NBA לראשון הגדול !!!דאבל בוסטון + ליקרס

orengingi

New member
מבחינתי אחד הדאבלים החזקים השנה,מספר סיבות

מיאמי ואוקלה פאבליק בט מכובד מעל 80%
בוסטון אחרי רצף הפסדים והליקרס בעונה גרועה ,האם יש יותר מתאים מנצחון מול 2 הגדולות כדי לחזןר למסלול ?
מיאמי ואןקלה לקחו את הפאבליק בט האחרון מול דטרויט וסאקרמנטו .
הליגה זקוקה לבוסטון ןליקרס חזקות

serginho7

New member
ממש לא מסכים.

אני גם מרגיש שבוסטון לוקחת היום, למרות המאזן הם יודעים להרביץ ויריבצו.יהיה צמוד עם סקור נמוך.

אוקלאומה זה המץ' אפ הכי רצחני שקיים ללייקרס. אתה מתאר לעצמך מישהו שיכול לעצור את ווסטברוק? שלא לדבר על דוראנט. ואפילו ל OKC יש מישהו שישים את הגוף על דווייט (פרקינס).
כל עוד יהיה שיפוט הוגן, מבחינתי, אוקלאומה בדו ספרתי, בחצי קלאץ'.

AviD88

New member
האמת שגם אני חושב לקחת לייקרס

אחת הסיבות היא שהקבוצות נפגשו כבר פעמיים העונה ופעמיים אוקלהומה מנצחת, אמנם המפגש האחרון ביניהן יערך בתחילת מאי ויכול להיות מבחינת אוקלהומה לא יהיה אכפת להפסיד שם אבל בכל זאת קשה לראות את הלייקרס נותנים לאוקלהומה לנצח אותם שוב בסטייפלס סנטר, בפעם האחרונה שהקבוצות נפגשו זה נגמר ב15 הפרש לאוקלהומה והדבר המוזר הוא שאז הליין היה 6- לאוקלהומה מה השתנה עכשיו שהליין נמוך יותר ב2-2.5 נקודות? לדעתי הלייקרס מנצחים את המשחק היום.

לגבי בוסטון אני גם נוטה לכיוון שלהם למרות שמאוד קשה לי איתם כמעט 90% מהפעמים שהימרתי עליהם השנה הם איכזבו......

eran moore

New member
אבי ההבדל בליין הוא מהסיבה הבאה.....

במשחק הקודם לפני כחודש הליין היה מינוס 6 מכיוון שגאסול והאוורד לא שחקו. כל אחד מהם "שווה" בערך נקודה וחצי לליין לכן הליין היום מדוייק מאד. הציבור כולו על אוקלהומה וזה די מוזר , בדרך כלל הציבור אוהב מאד את הפייקרס.
סיבה אחת לא לקחת לייקרס מאני ליין: 12 פעמים העונה היתה לייקרס אנדרדוג ולא נצחה ולו משחק אחד !!! יותר מזה מתוך 12 הפעמים שהיתה אנדרדוג היא הפסידה 11 פעמים את הליין. הפעם היחידה שעמדה בליין היתה כפלוס 7.5 באוקלהומה. היא הפסידה 108:114 אחרי שהיתה כבר בפיגור של 25 נקודות !!!.
לגבי המשחק של הסלטיקס, ריי אלן חוזר בפעם הראשונה לגרדן לשחק נגד הסלטיקס. הקבוצות נפגשו ביום הראשון של העונה במיאמי אלן קלע 19 נקודות , אך מה שזכור יותר מכל הוא היחס המזלזל והמרפקים שקבל מפירס וגארנט. הערב צפוי לו גיהנום אמיתי מאוהדי בוסטון אך קראתי שהוא פנה אתמול בבקשה לשחקני מיאמי ל"התאבד" בשבילו על הפרקט.
הנתונים הללו על שני המשחקים הללו גורמים לי לא להמר הערב אלא לצפות במשחקים בכיף, למרות שהנטייה הטבעית היתה לקחת את שתי הביתיות בדיוק מהסיבות שאורן ציין כאן.
יכול להיות שיהיה הימור חזק יותר מאוחר : קליפרס-פורטלנד שחזור של המשחק מלפנות בוקר.

AviD88

New member
פעם ראשונה שאני שמח שהימרתי במועצה

בוסטון ואנדר נתפסו ואין צורך לכסוס שיניים בהארכה.....

AviD88

New member
גם לייקרס נתפס

לקחתי גם אנדר היה קרוב אבל גם זה נתפס, לילה מעולה בינתיים נקווה שימשיך ככה.....

CR 777

New member
סינגל רבע ראשון

בוסטון - מיאמי ( סיקור 2 משחקים אחרונים מבחינת מחצית ראשונה)
מיאמי במשחק האחרון מול דטרויט הפסידה ברבע הראשון 31-30, ברבע השני ניצחה 30-20,
מיאמי במשחק הלפני אחרון מול טורונטו הפסידה רבע ראשון 28-22, ברבע השני הפסידה גם 29-28,
מיאמי מפסידה רבע ראשון מול שתי נמושות (שתי משחקי בית)

בוסטון במשחק האחרון מתארחת באטלנטה ומתפוצצת עליה ברבע הראשון 29-10, והרבע השני ניגמר בשיוויון התקפי מדהים של 28-28,
בוסטון במשחק הלפני אחרון מארחת את הניקס ומנצחת ברבע הראשון 24-20, וברבע השני מפסידה 30-24,

לסיכום: בוסטון פותחת את הרבע הראשון הגנתי מאוד ומצדה אפילו מגיע בממוצע לשתי המשחקים האחרונים ל26.5 נקודות ברבע הראשון, מיאמי בממוצע מגיע ל26 נקודות ברבע הראשון, אבל בוסטון שיחקה מול אטלנטה בחוץ (25-18) ומול הניקס בבית (26-15), לעומתה מיאמי שיחקה מול דטרויט (16-27) ומול טורונטו 16-28)

הסימונים שלי למשחקים הזה הם:
בוסטון רבע ראשון +1 יחס 1.909
בוסטון - מיאמי, אנדר 47.5 נקודות ביחס 1.800

שיהיה בהצלחה

CR 777

New member
חבר

בלי לנחס או משו אבל זה משחק שנראה לי בדרך להארכה אז סביר להניח שתתפוס מברוק

idann21

New member
בושה וחרפה בראיינט עם 8 זריקות

ודורנט עם 21 כרגע
זה מה שנשאר למה שמתי אותו בפלוס מה הוא דפוק או עושה בכוונה??
סינגל שלי אטלנטה 6+ ללילה

למעלה