לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.

לצפיה ב-'שלי:'
שלי:
23/06/2009 | 14:03
3
9
סרביה+1
פיניקס+3
אולדנבורג4+(גיבוי בון 4-)
המלצות ווינר והימורי ספורט >>
לצפיה ב-'למה דווקא פיניכס?'
למה דווקא פיניכס?
23/06/2009 | 14:06
2
אני חושב שבקי המון חוזרת היום לסגל של סן אנטוניו...
יש סיבה לבחירה בפיניקס? ועוד כשהיא משחקת בחוץ?
לצפיה ב-'למה סרביה עם ה+ דווקא? ועוד בבית של שבדיה?'
למה סרביה עם ה+ דווקא? ועוד בבית של שבדיה?
23/06/2009 | 14:08
1
3
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
23/06/2009 | 19:46
1
אני גם חושב שסרביה עם +1 זה הימור טוב- לשבדיה מספיק תיקו כדי לעלות לחצי גמר וסרביה אמורה להיות נבחרת יותר טובה
לצפיה ב-'שלי להיום שלא כולל טניס'
שלי להיום שלא כולל טניס
23/06/2009 | 14:07
2
1
שבדיה ב22$, גיבוי לתיקו ב10$ שמחזיר את כל ההשקעה ולא אני ולא וטיקטור מרוויחים במקרה הזה.
לצפיה ב-'הימור חיי לאור מה שקורה באיטליה נגד בלארוס'
הימור חיי לאור מה שקורה באיטליה נגד בלארוס
23/06/2009 | 22:41
1
1
איטליה כובשת את הגול הבא ב30$.
אין עוד גול ב10$ (מחזיר את רוב ההשקעה, אבל לא את כולה, עדיין הפסד קטנטן ולא משמעותי).
לצפיה ב-'המרכזיים נתפסו. 35$ נקי לכיס'
המרכזיים נתפסו. 35$ נקי לכיס
23/06/2009 | 23:39
2
ושוב מעל 200$ בחשבון בויקטור לאור היומיים המאד מוצלחים גם בוימבלדון וגם בכדורגל.
שימשך ככה.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
23/06/2009 | 14:11
1
5
לצפיה ב-'לקח '
לקח
23/06/2009 | 16:32
5
23/06/2009 12:06:47    Chonburi-1  @ 2.62,  $40.00 Single    40.00    105.00
לצפיה ב-'שלי להיום:'
שלי להיום:
23/06/2009 | 16:21
2
אובר 155 אטלנטה-שיקאגו
בון 4-
אובר 2.5 שבדיה-סרביה

בהצלחה.
לצפיה ב-'שלי להיום'
שלי להיום
23/06/2009 | 17:13
2
אנדר\אובר 2.5 - נוטודן\ניברגסונד  2  1.40
בלארוס עד 21 - איטליה עד 21  2  1.15
אנדר\אובר 2.5 - שבדיה עד 21\סרביה עד 21  2  1.95
סן אנטוניו - פיניקס(+3)  2  1.80

יחס כולל: 5.65

השקעה: 80

סכום הזכייה: 452
לצפיה ב-'להעביר את הזמן'
להעביר את הזמן
23/06/2009 | 18:40
38
7
נוטודן(-1)(השתכנעתי ע"י הבחור מבטינג), תיקו בין שבדיה לסרביה(לדעתי סרביה לא מפסידה, היחס על תיקו גבוה יותר) ותיקו בצ'יבאס.
לצפיה ב-'ראינו איך העברת את הזמן לפני יומיים...'
ראינו איך העברת את הזמן לפני יומיים...
23/06/2009 | 18:58
1
7
אחלה זכיה,מברוק !
בהצלחה..
לצפיה ב-'אמר מעביר הזמן הראשי '
אמר מעביר הזמן הראשי
23/06/2009 | 19:20
7
תודה אבל אני במקרה הזה כמו שמ.ס אשדוד פותחת עונה, בלי ציפיות..
לצפיה ב-'על בסיס מיכאלר'
על בסיס מיכאלר
23/06/2009 | 20:22
35
7
מס' תחרות סימון(תוצאה) תוצאה יחס
5 נוטודן - ניברגסונד (1+)  1 אין 3.90  
9 שבדיה עד 21 - סרביה עד 21  X אין 2.80
15 מינסוטה (3+) - ניו יורק  2 אין 1.80
16 אנדר / אובר (155) מינסוטה/ ניו יורק  2 אין 1.75
18 שיקגו - צ'יבאס יו.אס.איי (1+)  X אין 3.05  (כפול 2)

יחס זכיה כולל: 104.91

בהצלחה!
לצפיה ב-'והנה הצינור היומי ניברגסונד מוליכה 1:0'
והנה הצינור היומי ניברגסונד מוליכה 1:0
23/06/2009 | 21:19
34
6
לצפיה ב-'איזה חגיגה בסנוקר עשו עלינו'
איזה חגיגה בסנוקר עשו עלינו
23/06/2009 | 22:00
33
8
ממש כיפה אדומה - נראה לי הממליץ הנורבגי בבטינג אדוויס היה ישראלי מהמוצצה - סוכן סמוי
לצפיה ב-'יאללה נוטודן עוד 5 שערים מה ביקשתי '
יאללה נוטודן עוד 5 שערים מה ביקשתי
23/06/2009 | 22:00
32
5
לצפיה ב-'אמנם זה בדיעבד וזאת לא חכמה להגיד את זה'
אמנם זה בדיעבד וזאת לא חכמה להגיד את זה
23/06/2009 | 23:02
31
10
אבל אני בכל זאת ארשום את זה, ובגלל זה אשתדל שזאת לא תהייה הערה ספציפית על המקרה אלא הערה כללית שכדאי לקחת לתשומת לבנו.

לא הייתי כאן היום (חופשת סמסטר ויש מבחנים) ועכשיו אני עובר על ההודעות בפורום, היה כאן אחד בשם לירן נראה לי לפני כמה ימים ששאל על ממליץ בבטינג שהמליץ על משחק בנורבגיה לפני כמה ימים. אמרנו לו שאמנם ההמלצה נראית מעניינת (למען האמת גם נתפסה) אבל שצריך לתת זמן לכל ממליץ.
יש שם כמה ממליצים שהם באמת טובים, יש כמה שסתם מפציצים לכל הכיוונים זורקים 10-15-20 הימורים ביום ובגלל זה הסטטיסטיקה שלהם גבוהה יחסית.
אני גם נעזר בפורום הזה, אני רשום שם ולעיתים משתתף וכותב, בכל זאת יש אנשים שלא מומלץ לסמוך עליהם בעיניים עצומות, במיוחד כאלה שיש להם מספר הודעות נמוך באתר.
הכי טוב לסמוך על אנשים בפורום עם מספר גבוה של הודעות, כאלה שיצא להם "שם" של ממליצים טובים ובטח לא ללכת על עיוור על ממליץ זה או אחר. אפשר גם להשתמש בממליצים שבעמוד הראשי.
כשאני מעלה מידע מבטינג לפורום אני בד"כ מביא מידע רק מאנשים שאני "מחזיק" מהם ולא מכל ליצן שזורק מידע (שוב, מבלי לפגוע באותו ממליץ היום, כי זה ספורט וזה הימור והכל יכול לקרות). זה כמו מניות, אני מעריך שיש "מתחזים" שדואגים להקפיץ הימור מסויים ולהוריד אחר, אני משוכנע שבפורום בינלאומי גדול כמו זה יש "מושתלים" או איך שלא נקרא לזה.
פשוט כדאי להיזהר.
שימו לב לתופעה יפה בפורום שתופסת תאוצה, אנשים בפורום מצרפים לינקים, מספרים על המקורות למידע מביאים "עובדות" מהשטח ואז זה הופך את ההימור והמידע לאמין יותר. ט ורים עושה זאת תמיד, היום מע"ת עשה זאת יפה.
כדאי וצריך לחקור, שמתי לב שתומר ניסה להבין מה יש שם, כמו שאני מכיר את תומר הוא בטוח ירד מההימור הזה כי לא היה לו מידע אמין. גם כשאנחנו כאן בפורום מעלים מידע שנראה הכי הכי טוב בעולם הוא יכול ליפול כי זה הימור והכל יכול לקרות, לקחת את זה בחשבון כמובן.
אני אחזור על זה שוב שיהיה ברור, אם ההימור היה נתפס הוא היה יוצא מלך, אבל בגלל שזה נפל זה רק יעשה לנו, לכולנו טוב אם נעשה חושבים ונבדוק את אמינות המידע לפני שמניחים הימור.
אני מתייחס רק לעובדה שמביאים "מידע" שנראה קריטי, לא מדבר על הנחת הימור עקב יחס נמוך או גבוה מדי שגורם ל"ערך".
מצטער על החפירה.
לצפיה ב-'ומבדיקה נוספת, השחקנים שהוא הביא כפצועים'
ומבדיקה נוספת, השחקנים שהוא הביא כפצועים
23/06/2009 | 23:45
2
9
אמנם לא שיחקו אבל הם בקושי שותפו העונה, אפשר לראות כאן את הרשימה שלו ואפשר לראות פה מה כל אחד מהם עשה.
אמנם 2 קשרים ששיחקו 7 ו8 משחקים אבל היתר הם שוער מחליף שלא משחק, בלם מחליף לא משחק 2 קשרים שבקושי שיחקו העונה (3 משחקים).

לצפיה ב-'וזאת הסיבה ששאלתי אם מישהו מכיר את '
וזאת הסיבה ששאלתי אם מישהו מכיר את
24/06/2009 | 08:27
1
6
ההמלצות של הבחור מ- BA.

ואם כבר עסקינן בזה, אז אולי כדאי לעשות "רשימת ממליצים מומלצים מ- BA". כאלו שחברי הפורום חושבים שכדאי "לקחת בחשבון" את ההמלצות שלהם מ-BA. ואם אפשר גם אולי לרשום באיזה ליגות אותו ממליץ מתמחה במידה ויש כזה דבר.
זה בהחלט יוכל לעזור לחברי הפורום כאן שנכנסים ל-BA וייקחו בערבון מוגבל המלצות של ממליצים לא מוכרים שם.
אז אם יש כאן אנשים שעוקבים זמן רב אחרי ההמלצות ב- BA ומסכימים לזה, זה יהיה מעולה.
נפתח שרשור חדש שינעץ לתקופה כלשהי שכולם יראו.
לצפיה ב-'הצעה מעולה - שיעלה לטאגליינס ויעודכן מעת לעת'
הצעה מעולה - שיעלה לטאגליינס ויעודכן מעת לעת
24/06/2009 | 09:11
3
לצפיה ב-'מחזק מחזק מחזק !'
מחזק מחזק מחזק !
24/06/2009 | 11:40
7
אישית אני סומך שם על בודדים שבאמת מביאים מידע אמין ומשכנע,יש גם הרבה ממליצים שהם צאצאיו של אחיתופל ויש כמה שהם מוערכים יתר על המידה..

אתמול ההוא שרשם יכול להיות התכוון לטוב וגם נשמע משכנע,לא בדקתי את העבר שלו בפורום בטינג אדוויס אבל ניסיתי לחפש מידע בעצמי ולא מצאתי אימות לדבריו ולכן גם ויתרתי על ההימור (קיוויתי שבכל זאת נוטודן תנצח בשביל אלה שכן שלחו).

גם אם מישהו רושם שם משהו וזה נראה לכם משכנע,תמיד כדאי לחפש לבד באתרי הבית של הקבוצות,שם בד"כ יופיע המידע האמין והרלוונטי ביותר..
לצפיה ב-'לא בטוח ששלנו פחות טובים...'
לא בטוח ששלנו פחות טובים...
24/06/2009 | 11:56
16
5
היה פה כמה קרבות יפים בין שלנו לשלהם,רק איפה אני אמצא את עכשיו...
לצפיה ב-'היה לי מאצ עם ארסנלנו1 ההוא באנגלית 2'
היה לי מאצ עם ארסנלנו1 ההוא באנגלית 2
24/06/2009 | 12:04
4
3
לצפיה ב-'כן לזה התכוונתי '
כן לזה התכוונתי
24/06/2009 | 12:09
3
4
עוד מעט הראל יבוא הוא ימצא את זה...
הוא תמיד מוצא...
לצפיה ב-'אתה אומר שהוא יודע לחפש במקומות חשוכים...'
אתה אומר שהוא יודע לחפש במקומות חשוכים...
24/06/2009 | 12:32
2
4
לצפיה ב-'מה זה יודע,הוא מומחה למקומות חשוכים...'
מה זה יודע,הוא מומחה למקומות חשוכים...
24/06/2009 | 13:41
1
4
שים אותו מול אמר"ל,האמר"ל מסתנוור
לצפיה ב-'רציתם? קיבלת? היו 2 קרבות של arsenalno1'
רציתם? קיבלת? היו 2 קרבות של arsenalno1
25/06/2009 | 01:14
3
קרב ראשון נגד אופיר, יא אללה איזו תקופה יש שם תגובה של יוגב ז"ל

קרב שני נגד Jaרום, שבגלגולו הקודם נקרא הימור לא רע
+צופר... הודעת פרישה של?
נחשו מי הודיע על פרישה?

בכל אופן ב2 הקרבות התפוזים ניצחו!
לצפיה ב-'בהחלט יש פה ממליצים תותחים'
בהחלט יש פה ממליצים תותחים
24/06/2009 | 12:09
10
3
אבל לפעמים יש שם ממליצים שממליצים על משחק כלשהו שלא הועלתה עליו המלצה כאן בפורום, ואז כדאי שיהיה מאין מאגר של "ממליצים מומלצים ע"י חברי הפורום" כדי שנדע אם להתייחס להמלצה ברצינות או לקחת אותה בערבון מוגבל.
לצפיה ב-'סבבה,הנה בשבילך כמה מובחרים:'
סבבה,הנה בשבילך כמה מובחרים:
24/06/2009 | 13:31
9
3
דרום אמריקה:
Felippe_Gonçalves,MilosNS,Safin.

איטליה:
Minov,Levan (יש גם את גאייטנו)

ספרד:
Mantis,litost

אנגליה:
Rossoneri,Zozo

צרפת:
Markus

הצגתי כמה ממליצים שמתמחים בליגות הבכירות באירופה,התייחסתי קודם כל לטיב ההמלצה,האינפורמציה שהם מספקים,האמינות ואח"כ למידת ההצלחה שלהם,יכול להיות ששכחתי מישהו אבל אלה הטובים ביותר בתחום שלהם (לא תראה את מאנטיס ממליץ על הליגה האיטלקית ואת גאייטנו ממליץ על הליגה הצרפתית,כל אחד מומחה בליגה שלו).

הליגות בברזיל ובארגנטינה רלוונטיות למהמרים בתקופה הנוכחית ולכן הצגתי כמה ממליצים טובים שמתמחים שם.

יש גם כמה ממליצים שלא מתרכזים בליגה ספציפית ונותנים מידע והמלצות על כל מיני ליגות:
Kuki (מסתבר שקוקי לא רק זונה "קוקי אני נשבע לך אני הבן אדם הכי נאמן בעולם אני בוגד רק איתך !").
ArbiterE,Brent,Lakini,Smeu.
אה ויש גם את Macot המשוגע,הבן אדם היחיד ששולח ביום יותר מחנה בוב שלנו,הוא ממליץ שם על כל הימור שקיים בכל ליגה אפשרית..

כמובן שיש עוד הרבה טובים ופחות מוצלחים,אפשר גם לעקוב אחרי כל אחד ואחד ולראות את המאזן שלו(ניתן לראות את זה בפורום שלהם,מאזן תפיסות מול נפילות)אתה כבר תדע ותחליט עם מי כדאי ללכת לאורך זמן..

לצפיה ב-'סורי על הבורות אבל'
סורי על הבורות אבל
24/06/2009 | 13:48
3
5
אתה יכול לתת את שם האתר ?
לצפיה ב-'http://www.bettingadvice.com/'
http://www.bettingadvice.com/
24/06/2009 | 13:59
1
14
לצפיה ב-'אם להתייחס לאמינות המידע - אני חולק על חלק'
אם להתייחס לאמינות המידע - אני חולק על חלק
24/06/2009 | 14:46
1
2
מהממליצים אותם רשמת. יש לי נטייה - פשוט מאד לבדוק את הממליץ, מה הוא
רושם, האם המידע אכן אמין. MilosNS & Mantis רושמים לא פעם מידע מוטעה,
מנטיס לפעמים מתקן את המידע ביום המשחק, אבל לא תמיד. MilosNS גם
רושם מידע מוטעה, וגם לא מתקן אותו. בקטנה, על קצה המזלג - במשחק
בין  Sport Recife - Atletico-PR בתאריך 13.6, הוא רשם שספורט
תחסר במשחק רק שחקן הגנה אחד - בפועל היא חסרה שני שחקני הגנה
מאד חשובים - אם אני לא טועה השני הוא איגור - אותו הוא לא הזכיר.
מילא שחקן הגנה אחד חסר - אבל ברגע ששני שחקני הגנה קבועים
לא משחקים - זה כבר סיפור שונה, זה ככה בקטנה.

מה שני אומר - אם אין אני לי - מי לי, עדיף שכל אחד יבדוק את אמינות
המידע בעצמו.
לצפיה ב-'אף אחד לא מושלם...'
אף אחד לא מושלם...
24/06/2009 | 17:50
2
לא תמיד אפשר לדייק לחלוטין,לפעמים אפילו באתרי הבית של הקבוצות מספקים מידע מוקדם שעד למשחק יכול קצת להשתנות..
אני גם לא חסיד של הממליצים של בטינגאדוויס (אחרי הכל גם אם ההמלצה טובה מה שחשוב לנו בתאכלס זה התפיסות והאחוזים שם לא משהו בלשון המעטה).
לדעתי אלה הם הרציניים ביותר,או היותר נורמלים שיש שם,אי אפשר לומר על מאנטיס(למרות שהרבה פעמים אני הולך הפוך ממנו)שהוא לא אמין..

אבל כל אחד והדעות שלו..
מסכים איתך לגבי מה שאתה אומר שכל אחד יבדוק תמיד את אמינות המידע בעצמו ולא יילך בצורה עיוורת אחרי הממליצים שם..
לצפיה ב-'מצטרף'
מצטרף
24/06/2009 | 14:52
2
6
כולם רשאים לחלוק ורשאים להצטרף.
אתן את החבר'ה המומלצים שלי מהפורום של BA, אני עוקב כמה שנים אחרי הפורום הזה.
חלק ממי שתומר הזכיר אני לא אוהב את הסגנון שלהם.
רשימה חלקית של מי שאני זוכר שנחשב אמין, שזה אחד הדברים שחשובים לי כשאני מחפש מידע.
בגדול דיברנו על ממליצים שלנו, אני לא חושב שזה כל כך קשה לאסוף מידע פשוט מגגלים ומוצאים.
מאד פשוט לכתוב בגוגל Notteden FC או משהו כזה להעתיק את שם הקבוצה מאתר הימורים ולגגל. לחפש את אתר הבית של הקבוצה, לחפש חדשות, עשכונים אפשר להעזר בגוגל טראנסלייט

דרא"מ
Safin
Kartica או משהו כזה, לטעמי הכי רציניים במידע שנותנים בדרא"מ.

איטליה
MINOV - אחד התותחים, מכיר את ההסטוריה של הכדורגל האיטלקי מי נגד מי מה נגד מה, מתי פשוט תותח רציני.
את הבחירות של levan אני לא כל כך אוהב, גאייטנו שתומר הזכיר גם ממליץ טוב ונותן מידע אמין ועדכני.

אנגליה
שונא את הליגה הזאת ולא מתעניין בה...כמו שתומר הזכיר רוסונרו נחשב כטוב וגם זיזו

ספרד
Mantis,litost
אמינים מאד ונותנים מידע עדכני ומדוייק, כמו גם רעיונות מעניינים וגישות להימורים.

פורטוגל
limbo אחוז תפיסות יפה מאד

הולנד
alicante גאון בליגה הזאת.

טורקיה
Erhan79

יוון
xaralas NikTheGreek

כללי
kuki Lakini

צרפת
Maple Leafs, מארסיי, ומודסטורם - שלישייה נהדרת, אחת הליגות הכי מדוברות בBA, ואחוז תפיסות מכובד מאד בליגות האלה.

יש כמה חזקים בכדורגל מזרח אירופאי, נחמד לקרוא מהם מידע על קבוצות במיוחד בחודשים האלה של מוקדמות אופ"א.
latso, xaralas archiilles
חזק בקרואטיה Alex DeLarge ,

זהו בגדול אם אני אזכר ואתקל בעוד כמה אני אוסיף.
שוב, זה לא שאני לוקח המלצות וסימונים שלהם בעיניים עצומות, אלא כשאני רואה מידע מהם, אני יותר בטוח באמינות המידע. כמובן שאני מחפש את המידע גם בעצמי ומוודא את אמינותו.
זה לא קשה כבר אמרנו, כולם יכולים.
לצפיה ב-'ומי שאני לא אוהב הם'
ומי שאני לא אוהב הם
24/06/2009 | 14:55
5
macot
milosNS
Prija
Arsenalno1
erbiter או משהו כזה
לא תמיד מדייקים או שהם סתם מפציצים כי נוח להם...
לצפיה ב-'את הליגה האנגלית, כל הליגות שם, לא חושב שכדאי'
את הליגה האנגלית, כל הליגות שם, לא חושב שכדאי
24/06/2009 | 15:00
3
להתקרב, כך גם הליגה הצרפתית הראשונה, למעט סוף העונה, ליגה קשה.
כמובן אם יש משהו שבאמת נראה מעניין, אז הסיפור שונה.
לצפיה ב-'יאללה אני מרים את הכפפה, איך מכינים המלצה'
יאללה אני מרים את הכפפה, איך מכינים המלצה
<< ההודעה הנוכחית
24/06/2009 | 20:13
8
368
או יותר נכון, איך אני בוחר משחק X להימור ולא Y.
להראות שכולם יכולים אם הם ממש רוצים וגם סתם לשות סדר איך לגשת לבחירה של משחק (זו הדרך שלי, אשמח לקבל ביקורת כמו גם הצעות ייעול). זה אמנם נראה קצת ארוך אבל בתאכלס זה פק"ל שאני מריץ לכל משחק כמעט. אני מנסה לארגן את זה לתוך שלבים שיהיה מסודר, אבל שוב, זה כבר רץ בצורה אוטומטית, שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה בסדר שנוח לו.

שלב א' - "ניחוש יחסים"
מסתכל על רשימת המשחקים, לא מסתכל על יחסים. לדעתי זה אחד השלבים החשובים ביותר, אני מסתכל על רשימת המשחקים, מתעכב על הליגות שאני מכיר, מנסה להעריך מתוך ההכרות שלי עם הליגות והקבוצות את היחס שאמור להתקבל. בליגה הנורבגית למשל קצת יהיה לי קשה לעשות את זה כי אני לא שולט בכל העניינים שם (בליגות כאלה אני אעזר בכלי אחר שאסקור בהמשך). לעיניניינו, אם היחס שאני בוחר נמוך מאשר היחס בפועל אז אני מסמן את המשחק הזה כפוטנציאלי, אם היחס שאני מציע גדול מהיחס שהסוכנות מציעה אז אני לא נוגע בהימור. לדוגמא. מחזיק מעצמי "שולט" בליגה האיטלקית, נגיד פאלרמו - לאציו. נותן יחס שיהיה הוגן מבחינתי למשחק ומשווה ליחס שהסוכנות (מועצה) מציעה. נאמר 1.8 לפאלרמו נראה לי סביר, אם במועצה יהיה 1.9 1.85 מבחינתי "יש ערך" אם היחס שהמועצה נותנת 1.6 אז אני לא נוגע. בנוסף אני אכנס לסוכנות המקומית לדעת מה היחס שהמקומי נותן למשחק. לדוגמא באיטליה SNAI או TOTI.
סימנו פאלרמו פוטנציאל נמשיך לשלב ב'.

שלב ב' - נקרא לזה "שלב איסוף הנתונים היבש"
אני נעזר באתרים כמו BETEXPLORER.COM או SOCCERWAY.COM כדי להסתכל על טבלאות וסטטיסטיקות, לראות אם זה מתיישב עם הבחירה שלי. באתרים האלה אפשר לראות טבלה עדכנית הכוללת נצחונות הפסדים, יחס שערים, אנדר/אובר, מפגשי עבר, משחקים קודמים של הקבוצות, מנסה לקבל חיזוקים לבחירה שלי. מנסה לחפש נקודות חוזק, למשחק שלנו למשל פאלרמו נחשבת קבוצת בית חזקה ולכן מאזן חוץ חלש של לאציו יחזק את הבחירה שלי, מספרי שערי חוץ בלאצי נמוך יחזק את הבחירה שלי וכו וכו.

שלב ג' - נקרא לזה "שלב האם אני חי בסרט"
בודק מה קורה בעולם ומה הגישה של "העולם" לאותו משחק, זאת אומרת משתמש באתרים כמו  ODDSODDSODDS.COM ו ODDSPORTA.COM כדי לראות מה הקהל חושב על המשחק הזה, באתרים אלה ניתן לראות ירידות יחסים בסוכנויות בעולם, אפילו ירידות יחסים בשעה האחרונה. ירידות יחסים הם כלי להבין להיכן הכסף זורם, להבין מה דעת הקהל באותו משחק שמשפיעה על הסוכנויות להוריד או להעלות יחסים. אם אני אראה ירידת יחסים על פאלרמו אני יכול להבין שהכיוון שלי "ראוי" ושאני לא חי בסרט...

שלב ד' - "שלב האני לא חזק בזה אז אני משתמש בכלים אחרים"
אתרים כמו BETINF.COM או VITIBET.COM  מראים יחסי כוחות משוערים מאותם יחסי כוחות משוערים שנקבעים חלקם על ידי האתרים וחלקם על ידי גולשים, ניתן לדלג על שלב א' ולראות פערים בין היחסים המוצעים לבין יחסי הכוחות בפועל.

שלב ה' - "שלב איסוף המידע"
פשוט מאד וקל מאד
GOOGLE.COM כותב PALERMO לא הולך? כותב PALERMO FC לא הולך? רושם PALERMO ITALY FOOTBALL מתי שהוא תגיעו לאתר הבית של הקבוצה...
דרך נוספת? להכנס לSOCCERWAY.COM לבחור את הקבוצה וכשנכנסים לדף של הקבוצה ליד הסמל יש לינק לאתר הבית.
אני לא מבין כל כך טוב איטלקית אז מה אני עושה כשאני מגיע לאתר הבית?
מפעיל את GOOGLE TRANSLATE והופ האתר מאיטלקית עובר לאנגלית, אפשר להעביר גם לעברית אבל זה יוצא קצת בצורה עילגת... הלאה. סורקים את האתר, מחפש מידע בNEWS או ב INFO או בכל מקום אחר שמראה קצת מידע למשחק הקרוב מול לאציו. אפשר למצוא הרכב צפוי, אפשר למצוא חיסורים, אפשר למצוא סגל למשחק אשר למצוא מצב רוח, מה קורה בקהל פורום אוהדים, אפשר למצוא הכל. אני מאד אוהב לראות סקרים שקבוצות מכינות עבור האוהדים ואז דעת הקהל מאד ברורה. אותו דבר לגבי לאציו כמובן, לגבי היריבה, להבין מה קורה בסגל של היריבה.
ניתן לאסוף מידע גם ממקורות חיצוניים לקבוצה, לדוגמא גאזטה, קוריירה, אס לאקיפ או כל עיתונות זרה אחרת שהיא רצינית. לא להכנס לוואן או לוואלה ספורט...

שלב ו' - "מה הם באמת שווים"
ניתן להכנס לסוקרוואי או סוקרנט.קום ולראות את הסגל של כל קבוצה, כמו כן ניתן לראות באתר הבית סטטיסטיקה של כל שחקן ולראות מהו באמת שווה. אם פנדב חסר בלאציו זה מעניין אותי כי הוא חלוץ מצטיין, אם די-קורליאונה חסר ויש לו רק משחק אחד מתוך 23 אז זה לא מזיז לי כל כך...
ניתן לראות גם באתרי הקבוצות סטטיסטיקות של כל שחקן ושחקן מה התרומה שלו.

שלב ז' - "פורומים"
בחו"ל BA פורום רציני שסוקר את רב המשחקים המשוחקים ביקום באותו יום. אפשר לקרוא גישות שונות למשחק שאולי לא עליתי עליהן, אפשר למצוא מידע שאני לא מצאתי או להשוות בין המידע שאני מצאתי למידע שמעלים אחרים.
אצלנו כמובן, אני קורא המלצה של מישהו בפורום ורץ לבדוק, לפי השלבים, עד כמה ההמלצה הזו מדברת אלי.

שלב ח' - "אז מה יוצא לי מזה"
כאן כבר סיכום משוקלל של כל הגורמים שהעליתי, חיסורים, הרכבים, מוטיבציה, תקופה, מזג"א, המלצות של אנשים ספציפיים, מומים או דחפים אימפולסיביים שיש לי על הימור מסויים. מסכם הכל הכל הכל. שם על מעין מאזניים וחושב לעצמי האם אחרי כל מה שעשיתי יש ערך לשחק על המשחק הזה.
יש, פאלרמו צריכה לנצח כי פנדב פצוע, כי היא צריכה נקודות לאופא, כי זה מגרש ביתי שלה ולאציו לא טובה בחוץ ועוד ועוד ועוד.

שלב ט' - "אם אני זוכה אז כולם זוכים"
לפרסם בפורום, לעיתים זה מגיע לכדי המלצה ספציפית ומלאה על משחק מסויים, לעיתים מפרסמים חלק מהמידע שאספנו עד עתה אם אני לא עושה עם זה משהו אולי זה יעזור למישהו אחר.
לדוגמא אתמול אופיר כתב על להאטי1+, אז מבחינתי הוא מרים לי להנחתה, דבר ראשון בדקתי עם יש ערך לשחק על להאטי 1+ ובדקתי בבוקי המקומי בפינלנד, אחר כך לנתונים היבשים וכו וכו... עצרתי בבוקי בפינלנד כי המשחק לא עניין אותי, אבל בכל זאת כתבתי בפורום שעשוי להיות ערך לאור מה שהבוקי הפינלנדי נותן.

שלב י' - "לחכות בסבלנות לצ'י צ'ינג!"

בגדול זה לא חייב להיות בסדר הזה, לעיתים אני קורא המלצה למשחק בפורום שלנו או בפורום אחר ואז מתחיל לחקור על המשחק, לעיתים ירידת יחסים מושכת את העין שלי לחקור מה קורה באותו משחק ולעיתים סתם אירוע אחר.
זהו בערך.
מקווה שזה עושה סדר לאנשים, אמשח לקבל ביקורת אולי אני עושה משהו לא טוב, אשמח לשמוע מה אחרים עושים כדי לבחור משחקים מסויימים.
אולי עכשיו יהיו יותר המלצות מאחרים, כי השד לא מפחיד כל כך, אולי במקום ש"ממליץ בדם14" יכתוב: "יש המלצות לאיסלנד?" הוא בעצמו ינסח המלצה למשחק או אפילו רק יביא מעט מידע רלוונטי... בעזרת "הכלים" הללו.
זה לא מושלם, (יש לי הרגשה ששכחתי להוסיף עוד שלב או שניים כי אני כותב מהר, מהראש ליד) אולי לא חידשתי כלום לאף אחד, אבל אני מקווה זה עוזר למישהו ואם לא אז לא נורא...

בהצלחה!
לצפיה ב-'מצטער אם יש שגיאות כתיב לא אופייניות'
מצטער אם יש שגיאות כתיב לא אופייניות
24/06/2009 | 20:18
7
עם-אם ועוד... כתבתי ממש מהר...
לצפיה ב-'פיי איזו השקעה, לטאגליינס חובה'
פיי איזו השקעה, לטאגליינס חובה
24/06/2009 | 22:14
10
לצפיה ב-'תודה רבה הראל על הניתוח'
תודה רבה הראל על הניתוח
25/06/2009 | 12:18
4
18
האם אתה מותיר לעצמך מספיק פנאי ללימודים ? הניתוח שאתה מציע מצריך להערכתי המון זמן גם אם בחלקו מתבצע "אוטומטית".

לגבי עצמי, מאחר שאינני מהמר לפרנסתי והזמן שיש לי לעסוק בכך כתחביב הוא לא יותר מאשר שעתיים-שלוש ביום לכל היותר (כולל השתתפות בפורום זה) - מראש/ אני "זורק" 3/4 מהמשחקים המוצעים ולא טורח לחשוב עליהם או לבדוק אותם (אלא אם יעלה מידע יוצא דופן לגביהם).
לאחר הסינון של המשחקים, המתבסס על טעם אישי בעיקרו,  בהחלט מועיל לערוך ניתוח שיטתי כדוגמת זה שאתה מציע.

לגבי ירידות יחסים, אוסיף שלדעתי חשוב לזהות מה המקור לירידות היחסים ורק אז לשקול אם הגורם לירידה משמעותי בעיניך או לא. ירידת יחסים לכשעצמה עדיין איננה אינדיקטור מספיק לכך ש"אתה חי בסרט" אם סימנת הימור המנוגד להלך הרוח בעולם.
לצפיה ב-'הראל דבר כזה זה ניתוח מעקפים מעמיק כול הכבוד'
הראל דבר כזה זה ניתוח מעקפים מעמיק כול הכבוד
25/06/2009 | 13:23
15
זו לא חפירה להיפך זה ההימנון של כול מהמר אני חושב.
בנוסף אני אשמח לדעת מהי דעתו של שמילמיל לגבי המאמר הנ"ל.
לצפיה ב-'ראשית, תודה על ההשקעה - אני חושב שזה לא כל כך'
ראשית, תודה על ההשקעה - אני חושב שזה לא כל כך
25/06/2009 | 13:36
1
25
מסובך להגיע למידע כלשהו אם אתה יודע איך לחפש אותו, תאמין לי שאתה תגיע
גם למקומות שאתה בכלל לא חושב שניתן לדלות מידע משם. אין כמו מידע ממקור
ראשון - אתרי הבית של הקבוצות המדוברות, לא תמיד ניתן להשיג שם מידע - או
שהוא לא עדכי וכדו', פשוט קחו כמה ימים אחורה, אני קצת יותר, כל התמונה כבר
תתבהר. אם אין מידע באתרי הקבוצות - יש את אתרי האוהדים, אם גם שם לא ניתן
לדלות מידע - וזה אכן קורה לא מעט, אז מפה אנחנו עוברים למדיה המקומית, אתרי
ספורט מובילים של אותן המדינות, כמו גם עיתונים מובילים. אני חושב שניתן להגיע
לכל מידע שמישהו חפץ בו, לפעמים גם מהר יותר ובצורה טובה יותר מאשר האנליסטים
של הבוקיס. זה החלק היותר פשוט לדעתי, החלק היותר משמעותי - ההתחלה.

עצה קטנה - במידה ולא נמצא המידע באתרי הקבוצות, לפחות רוב האתרים בהם
ביקרתי, וזה המון מאד, נותנים קישור לאתרי הספורט במדינות, פשוט צריך להבין
את הכתוב.
לצפיה ב-'אני מבין את כוונתך,'
אני מבין את כוונתך,
25/06/2009 | 14:20
17
אך לטעמי אתה שוגה בהערכת הזמן שלך, אך יחד עם זאת אני בהחלט מקבל את גישתך להקצבת זמן מוגדר לתחביב זה.  אני מתקצב לעצמי את הזמן הפנוי כפי שאני מתכנן מראש את התקציב הפיננסי. הזמן הוא מצרך יקר ונדיר. יש הטוענים כי נפוליאון אמר: בקשו ממני הכל רק לא זמן... אז אין ספק שהכל צריך להיות בשליטה.
יש לציין שה"זמן" יורד פלאים כשאתה בוחר משחק אחד ולא שלושה או 4... ובזה העניין, המלצה למשחק.

סינון משחקים הוא טעם אישי, זה א' ב' של ג' ד'. אין ספק בכלל אני לא נוגע במה שלא מעניין אותי.
אני לדוגמא דבר ראשון מסתכל על איטליה, זה מה שאני אוהב וזה בדיוק דקה-שתיים לראות את רשימת המשחקים ולנחש את היחס.
ברגע שאתה מוצא את המשחק המסויים, 4-5 חלונות בו זמנית ואתה עושה את העבודה בזמן קצר.
לא תמיד יוצא לעבור על כל השלבים, אפשר לצמצם ואפשר שלא להתייחס לכמה מהם, כמו שהצעת, אתה לא חייב להסתכל על ירידות יחסים, גם לא חייב להכנס לפורום ולשמוע עוד דעות על אותו המשחק (האמן בעצמך). בנוסף, שלב ח' לדוגמא השיקלול הוא שלב פורמלי כי את הדעה והבטחון אתה מקבל תוך כדי...
המינימום הנכון מבחינתי וזה מה שהוא "מאסט" בכל משחק, זה הערכה שלי ליחס לפני שאני רואה את היחס של הסוכנות, כניסה לאתר בית של הקבוצות וסטטיסטיקה.

לצפיה ב-'שלב הרכבת הטור'
שלב הרכבת הטור
27/06/2009 | 11:42
17
למהמרי הווינר שלב הרכבת הטור הוא קריטי לפעמים יותר מבחירת המשחק / איסוף האינפורמציה
בחירת השיטה והגנה מינימלית (נפילה אחת, 3/4 משוכלל וכו' ) -
כדאי בדרך כלל לשלב יותר משחקי כדורסל או משחקים אם 2  אפשריות
לצפיה ב-'אני מסכים עם כל מילה'
אני מסכים עם כל מילה
26/06/2009 | 20:55
26
דבר נוסף הוא שהרבה פעמים איזו מילה שנזרקת בBA הופכת להיות תורה מסיני כאן בפורום בזמן שהמידע שנכתב בפורום ע"י הממליצים הרבה פעמים הוא יותר מהיר ואמין מהמידע בBA ונראה שלא תמיד זה זוכה להערכה הראויה - זה לא צריך להיות ככה.

יותר מזה, כבר אמרו הכל. תישארו עם מה שאתם מכירים, אני מבטיח לכם שזה ישתלם.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
23/06/2009 | 20:00
1
7
נוטודן (תודה לממליצים)
סן לואיס (ירידות יחסים על סן לואיס בעולם, בחלק מהאתרים כבר פחות מהווינר. לפי מה שהבנתי טיגרס לא הגיעו לטורניר עם הסגל הכי חזק שלהם)
ספרד
לצפיה ב-'טיגרס..., טיגרס...'
טיגרס..., טיגרס...
23/06/2009 | 22:48
6
השחקן הכי מבוגר בסגל שלהם בן 21
4 שחקנים בני 18 ב-11 הפותחים אבל עדין עם ההרכב הזה הם ניצחו הרכב ראשון של צ'יבאס מה-MLS
שתי קבוצות מכסיקניות הכל יכול להיות
בהצלחה, השחקן הכי מבוגר בסגל שלהם בן 21
4 שחקנים בני 18 ב-11 הפותחים אבל עדין עם ההרכב הזה הם ניצחו הרכב ראשון של צ'יבאס מה-MLS
שתי קבוצות מכסיקניות הכל יכול להיות
בהצלחה
לצפיה ב-'שלי...'
שלי...
23/06/2009 | 21:31
7
11
דאבל :
שבדיה + סן לואיס
לצפיה ב-'שלי בעקבות ההודעה של הראל'
שלי בעקבות ההודעה של הראל
23/06/2009 | 23:53
1
12
מינסוטה +3
אובר 155
אנדר 167 בסן אנטוניו פיניקס
לצפיה ב-'בהצלחה אח יקר, מעניין למה הליין עולה על נ"י'
בהצלחה אח יקר, מעניין למה הליין עולה על נ"י
23/06/2009 | 23:57
12
כי הבנתי מרוני שחסרונה של אוגוסטוס - טוסטוס במינסוטה מאד קריטי.
לצפיה ב-'לקח '
לקח
24/06/2009 | 14:30
4
8
לצפיה ב-'לא סתם לקח. גם בקלות וגם יחס טוב. כל הכבוד.'
לא סתם לקח. גם בקלות וגם יחס טוב. כל הכבוד.
24/06/2009 | 15:41
3
7
לצפיה ב-'תודה רבה אחי.'
תודה רבה אחי.
24/06/2009 | 18:12
2
5
לצפיה ב-'עכשיו נשאר רק שסוסיאדד תחזור'
עכשיו נשאר רק שסוסיאדד תחזור
25/06/2009 | 13:34
1
7
לצפיה ב-'כבר שנתיים אני מחכה לאישתי הסוסיאדדית שתחזור!'
כבר שנתיים אני מחכה לאישתי הסוסיאדדית שתחזור!
25/06/2009 | 14:12
11

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ