הכירויות - נובמבר

נויה, כמובן שאת לא היחידה:)
והאם ניסית להיכנס לפורום בתפוז לסביות נשואות בארון?...

משיכה לנשים
היי נויה,
תודה שאת משתפת כאן.
את לא היחידה בכלל שמרגישה שנמשכת לנשים, ויחד עם זאת נשואה וללא נסיון. יש נשים שהלכו לאן שהובילו אותם החיים, התאהבו, הקימו משפחה, ילדו ומתחילות להרגיש משיכה לנשים בהמשך חייהן. האם את חיה באושר עם בעלך?האם מאז ומתמיד הרגשת את המשיכה והתעלמת ממנה, או תחושה שהתעוררה?
שמחה שאת מחוברת לרגשות האמיתיים שלך, אפשר להימשך גם לגברים וגם לנשים. איזו תחושה נפלאה להרגיש רגש למישהי\מישהו אה?

הרבה בהצלחה.
אם תרצי לדבר, שיחה חסויה, מוזמנת להתקשר אלינו לקו הקשב.
שלך, ליטל
יש עם מי לדבר - קשב ומידע לקהילה הגאה
ימים א'-ה' בשעות 19:30-22:30 בטלפון 03-6205591, בוואטסאפ 058-6205591
בדוא"ל: [email protected] במערכת צ'אט מאתר האגודה למען הלהט"ב (בשעות פעילות הקו) https://www.lgbt.org.il/yesh

היי,:) אשמח מאוד להכיר

אני בת שישים הכי צעירה והכי זקנה שתפגשי (אם תפגשי).
כשאני פותחת את הפה כשמתעוררת משנתי (ולא בשעות הבוקר השגרתיות, כי לא הולכת לישון בשעות הלילה השגרתיות) מי שידבר איתי יחשוב שאני בת עשרים לכל היותר. כשאני צוחקת אני נשמעת בת חמש עשרה, וכשאני משתטה, בת ארבע.
כשאני נכנסת למוד הדכאוני שלי אני מרגישה בת מאה לפחות.
הרבה שנים הייתי רחוקה מהעולם הלסבי, בגלל כל מיני סיבות שכאן וכרגע לא המקום להרחיב עליהן, ועכשיו, לפני זמן מה חזרתי כל כולי.
ההנאה רק להסתכל על נשים לסביות היא עצומה.
ובטח לחשוב על ולהיות עם.
(הייתי בזוגיות השנה, לראשונה מזה שנים. זה לא היה מדוייק, לא לי ולא לה, אבל זה גרם לי להבין עד כמה זאת אני, ואיזה אושר סופסוף בגילי לצאת מהארון בפני עצמי באופן מלא.)
אני חושבת שהתגלית הכי מודעת שהגעתי אליה בעקבות יומולדתי השישים, שחל לא מזמן, היא שלא רק אני אדם מלא סתירות, אלא שהחיים עצמם מלאי סתירות, וא.נשים מלאות.י סתירות, וככל שאיטיב לקבל את זה, כך ישתפרו חיי.
אם עוררתי את סקרנותך, את מוזמנת לכתוב לי באישי, בלי לחשוב יותר מדי מה ייצא מזה.
פשוט להתחיל להתכתב ולדבר כמו בני אדם (בנות חווה, ליתר דיוק).

לך ודעי לך...

שאת אפילו ילדה ליד הורי שעברו את ה70, שחכמים כבני 120 אבל צעירים וקלים כבני 15. אם אני מסתכלת על אימי מן הצד וחושבת איזה גיל ייתנו לה ברחוב אני בוחרת 40. לאבי הייתי נותנת 50.
אז נראה אותך מולם.

וכן, יש סיכוי טוב שאשלח לך מסר.

תודה, מחפשת:)

יש אנשים שאני ילדה לידם
ויש אנשים שאני זקנה לידם
הכול טוב (גם אם לא תמיד נעים). זה גם זה.:)
מוזמנת לכתוב לי באישי:)

למעלה