יום רביעי 17.02

יובלי62

New member
סימון מומלץ ליום ד

אובר 17 שלשות בין וארזה לרויאל.
המלצה בבלוג , ועוד מס' המלצות היום בבלוג.
מומלץ לעקוב מידי יום .

LIGATIP

New member
3ליים ד

אלבה ברלין - וורצבורג
אלבה ברלין (‪-‬14.5)
&nbsp
ריאל מדריד נצ
גנט תיקו
בהצלחה

רון65

New member

ארגנטינאית ראשונה

סארמיינטו-גימנסיה לה פלאטה
הניחוש-1
היחס-1.95
מידע מעניין מגיע אלינו מארגנטינה. במשחק ליילי תארח העולה החדשה, סארמיינטו את גימנסיה המנוסה. אני ממש לא אוהב להמר על הליגות הדר' אמריקאיות אולם המידע בהחלט דורש התייחסות. לגימנסיה לא פחות מתשעה שחקנים מושעים, זכר לתגרה בה היו השחקנים הללו שותפים. אם זה לא מספיק, עוד שני שחקנים חשובים נפצעו באמצע השבוע ואלו הם ניאל ואלבארו פרננדז. הרבה שחקנים חסרים שייכים למחלקת "עושי המשחק" מה שבודאי יפגע בתפקודה השוטף של הקבוצה. המארחת מוכרחה לאגור נקודות במגרשה הביתי כדי שלא תאלץ להתמודד כנגד הירידה. היא לא קבוצה רעה ועל העובדה הזאת יעידו התוצאות עד כה: הפסד סביר בחוץ לסן לורצו ונצחון נאה מאוד על ולז החזקה. לסיכום: לפעמים המחליפים בליגות הדר' אמריקאיות הם כמעט באותה רמה של השחקנים הפותחים בהרכב, אולם בכל זאת לדעתי לעולה החדשה ישנה פה הזדמנות פז לנצל את המצב ולהשיג עוד נצחון, שיתן עוד בטחון לשחקני הקבוצה וקברניטיה.

נשלח למנויי פיקס (picks)

rami02

New member
ניצלתי מהפסד

ההמלצה שלך רון היא במקומה למרות הנפילה, אני מדגיש זאת.
במצב דברים בו לקבוצה מסויית יש חיסורים בהיקף שכזה אני לא מהס לשים
בלי חשבון , גם 10000 שקל .
מחוסר זמן לא ראיתי אותה עת שפורסמה , ראיתי אותה בדיעבד והתגובה המיידית שלי היתה " כמה חבל שלא ראיתי את המידע הזה ..הייתי שם 5000 או יותר בלי לחשוב פעמיים "
ובכן , חרף ההרכב החסר של האורחת ניצחה 1- 3 ובכך ניצלתי מכמה אלפים. שקלים .

רון65

New member
אכן כן רמי. אבל.....

אם כל פעם ששחקנים היו חסרים, הקבוצה השניה היתה מנצחת, אזי היינו עשירים.
בכל מקרה כפי שציינתי, וזה רק מחזק את דברי, בדר' אמריקה חיסורי שחקנים הם לא בהכרח מתכון לנצחון של הקבוצה היריבה.
מייד המלצה נוספתלגבי הליגה האירופית היום (בפיקס)

למעלה