שירשור ליום א שבוע טוב

רון65

New member
בולוניה-אמיליה(-4.5)

סל-אטליה
בולוניה(4.5)-רג'ו אמיליה(-4.5)
הניחוש-2
היחס 1.65
בולוניה, מתחתית הליגה האטלקית מארחת את אחת הקבוצות החזקות בליגה. המארחת מאיישת את המקום ה-14 בעוד יריבתה במקום השני, אך עם משחק פחות מהמובילה הנוכחית, מילאנו. בולוניה היא קבוצה ביתית מובהקת. היא עם ארבעה נצחונות ביתיים רצופים אך מאזנה הכללי עומד על שלושה הפסדים מתוך ששת משחקיה האחרונים. רג'יאנה בכושר מצוין והראיה לכך: ששה נצחונות בשבעת משחקיה האחרונים. ולמשחק עצמו זהו משחק דרבי אולם אם אמיליה ינצחו, הם יעברו למקום הראשון. בקבוצה אין שחקנים זרים אמריקאים אולם היא מורכבת משחקנים מקומיים טובים (כמו גנטילה ואראדורי) ושחקנים ממזרח אירופה כמו לברינוביץ, קאוקינאס (ליטא) והביילוריסי, ורימנקו. המארחת תסבול מהעדרותו של האמריקאי המצוין, אלאן ריי, כשעוד שני שחקנים צפויים להעדר גם כן: אוקסיליה ותומאס. אני מאמין בנצחון חוץ, קצת חושש מפער הנקודות אולם בכל זאת אני הולך עם הקבוצה הבריאה והאיכותית יותר.

clouds11

New member
4 המלצות בסדר בטחון יורד

טוטנהאם+הפועל תל אביב לקחתי כדאבל בהשקעה של 40 שקל
טור שני ב-10 שקל טוטנהאם + הפועל תל אביב + דפורטיבו + ספורטינג גיחון

clouds11

New member
מצטער

המלצתי על טוטנהאם משום שהם בעלי הכושר הגופני הטוב ביותר והיה שבוע עמוס בליגה האנגלית
הפועל תל אביב נראתה לי בשלה לנצחון על קבוצה בינונית כמו הפועל חיפה
דפורטיבו בעקבות המלצה של הבליצר
ספורטינג גיחון ראיתי אותם כנגד אייבר והם שלטו במשחק לפני שבוע
וחטאפה קבוצה שהם צריכים לעבור

LIGATIP

New member
בואו ננסה פוטבול הראשון ב20.00 בערב

קרוליינה פנת'רס - טמפה ביי
&nbsp
קרוליינה פנת'רס (‪-‬9.5)
&nbsp
&nbsp
דנבר ברונקוס - סן דייגו צ'ארג'ס
&nbsp
דנבר ברונקוס (‪-‬9.5)
&nbsp
&nbsp
מיאמי דולפינס - ניו אינגלנד פטריוטס
&nbsp
ניו אינגלנד פטריוטס (‪-‬8.5)

רון65

New member
אמליאדאס(+2.5)-פאוק סלוניקי(-2.5)

יוון-סל
אמליאדאס(+2.5)-פאוק סלוניקי(-2.5)
הניחוש:1
ההימור: 1.65
שתי הקבוצות צמודות בטבלה ואין ספק שפאוק קצת יותר טובה מיריבתה (על אף שהיא עם נקודה פחות), אולם היום פאוק בבעיה. מיודענו סופוקליס שחורציאנידיס (התורם כ-11 נק' למשחק) ו-ואסיאלידיס (14 נק') יעדרו משורותיה. בנוסף לכך האטשר (11 נק') היה חולה כל השבוע ולא התאמן עם הקבוצה. הוא יעמוד לרשות מאמנו הערב אבל אין ספק שהוא לא יהיה בשיא יכולתו. "ביג סופו" ו-ואסיאלידיס הם גם הריבאונדרים המובילים בקבוצה, מה שיצור בעיות בשני צידי המשחק. אני חייב לקחת פה את המארחת עם בונוס הנק'.

ההמלצה מתוך האתר פיקס

למעלה