לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
92449,244 עוקבים אודות עסקים

פורום פיזיותרפיה

מקצוע הפיזיותרפיה הנו מקצוע טיפולי שמטרתו מניעה , טיפול והקלה במגוון רחב של בעיות רפואיות. המטרה העיקרית של מקצוע (טיפולי) הפיזיותרפיה, היא לאפשר חזרה מהירה לחיים פעילים ועצמאיים ושיפור איכות החיים לאנשים בכל הגילאים, אשר נפגעו בתפקודם כתוצאה ממחלה , חבלה או תאונה.

הטיפול נעשה על ידי שימוש בטכניקות ידניות (מנואליות), תרגול של מיומנויות תנועה, אלקטרותרפיה, הידרותרפיה ועוד. בפורום זה נקיים מפגש ביניכם לבין עולם הפיזיותרפיה.

הנכם מוזמנים לשאול ולהציע מניסיונכם ואנו נשתדל לתרום ולעזור כמיטב יכולתנו.
צוות הפיזיותרפיה של המרכז הרפואי ת"א בראשות אורלי ינאי, הינו גדול ומתמחה במגוון תחומים רחב כגון: שיקום אורטופדי ונוירולוגי, טיפולי הידרותרפיה בבריכה טיפולית, בעיות סחרחורת, שיווי משקל והליכה, טיפול נשימתי במחלות ריאתיות, טיפול בלימפמסאג', טיפולים אורוגניטליים ועוד. על כל אלה אפשר לשאול, להתייעץ ולבקש מידע

יחד איתכם ובשבילכם,צוות המכון לפיזיותרפיה, המרכז הרפואי ת"א איכילוב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פיזיותרפיה

מקצוע הפיזיותרפיה הנו מקצוע טיפולי שמטרתו מניעה , טיפול והקלה במגוון רחב של בעיות רפואיות. המטרה העיקרית של מקצוע (טיפולי) הפיזיותרפיה, היא לאפשר חזרה מהירה לחיים פעילים ועצמאיים ושיפור איכות החיים לאנשים בכל הגילאים, אשר נפגעו בתפקודם כתוצאה ממחלה , חבלה או תאונה.

הטיפול נעשה על ידי שימוש בטכניקות ידניות (מנואליות), תרגול של מיומנויות תנועה, אלקטרותרפיה, הידרותרפיה ועוד. בפורום זה נקיים מפגש ביניכם לבין עולם הפיזיותרפיה.

הנכם מוזמנים לשאול ולהציע מניסיונכם ואנו נשתדל לתרום ולעזור כמיטב יכולתנו.
צוות הפיזיותרפיה של המרכז הרפואי ת"א בראשות אורלי ינאי, הינו גדול ומתמחה במגוון תחומים רחב כגון: שיקום אורטופדי ונוירולוגי, טיפולי הידרותרפיה בבריכה טיפולית, בעיות סחרחורת, שיווי משקל והליכה, טיפול נשימתי במחלות ריאתיות, טיפול בלימפמסאג', טיפולים אורוגניטליים ועוד. על כל אלה אפשר לשאול, להתייעץ ולבקש מידע

יחד איתכם ובשבילכם,צוות המכון לפיזיותרפיה, המרכז הרפואי ת"א איכילוב
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
הפורום אינו מהווה לוח מודעות ואינו מיועד להחלפת המלצות על מטפלים ומומחים. המעוניינים לשים הודעות מסוג זה בפורום, מוזמנים לפנות למנהלי הפורום ולבקש אישורם באופן פרטני.
המשך >>

לצפיה ב-'ITB Syndrom- מישהו מכיר?'
ITB Syndrom- מישהו מכיר?
10/04/2019 | 10:53
2
16
שלום, 
אני בת 26 שסובלת שנתיים מכאבים בשני הברכיים בצד למטה (ברך לטרלית).
כאב זה החל לאחר חצי שנה של אימונים פונקציונלים אינטנסיביים (שכללו המון סקווטים ולאנצים עם קפיצות ומשקלים) שהעלתי ללא הדרגה.
לאחר כשנה וחצי של אימונים וריצות הגעתי למצב שלא יכולתי לעמוד, לשבת או ללכת  (גם לא מדרגות) מרוב כאבים. התרופות האנטי דלקתות לא עזרו כלל ולבסוף אורטופד מומחה לפציעות ספורט שלח אותי לMRI בחשד לקרס במיניסקוס (בטענה שאולי הרגל השנייה מפצה עליה ולכן גם היא כואבת). שם ראו שיש לי מעט שחיקה של סחוס. לכן, התחלתי פיזיותרפיה שבה עבדתי כל יום שעה במשך חודשיים כדי שחרר את הITB והגלוטס ולחזק את הירכיים הפנימיות. חל שיפור לאחר כארבעה חודשים עד שעבר לחלוטין. חזרתי להתאמן כשנאלצתי לזנוח כל אימון שמערב אירובי ועברתי לפילאטיס. שם, עבדתי המון על חיזוק של הירך הפנימית והפחתתי מאוד את העבודה על הגלוטס (היות וכל פעם שעבדתי עליהם כאבו לי הברכיים אח״כ). 
לאחר כחצי שנה של הפסקה מהכאב, בתקופת מבחנים ללא אימונים חזרו הכאבים. לכן מיהרתי לפיזיותרפיה שוב. שם היא אסרה עלי לשבת רגל על רגל, עשתה לי טייפ על הITB, נתנה לי תרגיל לחיזוק הגלוטס והבחינה שכשאני רצה והולכת הברכיים שלי נוטות פנימה. עם זאת, היא לא הבינה לא הצליחה להבין מה הבעיה. לכן, כשחזרתי משם חיפשתי באינטרנט ונתקלתי בסרטונים וכתבות המדברות על ITB Syndrom שלא מספיק ידוע במדע ואני כמעט בטוחה שזה מה שיש לי. מחפשת פיזיותרפיסט שיוכל לעזור לי בנושא.
פיזיותרפיה >>
לצפיה ב-'מאמר על ITB'
מאמר על ITB
12/04/2019 | 23:29
10
ממליצה לך ללכת למכון פיזיותרפיה צהלה, הם מומחים לדברים האלה.
הנה מאמר שלהם בנושא

פיזיותרפיה >>
לצפיה ב-'ITB Syndrom- מישהו מכיר?'
ITB Syndrom- מישהו מכיר?
<< ההודעה הנוכחית
15/04/2019 | 14:04
12
צהריים טובים,
הנטייה של הברכיים פנימה כפי שתיארת יכולה להיות כתוצאה ממבנה של הרגל. ממליצה לך להיבדק על ידי פיזיותרפיסט על מנת שיבנה לך תוכנית טיפול מותאמת שכן הכאבים יכולים לנבוע מסיבות רבות ולא בהכרח מ ITB SYNDROME כפי שמצאת באינטרנט. בעת חזרה לאימונים להקפיד לעשות את זה בצורה מבוקרת והדרגתית.

רפואה שלמה
פיזיותרפיה >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
סיימתי תואר ראשון בפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב בשנת 2013. אני עובדת באיכילוב שלוש וחצי שנים. התחלתי בשיקום הגריאטרי וכרגע עובדת בשיקום יום. העבודה
עוד...

הודעות אחרונות

00:21 | 04.12.19 מעאלי
09:45 | 06.11.19 אורחים בפורום
17:49 | 26.09.19 אורחים בפורום
22:15 | 31.08.19 אורחים בפורום
19:36 | 09.06.19 אורחים בפורום
15:14 | 29.04.19 pinkys brain1
10:53 | 10.04.19 אורחים בפורום
08:55 | 13.01.19 אורחים בפורום
16:47 | 28.11.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ