גיידאר כן או לא??

madamme1

New member
גיידאר כן או לא??

כמה אמיתי זה האינטואיציה שלנו
אני 3/4 בארון
יש כאלה שיודעים ויש כאלה שלא
מידי פעם קורה שאני נתקלת במישהי וחושבת לעצמי שיש מצב שהיא לסבית
השאלה אם זה סתם אינטאיציה או שזה קורה רק אצל בנות שהם ה'טעם' שלי ה'סגנון' שלי

איך זה עובד אצלכם מצליח לכם או לא כאילו אתם צודקות בדרך כלל על האינטואיציה?

2nd me

New member
ניסוי ותעיה...

רק אם תנסי לשאול תוכלי לקבל את הפידבק הנכון מהסביבה.
אם את חושדת במישהי, זו תישאר השערה עד שתצליחי לברר - אם כן, צדקת והגיידאר שלך אחלה, והבונוס הוא שהיא הטעם שלך. אם לא - שטויות, בפעם הבאה הגיידאר יתחדד :)

השאלה האמתית היא איך מעזים לשאול...
הלוואי והייתי יכולה לתת לך מיץ אומץ!

שוב אני מוחזרת לפוסט ההוא - גאידר מישהו שמע על זה?

זה פוסט שקראתי כאן בתפוז לפני כמה שנים של כותבת נחמדה.
בגדול היא טענה שאם פעם:
&nbsp
אם ראית בחורה גברית מעט/יותר, עם שיער קצר, בגדים פשוטים ועוד כל מני אלמנטים גבריים - ישר חשבת שהיא לסבית.
&nbsp
אם ראית בחורה נשית עם איפור, שמלות ושאר אלמנטים נשיים - היית בטוחה שהיא סטרייטית ואין סיכוי שבעולם שהיא לסבית.
&nbsp
אבל היום זה לא כך, לטענת הכותבת:
&nbsp
היא חושבת שסטרייטיות מרשות לעצמן לאמץ תסרוקת קצרה, בגדים פשוטים יותר וכל מני אלמנטים של טומבוי/מה שאופיין בעבר רק לסביות.
&nbsp
ואילו לסביות מאמצות לעצמן הרגלים נשיים כמו איפור, ציפורניים, שמלות וכד'.
&nbsp
האמת שהבאתי בעבר את התקציר הזה כאן, אבל דומני שהכותבת שלפני חלקה על דברי...

&nbsp
אישית אני מודה שחשדתי בשלוש נשים שהכרתי שהן לסביות. וזה היה עוד לפני שידעתי על עצמי.
הראשונה הייתה מאמנת הג'ודו שהייתה לי. מן טומבוי כזו, שיער תמיד אסוף, לא ראיתי עליה איפור, מבנה גוף שרירי משהו. כך שממש הופתעתי כאשר סיפרה שיש לה חבר/בן זוג.
השנייה הייתה המורה למתמטיקה בחטיבת הביניים. גם היא עם שיער קצר, לא נשית במיוחד, סיפרה לי שהיא רווקה.
השלישית הייתה המורה לאנגלית באותה תקופה. גם היא לא נשית כל כך וגרושה.
כלפי כל שלושת אלה לא זכור לי רגש רומנטי. רק אהבתי אותן כבנות אדם.
&nbsp
הבאה כבר הייתה אהבתי הראשונה שעומדת מאחורי הכינוי שלי. לא יודעת אם היא נשית או לא.
&nbsp
כך שבשורה התחתונה אני לא חושבת שהגאידר שלנו עובד וישר חושבות האם היא לסבית רק בגלל שזו שלפנינו מוצאת חן בעיניינו/מדליקה אותו.
זו פשוט תחושה ואיסוף נתונים. אינטואציה כן. איך השיחה איתה וכד'.
הפוסט ההוא שציטטתי אולי נכון ואולי לא. אבל בהחלט משעשע.
&nbsp

חחח מכירה את זה

אני כל הזמן חושבת אם מישהו גם לסבית או לא ואני אפילו מנסה לנחש אם זה נכון אבל אני לא שואלת אותה כי לא שואלים את זה.. באמת שאי אפשר לדעת יש בנות מאוד נשיות שלא נראות לסביות או משהו כזה

למעלה