לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1951519,515 עוקבים אודות עסקים

פורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.

לצפיה ב-'ברסה ריאל????????????'
ברסה ריאל????????????
29/11/2008 | 18:27
5
למה אף אחד לא ממליץ על ריאל או ברסה? יש פה איזה משהו שצריך להיזהר ממנו?
אחלה פורום דרך אגב--ושבוע טוב
המלצות ווינר והימורי ספורט >>
לצפיה ב-'אין תגובה---ריאל ברסה?'
אין תגובה---ריאל ברסה?
29/11/2008 | 19:18
4
מה ניסגר???למה אף אחד לא מגיב לי?
בכל אני רוצה לשים 1000 על ריאל--יש עזרה קצת בבקשה?
לצפיה ב-'ידידי,'
ידידי,
<< ההודעה הנוכחית
29/11/2008 | 19:29
1
1
אין צורך לפתוח שרשור חדש עם שאלה. אפשר לנצל"ש.
ניצלו"ש, זה ראשי תיבות של ניצול שרשור. בנושא ההודעה תכתוב נצל"ש או   (שזה נצלש עם שני קווים כאלה || בצדדים) ואז תוסיף את השאלה.

למה לנצל"ש?
1. אם כל אחד יפתח שרשור חדש על שאלה, יהיה בלאגן גדול בפורום
2. בעמוד הראשי יש הגבלה לכמות השרשורים שיכולים להיות ביחד. כל שרשור חדש כזה שמישהו פותח "דוחף" שרשורים אחרים שעשויים להיות רלוונטיים לרוב הגולשים לעמודים 2,3,4 וכן הלאה...

מתי לנצל"ש?
כשיש איזושהי שאלה/הבהרה/תהיה שלא קשורים לשרשור (שרשור המלצות/שרשור טורים/שרשור זכיות ועוד...) אבל לא נרצה לפתוח שרשור חדש (בגלל הסיבות הנ"ל).

אתה יכול לקרוא על ניצול שרשור גם פה.

בקשר לשאלתך - כנראה אין להרבה חבר'ה פה מידע על המשחק. אתה יכול לנסות לחפש לבד באתרי הקבוצות ולפרסם פה אם תרצה.
למיטב זכרוני, האתר של ברצלונה מאוד מפורט וברור ומספק זמן קצר לפני המשחק גם את ההרכבים ורשימת נעדרים בשורות הקבוצה.
לצפיה ב-'אני את שלי אמרתי...'
אני את שלי אמרתי...
29/11/2008 | 19:41
אני הולך על חטאפה 1+
לדעתי תיקו זה הימור טוב.
ריאל בלי היגוואין, RVN, קנאברו, היינצה דיארה רובן ועוד ועוד ועוד...

צירפתי לך הרכבים משוערים תהנה
לצפיה ב-'באשר לשאלתך - '
באשר לשאלתך -
29/11/2008 | 19:46
1
אשאל אני משהו:
כמה "יכאב" לך אם ההימור על ריאל יפול?
אם התשובה היא "מאוד", וותר על הסכום. שים סכום שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ושמקסימום תגיד עליו: "חבל, אבל לא נורא". גם ככה היחס על ריאל גבוה יחסית (לא ה-1.3-1.2 הטיפוסי).

פה יש סקירה מאתר סוקרנט על המשחק.
http://soccernet.espn.go.com/preview?id=252901&&cc...
לפי הכתוב שם (וזה אתר אמין, בעיני ומנסיוני), בריאל יש לא מעט העדרויות: ואן ניסטלרוי, היגוואין, אריאן רובן, רובן דה לה רד, דיארה, קנאברו והיינצה.

אתה מוזמן לקרוא שם את הכתבה ולהכנס לאתרים של ריאל וחטאפה כדי לבדוק פרטים נוספים
http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/en/Home
http://translate.google.co.il/translate?hl=en&sl=e...
האתר של חטאפה תורגם לאנגלית ע"י שירות התרגום של גוגל.

המר באחריות ושיהיה בהצלחה!

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ