תשובות המועצה לשאלות שלנו

montella

New member
תשובות המועצה לשאלות שלנו

אז לקח קצת זמן, בסופו של דבר ישבו יחד דובר הטוטו, מנכ"ל הטוטו, סמנכ"ל תפעול מוצרים ומנהל קובעי יחסי הימורים וענו לשאלותינו.
להזכירכם, השאלות נשאלו בשרשור מחודש ינואר.

ערכתי את שאלות חברי הפורום, הוספתי קצת שאלות שנשאלו בעבר
ובאמת שהשתדלתי שהדבר יבוצע בהקדם האפשרי.

אני מודה לכל חברי הפורום שהשתתפו ושאלו
הערות/שאלות בעלות אופי/תוכן פוגעני/ציני עודנו(מלשון עדין) ונערכו על ידי על מנת שנכבד את האנשים שנמצאים מולנו ונענו להזמנתנו ועל מנת שבכל זאת נקבל תשובות לשאלות שעלו.

אני מודה לדובר הטוטו, ברוך דגון, על ההיענות לאתגר זה.
רוצה למסור לחברי הפורום בשמו שאל תהססו לשאול כל שאלה או להציע כל בקשה
כי (לדבריו) הטוטו בהחלט מעוניין לשמור על יחסים (משחק מילים שכזה...) עם הציבור אותו הוא משרת.

כמה נקודות עיקריות מבחינתי שעלו בשאלון:
1. הטוטו כן עוקב אחרי פורומים ודוגם אותם.
2. אתר חדש של הטוטו ייצא בקרוב ובו מגוון גדול יותר בדומה לאתרים אחרים ברשת.

מה עוד?
על סינגלים, אנאליסטים, יחסים, גמילה ועוד...
במסמך (וורד) המצורף!

קריאה מהנה
ואשמח מאד לקבל הערות מכם, או תגובות לשאלון אותו העברתי לטוטו
שוב מודה לכם על שיתוף הפעולה
השרשור יינעץ ויועבר להודעות הנבחרות (טאגליינס) לאחר מכן.

johnni77

New member
קודם כל יוזמה מבורכת של מונטלה

שני נקודות :
1. הם באמת לא חוסמים משתמשים מרוויחים כמו בויקטור ובאירופה.
2. ״ המשטרה לא מרשה לנו הימורים חיים ״ .. כמו שרון קופמן אומר :
נו באמת ..נו באמת .. נו באמת ...
נ.ב חבל שלא כל השאלות הנוקבות שלי/שלנו הוצגו

killbill57

New member
אח שלי הם לא יכולים לחסום בקיוסקים יש מלא

אנשים שממלאים אי אפשר לעקוב אחרי כולם ויש מלא ילדים אני ראיתי בעצמי שוטרים שממלאים ווינר בתחנות שיש גם ילדים ממלאים והם סחבקים של בעל הבית של הפיצוציה ולא אומרים לו כלום

AviD88

New member
נו באמת.....

המון תשובות מתחמקות וחלק מהתשובות בכלל לא עונות על השאלה, יותר מידי תשובות כגון "יהיה אפשרי באתר החדש", מה הבעיה לעשות את זה כבר באתר הזה עם כל ה"עבודות תחזוקה" שהם עורכים בלילות ומונעים שליחה על משחקי הנ.ב.א, הם אומרים שיש העדפה ליחסים בכדורסל עם X מאשר ליחסים בלי ואני אומר, באמאשלכם?!!! ברור שיש העדפה ליחסים עם X מאשר בלי כי כאשר אתם מורידים את הX אתם גם מורידים את היחסים אז למה שלא יעדיפו את היחסים עם הX?, יחסי ההימורים בווינר נעים בין 85%-87% לעומת 90% ברשת? תגידו על מי אתם מנסים לעבוד?? אם ברשת אני מקבל על משחק X יחס של 2.40 אז היחס בווינר צריך להיות באזור ה2.05-2.10 (עיגלתי) אבל בפועל היחס שאנחנו מקבלים הוא 1.80-1.85 שזה משהו כמו 75%.

w i n n e r r r

New member
חסר שאלה חשובה

איפה הכסףףףףף איפה הכסףףףףףף מתי אתם מתפטרים נוכלים מושחתים?????

איליה13

New member
הראל כל הכבוד

נסכם את התשובות הפוליטיות : אתר חדש - מוצר ישן ומסריח

נו אם כבר דבירתם על אתר חדש, מה דעתכם על

ויקטור המחודש של הימורי הלייב? בצורה מסויימת הוא מזכיר אתר מסויים....

כל הכבוד על המאמץ רק משהו אחד. .

מה מפריע לך שילדים בני 17 נגיד מהמרים בעשרים שח למשל על כדורגל? ! זה לא סמים, אלכוהול ודברים כאלה

montella

New member
אם אתה באמת מתכוון לשאלה הזו, אז תקבל עליה

תשובה בשבוע הבא, באירוח הבא שעומד על הפרק.
פרטים בקרוב

franco bombana

New member
כל הכבוד על הארגון והיוזמה

כואב הלב לראות את התשובות של המועצת ווינר, תשובות שקריות ולא רציניות. חבל שלא התייחסו בכבוד למונטלה המנהל וליתר המכובדים שהעבירו שאלות.

אני עוקב אחרי הפורום הרבה זמן, הרגשתי צורך גדול להירשם ולהביע תמיכה באנשים שנמצאים בפורום.
אשתדל מאד לתרום מהנסיון שיש לי למען כל מי שנמצא פה

johnnydo

New member
מסקנה אופרטיבית

לאורה כך שהמועצה למעשה תמשיך בדרכיב ואנחנו ניפגע הצעה אחת פשוטה :יש חוק בניהול מאבק שאומר אם לא הצלחת עם הדומים לך (כלומר המהמרים ובעלי האינטרס לשיפור השירות)לך עם השונים כלומר מישהו שקרוב לאוזנו של בעל האינטרס הנגדי כלומר פשוט צריך לחפש מי יכול להשפיע מבפנים על האינטרסנטים שמושכים בחוטים ויש הרבה מרוויחים מכספי הווינר ולא מדובר במאפייה אלא כל הגופים שהנהנים מהכספים.בהנחה שאפשר לשכנע ששיפור השירות יביא להכנסות נוספות להם.למעשה בואו נההיה הוגנים אין להם סיבה ללכת לכיווננו אם הם ניזוקים מזה .בקיצור צריך להתחיל לחפש מי מקורב למחליטים בווינר ולעבוד איתו .זה מצריך זמן והשקעה גם כספיתצ אבל שווה לנו יותר מלזרוק את הכסף בכיוונם.

shuky99

New member
תודה מונטלה, חייב לתקן משהו בקשר לווינר 16

תסלחו לי, אבל התשובה האמיתית לשאלה מדוע ה"ווינר 16" מורכב גם ממשחקים באירופה ולא רק על טהרת הליגות בישראל ברורה-
בניגוד לטוטו עולמי, בו הפרסים מחולקים בכל מקרה לאלו שניחשו הכי הרבה (ולכן הוא מורכב גם מכמה "באנקרים"), בכדי למנוע את חלוקת הפרס הראשון הדרך הטובה ביותר היא "לזרוק" את המשחקים הקלים יותר לניחוש בליגות בארץ ובמקומם לשים רק ואני חוזר רק את משחקי "משולשים" מאירופה - משחקים בהם כל תוצאה אפשרית בסיכוי כמעט שווה לכל תוצאה.
זה שקוף, עליי התשובה שהם נתנו לא עובדת.

killbill57

New member
שוקי אח שלי אתה צודק ולא רק זה הם ביכלל

ענו תשובות מומצאות מה זה 3 אחוז פחות מהסוכנוית באינטרנט? בדיחה הם מורידים יחסים וחותכים יחסים וחושבים שאנחנו טמבלים צוחקים לנו בעיניים ותודה למונטלה יצאת מלך

למעלה