ראשון

יובלי62

New member
בואו ננסה להחיות את הפורום...

הפורום דעך לחלוטין , הכל ידוע , לא מצפה שיחזור לימי הזוהר שלו, אבל אפשרי להחיותו במעט, מה צריך לכך? מצטרפים ישנים וחדשים, מבלי לחשוש משום ביקורת . סה"כ כולם באותה סירה, ובשנים האחרונות הטרנד הוא קבוצות סגורות , לא בעד לחלוק מידע חיוני כאן (טעות של הווינר ביחס או בהפרש בינם לרשת וכו') אבל בעד לשתף סימונים והמלצות. תמיד יהיו כאן טרולים ותמיד דעות שונות וביקורות, אבל זה חלק מהעניין, לא צריך לחשוש . אני מצידי אנסה בימים הקרובים להניע את הפורום, אם יזוז משהו, אמשיך בשמחה, באם לא, לא קרה כלום, אז ניסיתי... תהיה היענות, הרווח יהיה של כולנו , נקבל בחזרה את פורום תפוז.
כתבתי הודעה זאת שבוע שעבר, בימים האחרונים הפורום מתעורר במעט. פורום תפוז נותן פלטפורמה מצוינת, שלא מנוצלת כלל .

rami02

New member
תמשיך להמליץ

כדי לשמור על המומנטום.
אני אוסיף המלצות משלי ונגייס גם את
liamm.
זה פחות או יותר יהווה את השלד של הפורום בתקווה שהמסר יקלט ואלינו יצרפו נוספים.

יובלי62

New member
שפהאוזן +4.5(ליגת אלופות כדוריד)-הימור סינגל-המלצונת

אומנם הקבוצה המארחת וזוהי סליקרבורג חייבת ניצחון במחזור האחרון הערב בכדי להשתחל לשלב הבא, כל תוצאה אחרת תשאיר אותה בחוץ, יחד עם זאת אלופת שוויץ , האורחת הערב אומנם עם ניצחון בודד, אך העונה עברה טבילת אש קשה במיוחד כששובצה בבית א , הבית הקשה ביותר באלופות. הלחץ על הדנים צפוי להקשות עליהם, כשממול השווצרים ישחקו חופשי , ויכולת יש להם.

rami02

New member
liam קבל צו 8 להתייצבות מיידית

יצרנו בעצם שלד שיוכל להחזיק את הפורום בשלבי הולדתו המחודשת.
ולכן LIAM אני מבקש שתתייצב איתנו כאן כצלע שלישית בעת הזו.
אני אתה ויובל נשתדל להנפיק המלצה יומית ובמאזן של 3 המלצות יומיות נוכל לקוות ששאר המבקרים בפורום יתרמו את חלקם בהגדלת נפח ההמלצות ואנחנו לא זקוקים ליותר מכך.
גם אם ניפול או תיפול 5 - 6 פעמים מתוך 10 אז אתה עדיין בגדר הנורמה אתה לא חריג תהיה בטוח !
אז נשמע ממך היום LIAM בכתיבה המנתחת האיכותית תהיה התוצאה אשר תהיה ...בהתחייבות

rami02

New member
דבל כדורגל ארגנטינה ויוון

ההמלצה להיום מחייבת דבל ולא היה קל לבחור אותם צריך להודות.
ארגנטינה ראסינג סימון 1
( לאנוס האורחת תחסר היום את מרבית שחקני ההתקפה שלה )
ייון >>> פלאנטיאס סימון 1
יחס כולל 2.34
השקעה 75 = 175
גיבוי קטן

ארגנטינה ראסינג סימוןX
ייון >>> פלאנטיאס סימון 1
יחס כולל 3.44
השקעה 25 = החזר 85 מההשקעה.
בהצלחה ...ולא לשכוח כי אנחנו לא נמליץ כאן בגפנו ( לבד ) אם לא נראה את הפורום מתמלא בממליצים....ומי שבאמת חשוב לו לקבל המלצות שיידע זאת כי בלא ממליצים אנחנו לא נהנה כאן.

rami02

New member
למי שחשוב לקבל המלצות המחשת זכיה מאתמול

במשך לאיזכורים החוזרים ונשנים כי חשוב שיותר ויותר ממליצים יטלו חלק בהעלאת המלצות , אנחנו לא זקוקים לסימונים בנוסח שיקגו + 5 וכד'
יש צורך בהנמקה קצרה ועניינית מדוע בחרת בהימור הזה .
אני מצרף המחשה של זכייה כדי לומר בגובה העניים כי על מנת לזכות בוינר שהוא סוכנות ההימורים הקשה והגזלנית ביותר בעולם יש צורך במאמץ לא מבוטל.

liam16

New member
היי רמי.. אל תזכיר לי צווי 8..
..לצערי לא תמיד יכול לבד

לבדוק משחקים...הרבה טיפולים עם הילד הקטן אז לא מרבה לראות משחקים סתקופה האחרונה...גם לא כזה פוגע...מקווה להשתפר ולפחות לעזור כאן לחברים עם אינפורמציה ומה שמסביב...

המשך שבוע טוב.

yaronbol

New member
שני הימורים להיום

אשקלון +0.5
ראיתי את המשחק של בני יהודה שבוע שעבר מול הפועל והם ניצחו בעיקר בגלל נאיביות של הפועל. הפועל שלטה והחמיצה וקיבלה בראש פעמיים משתי עקיצות של בני יהודה. זה הכדורגל. את אשקלון ראיתי מול מכבי ולמרות ההפסד אפשר לראות פוטנציאל ואני לא ממהר להספיד אותם. יש להם את את התשוקה הדרושה למאבקי תחתית. החלוץ איבנצ'יץ' אולי לא פגע מול מכבי אבל אני חושב שיכול מאוד להועיל לאשקלון. בני יהודה לא ניצחה כל העונה פעמיים רצוף ואני חושב שהיום הם ידפקו את הצ'אנס שלהם להשיג פער של 10 נקודות מהמקומות היורדים לליגה השניה.

ניו יורק - דיסי יונייטד שתי הקבוצות להבקיע
במחזור הפתיחה שתי הקבוצות לא הבקיעו כשניו יורק הפסידו לאורלנדו 1-0 בחוץ ודיסי הוציאה תיקו ביתי מאופס. מדובר בשתי קבוצות שיודעות להבקיע. המפגשים האחרונים שלהן:
Oct 16, 2016 DC 3 - 1 NYC
Sep 2, 2016 NYC 3 - 2 DC
May 9, 2016 DC 0 - 2 NYC
Oct 3, 2015 DC 2 - 1 NYC
Aug 14, 2015 NYC 3 - 1 DC

למהמרי הווינר אפשר לנסות את: אשקלון (1+) ואובר 2.5 בשערים של ניו יורק - דיסי

rami02

New member
מאתגר ויוצר דילמה

מסקרן אותי איך הגעת למידע
באמת מסקרן.
כל הכבוד משקיען אתה תשאר איתנו כאן (-: