הפורום קם לתחייה עם ממליצים מוכשרים ונסתרים

rami02

New member
הפורום קם לתחייה עם ממליצים מוכשרים ונסתרים

נצנים ראשונים וטובים של ממליצי הפורום מראים כי אלו ממליצים מוכשרים
שרק הבמה היתה חסרה להם כדי לתת ביטוי למה שהם אוגרים בראשם ולא משתפים.
יובל , YAROBOL - LIAMM16 ...הם רק רק חלק מאותם ממליצים מוכשרים שנותנים ביטוי לניתוח נכון ...נכון מאד אפילו לתמונת המצב של המשחק.
עולם ההימורים הוא גלגל מסתובב...היום אתה זוכה...ומחר אתה נופל
כל הממליצים גם אם הם נפלו הם היו במרחק נגיעה מהזכייה.

עולם ההמלצות לא מובן מאליו ומחייב כוחות ונוכחות של עוד ועוד חברים ממליצים.
אז אם אתם קוראים שורות אלה ורוצים עולם המלצות מלא תוכן של ממליצים מוכשרים אתם חייבים להיות חלק מהמשחק הזה של המלצות ולכתוב כאן את המלצותיכם.
מה החלופה אם לא תעשו זאת ?
הפלטפורמה המצויינת הזו שתפוז מעמיד תהיה ריקה אם לא יהיו ממליצים.
אני דורש במפורש ממי שקורא אותי כאן להצטרף לכותבי ההמלצות כי יש כאלה שטרם עשו זאת.

יובלי62

New member
רמי

הפורום יכול לקום לתחייה , אך הגישה שלך לא הכי נכונה , נכון שיש לך מצידך כוונה חיובית ואתה רוצה ואף יוזם ודוחף לתחיית הפורום, אבל אינך יכול 'ללחוץ' על ממליצים שרק כעת צצו , ולבקש מהם להתפקד. ואולי בכלל לא כולם עוסקים בתחום כמוני או כמוך בצורה כזאת או אחרת, לא לכולם יש זמן יום יומי, ואני מניח שמי שצץ כעת באם נפל בהמלצתו , קשה לו לחזור שוב למחרת או אם בכלל. מעבר לכך- ממליץ שנותן רק סימון גם בלי הסבר , זה מצוין ובסדר גמור, גם כאן אתה לא יכול להכריח ולבקש הסבר מאחורי כל סימון, אתה פשוט 'תבריח' את כולם. קח את הביקורת שלי כבונה.
עצה שלי רמי- שחרר הכל, הפורום יתעורר בלי לחץ , לחץ רק יכול ליסוג את הפורום.
מה שכן פידבק כזה או אחר יכול לדרבן ולעזור , אך לא מעבר.

rami02

New member
סבבה נלך בגישה שלך אבל...

אבל וזה... האבל הגדול, יתכן מצב של זריקת סימון מתוך התוכנייה
זה יהיה למראית עין כדי לרצות אותנו כדי להמשיך לעבוד .
הנמקה משדרת רצינות אני למשל אוהב את כל המנמקים כאן ולוקח אותם בשיא הרצינות.

יובלי62

New member
שוב רמי

גם זריקת סימונים אני חוזר זה מצוין.
נדמה לי או אולי לך בעצם, שחלק מהגולשים או רובם 'חייבים' כאן משהו לפורום.
אף אחד לא חייב כלום ואף אחד לא מחויב לכלום, זאת לא קבוצה סגורה.
זריקת סימון מהתוכניה? אז שיהיה זריקת סימון, .עצם החזרה לפורום בכל דרך שהיא , גם פאסיבית , זה דבר מבורך, אבל כנראה שאתה מתבלבל ידידי, ובדרך שלך לא יקרה כאן כלום,
מה זאת אומרת 'להמשיך לעבוד'? מישהו כאן חייב משהו ? רוצה להחיות את הפורום? עשה זאת מנתינה ולא מציפיה לקבל בחזרה.
שחרר הכל .
&nbsp

rami02

New member
יכול להסכים לרוב ההסתייגות מלבד

קביעתך כי אפשר להמליץ מנתינה ללא לקבל בחזרה.
זה בלתי אפשרי !
זו רק שאלה של זמן שבו נקודת השחיקה תגיע ותכריע.
אני לא מכיר קיום בכל תחום של נתינה בגפך.
קבלה בחזרה היא משאב איזון.
דוגמא :
תאר לך מצב שבו אתה מהמר ורק נותן ואין לך קבלה בחזרה ( זכיות )
ממה יהיה לך להמר ?
אם אתה מסוגל לנתינה ללא גבולות, ללא סולידריות , וללא קבלה
אני מוריד את הכובע .

r y16

New member
מי אתה ש"תדרוש במפורש"?

רמי, חוסר הנוכחות של המנהלים לא נותן לך לגיטימציה להפוך את המקום לדיקטטורה.

הפורום מאז ומעולם עבד במתכונת שאתה יוצא נגדה: מעט ממליצים והרבה קוראים. אף אחד מהממליצים כאן מעולם לא קיבל שכר עבור ההמלצות וכתוצאה מכך לא היה חייב כלום לפורום.

לגרום לאנשים להמליץ בכוח, כאילו שלא מדובר כאן בהמלצות שעלולות להזיז לא מעט כסף, זה מנותק מהמציאות. לנסות "להכריח" אנשים להמליץ זאת כבר חוצפה.

rami02

New member
פתחת יוזר מיוחד כדי להשיב לי

וגם פתחת יוזר קודם כדי ליצור מראית עין של ממליץ כדי שאנחנו נמשיך להמשליץ
זה אתה masterbet
ויש לך עוד שלושה יוזרים בשמות שונים ואם אתה חושב שאני לא יודע מי אתה אז אתה טועה.
אם לא יבוא לי לרשום אתה תשאר עם היוזרים שלך .
ויש לך גם נסיון בניהול פורומים כן מונטלה...
אני לא צריך כלום מלבד חויית שיתוף שאני יכול בקלות לוותר עליה.
אם לא תהיה כתיבה והמלצות הפורום יחזור למדבר שלו כמו בשלוש השנים האחרונות ואוכלי חינם יסתכלו על פורום ריק.

r y16

New member
אני אחסוך לך את עבודת הבילוש.

היוזר הקודם שלי הוא r y15, ברגע שפרוצדורת שיחזור הסיסמה תסתיים, אני אחזור לכתוב בו. אם לאחר מכן תבחר להמשיך להתייחס אלי כמאסטרבאט או מונטלה, שיהיה לך לבריאות. שוטטות קצרה בחיפוש תתן לך את ההיסטוריה הרחוקה שלי כאן בפורום.

למען האמת רק נכנסתי לזרוק מבט בפורום לאחר שלא הייתי כאן כבר כמה שנים, ומידת העניין שלי בו היא נמוכה ממילא.
ואיך מעוררים עניין, רמי? בקלות. צריך להיות כאן בסיסי סולידי של מספר ממליצים שיספקו לגולשים "אוכלי חינם" סיבה להיכנס לכאן ועוד מספר גולשים שידאגו לדברים מסביב - סקירות על ספורט מעבר להימורים, דיונים על הליגות המקומיות, דיונים על תורת ההימורים(ותסלח לי, אבל ההסבר שלך שיוצא נגד סינגלים לא שווה כלום. תלמד קצת את נושא ההסתברויות ואת חשיבות היחסים בהימורים לפני שאתה מנסה להסביר לאחרים.) או סתם דיונים "מטופשים"(בזמני אני זוכר שרשורי אירוויזיון, בדיחות ומה לא). תופתע לגלות שהיו כאן גולשים שלא תרמו המלצה אחת לפורום מכיוון שהם לא רצו לקחת אחריות על כסף של אחרים, אך הידע שלהם בליגות ספציפיות או התורה המתמטית שבהימורים היה מדהים ותרם המון.

אם אתה חושב שכל גולש יתן המלצות, חבל לך על הזמן והעצבים. כרגע אתה ממש לא בכיוון, יקירי.

rami02

New member
" אתה לא רוצה אחריות על כסף של אחרים " אתה צודק

איזה נימוק מצאת ?
ובאמת שאני אקבל אותו מבלי להכניס אותו לבחינה בכלים שלי ..בהדגשה
בכלים שלי
גם אני לא רוצה לקחת אחריות ..מה יותר קל מלומר את זה ..אבל לא ...
אני אומר לך מה שאני קצת ..לא הרבה...מאמין בו.

עין הרע !
ומשכך, אני לא מעלה לפורום את ההמלצות שלי , אני מעלה משחקים אחרים
שיש בהם פוטנציאל אבל את שלי עם המידע הכבד על חיסורים ועל היבטים אחרים שיביאו זכייה אני שומר לעצמי.
למה שאני אעלה את ההימורים שלי ואסכן אותם בצדק או שלא בצדק

בעין הרע ?
את עין הרע המציאו לפני האינטרנט !
עדות לכך יש לי בשפע ביוזר שלי במועצה , וגם בזכיות של התחנה.
בעוד כמה שעות כשבעל התחנה יגיע הוא יספור
זכיה של 20.000 שקל
נצחון של ממפיס -6.5 משחק בחינם...ונראה לך שאני אעלה את המידע הזה ?
עין הרע אמרנו !
וזה המידע :
The Basketball match between Memphis Grizzlies vs Milwaukee Bucks will take place on 14.03.2017 in NBA USA. The tipster kaponi gives the betting prediction a win for Memphis Grizzlies with an Asian Handicap of -5.5 in the Full + Over Time and stakes 7 at the odds 2.2 from Unibet. From this Basketball prediction the tipster kaponi can make a possible profit of 8.40.

Preview:
Two teams which going in two totaly opposite directions, Grizzlies one of the better defensive teams in NBA, lost five straight games and in everyone of them they allowed at least 107 pts, Bucks on other side won in six straight games and now they are again in play-off zone...
I believe tonight absence of Parker, Beasley and Teletovic will be too much for them against really good (not in last couple of weeks) Memphis squad... With Giannis, Bucks clearly have huge advantage on SF position, but with Conley, Gasol and Randolph, Memphis has players and enough firepower to cancel everything which Giannis doing on offense, all other players are simply not good enough for one of the best defenses in NBA...

r y15

New member
אתה עושה צחוק?

הסכומים שלך לא עושים רושם על אף אחד. ועם כל הכבוד, להעתיק המלצה מאיזה אתר קיקיוני גם לא מוסיף לך הרבה.

אבל לדרוש מאחרים המלצות בזמן שאתה לא מביא כאן המלצות בגלל חשש מעין הרע? זאת כבר בדיחה במקרה הטוב, חוצפה במקרה הרע.

רק על השטות הזאת, אתה אמור להיות כבר על הטיל החוצה מהפורום במקום להתיימר להיות המשיח שלו.

למעלה