שימו לב שימו לב

מנהלת הפורום של נשואות בארון

אכן ביטלה את האנונימיות ולאחר מכן השתרר שקט לתקופה קצרה ואחר כך זה התרומם כאילו כלום לא קרה וחוץ מזה גם שאת פותחת שם משתמש את עדיין נשארת אנונימית

Magical01

New member
את לא חייבת להסכים

בגלל זה לכל אחד דעה אחרת וזה בסדר. בעיניי ככה אני רואה את הפורום הזה מאז שאופציית האורחים הוחזרה. גם משתמש יכול להיות אנונימי, אם את בוחרת בכך.

כנראה שלא קראת את ההודעות שלי/אודות הפורום כמו שצריך

אלא בחרת לקרוא רק את מה שנוח לך.
בפירוש כתבתי ש:
א. הנושא של הטבעונות זהו וויכוח שאין לו סוף והסיכוי להסכמה הוא אפסי.
אני יודעת זאת כי אני חיה עם 3 טבעוניות במשפחה (אימא ואחות מטעמי בריאות ועוד אחות מטעמי מצפון) הוויכוח הזה יוצר אווירה לא נעימה בכל סביבה בה הוא מתקיים.
ולכן אני בגישה של: אל תיכנסו לי לצלחת ואני לא אכנס אל שלכם. אני באמת לא מבינה מה אמירה מסוג זה מעוררת ויכוח או מעצבנת. אולי זו את שבוחרת להתעצבן?
כתבתי זאת כחלק ממי שאני, ממה שאני אוהבת ולא אוהבת בשירשור ההכירות. זה נראה לי טבעי לחלוטין. ואיני רואה בזה כל פסול.
לו את היית כותבת שאת טבעונית ואינך מעוניינת לצאת עם אחת שהיא לא, או שלא הייתי מגיבה לך או שהייתי כותבת לך משהו בנוסח-סבבה זכותך המלאה.
ב. התנצלתי גם בשירשור ההוא, המקורי לדעתי, במידה והשתמשתי במילים בוטות/לא מתאימות, אך עדיין עמדתי ועומדת מאחורי עמדתי בנושא.
ג. בהודעה ראשית זו הבהרתי שבאופן כללי, ללא קשר לטבעונות, במידה ואמרתי משהו פוגע/משהי אחרת אמרה ניתן לפנות אלי במסר ואטפל בעניין.
הגישה של חיסול חשבונות על גבי דפי הפורום היא הילדותית בעייני.
אל תגרמי לי בבקשה לנהוג באמצעים נוקשים יותר. אנא קראי את תקנון תפוז אנשים ואת מה שכתבתי אודות הפורום.
שבת שלום לך.

Magical01

New member
..

מנהלת הפורום היא גם בן אדם הרבה לפני מנהלת. אולי תתחילי להפנים ולהתייחס לזה בהתאם? גם למנהלת (השם ישמור) יש דעות ומחשבות שהם לא בהכרח תואמים את שלך, תלמדי לכבד כל אדם באשר הוא אדם ולא להטיח בכל פוסט מחדש לגבי טבעונות. מי שצריכה שיעור בלשחרר! אשמח לעזור בפרטי ;)

שימו לב שימו לב

נאלצתי למחוק את השירשור האחרון (כמו גם קודמו) בו הותקפתי מכייון שהכותבת האנונימית (וחברתה) השתמשה בכוכבית/אורח וכמו פעם שעברה לא יכולתי להזהירה במסר.
חשוב לי מאוד שהפורום הזה יהיה פעיל ויהיו בו דיונים. שהאווירה תהייה חמה ותומכת.
אך עם זאת חשובה לי ההקפדה על נושא הפורום ומה שכלול בו.
כמו שכתבתי, אני שבה ומבקשת לא לחסל חשבונות על גבי הפורום.
תיבת המסרים שלי פתוחה בפני הגולשות ואם אמרתי משהו מפריע/משהי אחרת אמרה אתן יותר ממוזמנות לכתוב לי מסר על כך והעניין יטופל בהקדם.
אני שבה ומבקשת:
אנא קראו את מה שכתבתי אודות הפורום ואת תקנון תפוז אנשים.
המשך יום נפלא לכולן.

Magical01

New member
אין לי מושג על מה מדובר אבל

יש אפשרות לבטל את המשתמשי אורחים בפורום זה? לפי איך שאני רואה את זה, יש פה אולי 3 (ספק) בנות שפותחות עשרות משתמשי אורחים.... קצת מייאש, מוריד ומתסכל.

טכנית יש אפשרות...

זה לא צעד שאני רצה /רוצה לעשות אותו.
אני מאוד רוצה לעורר את הפורום הזה ושיהיה כייף בו, שיהיו חיים.
גם אני התחלתי בו בתור אורחת.
&nbsp

למעלה