שאלה היפותטית

עlד אחד

New member
שאלה היפותטית

נגיד שמחר לפתע מתפרסם בכל העולם בחדשות שאיזשהו מדען גילה תרופה מוכחת להומואיות, ושבקרוב תיכנס התרופה לשוק לצריכה המונית. וגם שאין לה כל תופעות לוואי והיא בטוחה לחלוטין. פשוט מושלם מכל הבחינות.

כמה הייתם מאושרים בשל הנס המדהים הזה, וכמה הייתם מוכנים לשלם עבורו?

כלום, לא מתעניינת אפילו

בתסריט הזה. אם ההוא למעלה סידר שאוהב נשים/נמשכת אליהם-אז סבבה. לקח לי איזה זמן להבין את זה בזמנו, אבל זה קרה. כן לקח לי זמן לשתף את אבא למשל, בגלל האישה הספציפית שבגללה/דרכה הבנתי שאני לסבית. אבא פשוט לא אהב אותה כאדם.

עlד אחד

New member
אין מצב שאת מדברת בכנות גמורה

זה כמו שיציעו לחולה פסוריאזיס(למשל) תרופה סופית ומוכחת, והוא יגיד "לאאא שטויות, לא צריך, כבר התרגלתי לאיך שהעור שלי נראה"

כל אחד רוצה תמיד להיות טוב יותר ובריא יותר ממה שהוא

תשמע....

קודם כל סליחה שחיכית לתגובה שלי. לא הייתה לי גישה לאינטרנט...
&nbsp
אני לא חושבת שאפשר להשוות נטייה/משיכה מינית למחלה. זה מה שאתה עושה כאן.
ברור שכל אחד רוצה להיות בריא יותר ולא לקחת תרופות/לקחת תרופות ללא תופעות לוואי. ואני אומרת זאת כאחת שלצערה לקחה ולוקחת תרופות בחייה. סבלתי מתופעות לוואי. לכן זה הכל ניסוי וטעייה. מה שיעבוד עלי לא יעבוד עליך והפוך. אני אסבול מתופעות לוואי שאתה לא, והפוך.
&nbsp
עכשיו, נטייה מינית בעייני זו גם הגדרה נוספת לטעם.
נניח שהטעם שלך בנשים הוא שחורות/כושיות. לא יודעת כמה אוהבים באמת כזה. ואני מקצינה בכוונה.
אבל התרבות/סטיגמה/חינוך שנותנים בכל העולם היא להימשך/לאהוב בלונדיניות עם עיניים כחולות-ברבי. גם פה הקצנתי כדי שתבין.
ומחר יודיעו בכל העולם שמחר תופיע/תצא לשוק תרופה בטוחה, ללא כל תופעות לוואי וכו' שאם אתה לוקח אותה אתה נמשך אך ורק לבלונדיניות עם עיניים כחולות וממש לא לשחורות/כושיות וכו'. האם היית לוקח אותה? קשה לי להאמין.
כי אהבה אמיתית/ משיכה שונה וגמישה בכל המובנים ובכל הדרכים.
אהבה יכולה להיות רומנטית ומינית. כמו משיכה לבלונדינית/כושית. ויכולה להיות נפשית כמו אהבה (נותנת לך דוגמה מחיי האישיים) לטכנאי המחשבים היקר שלי. אנחנו ביחד כבר למעלה מ20 שנה ולמרות שקשה להשיג אותו כשהוא נמצא/עוזר הוא מדהים. והיום הבנתי שביום שילך לעולמו יש מצב שאשב שבעה. הוא עמוק בלב שלי.
מצד שני הוא אכן גבר ולא מושך אותי כלל. אבל כשפגשתי לפני כשנה למשל שכנה לשעבר, ראיתי עד כמה היא מושכת וסקסית כמו שאבא אמר אז אמרתי וואוו. אבא צודק. וזו הייתה הפעם הראשונה שהסכמתי עם אבא על בחורה.
כל אחד וטעמו וכל אחד ואהבתו.
&nbsp
מקווה שהבנת אותי.

עlד אחד

New member
הי. תודה על התשובה.

לצערי, הנחת היסוד שלך מקולקלת לגמרי.

משיכה לבני אותו המין איננה בגדר עוד "טעם".
אם גבר שוכב עם בלודינית או כושית או ג'ינג'ית - זה זיווג בריא. שמביא גם צאצאים.
כך שאפשר לדבר על הבחירה שלו באישה המסוימת כעל טעם אישי, שאין לו ממש חשיבות, מפני שהיסוד של הבחירה הוא בריא.

לעומת זאת אם הוא דופק גבר אחד בפי הטבעת(סליחה על התיאור הגרפי המטריד) - ילד לא יצא מזה. והטבע לא התכוון לזה(פי הטבעת איננו איבר שמיועד לסקס באופן טבעי, וזה מוביל לפציעות ולמחלות)

מיניות כמו כל דבר יכולה להיות חולה ויכולה להיות בריאה.
כמו שעור יכול להיות בריא או חולה. קיבה יכולה להיות חולה או בריאה. עיניים יכולות להיות בריאות או חולות.
זה די הזוי לטעון שרק תחום אחד בחיים איננו פגיע לחולי, ושהכל בו זה רק "טעם"
כך למשל אם גבר מסוים נמשך לכלבים או לעזים, גם זה לא ייחשב בגדר "טעם אישי" אלא מחלה מטרידה ומכוערת.

הדעה שלך היא תולדה של שטיפת מוח של עשרות שנים שמקודמת באלימות ובחוסר אחריות על ידי אג'נדות שמאל מתועבות.
התועבה המחשבתית האיומה הזו פותחה במערב והגיעה לפה. משנות ה-90 החלו לקדם את זה במרץ רב, ומדי עשור זה הלך ועלה, והיום זה כבר בכל מקום.

וואוו.... ואני עוד מגדירה עצמי כשמרנית יחסית.

ברור שמשיכה/סקס יכול להיות חולה/להעביר מחלות. כמו HIV או מחלות מין אחרות. אבל הן יכולות לעבור לא רק בין גבר לגבר אלא ביו גבר ואישה. לכן חשוב לשמור על עצמך ולהשתמש באמצעי מניעה/הגנה כמו קונדום. גם יכול להיות חולה - פדופיליה, אונס א/נשים/בעלי חיים. וזה בהחלט לא תקין ומצריך טיפול ומניעה.
&nbsp
אבל כששני גברים שוכבים אחד עם השני/שתי נשים ומקפידים על אמצעי הגנה/מניעה (קונדום וכו') ועושים זאת מבחירה והסכמה הדדית לחלוטין של 2 הצדדים זה תקין לחלוטין. כנ"ל 2 נשים.
&nbsp
אני חושבת שכאן תם הדיון שלנו. שב ותחשוב עליו.
שבוע טוב.
&nbsp
&nbsp

אני שואלת הפוך

אם הייתה תרופה שאם היית לוקחת אותה
היית מקבלת נטיה להיות לסבית כמה נשים
לדעתכן היו לוקחות את התרופה

מהמאדים

New member
לייק ענק

נדמה לי שכמה גברים עם סטיות שנדחפים לאתרים לא להם היו לוקחים את הכדור...
גדולה שכמוך.
ולמחפשת את האומץ, למה את לא מעיפה מהפורום פוסטים פוגעניים וחשוכים מהסוג הנ"ל? אני הייתי מדווחת להנהלת האתר וגם מאתרת את החצוף וחוסמת אותו, וגם מדווחת לרשויות.

היי לך

היי לך, :) א. סליחה שעונה כעת. יש לי שוב בעיות אינטרנט מתסכלות... ב. לגבי שאלתך מדוע לא חסמתי/הסרתי את הדיון: התלבטתי בהתחלה ושקלתי למחוק הכל. החלטתי להשאיר על מנת לעורר את הפורום הישן. את הבחור עצמו חסמתי בסופו של דבר כאשר דיבר בפוגענות וחוסר כבוד.

למעלה