צהריים טובים

בתיה ג

New member
צהריים טובים

החלטתי להחליף את האקוריום שקיבלת לגדול יותר 120 סמ, יש בו גם פילטר פנימי ותאורה,
אני צריכה להוסיף משאבת אויר וחימום נכון?
אני רוצה להעביר את הדגים והחצץ מהאקוריום הקטן האם להפעיל קודם עם מים את הגדול כמה ימים ולשים גם חצץ ואז להוסיף את המים מהאקורים הקטן ואת הדגים.
בחנות יש להם אקוריום שעומד ריק עם שולחן השולחן עטוף האקוריום לא אומרים כשבועיים האם כדאי לקחת אותו או להזמין חדש
יום טוב ותודה

החלטתי להחליף אקווריום

הי בתיה ראשית לא למהר את יכולה להעביר לי את שם האקווריום המלא ומחירו. ותקבלי חוות דעת שלי .לגבי איך להקים אקווריום חדש יש משמאל לעמוד כאן מאמרים וביניהם .מאמר על הקמת אקווריום חדש האקווריום.. המדריך לחובב המתחיל
. ואכן לא להעביר את הדגים לפני ההרצה של החדש .

בתיה ג

New member
החלפת אקוריום

הי צלי
אני מנסה שוב לכתוב קודם לא הצלחתי
החזרתי את האקוריום כך שאני צריכה לקנות שוב באותה חנות
האקוריום הוא של חברת boyu גודלו אורך מטר גובה 50 סמ ורוחב 30 סמ, עם פילטר פנימי ותאורה והוא עולה כ 1650 שח מה דעתך
תודה

האקוריום הוא של חברת boyu

המחיר סביר באם הוא חדש
שנה טובה

בתיה ג

New member
בוקר טוב

האקוריום אכן חדש
האם לא כדאי יותר פילטר חיצוני
תודה רבה על כל העזרה המועילה מאד
באקוריום הקטן שיש לי עכשיו תמיד היתה תמותה ועכשיו לפי ההדרכה שלך הכל יציב
שנה טובה וחתימה טובה

האם לא כדאי יותר פילטר חיצוני

ממש לא הפילטר שמגיע עם האקווריום הוא מצויין רק... לשמור על משטר האכלה נכון של הדגים ותהנו מהאקווריום
גמר חתימה טובה

בתיה ג

New member
אקוריום חדש

לצלי שלום
קיבלתי את האקוריום החדש 125 ליטר, נאמר לי לא לשטוף אותו פשוט למלא מים ולהפעיל מה דעתך אני סומכת רק עליך
ויש לו במכסה פילטר שיש בו פרלון ופחם האם לא צריך קרמיקות?
והאם להוציא את הפחם, הוספתי גם משאבת אויר ומחמם עם טרמוסטט יש לי חצץ טבעי 10 קג אולי צריך יותר וצריכה לקנות קישוטי פלסטיק אולי יותר מאוחר לא יכולה לצאת מהבית לא ניידת
שוב תודה רבה

הי בתיה מה שלומך.

לשאלותייך :
ראשית באם האקווריום נקי אין צורך בשטיפה,
רצוי באם הפחם שבדרך כלל הוא מופיע כספוג שחור יש להוציאו לאחר שלושה ימים מהפעלת האקווריום. באם יש לך קרמיקות אפשרי להכניס ואפילו רצוי. אבל יותר טוב אבני טוף קטנות מצרף תמונה ששם גם רואים את הידיים היפות שלי.
באקווריומים האלו מומלץ לא להכניס אוויר מבחוץ משום שזה מעלה אדי מים שהורסים ומהר את מכסה הפלסטי ואת מערכת התאורה. נפילת המים מהפילטר
אל האקווריום מספקת את כל תצרוכת האוויר שהדגים צורכים.לגבי החימום יש לכוונו ל-24 מעלות ולשים לב לא להכניס אותו כולו לתוך המים אמור להיות סימן עד כמה אפשרי להכניסו. קבלי מאמר שלי על גופי חימום
http://aquagardenforum.co.il/forum/viewtopic.php?f=28&t=621&sid=b473f368c14eb7b5afa1aa8c677893bc

בתיה ג

New member
אקריום חדש

קניתי כבר משאבת אויר עם אבן כמובן אני יכולה להחזיר
להפעיל את האקורים כמה ימים עם צמחי פלסיק שאקנה האם אפשר לקנות ולהוסיף גם בהמשך?
בפילטר העליון יש פרלון וקוביות רשת פלסטיק עם ספוג שחור ופחם יש כמה אותם להוציא ולזרוק?
ובמקומם אבני טוף? היכן ניתן להשיג
ואחרי כמה ימים אפשר להתחיל לשים דגים מהאקוריום הישן?
ומה עם מי האקוריום הישן להוסיף לחדש או לזרוק
ושוב המון תודה
בלעדיך אולי הייתי מתיאשת
מהתחביב

קניתי כבר משאבת אויר

בהחלט את יכולה להחזיר ואו לשמור אותה בבית למקרה צורך,
יש להפעיל את האקווריום עם אור מלא לא לכבות עד הופעת סימנים ירוקים של אצות על המוצגים באקווריום. באם את רוצה לזרז את המערכת הביולוגית של האקווריום את יכולה להשתמש בחצי מהמים אשר באקווריום הקטן יחד עם המים החדשים.
והטוב ביותר למערכת של 130 ליטר מים זה להוסיף אחר יומים של פעילות 3 טיפות אמוניה (שתן) זה יפעיל בזריזות את את הביולוגיה שבמים.באם הופעת הירוקת את יכולה להעביר את הדגים לביתם החדש.הספוג השחור הוא פחם לכן אחרי שלושה ימים יש להוציאו.לגבי אבני הטוף את יכולה להשיגם בכל חממת צמחים זה עולה כמה שקלים ואם היית עוברת דרך החווה שלי היית מקבלם בחינם.
ושוב שנה טובה

בתיה ג

New member
אקוריום חדש

לא הבנתי לגבי האמוניה למה אתה מתכוון בשתי טיפות שתן
וכן לגבי משאבת האויר למה הכונה שעת הצורך

לא הבנתי לגבי האמוניה

בדיוק למה שכתבתי. יש להכניס 3 טיפות אמוניה לאחר שלושה ימי עבודה של האקווריום לשם זירוז המערכת הביולוגית של המים.
לגבי משאבת האוויר יכול להיות מצב שמשאבת המים באקווריום של תפסיק לעבוד ועד שתימצאי תחליף למשאבה יהיה צורך בהספקת חימצון למים.
לילה טוב

בתיה ג

New member
תודה

לילה טוב
ותודה על הכל
הרבה יותר קל לי כשיש לי אל מי לפנות

בתיה ג

New member
הי צלי

מילאתי את האקוריום ושמתי חצץ מה דעתך לקנות חצץ ולהוסיף?
שבוע טוב

מילאתי את האקווריום ושמתי חצץ

ראשית אני אישית לא אוהב את מראה החצץ שפיזרת , אני אוהב את המראה הטיבעי
אבל זה מה שעשית ואם מתאים לך שיהיה.
את חייבת להעלות את גובה המים עד 3 מ"מ מעל תחילת הפלסטיק השחור.
באם את משתמשת בצמחי פלסטיק עובי השכבה טובה.
מצרף תמונת אקווריום לדוגמה שצולם שבוע לאחר הקמתו.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Ex7kp2mzdHI

בתיה ג

New member
צבע באקוריום

נראה לי כאילו צבע המים באקוריום ירקרק אולי מהצמח פלסטיק הירוק לא יודעת
אני אמלא את האקוריום פשוט השארתי מקום למי האקורים הישן
האם זה כדאי?
חג שמח

נראה לי כאילו צבע המים באקווריום

זה סימן טוב הצבע הירקרק זה לא מצמחי הפלסטיק
אפשר להכניס את המים עם הדגים לאקווריום הגדול.

למעלה