'
אה, הבנתי בעצם שזה חדשות טובות בשבילך.
21/09/2009 | 23:51
2
תנסי בלי באמת, או לפחות תחליפי סוג.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'זה לא שווה את זה ? '
זה לא שווה את זה ?
21/09/2009 | 23:57
10
2
התחושה שונה לגמרי עם ובלי קונדום... ל2 בני הזוג...
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'.'
.
22/09/2009 | 00:05
לצפיה ב-'אז בעצם את מציעה שהבחור יהנה על גבה?'
אז בעצם את מציעה שהבחור יהנה על גבה?
22/09/2009 | 01:26
8
2
זה מה שאת אומרת? כי היא הרי לא נהנית. תגובה מוזרה מאוד.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'מה? איך הגעת לזה? :/'
מה? איך הגעת לזה? :/
22/09/2009 | 01:40
7
3
יש הבדל בין "אין חשק מיני" [כמו שהיה לי בתקופה שהשתמשתי במדבקות, שפשוט אין חשק מיני בכלל, לא משנה מה ולא משנה מי ואיך ומתי], לבין ירידה כלשהי בחשק המיני [שיכולה לנבוע מכל כך הרבה דברים, ויכולה ללכת ולחזור, וכו'].
אם החשק המיני שלי היה יורד במידה מסויימת [משמע - אני כבר לא חרמנית אש שחבל על הזמן, אלא פחות], לא הייתי חוזרת לקונדומים בגלל זה. אני פשוט לא נהנית ככה :/ וגם הוא לא [שגם זה, כמובן, משפיע על ההנאה שלי], אבל כשאמרתי "2 בני הזוג" רציתי להדגיש את זה שגם *הבחורה* נהנית פחות, ולא רק הבחור [כי זה ברור שהבחור נהנה פחות].
איך מכל זה הגעת לזה שהוא צריך להנות על הגב שלה? .__.
רק אמרתי שבחיים לא הייתי חוזרת לקונדומים, אלא אם לגמרי לגמרי אין ברירה וכל האופציות מוצו והחלפתי 20 סוגים של גלולות ואנאערף מה. וגם אז הייתי מתבאסת נורא מהסקס, כי זה מרגיש כמו להזדיין עם... וול, קונדום.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'תראי'
תראי
22/09/2009 | 01:58
6
3
קודם כל - אם את מבדילה בין ירידה כלשהי בחשק ובין אין חשק בכלל, סבבה, אני מקבלת את זה.

מה שכן, ענין הרגישות לקונדום או לא זה סובייקטיבי. לגברים זה תמיד חשוב, לנשים לאו דווקא. לך את אומרת שזה מאוד חשוב, לי, למשל, לא ממש. אני כמעט לא מרגישה בהבדל. קונדום לא מציק לי, חוץ מזה שהוא קצת קוטע באמצע, אבל חפיף.
עוד דבר שאני שמה לב אליו, זה שאת מסתכלת רק על הזיון כפקטור, שזה ממש לא רק זה, בעיני. קונדום או לא קונדום זה פחות חשוב לדעתי מחרמנות, אפילו אם אני לא סובלת קונדומים. כל עוד יש לי חשק מיני אני יכולה להינות ממין אוראלי וליטופים וגיפופים ומליון דברים אחרים שהם לא חדירה. חדירה זה ממש לא המנה העיקרית לדעתי, יש עוד המון דברים לא פחות חשובים. אם אני משמעותית פחות חרמנית ועל גלולות, אני מפסידה המון.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'פורפליי'
פורפליי
22/09/2009 | 02:13
5
2
למשחק מקדים קוראים "משחק מקדים" כי הוא בא לפני סקס. זה גורם להשתוקק לסקס ולזיון והכל, את מתה להרגיש אותו בתוכך, ופה ושם ובלה בלה בלה... ומה אני אגיד לך, אם אחרי הפורפליי הזיון גרוע, זה די מבאס
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'פורפליי זה מושג שהמציאו גברים'
פורפליי זה מושג שהמציאו גברים
22/09/2009 | 14:44
4
1
קודם הם "משחקים" כי צריך, ואחר כך מגיעים למה שחשוב מבחינתם. הראיה שחדירה היא המנה העיקרית עובדת לגברים בטוח. אבל לנשים הרבה פחות. בגלל זה הרבה נשים חושבות שמשהו לא בסדר איתן או עם חבר שלהם, שהוא זיון גרוע, כי את הכל הן תולות בזיון- שמה לעשות, הוא די מוגבל.
הרבה נשים לא גומרות מחדירה בכלל. אני כן, למשל, פעם ב, אבל באורגזמות פחותות. אני חושבת שהרבה בנות, אם יהיו כנות עם עצמן, יודו שגם אצלן זה ככה.

חבל לאמץ תפיסה גברית של סקס ולהגן עליה בהתלהבות. זה הכל תודעתי. סקס זה הרבה יותר מבולבול בטוטה... סקס שהוא לא חדירה זה לא רק מסביב. זה לא רק "משחקים" שהנשים צריכות לפני. תקדמו את מה שעושה לכן טוב לקדמת הבמה.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'חבל לאמץ תפיסה שהיא אישית שלך'
חבל לאמץ תפיסה שהיא אישית שלך
22/09/2009 | 15:36
1
ולהשליך אותה על כל הנשים בתבל..
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'ממ '
ממ
22/09/2009 | 17:06
1
אני כל כך לא מסכימה עם שום דבר ממה שאמרת בנוגע לפורפליי שאני כבר לא יודעת מה להגיב על זה.
בואי נסכם שהתפיסה שלך מוטעית בעיניי.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'.'
.
22/09/2009 | 19:49
לצפיה ב-'ב3 מילים,'
ב3 מילים,
23/09/2009 | 17:12
1
דברי בשם עצמך
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'הגעתי מהעמוד הראשי לאמת את חששותייך'
הגעתי מהעמוד הראשי לאמת את חששותייך
21/09/2009 | 23:59
2
2
כן, חשק מיני יורד כתוצאה מגלולות- זה ידוע. זה קורה בגלל ההורמונים שבגלולות.

על מנת שהחשק יחזור, את צריכה לנקות את הגוף מהגלולות לפחות חודשיים. אז נכון שחודש אחד לא לקחת והחשק לא חזר במלואו- זה הגיוני...

* כל זאת מפי רופא הנשים שלי... אז אני לא ממציאה  

בקיצור- קונדומים.עם כל הצער והכאב שבדבר.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'זה עלול לקרות, לא בטוח'
זה עלול לקרות, לא בטוח
22/09/2009 | 00:02
1
2
ובהחלט צריך להתייעץ עם רופא בכל מקרה כשלעצמו, ולרוב החלפת גלולות תפתור את הבעיה. בבקשה היזהרי עם העצות שאת מחלקת כאן.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'ירידה בחשק המיני זו תופעה ידועה'
ירידה בחשק המיני זו תופעה ידועה
22/09/2009 | 00:06
2
ולא אמרתי שזה קורה תמיד.
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'יפ. אצלי זה הסתדר עם החלפת סוג גלולות'
יפ. אצלי זה הסתדר עם החלפת סוג גלולות
22/09/2009 | 11:21
2
3
(וניסיתי כמה וכמה סוגים)
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'את לא מרגישה קצת כמו עכבר ניסויים.'
את לא מרגישה קצת כמו עכבר ניסויים.
23/09/2009 | 22:00
1
3
זה לא דופק ת'גוף?
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'לא במיוחד.'
לא במיוחד.
24/09/2009 | 08:09
2
יש כל מיני מינונים וכל מיני סוגי הורמונים וצריך למצוא את הסוג המתאים.

יש עוד כמה דברים ש"דופקים ת'גוף"- אם היית יודעת מה הריון ולידה עשו למערכת ההורמונלית שלי... אז אח"כ לקח לי זמן למצוא את סוג הגלולות שמתאים לי- תאמיני לי, זה שווה את השיפור באיכות החיים...
סקסולוגיה >>
לצפיה ב-'חשק מיני'
חשק מיני
24/09/2009 | 14:19
2
לא יודעת כמה זה קשור לגלולות יותר אולי מצב רוח ,שינויים, לחץ אולי הבחור עצמו פחות מושך
אחרי הרבה זמן ביחד גם זה יכול לקרות וזה הגיוני
סקסולוגיה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

12:36 | 29.04.19 אורחים בפורום
14:48 | 12.03.19 יוסידוד1
23:43 | 10.03.19 אורחים בפורום
10:03 | 25.02.19 אורחים בפורום
15:48 | 19.02.19 יוסידוד1
11:09 | 09.02.19 אורחים בפורום
08:14 | 07.02.19 אורחים בפורום
19:31 | 04.02.19 אורחים בפורום
19:20 | 04.02.19 אורחים בפורום
09:17 | 29.01.19 ALON408

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ