למה זה כלכך נדיר..

רומיל93

New member
למה זה כלכך נדיר..

להכיר מישהי שהיא לא שמאלנית, לא צמחונית/טבעונית?? ושיש לה חוש הומור ?? או שזה יותר מדי לבקש?..

חח

מזדהה איתך! אני גם לא טבעונית, גם לא צמחונית, וגם לא שמאלנית. ומותקפת על כך לא מעט לצערי...

מגירונט

New member
לדעתי נדיר כי הן יצאו מהארון

וכל השאר עדין לא.
האידואולוגיה קשורה גם ליציאה והגילוי

אממ

אני מניחה שלא באמת חיפשת תשובה לזה, אלא שזה היה יותר סוג של פריקה, אבל בא לי לחפור :p
לדעתי יש קשר בין המאפיינים האלה שציינת להשתייכות לקהילה בגלל העובדה שאנחנו מיעוט. הגיוני שהנטייה הכללית של חברי/ות הקהילה תהיה אמפתיה לזכויות של מיעוטים אחרים. לגביי חוש הומור, יכול להיות שאג'נדה מביאה איתה גם מידה מסוימת של כובד ורצינות, למרות שסביר להניח שסתם יצא לך להכיר בחורות נטולות הומור (כי דווקא לרוב הלסביות שהכרתי היה חוש הומור מעולה).

noga ke

New member
מכירה כמה ימניות

רק שהן בזוגיות. כך שלא כל הקהילה מורכבת משמלאניות.
לא יודעת מה כל כך משנה הדעה הפוליטית בקשר.
זה לא שאתן הולכות להיות בפוליטיקה.. וגם אם כן אז אפשר להתפשר על זה.
חוש הומור זה דבר סובייקטיבי (אם לא התבלבלתי במילה). מה שמצחיק אותי יכול לא להצחיק אותך ולהפך. כך שאולי יש לי חוש הומור, אבל אולי הוא לא יצחיק אותך. לכן את צריכה לחפש מישהי עם הומור דומה לשלך. :)

נוגה, אני מסמפטת (מסנפטת?) אותך יותר ויותר.

רומיל93

New member
השמאל תומך בקהילה

מה שאומר שרובם שמאלנים. לי אישית זה קצת משנה, אבל אם היא תהיה מושלמת מבחינתי כמו שאמרת אפשר להתפשר על זה. הכרתי לא מעט בנות שהן ממש קשוחות. (את לא מכירה אותי אז לא נראה לי תביני למה אני מתכוונת) את מסכימה אתי שמבאס לדבר עם מישהי שהיא בונקר? הומור כמו שלי לכולן יש, אלא אם כן אין לה את זה ;)

חייבת לא להסכים

אני לא חושבת שהייתי מסוגלת לצאת עם בחורה שהדעה הפוליטית שלה תהייה מנוגדת לשלי באופן קיצוני, זה טומן בתוכו כ"כ הרבה
וזה מעביר בי זרמים ורעידות בגוף

רומיל93

New member
רגע אז

אם תכירי מישהי והכל יהיה טוב, עם הזמן תביני שהדעות שלכן שונות, מה תעשי? תגידי לה ביי? לא תתני צ׳אנס? או לפני שאת מכירה מישהי השאלה הראשונה היא מה הדעות שלה? אגב, החברה הכי טובה שלי עם דעה שונה משלי ובקושי יוצא לנו לדבר על פוליטיקה כי שתינו יודעות שזה ייגמר רע ואנחנו עדיין החברות הכי טובות. את לא חושבת שזה יעבוד עם זוגיות?

יכולה להעיד על עצמי...

שהאמת היא שבגלל שאני חיה פוליטית אז כשאני מכירה אנשים וכמובן בחורות אני די מהר שואלת/בודקת מה הדעות הפוליטיות שלהם/הן.

פוליטיקה לא עולה על פני השטח רק כש"מדברים על פוליטיקה"

פוליטיקה זה כשרואים חדשות,
כששומעים על פיגוע,
כשהאו"ם מקבל עוד החלטה מטומטמת
כשכולנו יוצאים להפגין החוצה,
פוליטיקה מסביבנו כל יום כל היום.

יש לי חברות עם דעות מנוגדות לשלי, אז "לא מדברים" כמו שכתבת,
אבל לחיות עם אשה ולחוות את המדינה יחד איתה אי אפשר פשוט להתעלם מפוליטיקה.
מושג רחב שטומן בתוכו כ"כ הרבה רגעים מהיום-יום.

LaVinotinta15

New member
יכול להיות שלרוב הבנות שאת מחשפת בארון עדיין/קשה למצוא אותן

באופן כללי, בשנה האחרונה יצאתי להמון דייטים. אלו שהיו מוצלחים הסתכמו במערכת יחסים קצרה. אחת יותר מעוותת מהשנייה.
הפייסבוק עזר לי חלקית. אטרף, אוקיי קיופיד וטינדר- תמיד איך שהוא אלה שמתפתחת איתן שיחה האקסית עולה מן האוב/הן רוצות מערכת יחסים פוליאמורית/לכי תמצאי עוד משהו.
התחושה שלי שבתוך כל העולם הגאה שאני מנסה להיכנס אליו מאוד קשה למצוא את עצמך בייחוד אם את לא גרה באמצע תל אביב. חיי הלילה לא נגישים, להשתלב גוזל זמן, וזהו זמן יקר כשאני סטודנטית ועובדת.

להכיר זה קשה...
ולהכיר עם ציפיות גיליתי שעוד יותר.
פרשתי לתקופה מכל ה"לנסות להכיר" הזה

LaVinotinta15

New member
אגב פוליטיקה..

יש הבדל גדול (בעיניי) בין להיות שמאל שפשוט מאמינה בשמאל, ויכולה לקבל ולהכיל את הימין, לבין להיות שמאלנית רדיקלית שנגד ישראל.
נתקלתי לא מעט בפורומים של הקהילה שיותר החריפו מכל בן אדם בBDS והגיע לרמה שתקפו חיילות.ים ברשת על היותם בתפקיד, רק משום שהביעו את החוויה שלהם תחת לבישת המדים בצה"ל באותו הפורום.
לפעמים השמאל שהייתי נתקלת בו מהקהילה בפייסבוק הרבה יותר חריף מכל אריות הצל, יותר בריוני ויותר פוגע כלפי אלו שלא נכנסות להגדרה של שמאלנית, טבעונית ופמיניסטית רדיקלית (מאלה שלא מגלחות- ומצפות שכולן לא יגלחו).
אני מבינה לחלוטין את הרתיעה...

למעלה