יום שלישי 12.01

רון65

New member
יום שלישי 12.01

דיעות טורים והמלצות להיום, באשכול זה בלבד.

Arancini

New member
שתי המלצות שלי

צ'מפיונשיפ:
שפילד וונסדיי (מקום 7) - בולטון (מקום 24)
שפילד וונסדיי בכושר נפלא והשלימה ניצחון כפול על פולהאם: בחוץ בליגה וגם בבית בגביע.
בשני משחקי הבית הקודמים שלה היא ניצחה את בירמינגהאם 0-3 ו1-4 את וולבס
מולה תתייצב בולטון החלשה שנמצאת במקום האחרון בטבלה והודחה השבוע מהגביע על ידי קולצ'סטר מתחתית הליגה הראשונה והובסה במחזור הקודם 0-4 על ידי רות'רהאם. הפעם האחרונה שבולטון ניצחה במשחק רשמי בחוץ היתה באפריל 2015. מאזן החוץ שלה עומד כיום על 0 ניצחונות, 3 תיקו ו-9 הפסדים.

הימור שלי למשחק:
שפילד וונסדיי ביחס 1.45 בווינר רמת ביטחון 8/10
שפילד וונסדיי 1- ביחס 2.30 בווינר רמת ביטחון 4/10
בחלק מהאתרים בעולם היחס לניצחון מעל גול הוא כבר מתחת ל-2.00.

גביע יווני:
אטרומיטוס - פלטטניאס
משחק גומלין בין שתי קבוצות מהליגה הראשונה ביוון. המארחים ממוקמים במקום ה-14 בטבלה והאורחים במקום העשירי עם שתי נקודות יותר ומשחק עודף.
במשחק הראשונה הסתיים בתוצאה 0-0.
שתי הקבוצות נפגשו ביניהן השבוע גם בליגה, וגם שם המשחק הסתיים בתיקו ללא שערים, מה שמעיד על כך ששתי הקבוצות כבר הספיקו להכיר היטב אחת את השנייה.
הדבר אינו מפתיע בהתחשב בכך שארבעה מתוך חמשת המפגשים האחרונים בין הקבוצות הסתיימו לכל היותר בשער אחד, וגם 4 מתוך 5 המשחקים האחרונים של הקבוצות בחודש האחרון לא הניבו יותר מגול אחד.
בנוסף, אטרומיטיס הבקיעה העונה בליגה 11 שערים בלבד ב-16 משחקים ופלטטניאס 16 מתוך 17.

את שני משחקי הבית האחרונים מול פאניוניוס וקאלוני המארחים ניצחו בתוצאה 0-1. וכן שני משחקי החוץ האחרונים של האורחים בליגה (לפני התיקו מול אטרומיטיס בליגה) הסתיימו בהפסד 0-1.
בהתאם לרשום לעיל אני מצפה גם היום למשחק סגור שעשוי להסתיים בעקיצה של אחת הקבוצות, ככל הנראה הקבוצה הביתית.

הימור שלי למשחק:
אנדר 2.5 שערים ביחס 1.30 בווינר (רמת ביטחון 9/10)

לאמיצים, תוצאה מדויקת:
0-1 לאטרומיטיס ביחס 4.00 בווינר. אתמול בלילה היחס היה 4.05 (רמת ביטחון 4/10)
0-0 ביחס 6.00 בווינר (רמת ביטחון 3/10)

Arancini

New member
יום מאכזב

שפילד ניצחו כצפוי, הבקיעו שלושה אך חטפו שניים.
בגביע היווני פלטטניאס הבקיעו ראשונים וכבר אז היה ברור שאטרומיטוס יבקיעו שניים וההימור על מספר השערים נפל בשער הניצחון בדקה ה-90.

הלקח מהיום הזה הוא שלא אמליץ יותר על אפשרויות ביחס שנמוך מ-1.60.

Arancini

New member
כדורסל צרפתי

דיז'ון - נאנסי
יש משמעות רבה לביתיות בליגה הצרפתית בכדורסל.
ל-12 מתוך 18 הקבוצות יש מאזן חיובי, לשתיים מאזן 4-4, ורק ארבע קבוצות נמצאות במאזן שלילי.
למארחים שנמצאים במקום השמיני בטבלה במאזן (6-9), יארחו את נאנסי שנמצאת במקום ה-16 עם מאזן (11-4).
דיז'ון נמצאת במאזן 1-6 בבית, כשההפסד היחיד שלה היה בתבוסה לשאלון החזקה וכל הניצחונות שלה הסתיימו ב-6 הפרש ומעלה. לפני כן היא ניצחה את מונאקו שבמקום השלישי ב-6 נקודות הפרש.
המאזן של נאנסי בחוץ הוא 5-2, כאשר בשניים האחרונים היא הפסידה לאנטיב ב-16 נקודות הפרש ולשטרסבורג החזקה ב-9 נק' הפרש.
דיז'ון הפסידה בשני המחזורים האחרונים ויש לה הזדמנות לחזור למסלול הניצחונות מול אחת היריבות היותר חלשות שהיא תפגוש העונה.

ההימור שלי:
דיז'ון 5.5- ביחס 1.60 (רמת ביטחון 6/10)
לא ניתן לשלוח את המשחק כסינגל בווינר

rami02

New member
הניתוח ממצה וענייני כל הכבוד ועוד נתון

עוד נתון שיכול להלקח בחשבון בנוגע להמלצה מהליגה היוונית.
האורחת היום תשחק עם השוער השלישי בשל פציעת שני השוערים הראשונים.
כמו כן תחסר שני מגינים.
לך תדע אם דוקא במצב דברים זה לא תהיה כאן הפתעה.

Arancini

New member
תודה על המידע

Arancini

New member
לפחות זה נתפס בקלילות

דיז'ון שלטו לאורך כל המשחק שנגמר בתוצאה 56-83.

toto992

New member
4 נקודות הפרש בליגה לאומית סל להיום

עקב איומים לא אפרסם היכן ניתן להמר על ההימור כסינגל ברשת (מי שרוצה יכול להיכנס להודעות הישנות שלי ולבדוק שם)
בכל מקרה הפועל ב"ש היום בוינר קיבלה +5 ביחס 1.8, לעומת הישיר על ק,אתא 1.7
אפשר לקנות את ב"ש בפלוס וקרית אתא בישיר ככה לא ניתן להפסיד הרבה ואם יתפס לנו באמצע 1-4 נצחון של אתא תקבל את שני הכיוונים
יום טוב

למעלה