סוגיות שעירות - help needed

קונטור

New member
ממש מבאס לשמוע

ולמען האמת גם די מוריד לי את הבטחון :/
הייתי בטוחה שתרבות הפורנו המגוכחת הזו מתחילה ונגמרת אצל גברים מתחת לגיל 30...

קונטור

New member
זה גם מה שאני חושבת

נראה לי שהגיל הוא פקטור בעניין הזה. בהכללה כמובן.
ואולי כמובן גם עניין הסקס המזדמן שחוקיו מטבע הדברים שונים מזה של זוגיות.
אני באופן אישי, די סולדת מהמראה החלק (לא תמיד זה היה כך. אפרופו הגיל). נראה לי כמו התניה תרבותית מסרסת שלא לומר משעבדת... מאז הלידה, אני לומדת (או בעצם מנסה, גם אם בצעדים איטיים) לקבל את הגוף שלי על כל מה שהוא מביא איתו. מוצאת את עצמי חוקרת את הגוף שלי ואת הגוף הנשי בכלל (בדרכים הזמינות לי) על שלל צורותיו, צבעיו, ריחותיו ופגמיו ומתחברת אליו מחדש, ומה אני אגיד... ראשית אני מרותקת כמו ילד שמגלה עולם ושנית, אני מגלה שאני אוהבת אותו כמו שהוא. טבעי. אבל זאת רק אני...
כך או אחרת השרשור הזה קצת הרגיע אותי ואנסה לזכור אותו כשההזדמנות תגיע. רק שתגיע כבר לעזאזל ;)

קונטור

New member
אז בשם כל סכיני הגילוח...

מה אמורה מישהי כמוני לעשות? לתת התראה לפני? לתת לה הזדמנות לברוח על נפשה (במקרה הטוב), לנזוף בי (במקרה הפחות טוב), או להיגעל ממני (במקרה הממש גרוע)? :)
רק המחשבה על גילוח מלא, גורמת לי להתגרד.
ולייזר? כאילו לצמיתות? סירייסלי... :) אין סיכוי שאני עומדת מול המראה עוד 10-20 שנה ומרוצה מהשילוב של אישה בוגרת ובשלה שמתחזקת ואגינה של בת 10. נראה לי קריפי AF
הו, דה פרשר... :)
חסוס כריסטוס, אני כזו בתולה חח

ולגבי המתחזה... פשוט חתכתי. מאחוריי. אלמד יותר בפעם הבאה...

קונטור

New member
תכלס!

הרגת אותי עם ה"אזהרת מסע". מצחיק :)
את מאוד מעודדת!!
וכן, גם אני מאמינה בדרך הביניים. סוג של... המ. נראה לי... (לעזאזל, אני צריכה לנהל יותר שיחות פות בחיים שלי. הידע שלי לא מספק מסתבר...איפה לכל הרוחות משיגים פה סטטיסטיקות? ;)
וכן, מחפשת קשר משמעותי בסופו של דבר ומאמינה ששם זה יהיה אופרה אחרת לגמרי מטבע הדברים. רק שצריך להתחיל ממשהו וכרגע כניו בורן חצי בארון שמתגוררת דרומית לשום מקום, אני לא בדיוק "סחורה אטרקטיבית". אני מבינה את זה מאוד אבל בקצב שזה מתקדם (או לא מתקדם) עבורי, זה לא משנה אם אלך על טרנד יערות הגשם... :/
בקיצור...המלצות על סכין גילוח טוב ופיק-אפ בר? ;)

קונטור

New member
סוגיות שעירות - help needed

היי :)
יש לי שאלה שמביכה אותי (על אף האנונימיות), ובכל זאת...
קצת רקע: גרושה, מגלה שכנראה רוצה נשים, חסרת נסיון מיני עם נשים, מנסה ליצור הזדמנויות... עד כאן בעניין זה ;)
השאלה שלי היא לגבי שיער ערווה - אני בשיאה של התכתבות אינטנסיבית עם מישהי (דרך אתר היכרויות. שונאת את זה אבל זה עניין לפוסט אחר...) והשיחה התגלגלה לענייני שיער נשיים. לתדהמתי (ואימתי) היא טוענת בתוקף שכל הנשים אוהבות את האזור חלק. ובחלק אני מתכוונת לחשוף לגמרי. ילדה סטייל... הבנתן אותי...
אני מסרבת לקבל את ההכללה הגורפת והבלתי הגיונית כמובן ובכל זאת, חוסר ניסיוני אינו מאפשר לי לנהל את השיחה הזו. וכאן אתן נכנסות לתמונה, כלומר אם תסכימו.
אשמח לשמוע בסוגייה מנסיונכן וטעמכן. האם אכן מדובר באיזשהו טרנד שהצלחתי לפספס אחרי שנים שהייתי באופן כללי מחוץ למשחק? או שמדובר כפי שאני חושדת פתאום, בפרופיל מזוייף ובעצם ניהלתי שיחה עם גבר...?
המ. היא באמת טענה שגם גברים אוהבים את זה כך ופה יכולתי להוכיח אותה אחרת כשניסיוני משרת אותי היטב בסוגייה. איכס, לא רוצה לחשוב שנפלתי בפח כזה, בקיצור, אשמח לדעתכן.
תודה :)

האמת?

אין לי מושג. משאירה את זה למנוסות ממני.
זה גם עניין של נוחות, לא? בין אם זה גבר/אישה, סבלנות להתעסק עם גילוח/לא.

קונטור

New member
נו, עצם זה שאני לא היחידה לתהות...

די נתן את התשובה. אבל ממש מקווה שיענו פה :)

למעלה