הימורי סינגל אשלייה וטעות מאמר הסבר

rami02

New member
הימורי סינגל אשלייה וטעות מאמר הסבר

כדאי לדעת ולא לחיות באשלייה .
רבים מתחבטים בשאלה מה כדאי להמר סינגלים או הימורים מרובים ?
אותם רבים למרבה הצער נופלים לטעות קשה ובוחרים להמר סינגלים
בתחושה כי סינגל הוא הימור בודד וקל לכאורה לנחש אותו.
זהו רק צד אחד של המטבע ומאחר למטבע שני צדדים בואו ונראה את צידו השני של המטבע.

כאשר בוחרים סינגל ביחס ממוצע המנפוץ של הוינר הוא בד"כ 1.65 או פחות מזה.
לצורך הדגמת השגיעה של המהמר הנפוץ אני אשתמש בסכום של 1000 שקל כבסיס לחישוב.
כלומר, התקציב הוא 1000 שקל שאותו הקצבנו .

אז אם יש לנו סינגל ביחס 1.65 ונהמר עליו ב 100 שקל , אם נזכה נרוויח 65%
אם ניפול הפדסנו 100% .

אז על כל ה 1000 שקל סך כל הרווח הצפוי לנו הוא 650 שקל בתנאי שתפסנו 10 סינגלים.

האם יש מישהו שמסוגל לתפוס 10 סינגלים ברציפות ?
התשובה היא שלילית.

על מנת להרוויח רק 155 שקל נצטרך לתפוס 7 סינגלים
על פי חישוב של 1.65 * 100 * 7 = 1155

האם יש מישהו שמסוגל לתפוס 7 סינגלים ?

ואם אם יש כזה - הוא בעצם סיכן 1000 שקל בהסתכנות רצינית המחייבת תפיסה של 7 סינגלים וכל זאת בשביל להרוויח 155 שקל ?
מי צריך הימורים כאלה ?
זו הוראת קבע ..ולא הימור!
המהמר בעצם הנחת ההימור מבצע במו ידיו הוראת קבע לחשבון של המועצה.

מוגש כחומר למחשבה.

bibi0222

New member
יש לך טעות בסיסית בהנחות שלך

כאשר אדם שולח 7 סינגלים לפי הדוגמא שלך הוא השקיע רק 700 ש"ח והרווח הוא 455 ש"ח (עדיין אותם 65%) ולא 155 ש"ח כפי שטענת ...

בכל מקרה זה עדיין לא טיעון משכנע - עובדה היא שאם תשים על סינגל אחד 100,000 ש"ח תוכל לקבל בהימור אחד 65,000 ש"ח.(נתעלם לצורך הדיון מסוגיית המס).

לא רואה שאתה מצליח לעשות את הסכום הזה בקומבינציה כל כך מהר (גם אם תשלח רק 3-4 משחקים) על אף שאתה זקוק כמובן להשקעה הרבה יותר קטנה.

rami02

New member
הטעות היא דווקא שלך

שמחתי מאד על הבקורת אבל אם תתעמק בהסבר שלי תבין דיי מהר שאתה טעית במקרה הזה.
ההסבר שלי למה שהוסבר במאמר הקודם.
אני הנחתי הנחת יסוד שגורסת שהתקציב הוא 1000 שקל ( ראה במאמר )
ואיתם המהמר ישחק ב 10 סינגלים שמהם הוא יתפוס 7 וייפול ב 3
כמעט שאין מהמרים כאלה היודעים לתפוס 7 סינגלים ברצף
מכיר מקרוב לא מעט מהמרים.
רוב המהמרים נעים בן 50% 60% תפיסה .

ואילו אתה הנחת שהמהמר משקיע רק 700 שקל ותופס ברצף את כל שבעת הסינגלים ( כאילו שלא היו לא נפילות בכלל )
כאילו שיש מהמר כזה במציאות
???
( יתכן אך בהסתברות נמוכה )
אני לא מדבר על השקעה בסינגל יחיד של 100.000 שקל
אלה מצבי קיצון שאני לא מכוון אליהם בכלל.

גילוי נאות , קיימת שיטה שדיי בתפיסה של 4 סינגלים ברצף כדי להיות עשיר מאד מאד מאד...אבל זה לא לדיון שכאן.

בכל אופן , הבקורת שלך מקום

אורח204101

New member
ההסבר שלך לא קשור לעניין הסינגלים, אלא היחסים עצמם

ניסית להסביר למה לא כדאי לשלוח סינגלים.
אבל דיברת על יחס מסוים, שמשום מה קראת לו "היחס הממוצע". אבל 1.65 הוא לא היחס הממוצע. בווינר לכדורסל למשל, נבא, יורוליג וליגת ווינר היחס הוא 1.8. ואם מדובר בכדורגל אז היחסים משתנים ויכולים להיות גם 1.1 או 5.5.
אז אם מדובר בכדורסל כמובן שיחס 1.65 לא ישתלם, בהנחה שהסיכוי הוא 50-50 ברור שאין ערך בהימור ביחס 1.65.
ואם מתעלמים כרגע משאלת הווינר ומסתכלים רק על היחס, אז כמובן שבהימורים היחס הוא עניין קריטי. כמו שלא תמיד כדאי להמר על הקבוצה שאתה חושב שתנצח (נאמר ברצלונה מארחת את ריאל, אני חושב שברסה תנצח אבל היחס עליה 1.4, האם הוא משתלם בהתחשב ביחסי הכוחות והסיכוי בפול? כנראה שלא. מצד שני אם יחס 1.4 לברצלונה בבית מול לגאנס, שווה להשקיע אחוז ניכר מה 1000 בדוגמה שלך כי הסיכוי בפועל גבוה מאד לעומת היחס).
לכן אין זה אומר שכדאי או לא כדאי סינגל, אלא שתמיד חשוב להסתכל על היחסים.
ומן הסתם האפשרויות האחרות לא יהיו טובות יותר. הרי מה עדיף, דאבל?
אם הסיכוי לתפוס סינגל כדורסל הוא 50% על הנייר, אז הסיכוי לדאבל הוא 25%, ובחישוב היחסים נאמר בווינר ביחס 1.8 :
נתפוס 50/100 סינגלים ביחס 1.8 התשואה היא 90/100
נתפוס 25/100 דאבלים ביחס 3.24 (1.8X1.8) התשוה היא 81/100....
הסיבה היא כמובן שהיחסים נמוכים מהסיכויים 1.8 הוא שווה ערך לסיכוי 55%, לכן ככל שתוסיף יותר הימורים, התשואה שלך רק תרד.
אם שלחת נאמר טור של כדורסל ביחס 1.8X1.8X1.8 = 5.83, אז הסיכוי לתפוס שלישיה כזו הוא 12.5% אז בחישוב שלנו התשואה תהיה 73/100 בלבד.

לכן סינגלים בווינר וגם ברשת הם עדיין ההימור הנכון שיתן תשואה כוללת עדיפה.

rami02

New member
נניח שאני מסכים איתך אבל לא

אז בא נקח סינגלים בכדורסל ביחס 1.8
אז בא נניח שתפסנו 6 סינגלים מתוך 10 או אם תרצה 7 סינגלים
נדגים זאת בהמשך.
החישוב לתפיסה של 6 סינגלים
6 * 1.8 * 100 = 1080
הרווחנו רק 80 שקל בעשרה הימורים שהרי אם תפסנו 6 פרוש הדבר כי נפלנו
ב 4 !
שווה בכלל לעסוק בהימורים עם כל המתח והמאמץ שכרוך בכך בשביל זכייה של 80 שקל עם סיכון גבוה להפסיק את הקרן ?
אני לא מכיר מהמרים שתופסים 7 מ 10 סינגלים אף כי מעת לעת ישנם כאלה אך רוב רובם של המהמרים מצליחים לתפוס בן 40% - 60% מהסינגלים.
אם מישהו סבור כי בשביל לזכות ב 80 שקל ראוי להשקיע 1000 שקל ולסכן אותם אז הוינר אוהב מהמרים כאלה.

דוגמא שנייה
נניח שתפסנו 7 סינגלים מתוך 10 ( אין מהמרים שתופסים כמות כזו )
7 * 1.8 * 100 = 1260
הווה אומר שהרווחנו רק 260 שקל ב 10 הימורי סינגל וסיכנו 1000 שקל.
אם זה כדאי או לא כדאי אני משאיר לקורא את ההחלטה.

אורח204101

New member
ועכשיו אתה בכלל מדבר על כסף ולא על סינגלים

אז במקום לדבר על יחסים עכשיו אתה מדבר על כסף.
שוב בחרת מספר אקראי (הימור ב 100 שקל) כדי להסביר את הרעיון שלך.
אז במקום 1000 בנקרול ו 100 כל הימור אני אגיד 100,000 בנקרול ו 10,000 כל הימור ואז השורה התחתונה היא שעשיתי 8,000 שקל בחודש, ואשאל, האם לא שווה? אם תשים 100 אלף בבנק לא תקבל תשוה של 8% בחודש...
אבל אלו דוגמאות מיותרות בכל סכום, כי זו לא הנקודה.
אתה ממשיך להגיד סינגל סינגל, אבל אם תיקח כל הימור אחר, דאבל, טריפל והלאה, התשואה תהיה נמוכה יותר ואף שלילית, לכן מכל האפשרויות האלו סינגל הוא ההימור הכי "רווחי".
לגבי הסכומים, זה לא רלוונטי, כי גם בדוגמה שלך מדובר בתשואה של 8%, לא רע בכלל.

ותשובה ישירה למה שכתבת :
ברשת ביחסי כדורסל (1.9) אתה צריך לתפוס 53% ומעלה בשביל רווח, בווינר ביחסי 1.8 אתה צריך 56%, אז תן דוגמאות נכונות ותגיד שצריך 56 מתוך 100 הימורים, לא 7 מתוך 10.
אני מסכים שמי שלא מסוגל לתפוס לפחות 56% מהימורי הכדורסל שלו עדיף שלא יעסוק בהימורים בכלל (אם מלכתחילה מהמר למטרות רווח), אבל לתפוס מעל 60% למהמר איכותי זה אחוז הגיוני מאד, 65% גם.
כאמור אם תשלח דאבלים אז כדי להרוויח באותם יחסים תצטרך אחוז תפיסה גבוה יותר פר הימור.

אני לא יודע מה המטרה של מה שכתבת, אבל כל ההדגשות האלה "רק 80 שקל" הן דמגוגיה.
בהימורים הכל עניין של יחסים, לעומת אחוזי התפיסה שלך לאותם יחסים.
הסכומים לא רלוונטים מאחר והם עניין אינדיבידואלי. תוסיף 3 אפסים לכל מספר תיאורטי והנה הדמגוגיה תתהפך.

בשורה התחתונה סינגלים הם ההימור בעל התשואה הגבוהה ביותר לעומת החלופות. ובזה עסקינן.
לגבי התוחלת שבהימורים, אין ויכוח על כך שבשביל רוב המהמרים היא אינה קיימת.

rami02

New member
אתה מוזמן להעלות המלצות במקום להתחכם

מתוך תגובותייך המתעמקות ניכר בברור כי אתה צופה פסיבי בפורום ונהנה מההמלצות , יש לך שפע של זמן לכתוב תגובה עם 200 מילים ואף לא מילה אחת עם המלצה בפורום שכל מהות קיומו הן המלצות.

מאחר וכך הם פני הדברים אתה מוזמן להעלות המלצות במקום לעורר ויכוח סרק כי אם לא תעלה המלצות ואחרים לא יעלו המלצות אני ללא ממש הולך לעשות את זה בגפי.
אתן עוד קרדיט לפורום ובמידה והמצב לא ישתנה ? אני אומר שלום
.
תאמין או לא ? אני לא זקוק להמלצות של אחרים כך או כך הן יעברו בחינה מדוקדקת על ידי טרם אם בכלל שאני אעשה בהם שימוש.
ומאידך, אני לא מתכוון לספק סחורה יומית לאוכלי חינם ..המצלות מובחרות על מגש הכסף - זה לא יהיה.

לגופו של עניין אתה חופשי להאמין באמונתך כי אם תשלח 10 המלצות
ותתפוס 7 מהן
( בספק רב מאד ) ותיפול ב 3 מהן ( בסבירות גבוהה מאד )
אתה מרוויח מזה משהו
?
אז תמשך להאמין.
מאחר ועל אמונה שגויה לא משלמים מע"מ אז להאמין בשטויות לא עולה לך כסף.

אורח204101

New member
יצאת שמוק יהיר. הזכרת נשכחות ומדוע מת הפורום

רוצה להציל אותו? נהל דיון לגופו של עניין ולא לגופו של אדם, כי זה מה שהרג אותו מלכתחילה.
עכשיו אתה סתם נקרופיל

rami02

New member
זה פורום המלצות ולא לאוכלי חינם

כדי שהפורום יפעל צריך התארגנות של ממליצים ולא ממליץ יחיד ( כמוני )
שישקיע עמל רב ויביא המלצות איכותיות לאוכלי חינם כמוך.
לאחר חיפוש ביוזר שלך הבנתי מהר מאד כי מעולם לא רשמת כאן המלצה
אז אתה אוכל חינם
- לא תקבל המלצות !
הפורום מת
, כי הכותבים שלו מצאו להם בית חדש ( לא אפרט מטעמי סודיות )
ובבית החדש טוב להם ופורה להם וההמלצות זורמות ואין שם אוכלי חינם כמוך
אז הם לא כאן .
את ההמלצות שלי אשמור לעצמי ואתה ...לך תעבוד.

אורח204101

New member
כאחד מוותיקי הפורום וחבר בפורומים פרטיים - אתה טועה בגדול

הייתי חבר בפורום זה עוד בטרם צמח לך שיער ערווה, והייתי פה עד סופו.
עם הזמן, כשפורום זה החל להתדרדר אט אט להשמצות ועלבונות, כשטורלים רעילים כמוך החלו להתנהג ביהירות וטיפשות, בלי להבין שמטרת הפורום (כפי שאפשר לקרוא בתיאורו) היא שיתוף ולא פנקסנות, ושכל אחד רשאי להיות אוכל חינם כי ככה זה באינטרנט
1% Seeders
99% Leachers
פורומים כאלה עדיין קיימים בהרבה מתכונות בפייסבוק למשל, כשאנשים טובים משקיעים מזמנם ללא תמורה, או בפורומים דוגמת לייבגיימס.
במקביל תמיד היו ותמיד יהיו פורומים פרטיים, יותר "אקסלוסיבים", שבהם אתה נדרש לתת גם משלך. זה לא אחד מהם.

זה לא היוזר המקורי שלי. גם את זה יכלת לדעת אם היית חלק בכל קהילה אי פעם באינטרנט, אבל קהילה אינה חלק מתפיסת עולמך כל אני מניח, מעצם העובדה שלא יכלת לסבול מישהו שחולק על דעתך.

אמ:לק
להצהיר שאתה תורם מזמנך לטובת הכלל ובו זמנית להתלונן על כך שהכלל לא נותן לך תמורה שוות ערך... צביעות או טיפשות

r y16

New member
ההמלצה שלו היא הטובה ביותר שתקבל.

אל תתקרב לתחום כל עוד אתה לא מבין את יחסי הכוחות בין ההערכות שלך והיחסים שאתה מקבל. עוד לא לפני שאנחנו נכנסים לאופטימיזציה של צורת ההימור(סינגל, דאבל...), אתה צריך להבין את זה. רק עכשיו אתה יכול להתחיל להמר.

לפני שתקרא גם לי "אוכל חינם", האמן לי שיש לי קצת יותר ניסיון ממך בהמלצות וניהול הפורום.

למעלה