עצה פליז ��

natidu

New member
עצה פליז ��

היי חדשה כאן.
לא יודעת אם זה המקום הנכון,אבל הרגיש לי נכון ואני פשוט אשמח לעצה..
אני בת 21..הייתי בזוגיות עם מישהי,נפרדנו לפני חודשיים בדיוק,בזמן שהתחלתי ללמוד והכי הייתי צריכה אותה. וגם קצת אחרי שחגגנו שנתיים ביחד..
קשר מטורף..מלא מלא מלא עליות ומורדות,אבל אהבה גדולה.
לצערי זה היה קשר רעיל מידי..(הפרידה כביכול באה ממנה ואני דרבנתי אותה תוך כדי,לא להתחרט או משהו כזה) היינו רבות..כמעט כל יום,שתי ילדות עם מלא אגו שרבות על אשכרה שטויות..אחרי הפרידה ממנה קיבלתי כאפה,העולם שלי ממש חרב עלי כי כל מה שידעתי היה היא.
לא החלפנו מילה במשך כל החודשיים האלה..אין לי שמץ מה איתה. בזמן הזה..בין הדמעות לכאב לצחוק המזוייף,התחלתי לעבוד על עצמי,עשיתי ריסטארט מטורף..חשבתי מה היה לא בסדר בקשר,מהצד שלי וגם מהצד שלה..ונטו מה עשינו לא בסדר וגם איך אפשר לשפר. תוך כדי..יצאתי לדייטים הכרתי אנשים חדשים.יצאתי עם חברים,למדתי דברים חדשים על עצמי ולומדת בכל יום..התחלתי לאהוב את עצמי ולשים את הכאב בצד. ואני מרגישה שאני מחלימה מהתקופה הנוראית הזאת. ובאותה הנשימה..החלטתי שאני רוצה לנסות ולהתחיל איתה את הקשר מחדש.
אני יודעת שהיא אהבת חיי..אנשים מסביבי אומרים לי שזה יגמר רע,אפילו מגדת עתידות (זו הייתה טעות) אמרה לי שלא.
אבל אני מרגישה אחרת. ויודעת אחרת..לאף אחד אין באמת עצה אמיתית לתת לי,אלא נטו "לא..עזבי אותך תחפשי מישהי חדשה"..זה לא קל. ואני גם לא רוצה. לכן..אם יש למישהי איזה משהו אמיתי ותומך לומר לי..אני יותר מאשמח. טנקס :) (סליחה על החפירה)

2nd me

New member
איזו עצה את מחפשת? איזה קול את מחפשת לשמוע?

היי,
&nbsp
נשמע שעברת דרך ארוכה ביחד איתה, ובעקבות הפרידה שלכן עברת דרך משמעותית וארוכה לא-פחות גם עם עצמך.
חשבת הרבה על הזוגיות שלכן, על התפקיד שלך ושלה, על הדברים שאת מגדירה כבסדר ולא בסדר בתוך הזוגיות, ובמקביל החזרת לעצמך חיי חברה מגוונים יותר, התחלת ללמוד, "עבדת על עצמך" כתבת - למדת על עצמך ואת לומדת לאהוב את עצמך.
&nbsp
אני חושבת שעשית דרך מיוחדת ומשמעותית בזמן שאתן בנפרד, ושהדבר האחד שאני רוצה להגיד כשאני קוראת את זה הוא שאת צריכה לשמור על הקול הפנימי הזה שגורם לך לדאוג לעצמך, לחזק את עצמך, ולבנות את עצמך. את בקו חיובי ונעים ועושה לעצמך טוב. בין אם תצרי איתה קשר ותחליטו לחזור, ובין אם תחליטי בסוף שאת משאירה אותה בעבר שלך - מה שהכי חשוב הוא לדאוג לעצמך ולהיות קשובה לקול הפנימי שלך שמביא אותך להקיף את עצמך בחברים ולמלא את עצמך בעשייה, למידה ואהבה עצמית.

למעלה