פינת המוזה

in the water 1

New member
קצת השראה, מה עושים??

היי מה שלומך? משהי חדשה לא מדברת לא מתעניינת. אני כ"כ סקרנית ש.. בפעם הראשונה לא חשבתי, לא ידעתי. עוד סתם בחורה מוזרה במובן נחמד. עברו כמה ימים התחלתי להרגיש מוזר. הייתי חייבת לנסות, חייבת לעשות את זה טיפשי והסתכלתי עמוק בעיינך, הבנתי כמה את מיוחדת, כמה יופי יש בך. התחלתי להתנהג כמו ילדה קטנה וומטומטמת ללא הקשר. כל מילה שיצאה מימך פשוט הקסימה אותי, הצחיקה והלהיבה אותי. ממתי יש בחורות כאלה ? מחשבות הזויות לגמרי.. איזו אישה, שופעת בקסם נשי וחושניות אמרתי לעצמי. כל יום מסתכלת עליך במבט נחשק מקווה שתחזירי כך. אולי יש תקווה שהיא תסתכל ותגיד את מה שאני רוצה לשמוע? זה ממש לא הזמן. כ"כ נהנת מהיופי שלך כאילו אני נמצאת בנוף שמשתנה בכל יום, ריח שלא חולף. וואו אני מרגישה את כל הגוף רועד כשאני אומרת את שמך. כשאני חושבת עליך התחושה זה שקט ושלווה. עוצמת את עיני שהתמונה שלך לא תעלם. מי היה מאמין שאלמד שוב להרגיש.. שאשמע את קולך ואתרגש. לשמוח שנגמר היום כי שוב אראה אותך מחדש מחר. ימים שלמים לידך מרגישה נינוחה, לא מבינה מה קורה פה. רואה את דמותך, למה החיוך על פני לא יורד?. מרגישה כאילו העולם שייך לי, אין צרות, אין דאגות, אין ריבים. הבנתי.. שאין דבר רע לידך. הייתי מגלה לך אבל פוחדת. כשאת לא נמצאת אני רק מתעוררת. מרגישה ריקנות, שחיוך לא בא סתם כך, שאושר זה דבר אמיתי, אחרת איך אני לא מרגישה אותו כשאת לא כאן. לגלות את הכל זה כבד מידי. את לא בחורה שיכולה להעמיס את כל זה. אז כנראה שאת סתם אותה בחורה מוזרה??

במקרה שלי זה באמת נגמר רע... סירוב וניתוק קשר...

אולי עדיף שהיא ישר תנתק קשר ולא תשמעי את ה-לא...

למעלה