יום שני 11.01

rami02

New member
סנליופספור - אמדספור המלצה והודעה למשתתפי הפורום הפסיבים

נתחיל בהמלצה .
משחק מהגביע התורכי , המארחת ( הביתית ) נפרדה מ 13 שחקנים.
המשחק לא בסינגל .
עתה כמה מילים לגולשי הפורום הפסיבים המצויים כאן בהמוניהם
זה משתקף מתוך גרף הצפיות של ההודעות .
חשוב שתדעו כי בלא המלצות ( לא סימונים סתם כך ) לפורום יהיה קשה להמשיך ולשרוד כפורום ממליץ עבורכים.
העדר ממליצים פוגע במורל של הממליצים שעוד נותרו כאן.
אז מי שהפורום חשוב לו מוזמן לתת מעצמו כמה דקות ביום כדי לשמר את מה שיש בתקווה שיתעצם באמצעותכים/ המלצותיכם.

rami02

New member
רון , שים לב כי הקריאה לגולשי הפורום נותרה יתומה

ביחד עם ההמלצה צרפתי קריאה לגולשי הפורום להצטרף למאמץ ולתת לפורום את יסוד הקיום שלו והם ההמלצות.
הקריאה נותרה יתומה ומעיון בכמות הקוראים של ההמלצה אתה יכול להסיק
כי :
א.אין ספקי המלצות לפורום ואתה תצטרך לשאת בזאת לבד בתוקף הניהול.
ב.לפורום יש צרכני המלצות ואת זה כאמור אתה למד מכמות הצפיות בהודעות.
שורה תחתונה , בשביל מי בדיוק להתאמץ ?

Arancini

New member
אני בעד

מבטיח לפרסם ומקווה שעוד גולשים יעזרו להחיות את הפורום.
וכל הכבוד על התפיסה.

liam16

New member
פאקו פריירה - ויטוריה סטודל

הימור שערים
אנדר 2.5 שערים - יחס 1.5 בווינר
מבחינה סטטיסטית יש אמנם ערך על אובר שערים במשחק , אך סטודל תחסר בורג מרכזי היום במשחק שלה והוא סוק מלך שערי הקבוצה שסגר העברתו לפורטו הגדולה בחלון העברות . הורטה וקלארו לדעתי יתקשו לבדם בחלק הקדמי וגם רוב השערים שלהם הובקעו מול קבוצות חלשות בליגה( טונדלה וכו') כשהיום הם פוגשים את פריירה החזקה.

משחק שלדעתי יסתיים בהכרעה. דעה בלבד כמובן.

רון65

New member
גוני יזרעאלי-חנוכי

ישראל-ליגת ווינר סל
גוני יזרעאלי-ניצן חנוכי
הניחוש-2
היחס: 1.85
חולון וראשון נפגשים הערב במסגרת הליגה הישראלית. חולון משוועת לנצחון, כשהיא עם שלושה נצחונות בלבד מול אחד עשר הפסדים. הקבוצה עם ששה הפסדים רצופים וגם שינוי בעמדת המאמן לא ממש עזר. ראשון במקום הרביעי בליגה אך היא עם שני הפסדים רצופים. אולם לא על המשחק מעוניין אני לדבר איתכם אלא על הימור צידי אך בעל ערך רב, שצד את עיני. במאץ אפ הנקודות בין גוני יזרעאלי לניצן חנוכי אני מוצא הזדמנות לא רעה להשקעה. שני השחקנים קולעים כ-5.5 נקןדןת למשחק. זו גם הסיבה שהווינר הציב אותם זה מול זה ללא שום בונוס נקודות. נזכור שבליגה הישראלית חייבים להיות לפחות שני ישראלים על המגרש. אדם אריאל הגיע השבוע לשורות הסגולים ואני צופה שהוא יקבל דקות על חשבונו של גוני. מנגד, אצל חניכיו של שרון דרוקר, אבי בן שימול יחסר ומי שצפוי לקבל דקות רבות יותר הוא חנוכי המנוסה. להערכתי סיכוי של יותר מסביר שהוא יקלע יותר מיזרעאלי.

מתוך האתר פיקס.
מי שרוצה לקבל המלצות באופן קבוע שישאיר הודעה בפרטי.

למעלה