לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום המלצות ווינר והימורי ספורט

ממלאי ווינר וטוטו יקרים שלום! פורום זה הוא הפורום עם מספר הכניסות הגדול ביותר במדינת ישראל אשר עוסק בהימורי ספורט. הפורום הוקם על מנת לעזור לאנשים אשר שמים ממיטב כספם על הימורי ספורט בתקווה לזכות. חברי הפורום משתפים בדעות שלהם ,בסקירות שלהם ובהמלצות שלהם על מנת לעזור לשאר החברים. מספר כללים למען הסדר הטוב של הפורום: 1. לא לקלל. 2. לא להשמיץ . 3. לא לרשום הערות גזעניות כלפי משתמשים אחרים. 4. לא לפרסם. 5. לא לפתוח נושאים שאינם קשורים לווינר וטוטו. 6. לא לנהל שיחות פרטיות על גבי הפורום. 7. לא יתקבלו הצפות או הודעות חוזרות. 8. לא לעלות קבלות של זכיות בלי פירוט המשחקים!  הפורום הזה מיועד לכל ממלאי הטוטו והווינר בארץ בפרט ולכל חובבי הספורט בכלל. גלישה נעימה, הנהלת פורום ווינר וטוטו.

לצפיה ב-'ללמוד מטעויות/השוואת שיטות גיבוי'
ללמוד מטעויות/השוואת שיטות גיבוי
23/09/2008 | 07:42
23
47
אתמול שלחתי את הטור: לילסטרום, יונקופינג (גיבוי x ), סלביה פראג (גיבוי x ).

טור עיקרי אחד + 3 טורי גיבוי.
מבחינה לוגית, היה הגיוני יותר לגבות את לילסטרום במקום את סלביה פראג, שסיכוייה בהתאם לניתוח מוקדם של יחסי הכוחות היו גבוהים יותר.
לחלופין, ניתן היה, באותה עלות,  לפזר את הגיבויים על כל שלושת המשחקים. כלומר, לסמן ניצחונות לשתיים מתוך שלוש  הקבוצות הנ"ל ובמשחק השלישי לסמן x . היתרון בשיטה הוא במניעת "החשיפה" המוחלטת של ה"באנקר". הויתור, בהשוואה למה ששלחתי הוא על קומבינציה של שתי תוצאות תיקו בשלושת המשחקים הנ"ל- ויתור סביר בהחלט.

מרגיז "ליפול"/להפסיד כסף על טעויות בבחירת השיטה , אבל אתנחם בכך  שמטעויות/הפסדים  לומדים
המלצות ווינר והימורי ספורט >>
לצפיה ב-' ודיון לכל הפורום, האם אתם מנתחים נפילות?'
ודיון לכל הפורום, האם אתם מנתחים נפילות?
<< ההודעה הנוכחית
23/09/2008 | 08:40
18
1371
אתחיל במשפט הסיום של רוני: מטעויות לומדים.
אין ספק שזה עקרון שמלווה את כולנו בחיים, ביום יום, טעות שעשינו פעם אחת אנו משתדלים שלא לעשות אותה פעם נוספת, כי אם נחזור עלייה נקבל "כוויה".
לדוג' אני יוצא מהבית יום יום ב7:45, אך אם אצא 5 דקות מאוחר מדי ב7:50 אתקע בפקק, לכן אני משתדל לצאת בזמן... כך שאם אני מזניח את העקרון שלי אז אני "נופל"..
ולא חסרות דוגמאות בחיי היום יום, בעבודה, בחיי הזוגיות, בלימודים, במשפחה ועוד ועוד.

והשאלה לדיון:
האם אנחנו מנתחים נפילות בהימורים ונמנעים מטעויות דומות בעתיד?
או שאומרים "לי זה לא יקרה" "נפילה כזו לא תקרה עוד פעם".

אני יכול לספר שיש לי מספר כללים (חלקם כללים "פסיכולוגיים") שרשומים על פיסת נייר קטנה (קטנה אך בעלת משמעות גדולה) ואני בהחלט משתדל לעקוב אחרי הכללים האלה ובכך לצמצם את הנפילות שלי.
אתן דוגמא מאתמול ושלשום:
סיפרתי על חיסורים של לאוטרן מול גרויטר, באמת שרציתי לקחת גרויטר, אבל במחברת הכללים הופיע כלל X שסתר את הסימון לגרויטר, ואכן בסופו של דבר הורדתי את גרויטר מהבחירה שלי לאתמול.

שלשום, סימנתי אודינזה. הסימון לאודינזה היה נגד אותו כלל X. נפלתי.
אתמול, אולי כתוצאה ישירה ממקרה אודינזה שלשום, הלכתי "עם הכלל" ולא נגדו והפעם התוצאה הייתה שונה. אמנם אתמול לא היה רווח "כספי" אבל היה רווח לטווח הארוך, הרווחתי את הכלל, כי הכלל X "מוכיח את עצמו" ואמשיך לדבוק בו.

אם כך מה מונע ממני "ללכת נגד הכללים שלי"?
הרי זה לא משחק, זה באמת כסף. זה כסף אמיתי. וזה בהחלט ממשיך את הפוסט הקודם שרוני העלה שעורר תגובות לגבי כמות ההשקעה שלנו. אז למה ללכת נגד הכללים??? או "רבאק, זה כסף! זה לא צחוק!"
אם כן מה שמונע ממני ללכת עם הכללים ולציית להם
א. התלהבות רגעית ולא מחושבת שנובעת ממידע שלא איששתי, מיחס מוגזם שתופס את העין.
ב. או כמו שציינתי קודם, בגדול זו צורת מחשבה שאומרת "נו באמת, זה לא יכול לקרות פעמיים/פעם נוספת", אני כבר די נוטה להזניח את החשיבה הזו, וכן "לציית" לכללים ולעקרונות שמנחים אותי בהימור ובכך לצמצם נפילות, כי אני לומד בעצמי שכשאני אני הולך נגד - אני נופל, אז למה להתגרות בזה?
אני יכול להעיד על עצמי שעיקר הנפילות האחרונות שלי הן מהסוג הראשון, ההתלהבות הרגעית, אתמול, לקחתי שערים בגרויטר X2 והאמת מבלי לבדוק בצורה מעמיקה (הסתכלתי על תוצאות אחרונות ולא על שחקנים, מפגשי עבר, תנאי שדה וכו') מידע שיכול להוביל אותי לקבל כיוון על אופי המשחק וכמות השערים, כתוצאה מכך נפלתי.
אז ברור שאי אפשר לצפות כל דבר מראש ולהצליח "על בליינד" בהימורים, אבל אפשר לצמצם את הנפילות.

וזו רק דוגמא אחת ממספר דוגמאות (שנוצרו כתוצאה ממספר כללים ועקרונות בהימור).

מקווה שזה ברור.
אזכיר שאנחנו עוסקים בהימורים, אין משהו מדעי, או אין בהכרח לוגיקה או חוקיות שנכונה, אין מה נכון ומה לא נכון, כי זה הימור ואני בטוח שחלק מכם יטענו כך.
בצדק.
אבל
לדעתי ניתן לצמצם נפילות אם עובדים בשיטתיות ומנתחים את ההפסדים והנפילות.
בהצלחה

לצפיה ב-'אולי כל אחד ישרשר את הכללים שלו'
אולי כל אחד ישרשר את הכללים שלו
23/09/2008 | 08:59
13
32
זה יכול לצמצם את ההפסדים של כל אחד מאיתנו, אם נמנע מהימור כזה או אחר בזכות כללים כאלה.
לצפיה ב-'הכללים שלי:'
הכללים שלי:
23/09/2008 | 09:51
12
51
כמו שרובכם יודעים ומכירים אותי, אני נעזר הרבה בסטטיסטיקות.
אם למשל קבוצה עשתה 3 תוצאות תיקו רצופות (כמו הפועל ת"א בליגת העל שלנו) אני לא אבחר תיקו גם במשחק הבא שלה.
הסיבה יכולה להיות מוטיבציה מוגברת של שחקני הקבוצה, לחץ מצד הקהל לראות תוצאות, שינוי בהרכב שיביא תוצאות ועוד כהנה וכהנה סיבות.
או, אם שתי קבוצות מסויימות ממעטות לסיים בתיקו את המשחקים אחת מול השנייה, למשל: ז'לין וספרטה פראג, שב-13 מפגשים ביניהן בשש השנים האחרונות סיימו בתיקו רק פעם אחת ויחידה (7 נצחונות לספרטה פראג, 5 נצחונות לז'לין) - אני הולך עם הסטטיסטיקה ובוחר להתעלם מהסיכוי ל-X, למרות שהוא כמובן קיים.
הסיבה כאן יכולה להיות ששתי הקבוצות דוגלות במשחק התקפי יותר ופחות במשחק הגנתי, לכן יש סיכוי גדול לכיבוש שערים, שמקטין את הסיכוי לתיקו (0:0 לא יכול להיות, 3:3 היא תוצאה נדירה, כך שיש סיכוי רק לשתי תוצאות תיקו, 1:1 ו-2:2, לעומת 12 תוצאות אפשריות אחרות, בהנחה שיהיו עד 5 שערים במשחק)
נכון, לפעמים זה נופל, אבל לרוב זה תופס.
עוד דוגמא: אני חושב שהייתי היחיד שהימר ב-5.9.08 על ספורט רסיפה נגד פלמייראס, ואף המליץ על כך בפורום.

זה רק על קצה המזלג.
מעניין אותי לשמוע מהם הכללים שלכם וממה אתם נמנעים בהימורים.
לצפיה ב-'דעתי בנושא..'
דעתי בנושא..
23/09/2008 | 10:12
46
אפשר להרחיב ולפרט בנושא אבל ישנם מספר כללים או מסקנות שהפקתי במהלך השנים בנוגע לווינר וללמידה מנפילות:

מן הסתם אין חוקים ברורים שמהם ניתן ללמוד על נפילות בהימורים.השאלה כמובן היא איזו נפילה (האם גול בדקה ה-90 הופך את הנפילה לכואבת יותר ומה יש ללמוד ממנה?)מתרחשת .
כל אחד צריך לשאול את עצמו האם כדאי להמר על משחקים וקבוצות שאין לו מושג בהם מכל הבחינות(הרכבים,איכות שחקנים,כושר קבוצתי וכו').ליגה מחוזית באנגליה?ליגה צ'כית? שבדית שנייה או ראשונה?
נקודה חשובה:
בנוגע לחיסורים של שחקנים בקבוצות לא מוכרות ולא ידועות(קייזרסלאוטרן או בראן לדוגמא..). לצורך המחשה: אם בחור איטלקי שולח הימור יומי באיטליה על משחק בישראל ורואה שחסרים 4 שחקנים בבית"ר ירושלים אבל הוא לא מכיר אותם ואת חשיבותם לקבוצה והוא מסיק מכך שההרכב יהיה משני ובית"ר עשוייה להפסיד או לא לנצח... נגיד שהחיסורים הם בן שושן,גרשון,זנדברג וזיו..ישראלי יודע שהחיסורים הם לא מהותיים כי יש מחליפים ראויים כמעט באותה רמה(קוז'קין,אוחיון,בן יוסף,עידן טל...).לכן אנחנו שלא מכירים לחלוטין ליגה מסויימת וקבוצה מסויימת גם עם חיסורים עדיין איינו יודעים אם הם מהותיים ומה רמת המחליפים...
דבר נוסף הוא הוא להגיב מהר ל"טעויות"(לא כולם יכולים..)כמו המאצ' אפ הנרי-אטו שבוטל ובכך יצר מצב של אפשרות לשלוח דאבל במקום שלישייה.
לסיכום אני ממליץ על מנת לצמצם נפילות לא לשלוח יותר משלושה משחקים, לא להיגרר עם העדר וללכת עם ההרגשה שלך וכמובן להעזר בהמלצות בפורום ואני מדגיש להעזר ולא להחליט באופן עיוור ולהעתיק מגולש זה או אחר.
לצפיה ב-'יש לי די הרבה'
יש לי די הרבה
23/09/2008 | 10:37
3
49
קצרה היריעה (והזמן) כרגע למנות את כולם. אציין כמה מהם:

- בהימורים משולבים (בווינר כמובן אתה חייב בד"כ הימור משולב מחמת האילוץ)- אשתדל :
   א. להימנע מהימור על יותר מ- 4-3 משחקים
   ב. השילוב יכיל, אם ניתן,  לפחות משחק אחד עם שתי חלופות (משחק כדורסל/הימור אנדר/אובר)
   ג.  השילוב לא יכיל יותר ממשחק אחד ביחס נמוך מ- 1.4, למעט מקרים חריגים

-. אם יש גיבויים, עלותם לא תעלה על 20% מההשקעה הכוללת
   -. בהימורי ליין אסיאתי (הימורי +1 בווינר) אשתמש בהימור x (ניצחון הבפרש שער בדיוק) אך ורק לצורך גיבוי  
-    בהימורי סך הכל שערים, אעדיף לחפש משחקים עם סיכוי לריבוי שערים שכן הסימון "2" בהימור זה כולל יותר  
       אפשרויות  מהסימון "1"

לצפיה ב-'לגבי הסיכויים במשחקי אנדר/אובר שערים'
לגבי הסיכויים במשחקי אנדר/אובר שערים
23/09/2008 | 11:10
2
86
במשחק שבו צופים עד 4 שערים, הסיכוי ל-1 (אנדר) הוא 20 אחוז (אחד לחמשה משחקים !!!), הסיכוי ל-X הוא כ-47 אחוז (כמעט כל משחק שני), והסיכוי ל-2 (אובר) הוא 33.3 אחוז (אחד ל-3 משחקים)

לעומת זאת, במשחק שבו צופים עד 5 שערים, הסיכוי ל-1 (אנדר) מתדרדר עד 15.78 אחוז, הסיכוי ל-X יורד ל- 36.8 אחוז, והסיכוי ל-2 (אובר) גדל ל- 47.36 אחוז !

כלומר, לפי מה שאתה טוען, הסיכוי לאנדר (שער אחד או פחות) הוא הסיכוי הקלוש ביותר במשחקים שבהם התוצאה המצופה היא עד 4 או עד 5 שערים.
לצפיה ב-'כן, זו הכוונה'
כן, זו הכוונה
23/09/2008 | 11:40
22
כשבאופן תיאורטי ייתכנו גם משחקים של 6 שערים ומעלה המגדילים את הטווח  לסימון "2" ומקטינים, בהתאמה, את ההסתברות לסימון "1".
כמובן שצריך להתחשב בקבוצות/בליגה. קראתי היום שממוצע השערים בליגת העל של ישראל הוא מהנמוכים בארופה. אמנם עוד לא חלפו מספיק מחזורים כדי להסיק מסקנות, אבל לפחות בנתיים כדאי להזהר מלהמר על אובר שערים אצלנו.
לצפיה ב-'אגב, במשחק בו צופים עד 3 שערים'
אגב, במשחק בו צופים עד 3 שערים
23/09/2008 | 13:03
32
הסיכוי לאנדר הוא 37.5 אחוז
הסיכוי ל-X הוא 62.5 אחוז
כמובן שאין טעם לדבר על אובר (4 שערים ומעלה), כי הסיכוי לקבל אובר במשחק של "עד 3 שערים" הוא 0%
לצפיה ב-'יוצא שרשור כללים נחמד - אני מסיק שכן מנתחים'
יוצא שרשור כללים נחמד - אני מסיק שכן מנתחים
23/09/2008 | 12:16
6
36
נפילות(לפחות מי שמגיב לשרשור הזה). יופי, טוב לדעת,
בהחלט אפשר להרחיב, ואני חושב שיש מקום להרחיב הפעם.
אתן כמה דוגמאות טובות להיום + כמה כללים שלי שאנסה לחלק אותם למספר קטגוריות:

כמה "פסיכולוגיים":
** בווינר כשמופיע יחס 1.5, 3.0, 4.0, לעולם לא אהמר על המשחק עם היחס הנמוך. היום למשל אין מצב שבעולם (או כמו שאומרים יתהפך העולם ויתייבש הים) שאשחק על אשדוד לא משנה אפילו עם רונלדיניו פאטו וקאקאה ישחקו אצלם לא נוגע ביחס הזה. להיפך זה מסתדר עם ההערה של נשאר אדום ויש מצב לשחק על הכח. ידוע גם בשם "היחס המקולל"...
** לא לגעת ביחסים נמוכים מ1.55 אלא אם יש מידע מוצק על משחק מסויים. הכוונה שאני לא אקפוץ על מה שנראה כמו "באנקר" ביחס 1.1-1.3 כדי לסגור טופס מבלי לבדוק על המשחק. זה שהקבוצה פייבוריטית לא יהפוך את זה לניחוש בטוח. לדוגמא היום, בעקבות מידע שיש על שאלקה - האנובר, שאלקה כן נלקחת בחשבון (ועכשיו אני שם לב שירד היחס על שאלקה ל1.15). ומנצ'סטר לעומת זאת לא נלקחת בחשבון כרגע כי אין מידע על הרכב.
** בהימור 1+ לא לשחק על הקבוצה הפייבוריטת ברגיל אלא לשחק עליה רק מעל שער או על הקבוצה השנייה עם ב1+ (ואם זה לא מתקבל על הדעת שתנצח מעל שער אז לשחק 1+ לקבוצה השנייה אבל לא לקחת אותה ברגיל - להלן מקרה אודינזה, שלפי הכלל הייתי צריך לשחק נאפולי 1+ או אודינזה מעל שער (1-) אבל לקחתי את אודינזה ב"רגיל").
** שערים - בצרפתית אנדר 1X. גרמנית אובר 2X. ספרדית אובר 2X. ישראל אנדר 1X. תוך התחשבות כמובן שכל משחק נלקח לגופו.

כמה "מקצועיים - טכניים":
** מסכים עם AMIRRA2 לגבי החיסורים. לא אגע במשחק שאין לי עליו מידע וחשוב כמה שיותר מידע.
** לא להמר בווינר בטופס עם מעל 3 משחקים (ואם זה 4 משחקים אז רק בשיטה 3מ4)
** העדפה לקבוצות ביתייות בטופס. לא לשחק על 2 משחקי חוץ. עד כמה שזה אפשרי.
** עדיפות למשחקי כדורסל, או אובר אנדר (2 אפשרויות בחירה - זהה למה שרוני אמר).
** לא לשחק על הפייבוריטת במשחקי הסינגל, ואם כבר לשחק על משחקי סינגל אז ללכת נגד הפייבוריטית. לא סתם במועצה שמים משחק מסויים סינגל ולא משחק אחר.
** לשחק קרנות תמיד עם גיבוי - שני סימונים בטופס.
** ביקור חובה באתרים לפני משחק מסויים. לדוג' אני תמיד אבקר בבוקי האיסלנדי לפני שאני בוחר משחק באיסלנד, בבוקי האיטלקי לפני שאני בוחר משחק בליגה האיטלקית וכו'..
** הטופס האולטימטיבי מבחינתי יהיה רגל, סל או רגל עם 1+, כפול במשחק שערים.

לא העתקתי מהדף שלי, זה מה שאני זוכר בע"פ, יש עוד כמה אבל אלו העיקריים, כנראה...

לצפיה ב-'אם היה סמיילי/סימן של "בראבו" הייתי שם לך אחד'
אם היה סמיילי/סימן של "בראבו" הייתי שם לך אחד
23/09/2008 | 12:33
4
22
כל הכבוד !
עושה רושם שהטיפים האלו יכולים לצמצם / למנוע לא מעט הפסדים, אם הולכים לפי הכללים שלהם.

בראבו !

לצפיה ב-'מצטרף. תודה רבה הראל!'
מצטרף. תודה רבה הראל!
23/09/2008 | 12:48
3
13
לצפיה ב-'רוני, אולי שווה "לטגלן" את השרשור הזה'
רוני, אולי שווה "לטגלן" את השרשור הזה
23/09/2008 | 15:27
1
16
לטובת מהמרים שלא נמצאים כאן כרגע. זה שרשור חשוב מאוד לדעתי.
לצפיה ב-'הצעתך התקבלה. עלה לטאגליינס'
הצעתך התקבלה. עלה לטאגליינס
23/09/2008 | 17:00
8
לצפיה ב-'תודה הראל ,יחד עם זאת'
תודה הראל ,יחד עם זאת
23/09/2008 | 12:43
20
הניתוח שלך מעמיק ,מפורט והגיוני אולם אני מרגיש שעקב הימים האחרונים החלשים מבחינתך אתה מנסה לייצר חוקים וכללים.

ציינת במשפט אחד עיקרי את הכל , לטעמי: כל משחק לגופו. לא משנה אם זו ליגה צרפתית או איטלקית או גרמנית.

ברור לכולנו שבגרמניה יש יותר שערים סטטיסטית מאשר בצרפת אולם לא הייתי מבסס את ההימור שלי לפי ליגה ומייצר סטיגמה מסויימת.

כמובן שישנם הימורים מועדפים(לפחות עליי) כמו 2-3 שערים(7 תוצאות אפשריות) או כדורסל או +1(כפול בהימור אחד) וכו'..

הבסיס הוא החשוב:מצד אחד לא להיגרר להימורים של 4 משחקים ומעלה, כן לשלב כפול אחד לפחות בשלישייה, ולהשתדל להמר על משחקים וקבוצות ידועות יותר ולהישען על מקורות מוסמכים.

חשוב להיות עיקבי ושיטתי בכל הנוגע להימור יומי למזלנו יש פה פורום פורה ואיכותי ואם נקפיד לספק מידע, המלצות ודעות כמו עד עכשיו כולנו נצא נשכרים.

לצפיה ב-'הכלל שלי'
הכלל שלי
23/09/2008 | 13:35
3
45
לא לשלוח ווינר    

ועכשיו ברצינות, הימור מנצח הוא לא הימור מנצח בכל מחיר.
מה זה אומר?
שגם אם אתם חושבים שקבוצה א' תנצח את קבוצה ב', לפני שמהמרים צריך להסתכל האם ביחסים המוצעים כדאי להמר על קבוצה א'. לפני שאתם ניגשם ליחסים, תכינו לכם דבר כזה: הסיכוי שלפי דעתכם קבוצה א' תנצח, נגיד 60%, הסיכוי שייצא תיקו 30% והסיכוי לניצחון של קבוצה ב' 10%.

כאן נכנס שוב המשפט שרשמתי בהתחלה: הימור מנצח הוא לא הימור מנצח בכל מחיר.
כלומר, גם אתם חושבים שקבוצה א' תנצח (נתתם לה 60%) והיחס הוא פחות מ-1.66, אל תיקחו את ההימור.
איך הגעתי ליחס 1.66?
פשוט מאוד: 100/60 = 1.66
כל יחס שיוצע על קבוצה א' ויהיה גבוה מהיחס 1.66 הוא יהיה הימור בעל ערך.

מקווה שעזרתי.
לצפיה ב-' יפה אמרת '
יפה אמרת
23/09/2008 | 14:32
2
28
היות ואני מתבסס הרבה על סטטיסטיקה, גם אני פועל בדיוק כמוך.

גם אם אני לא מחשב במדויק את האחוזים, יש לי בראש איזושהי השערה לגבי הסיכוי של קבוצה כזו או אחרת, ועל פי רוב, רק אם הסיכוי שאני חושב גבוה מהסיכוי שמכתיב יחס ההימור, אני שם הימור.

כלומר, אם אני חושב שצריך להיות יחס הימור מסויים, ובפועל היחס המוצע גבוה יותר - ההימור ילקח.

רק הערה קטנה: החישוב שלך לגבי האחוזים והיחסים לא מדוייק. הוא נכון אם יש לך רק אפשרות אחת לבחירה שהיא לא תלויה בשום אפשרות אחרת. בפועל, זה לא ככה.
(כמעט) בכל הימור יש לך אופציה לבחור בין 3 אפשרויות (1,X,2). אם אחת האופציות תופסת, בהכרח ה-2 האחרות לא יתפסו ולכן החישוב של האחוזים צריך להתייחס גם ליחסים המוצעים ל-2 האופציות האחרות.

החישוב הוא קצת מורכב (צריך להתחשב ברווח שלוקח הבוקי ובעוד מספר פרמטרים), אבל כדי "לפשט" אותו ושיהיה עדיין די מדוייק:

עושים מאה חלקי כל אחד מהיחסים ומחברים הכל. תמיד, אם הבוקי "רווחי", נקבל מספר גדול ממאה.
למרות שזה לא מדוייק לומר, ההפרש בין מאה למספר שקיבלנו זה הרווח שיהיה לבוקי (באחוזים) אם ההתפלגות בין 3 האפשרויות תהיה שווה (כלומר, אם מספר שווה של מהמרים ישימו 1, X ו-2).

עכשיו מגיע קטע קצת בעייתי להבנה:
אנחנו מתייחסים ל-100% כאילו הבוקי לא לוקח "עמלה" (בפועל - העמלה מגולמת ביחסים, היות והם תלויים אחד בשני). האמת היא שה-100% צריך לכלול גם את "העמלה" של הבוקי כדי לקבל אחוז מדוייק יותר.

כמו שהזכרתי בהתחלה, שים לב שהאחוזים תלויים ביחסים(ולא להיפך).
לכן, בהנחה שהאחוזים הם קבועים (בכל העולם נותנים אותו אחוז לנצחון של קבוצה מסויימת), ורק היחסים הם שמשתנים (נגזרים מהרווח של הבוקי) - נחשב בצורה הבאה:

לדוגמא:
משחק שהיחסים בו הם 1.5, 3, 4 (היחס המכושף) -
100/1.5+100/3+100/4=125
כלומר (שוב, כדי לפשט בצורה גסה) - הרווח של הווינר הוא 25%, אם מספר המהמרים על התוצאות יתחלק שווה בשווה.

נניח שבאמת זה המצב (מתחלק שווה בשווה), ונחשב מה היו צריכים להיות היחסים אם לא היה רווח לווינר:
100/1.5=66.6667
ולכן, 125/66.6667=1.87

באותו אופן נחשב את שאר היחסים ונקבל ש-3 הפך ל3.75 ו-4 הפך ל-5 (במילים אחרות, הוספנו את הרווח של הווינר ליחס).

עכשיו, כשקיבלנו מצב "אוטופי" שבו 100% מהכסף חוזר למהמרים - נחשב את האחוזים "האמיתיים"-
100/1.87=53.47%
100/3.75 = 26.6667%
100/5=20%

אם עקבת עד עכשיו, שמת לב שהאחוזים "ירדו" (אחרי החישוב שלנו).
בהתחלה היה לנו 66.6667%, 33.333%, 25% (דרך אגב, שים לב שהאחוזים גדולים ממאה, כי בפועל, האחוזים אמורים להיות נמוכים יותר. תחשוב על זה כאילו לכל אחוז "אמיתי", הוסיפו קצת כדי להקטין את היחס ולהגדיל את הרווח שלהם).

(ככל שהסיכוי לתוצאה מסויימת גדל - כך היחס על התוצאה קטן)

אנחנו חישבנו את האחוזים כמו שהם באמת צריכים להיות, ולכן, רק אם אמצא שהאחוז שאני חישבתי (לפי הנתונים שלי) הוא גבוה מהאחוז "האמיתי", אשים הימור. במקרה כזה, אני למעשה אומר: "לדעתי, היחס היה צריך להיות נמוך יותר. בוא נשים הימור וננצל את זה שהיחס יותר גבוה ממה שחישבתי".

מקווה שעקבת אחרי הכל.
אם לא, תשאל.
תזכור גם שהחישוב הוא רק אומדן, אבל הוא מספיק קרוב כדי להסתמך עליו.
לצפיה ב-'הכלל מספר 1 שלי:'
הכלל מספר 1 שלי:
23/09/2008 | 14:51
1
29
לעולם,אבל לעולם אל תהמר על כף,שאתה לא מרשה לעצמך להפסיד אותו.

לצפיה ב-'יפה אמרת......'
יפה אמרת......
23/09/2008 | 15:13
18
ללא ספק....כלל מספר .........1.........!!!!!
לצפיה ב-'להלן ריכוז של עשרת הדברות למהמרי ה-WINNER:'
להלן ריכוז של עשרת הדברות למהמרי ה-WINNER:
23/09/2008 | 16:41
2
67
עשרת הכללים למהמרי WINNER:

1. לעולם אין להמר על סכום אותו אתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד.
2. לא לגעת במשחק שאין לנו עליו מידע ממקור אמין (וחשוב כמה שיותר מידע(. את המידע המהימן ביותר אפשר לקבל מאתרי הימורים של אותה ליגה.
3. לא להמר על יותר מ-3 משחקים (אלא אם מדובר בשיטה 3/4).
4. יש לתת העדפה לקבוצות ביתיות בטופס. לא לשחק על 2 משחקי חוץ (עד כמה שהדבר אפשרי).
5. יש לתת עדיפות למשחקים עם שתי אפשרויות בחירה (משחקי כדורסל, או אובר/אנדר).
לא להמר על הפייבוריטית במשחקי הסינגל. אם כבר, להמר נגד הפייבוריטית. לא לחינם במועצה בוחרים משחק מסוים בתור סינגל על פני משחק אחר.
6. בהימורי קרנות יש לגבות את ההימור - שני סימונים על אותו משחק.
7. יש להשתדל לשלב לפחות כפול אחד בשלישיית המשחקים שמרכיבים את הטור.
8. לא להמר על משחק ביחס נמוך בלי בדיקה מעמיקה, רק כדי לסגור טופס.
9. בהימור אסיאתי (1+) לא להמר על הקבוצה הפייבוריטית שתנצח בדיוק בגול. אתם צריכים לקבוע אחד משתיים: או להמר עליה שתנצח ביותר מגול, או להמר על הקבוצה השנייה עם ה- (1+)
10. בהימורי סה"כ שערים, להימנע מלסמן אנדר (הסיכויים לכך נמוכים משאר האופציות האחרות)

אני משוכנע שאם לא נחרוג מהכללים, נוכל לצמצם באופן משמעותי את ההפסדים שלנו, ולהגדיל את הרווחים שלנו בעתיד. אלו לא כללים של 100 אחוזי הצלחה, אבל כשאני עובר עליהם אחד אחד, אני מבין את החשיבות של כל אחד מהם, ומבין שסטטיסטית מי שהולך על פי הכללים, יש לו סיכויים טובים יותר לזכות.

תודה לכולכם על המאמץ המשותף.
אני חושב שחשוב מאוד שכולם ינהגו על פי כללים אלו. יחד נצמצם את הרווחים של המועצה !

מכור לסיינפלד
לצפיה ב-'כלל מספר 11 !!!'
כלל מספר 11 !!!
23/09/2008 | 19:05
1
43
כל  הכללים אינם נכונים !!!!
לצפיה ב-'זה רק למהמרי הווינר "הכופרים"!'
זה רק למהמרי הווינר "הכופרים"!
23/09/2008 | 20:10
41
מי שמהמר בסטאן ג'יימס הקדוש, יש לו תורה אחרת, הרבה יותר קלה. בגלל זה המרתי את דתי ועברתי לשם. תהליך ההמרה היה פשוט, רק צריך כרטיס אשראי בינלאומי ולקיים מצוות צדקה ולתרום לאתר שם אך אל דאגה, אם אתם חכמים הכסף יחזור ותקבלו גם שכר הולם, סטאן משלם שכר בעולם הזה כבר.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
24/09/2008 | 04:15
26
לעולם לא להמר על יותר משתי גדולות מאותה ליגה (גם שתיים זה הרבה).
אם תבדקו באנגליה כמה פעמים צ'לסי יונייטד וארסנל ניצחו באותו מחזור או באיטליה מילאן יובה ואינטר תגלו שהיחס שמתקבל לכם משלושת במשחקים בכלל לא מתקרב ליחס שאמור להתקבל.

לא מהמר על איקס בסך הכל שערים אלא אם כן כגיבוי בלבד (פשוט לא אוהב את ההימור הזה).

מאץ' אפ של שני שחקנים מאותה קבוצה, הסיכוי לאיקס קטן הרבה יותר וההימור בין 1ל2 הוא הרבה פעמים רולטה כי זה הכובשים המובילים. בקיצור לא לגעת.

לחפש דפוסים שחוזרים על עצמם בליגות מסוימות כמו 1X בצרפת ובאיטליה, X2 בשערים בגרמניה (נראה לי אחרי הסופ"ש האחרון שהיו 3מ3 סימון 2 בשערים בגרמניה הווינר יצא לפגרה מההימור הזה בגרמנית) כנ"ל לגבי קבוצות מסוימות כמו סנט אטיין וואלנסיין בבית ולהיפך בחוץ.

לא להמר על קבוצות לא יציבות שלא מסוגלות לחבר שני נצחונות רצופים אבל לא מפסידות פעמיים ברצף, ובסוף העונה המאזן שלהן הוא 12-13-11 או משהו כזה...

לא מהמר על "משחקי עונה" ודרבי, שם שום דבר לא צפוי.

ההימור האהוב עליי וחבל שהוא רק במונדיאל ויורו, כרטיס ראשון, כמעט תמיד הקבוצה החלשה זוכה בו, השופט נותן הרבה פעמים כבוד לקבוצה העדיפה ולחלשה קשה להתגונן מול החזקה.

כשאתה מרגיש שאתה מוציא יותר מדי כסף או נכנס לתקופה של נפילות קח הפסקה של כמה שבועות או חודשים. עשיתי את זה כמה פעמים.

כמובן לבדוק כל משחק לגופו בכל אתר שצריך, השוואות יחסים, בטינג אדווייס, וכו'..

והכלל הכי חשוב!! סיגריות, מי שמעשן יודע על מה אני מדבר..

בכלל אני לא ממליץ לאף אחד שהימורים יהוו לו פרנסה כי הם לא.
בשבילי ווינר מוסיף עניין, מעביר את הזמן ביום שאני לא עובד בו, וגם סוג של דמי כיס אבל בטח שלא פרנסה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ