NBA חמישי בלילה

orengingi

New member
מנסיוני, עם הליין המתהפך משולב עםהפבליק

הסיכויים גדלים . כמו היום
לפני שבוע פיניקס הפסידו למרות הליין המתהפך והציבור היה מחולק פיפטי פיפטי.
הליין כבר הגיע ל1.5 וחזר ל-1 -מחזק את בוסטון.

בום גול

New member
אבי

קודם כל, בוסטון ניצחה בגארדן, הבית המטורף של ניו יורק, בלי רונדו. בלי רונדו. זה חתיכת דבר. וזה לא שניו יורק לא נתנו 100 אחוז. הם נתנו. וזה לא שניו יורק יבואו בטירוף היום ובוסטון יבואו לשתות קפה.

יהיה משחק רותח, בוסטון שומרת מצוין על קו ה3, החלק החזק של הניקס שיהיו בלי פריג'יוני, ועם שומפרט שלדעתי רק מזיק בנוסף לנזק של סטודמייר.. פשוט פוגעים בכימיה.

AviD88

New member
אז אם ניקח את מה שאתה אומר

לא הגיוני שהליין יהיה 1+ על בוסטון אם הם ניצחו בגארדן בלי רונדו והיום הם בבית עם רונדו אז הליין היה צריך להיות אחר לא? ועדיין למרות כל זאת בוסטון כרגע דוגים, נכון אפשר להגיד שהם מגיעים עם 4 הפסדים ולכן ליין כזה בהחלט ישקף אבל גם הניקס בזמן האחרון הם לא הדוגמא המושלמת ליציבות ב7 המשחקים האחרונים הם עם 3 ניצחונות ו4 הפסדים, בכל אופן אני כרגע נוטה לניקס אבל עדיין לא שולח עליהם אני מעדיף לחכות כמה שיותר קרוב לשעת המשחק ונכון לרגע זה שלחתי רק אובר במשחק.

emperor28

New member
אני מסיק מהתגובה שלך דבר אחד

שהמשחק הזה הוא הטלת מטבע, ובעצם כל נגיעה בה היא נתינת מתנה לאתרי ההימורים...

אז למה בכל זאת כולנו מדברים עליו? אין שידור למשחק לפי מיטב ידיעתי, הוא לא משחק שיכריע גורלות, מה מסתתר מאחורי זה?

armani1975

New member
שלישיה שלי ברשת -

יחס 4.20 -
אורלנדו מג'יק - טורונטו ראפטורס / ‎טורונטו (7+)
בוסטון סלטיקס - ניו יורק ניקס / 185.5 over
פיניקס סאנס‎ ‎ - לוס אנג'לס קליפרס / קליפרס (3.5-)

AviD88

New member
ג'אמיר נלסון אנדר 18

הממוצע של נלסון עומד על 15.3 אבל במועצה איכשהוא פתחו את ההימור על 18, עכשיו השאלה היא האם זה ניסיון עקיצה כמו עם קובי או שיש כאן הימור עם ערך רציני.......

מחשבות?

הממוצע שלו בינואר 20.2

שיחק בינואר 10 משחקים
בכל ארבעת הראשונים קלע מעל 18
מתוך ששת הבאים בשלושה קלע מעל ובשלושה מתחת

לדעתי לא כדאי לגעת בהימור ללא מידע נוסף או סיבות אחרות מלבד הממוצע

למעלה