איך מתמודדים עם פרידה?

big girl cry

New member
איך מתמודדים עם פרידה?

היה טוב, ונגמר ברגע
איך מתמודדים עם שברון לב?

2nd me

New member
מסיבת ריקודים יחידנית!

&nbsp
נושמים שלוש נשימות עמוקות ואיטיות בכל פעם שקצת קשה, ומקדישים כמה דקות לאיזה שיר שיעלה חיוך. הנה דוגמה https://www.youtube.com/watch?v=_CnJpaOSbZI
(בכל מקרה לא לסגור לפני 2:38, זה השיא של הקאבר...)
&nbsp
(מחכה לך מסר)

2nd me

New member
מאמינה לך

WDB

New member
לדעתי..

זה עניין של זמן. אני חושבת שגם חשוב שהעניינים יהיו סגורים, ואם נשאר איזה משהו פתוח עדיף לדבר עליו ולסגור את זה כדי להמשיך הלאה.
ואז להעסיק את עצמך עד שהכאב יעבור. זה ממש לא פשוט אבל איזו עוד ברירה יש?
וגם תנסי לדבר עם אנשים.. אל תשמרי את הרגשות האלה בפנים, זה יגרום לך להרגיש רע.

אין אמת אחת.

נשרפים לאט.

זה נגמר בחיבוק והרבה דמעות של כאב.

בימים הראשונים אחרי הפרידה לא נשמתי. פירקנו זוגיות של שנתיים ומגורים משותפים.
בכיתי כל כך. לא אכלתי, בקושי שתיתי. כעסתי מלא. לא ידעתי מה לעשות.

אז אחרי חודש סגרתי טיסה, בלי לחשוב יותר מדי. עזבתי את העבודה ואת העיר ועכשיו אני כותבת לך ממרגלותיו של אחד ההרים הכי יפים בעולם, בכפר נידח עם חשמל סולארי וסבתא שמייבשת חצילים על חוט דיג בגינה מלאה תרנגולות רעשניות, והרעש הזה הוא נעים ומשכיח.

זה עדיין כואב, גם בתוך כל היופי הפראי הזה, הכי רחוק מהכל
מתגנבת לה תחושה מוכרת, של עצב וגעגוע על מה שהיה וכל מה שכבר לא יהיה.

זמן. הוא עוזר
תעשי דברים שעושים לך טוב.

אכן אין אמת אחת וכל מקרה לגופו

אך יש תהליכים מוכרים וידועים שנחקרו, ובעיקרון פרידה היא סוג של אבלות. עוברים שלבי החלמה של צער, התמקחות, ועוד משהו לא זוכרת, תוכלי לקרוא על זה. עצם הידע יעזור לך.
הייתי יכולה להציע אולי שבינתיים תיבני את עצמך. תעשי משהו. חוג, לימודים, ריוקוד, ספורט, טיול, - כל דבר שמצטבר כמו תכנית חיסכון אנרגטית ו/או פיזית. הרי אם זה בכל מקרה יכאב, ובכל מקרה דורש זמן, אז שהזמן לא יתבזבז סתם? לדעתי.
הוא כלכך יקר.
נענע יקרה צר לי. טוב שנסעת. ריגושים והסחות דעת חיוביות זה עוזר. מה תשבי לבכות כאן? ד"ש לסבתא ולתרנגולות. חיבוק עידודי ממני.

למעלה