המטופל שלי בן ה-10

המטופל שלי בן ה-10

למרות העבודה על האדמה וגם מערכות מים עדיין האש משתלטת על כל האלמנטים. החלטתי להוסיף לו גם פרחי באך. נראה איך זה ילך.

ולמרות שרשור קודם. מעיין הצילי ../images/Emo243.gif

את מדברת בשפתך ואינך מודעת לחוסר הבנה הקיים בקרב רבים בפורום. בצורת הביטוי שלך את מתנתקת מהרבה אנשים בפורום... גם רפואה משולבת לא תצמח מזה... מה הילד ומה הוריו יכולים להפיק מצורת הביטויי שלך ? כבר השבתי לך בנושא של צורת הביטויי, ולא שמת אפילו מילת קישור אחת להבנת הקודים שאת מדברת בהם. בברכה שמוליק

מי אמר שלא מבינים?!?

למה אתה כל הזמן מבקר? מי אמר שהשפה שלך מקובלת על כולם בפורום? איך אתה יכול לבטל את השפה שכל כך הרבה תלמידי רפלקסולוגיה לומדים? תתפלא אבל קיבלתי הרבה עזרה בפורום דרך המסרים שאותם לא קראת. הצורת ביטוי שלך מאוד לא נעימה ולא אתפלא אם היא זרקה החוצה כמה משתתפים בפורום. שיהיה יום נעים, יום שנבין אחד את השני ונפרגן יותר!

זה רק אני לא מבין ...

אינני מבטל דבר ואינני מבקר איש. זאת את שמרגישה כך. זה מאוד פשוט, אני אינני מבין את שפת הביטויי שלך ולכן אני כותב. ומה פתאום את מתנצחת. כמה זמן את פה בפורום ? כתבתי במפורש בשרשור הקודם את דעתי על השפות השונות בהן משתמשים האנשים פה... האם קראת ? מה את עושה כאשר אומרים לך שלא מבינים אותך ? משיבה או בוחרת להעלב...? במקום זאת את יוצאת למלחמה...בבקשה תרדי מהעץ ותצאי משדה הקרב. איש לא זורק מכאן משתתפים, ותאמיני או לא, אני רוצה להבין אותך... בכבוד רב שמוליק

BELEZA

New member
שמוליק מה אתה לא מבין?

האדמה אינה פוריה וגם הממטרות לא מצליחות להשקות כמו שצריך לכן האש השתלטה ופרצה שריפה בשדה היבש אי לכך יש לבצע מיד שינוי תזונתי (אולי סוג חדש של דשן?) יכול להיות שבאמת קיבלת תשובה טובה במסרים אבל תיאור כמו שמסרת כאן הוא באמת חסר היגיון

מילון - פנטגרם,הוליסטי, קואורדינטיבי, רפואי.

בועז... אתה מצחיק גם בלשון המתלוצצת על פי שיטת אבי גרינברג... בוא נעשה מילון השפות : פנטגרם, הוליסטית, קואורדינטיבית, רפואית. יתכן ותהיה הפריה, יתכן ותצמח מזה שפה חדשה שניתן יהיה לתקשר איתה ולהסביר טוב יותר להורים, לילדים וכמובן לרופאים... בברכה שמוליק

אסתר84

New member
שבת אחים גם יחד

אולי עוד בדורנו ... יגור זאב עם כבש... ואולי שפת פלישת האלמנטים תיהיה נהירה גם לקואורדינטיבים.. בעצם..אני בטוחה כמעט במאה אחוז שהיא ברורה!. פשוט אין אקשיין בפורום.. אז היחידה כמעט שמשתפת בחוויות הטיפוליות שלה זוכה להערות סרקסטיות. אז אולי לפני שנהיה הוליסטים או שגרירים בפני הרפואה המערבית נהיה .. איך אמרת?! מקרבי רחוקים?!.. אהבתי! אני מקווה שהתכוונת לזה. אלפי ברכות אסתר

במחילה מבקש מחילה

אין לי בעיה עם פלישת אלמנטים והתפלשות באדמה. אני מוכן לרדת על בירכי ולנסות להשפיע על בועז לוותר על גאותו לשם חיים הרמוניים כאן בפורום. והזאב יהפוך עורו והכבש יגדל פרווה חמה לימות החורף שכולנו מקווים שיהיה גשום וקר. ואז הסרקסטיות תהיה כגדי בעיננו. אם פגעתי, אז במחילה מבקש מחילה...וקרוב רחוקים הוא בראש מעייני. בברכה שמוליק

אסתר84

New member
לא פגעת

פשוט.. מדברייך השתמע שדרכך היא דרך הרוב... לפי מה שאני מכירה יש לפחות 5 מכללות מכובדות שמלמדות לפי גישה זאת... אחת מהן מוציאה כמה מאות רפלקסולוגים בשנה!... כך שלמרות שגישתך מכובדת ביותר היא כפי הנראה סטטיסטית במיעוט. כך שבבואך לקרב רחוקים.. למעט גישה קצת יותר בגובה העניים לא יזיק להצמד לעובדות. חוץ מזה - שוב ותמיד - אלף ברכות. אסתר

תודה לך אסתר

אני לא מכירה את שמוליק ואני מתארת לי שיש לו המקום שלו של רפלקסולוג מכובד. אבל להתבטא אליי כמו שהוא עשה זה באמת לא לרמה שלנו כמטפלים. אני מופתעת הרבה פעמים אבל הפעם אולי כי זה אליי הופתעתי בגדול! אני חשבתי שהפורום הוא מקום לשתף אחד את השני בטיפולים ביעוץ וכו' על מנת שנלמד אחד מהשני. אז כל אחד יגיב למי שהדברים ברורים לו. אני לא רואה שום בעיה עם זה. יום טוב לכולם!

BELEZA

New member
משהו כללי

מכיוון שלכולנו שפות שונות יהיה טוב אם אנשים יסבירו את עצמם באופן חד וברור יותר פלישות אלמנטים הוא מרכיב מסויים באיבחון ונותן תמונה מאוד דלה על מצבו של האדם אני מכיר עשרות ואולי מאות אנשים עם אותן פלישות אלמנטים, לכל אחד סיפור משלו ודרך אחרת לגשת אליו בעיני, ואני אומר זאת עם דגש על בעיניי, למרות שאינני רואה דרך אחרת העובדה שאתם כמטפלים מביאים את סיפורי המטופלים שלכם, כולל מצב כף הרגל או כל פרט אחר - היא בעייתית, ויותר מזה, הייתי אומר אף שערורייתית. גם כשאני כותב מידע מסויים למורה שלי שאיתה מדי פעם אני מתייעץ, או לאבי גרינברג עצמו (בנושא תהליכי החלמה) התשובה היא מאוד מסוייגת (וזאת מאנשים עם ניסיון של אלפי מקרים ו 20 שנות ניסיון לפחות) הסיבה לכך היא שכדי לאבחן אדם חייבים לראות אותו, לדבר איתו ולחוש אותו גם תיאור מדוייק בן אלף מילים לא יוכל לתת תמונה לגבי מה זקוק אדם ולאיזה טיפול יש לכוונו בשיטת גרינברג יש מסגרת אחת לבדוק תהליך והיא שיעור פרטי שבו הקליינט מגיע עם המדריך לפגישה בת שעה וחצי עם אחד המורים. רק אז, כשהמפגש הוא פנים אל פנים ניתן להעריך את התהליך ולתת כיוונים לטיפול. אני חושב שכל דרך אחרת מסכנת את המטופלים שלכם ואני לא חושב שהפורום הוא מקום לשתף ולייעץ לגבי מטופלים, זו טעות אתית ממדרגה ראשונה

בועז הגדרת את שורש העיניין כראוי

דעתי האישית שמה שקורה כאן זו שערוריה. כבר זמן לא מבוטל מתגלגל כאן ילד בן 10 כאובייקט לדיבורים ולניתוחים. צריך להבין שכאן בפורום פתוח חל איסור להעלות למוקד מטופלים. כך אני חושב. אם אין על מה לדבר אז טוב יותר לדומם מנוע. בקרוב תהינה מכוניות שלא שומעים אותן... בברכה שמוליק

אסתר84

New member
הי בועז

אני נוטה להסכים איתך. אך זהו טבעו של פורום... שטחי ולא מעמיק... אני משתדלת לא להביא סיפורים ממטופלים מפני שאני מעדיפה להתיחס אליהם בצורה מעמיקה יותר.. וכן זה בעייתי. לעיתים יש שאלה מסויימת ומאוד נחוץ להתיעץ עם גורמים שנמצאים בתחום. גם לי מורתי היקרה משמשת משענת ולכן אני לא צריכה לעיתים קרובות לשתף את הפורום. אבל לא לכולם יש מורים שמוכנים לחלוק ידע. בי אסתר

אסתר84

New member
חוץ מזה

כאשר לומדים רפלקסולוגיה כמו שאר מקצועות טיפוליים מביאים מקרים שהתרחשו..ובמקרה של רפלקסולוגיה גם תמונות של כפות רגליים. הסיכוי שמשהו יצליח לגלות במי מדובר אפסי. כך שאני חושבת שהצגת מקרים אינה שערוריתית כל עוד שומרים על סודיות מוחלטת. לפעמים מידע קטן ממטפל אחר שמשתמש בגישה שונה או בטכניקות נוספות יכולות להאיר נקודות ולפעול לטובת המטופל. אין לי ספק שתמי לא הסתמכה על משהו פה מבין שוכני הפורום שיפצח לה את "עלילות הילד ופלישות האש". כך שזה לא מהווה בעיה. בי אסתר

אין ברכות לך אסתר

גב נכבדה. ברוכה הבאה ללוחמים. אם כל מילה שלי שואבת אותך להתנצחות אז חבל על הזמן... את לא תובלי אותי להשוואה, לא בזה העניין. ואם אינך מבינה, לא חוש הומור ולא חוש חמור אז תרדי מהעץ וצאי מהשדה... את מעלילה עלי התרברבות ותראי לאן את מובילה כאן את הפורום...היזהרי לך מלשונך החרוצה. אין ברכות, אפילו לא אחת. שמוליק

efrat791

New member
אני ממש לא חושבת

שהייתה פה כוונה לפגוע במישהו. אם הבנתי נכון זו בסה"כ הייתה הערה על כך שלכל גישה יש את השפה שלה. רשמתי למטה וארשום שוב שיש פה מטפלים שלמדו בשיטה שבה גם אני מטפלת ובכל זאת גם הם מדברים בשפה אחרת. אם הבנתי את שמוליק אז מדובר בכך שהשפות השונות שבהן אנחנו מדברים לעתים יוצרות קושי בהבנת תיאור המקרה עד הסוף (גם לי אין מושג מה זה פלישת של אדמה לאויר או ריבוי של מים באש לדוג') וכך גם במתן סיוע/ עזרה. אני לא הבנתי שיש כאן איזושהי התנשאות כלפי אף אחד. נראה לי שקצת לקחנו את זה רחוק מדי...

אסתר84

New member
הי אפרת

נכון מאוד. לי אין בעיה עם שפתו של שמוליק לשמוליק יש בעיה עם השפה שלי.. והנימוק שלו היא שזה לא שפה מקובלת על רוב הפורום.. מאחר והפורום הינו מיקרוקומוס של האוכלוסיה הרפלקסולוגית היה מן הראוי להעמיד את הדברים על דיוקם. אין לי מילה רעה על שיטתו.. אינני מכירה אותה. לאן שהוא לקח את זה זה כבר לא באחריותי. יום נפלא[ אסתר

אסתר הלא...

האם את נוהגת לקרוא לאחור את אשר אמרת ? את שולחת מילים קדימה ללא אחריות וזורקת רפש, רק תזכרי מהיכן נזרק הרפש. אין לך מילים רעות, את פשוט מדברת ברוע וזה במילים ובין המילים. שאני אומר שאינני מבין, את לוקחת את זה כאילו אמרתי דברים שברוע. במיקרווקוסמוס של האוכלוסיה כאן, חישבי מה את מגלמת, את הצד האפל או המואר של הירח...תשני על זה בלילה מעונן. אין ברכות סתם שמוליק

למעלה