חמישי 28.07

רון65

New member
ריאל מדריד-פ.ס.ז.

גביע האלופות הבינלאומי

ריאל מדריד-פ.ס.ז.
הניחוש-2
היחס-1.95

ריאל מדריד תעלה למשחק מחר, כשמרבית שחקניה הבכירים מקבלים מנוחה. לא ישחקו הודאות כריסטיאנו רונאלדו, פפה, גארת' בייל, טוני קרוס, חאמז רודריגז ועוד. פ.ס.ז. לעומת זאת, אמורה לעלות בהרכבה החזק ביותר כשרק וראטי לא יעמוד לרשות מאמנו, אונאל אמרי. אמנם, כוכבה השבדי, זלאטן איברהימוביץ עזב אותה אולם היא עדיין קבוצה חזקה מאוד. רק לפני שלושה ימים היא גברה על אינטר בקלות יתרה. עם שחקנים כמו די מאריה, בן אפרה, קאבאני, פאסטורה, טיאגו מוטה ותיאגו סילבה, כל קבוצה על רחבי הגלובוס צריכה לחשוש ממנה. היחס צפוי לרדת במשך הלילה והיום ואני עם הצרפתים.

מתוך פיקס www.picks.co.il

המשחק הסתיים בתוצאה 1-3 לפאריס

רון65

New member
פנדורי-מכבי ת"א

ליגה אירופית
פאנדורי-מכבי ת"א
הניחוש-2
היחס-2.3
פאנדורי אמנם הקבוצה הביתית אבל לי אין ספק מי הקבוצה הטובה והמנוסה יותר. פאנדורי עם צרות כלכליות מאחר והספונסר שלה "סגר את הברז" לפני כשלושה חדשים. לכן המועדון כולו (כדורסל, כדוריד, כדורעף וכמובן כדורגל) סובל מבעיות תקציביות. בקיץ, הקבוצה הרומנית איבדה את מרבית שחקניה המובילים. אבל להערכתי החיסרון המשמעותי ביותר הוא על ספסל הקבוצה, כשמאמנה המצוין, לורדאנסקו, "כבר לא". מס 'שחקנים חדשים ולא משמעותיים הגיעו, אך הם ממש לא ברמה של השחקנים שעזבו. ואם זה לא מספיק פאדורי תחסר היום קשר חשוב מאוד, דן ניקוליאה נסטור וגם פלורין דורין רקסינטה לא יעמוד לרשות פיטרה גריגוראס. בנוסף לכך ביומיים האחרונים הוחתמו עוד שני שחקנים טובים למדי- טוקודיאן וסנמרטין אולם הם לא רשאים לשחק היום. ואם כל זה לא מספיק המשחק לא ישוחק באיצטדיונה הביתי של הקבוצה אלא בטארנו סברין הנמצא כ-110 ק"מ מהעיר אותה הקבוצה מייצגת ולפי הדיווחים לא הרבה אוהדים מקומיים צפויים לעודד אותה. מולה עומדת קבוצה שנראית לא רע בכלל עם מאמן חדש, שוטה ארבלדזה, הדוגל בכדורגל חיובי והתקפי. אני צופה שמכבי ת"א תנצח. יחס טוב! מתוך www.picks.co.il

LIGATIP

New member
מועדונים בינלאומיים - גביע האלופות הבינלאומי שעה 2.30

דורדמונט נגד מנצסטאר סיטי
&nbsp
תיקו 90 דקות
בהצלחה

clouds11

New member
תשלומים בליגה האירופאית

אופ"א הגדילה משמעותית את התשלומים בליגה האירופאית
קבוצה שעולה סבוב במוקדמות מקבלת 200 אלף יורו (3 סיבובים ופלייאוף)
עליה לשלב הבתים שווה 2 מליון יורו
בשלב הבתים כל נצחון שווה 300 אלף יורו

LIGATIP

New member
סימון שלי ליגה אירופאית

למרות שידידי אמר מכבי תא אני הולך תיקו במשחק ברמת סיכון נמוכה
בהצלחה

LIGATIP

New member
עוד סימון

הרקולס הולנד נגד ארוקה פורטוגל
סימון תיקו