חברה טובה שלי רוצה אותי בתור בת זוג

alona b25

New member
חברה טובה שלי רוצה אותי בתור בת זוג

אז ככה

יש לי חברה ממש טובה שהיא לסבית. אני מכירה אותה המון זמן

עכשיו כשאנחנו ביחד מדי פעם היינו מתנשקות סתם בשביל "הכיף".
אני יוצאת רק עם גברים אבל אין לי בעיה להתנסות עם נשים,היא לא היחידה שהתנשקתי איתה.
בשלב מסויים זה גלש קצת למעבר כשהיא יוזמת נגיעות,בעיקר בבטן.. לפעמים היא הייתה מגזימה וזה היה מטריד אותי אבל בגדול אני זרמתי איתה עם זה ובסה"כ היה לי מאוד נעים

נפרדתי מחבר שלי לאחרונה והיא העלתה הילוך והתקרבה אליי עוד יותר
התוודתה בפניי שהיא מאוהבת בי ונמשכת אליי בטירוף ורוצה שנהיה זוג

אני לא יודעת. אני מאוד אוהבת אותה בתור חברה והיא מצחיקה וחכמה ותומכת,אבל בתור חברה טובה.
אף פעם לא הייתי בזוגיות עם בחורה , לא יודעת מה בדיוק צריך להגיד ואיך להתנהג,ומה יקרה אם אני אתאהב בגבר? אני מפחדת להגיד לה כן ולזרום עם זה ואז להתחרט ושנריב ושהקשר שלנו יהרס

בנוגע למשיכה, לא יודעת להגדיר אם אני נמשכת אליה. אני מאוד אוהבת להתנשק איתה , מאוד נעים לי שהיא נוגעת בי ברכות,אבל לא מעבר לזה
גלשנו לסקס ועשינו את זה ביחד. למען האמת לא ממש נהנתי. היא הייתה די אגרסיבית וגם קצת פצעה אותי בבטן , ובמילים עדינות לא ממש נמשכתי לחלקים אחרים בגוף שלה,הרגשתי קצת לא נעים

לא יודעת מה לעשות..מצד אחד אני לא מרגישה שאני נמשכת אליה במאה אחוז
מצד שני אני לא רוצה להגיד לה לא ואז הקשר שלנו יהרס,לא רוצה לאכזב אותה

פועית

New member
התשובה בגוף השאלה

את מתארת מצב שאת לא נמשכת אליה ולא נהנית ממה שהיה (מעבר לנשיקות) ורואה בה חברה טובה ולא מעבר. אין שום סיבה שתעשי משהו שמנוגד לרצונך, גם אם זה אומר לאכזב את החברה.
תחסכי לעצמך קשר שאת לא באמת רוצה, ולה כאב לב גדול יותר.

illusion10

New member
חברה

כיף לך איתה כחברה ולפעמים מעט מגע את מתארת סיטואציה שבה לא נהנת אני ממליצה להיות איתה כנה וחומר את האמת אל תתני לה להמשיך לפתח רגשות אלייך כבת זוג כשאת לא במקום הזה תבקשי שתשארו חברות. אולי היא תצטרך זמן... אל תוותרו על זה

מסכימה עם קודמותי.

למעלה