היי פורום

Reuti227

New member
היי פורום

טוב, אז אני חדשה כאן...
הספקתי קצת לקרוא כאן בפורום אתמול כשנרשמתי והיום וסוף סוף אני מרגישה פחות לבד :)
אני גרושה טרייה עם ילדה. זה כיף להגיד את זה כי זה לא היה קל להגיע לזה:) סוף סוף טוב לי ממש! וסוף כל סוף היה לי אומץ לפרק ולהתחיל מחדש. מגיל 13 גיליתי שאני נמשכת לבנות אבל זה הביך אותי נורא והפך אותי לילדה סגורה וביישנית מאוד. לא הצלחתי להתחבר עם בנות שחיבבתי יותר מידי כי פחדתי להתרגש או להסמיק לידן. היתה אחת שחשבה שנשאתי אותה כי לא יכולתי להסתכל לה בעיניים והיא בכלל היהת אהבת ילדות שלי:) ברחתי מבנות כמו מאש כי זה החליש ואתי והרגשתי לא נורמלית. לא ויתרתי ויצאתי עם בנים. דווקא כשהתחלתי לצאת עם מי שלימים הפך להיות בעלי התחילה לעבוד איתי מישהי שהיתה ביננו התאהבות הדדית מהרגע הראשון. לקח לי הרבה זמן להאמין שזה קורה לי ולאזור אומץ ולהגיד לה את זה למרות שהיא רמזה לי כבר בכל דרך שהיא רוצה אותי הרבה מעבר לחברה. היא היתה חרדית מבית משכונה חרדית מאוד... הקשר איתה סיפק לי את הכל. זה עזר לי להצליח להתחתן ולהינכס להריון. היא המשיכה לצאת לדייטים בעידוד שלי ולבסוף התאהבה במישהו והתחתנה... הבנתי שבלעדיה בעצם אין לי ולא היה לי איתו כלום. החלטתי לסיים איתו את הקשר. בסה"כ עברתי שתי מערכות יחסים עם נשים, אחת לפני הנישואים ותוך כדי הנישואים, איתה, ואחת קצת לפני הגירושים עם מישהי מאוד חילונית שהכרתי באתר. התובנות שלי הן שלמרות שהרגשתי דו מיניות לאורך השנים מה שהרגשתי עם מישהי היה הרבה יותר אמיתי ונכון. הרבה יותר טבעי. היה שם הרבה יותר עוצמה ורגש. זה פעל דו"צ גם הכאב וגם האהבה היו הרבה יותר עוצמתיים. הקשר הראשון עם עם הבחורה החרדית היה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. היתה שם אהבה מאוד מאוד גדולה והבנה וחברות נפש. היה שם את החיבוק שיכל להימשך שעות ולהרגיע כל נים בגוף שלי. בקשר עם החילונית קצת הלכתי קצת לאיבוד... זה פחות העולם שלי. היה לה פחות סובלנות לאיטיות שלי. לא הייתי בקצב שלה והיא דהרה קדימה מידי. מצד שני היתה שם הרבה תשוקה ושם רב הפנטסיות המיניות שלי התממשו. עם הבחורה החרדית הקשר היה יותר רגשי מפיסי. אני לא ממש יודעת איפה להכיר בנות דתיות כמוני שרוצות איזשהו קשר כזה שהוא מעל לחברות אבל עם הרבה הבנה שהעתיד יהיה נטול הבטחות... אבל מצד שני הוא גם פחות צפוי הפעם...:).... אודה לעזרתכן.

מצתרפת לזו שמעלי. :)

ואת כמובן מוזמנת להישאר גם כאן. ובאתר gogay, לשונית סיפורים וטורים, לקרוא סיפור בשם: הצד השני של השמיים שכתבה נעמי. :)

למעלה