לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2122521,225 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-' שרשור רפואי חדש '
שרשור רפואי חדש
30/04/2007 | 14:04
43
5
הקודם רק בן יום, אבל כבר ארוך נורא..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'קביעת י"מ 1 לצורך פרופיל הורמונלי, עזרתכן'
קביעת י"מ 1 לצורך פרופיל הורמונלי, עזרתכן
30/04/2007 | 14:17
3
11
בבקשה:

רופא הנשים נתן לי הפניה לבדיקות פרופיל הורמונלי בי"מ 2. התחלה טובה.
רק שבשביל זה, צריך לקבוע י"מ 1 מהו, נכון?

הבעיה היא שהדימום מתחיל אצלי לפני שיורד החום (בד"כ 2-3 ימים לפני). אני מדברת כמובן על דימום טרי, אדום, מסיבי, לפי הספר - לא כתמומים חומים שמופיעים 4-5 ימים אחרי הביוץ .

והשאלה - מתי להחליט שהתחיל מחזור חדש - עם הופעת הדימום האדום או עם ירידת החום?
ועוד שאלה, אם אנחנו כבר כאן - מתי נראה לכן שהיה ביוץ - האם להקשיב לבדיקות הביוץ (סטריפים) או לחום?
אני לא כ"כ סומכת על הסטריפים כי אחרי כמה שעות הם מראים תמונה שונה לחלוטין מאשר אחרי כמה דקות, ולא ברור לי מה נכון. מה שרשום בקובץ זו התמונה אחרי כמה שעות.

אני מצרפת את הגרף של החודש, הוא גרף קצת מבולגן בגלל טיסה של בן הזוג לחו"ל לצרכי עבודה (בדיוק בזמן הלא נכון, כמובן) וטיסה של שנינו לסופ"ש שבלגנה לי את המדידות.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לדעתי לא להסתמך על החום בקביעת י"מ 1'
לדעתי לא להסתמך על החום בקביעת י"מ 1
30/04/2007 | 14:28
7
אלא רק על הדימום, שכן לעיתים החום יורד לפני התחלת המחזור ולכן הוא לא אמין בקטע הזה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תחילת הדימום המסיבי נחשב לי"מ 1.'
תחילת הדימום המסיבי נחשב לי"מ 1.
30/04/2007 | 15:18
1
5
לצפיה ב-'עוד תגובות?'
עוד תגובות?
30/04/2007 | 19:29
4
אני איפהשהוא חוששת שאם החום גבוה => הפרוגסטרון עדיין גבוה => גם שאר ההורמונים יהיו בערכים שלא משקפים את השלב הפוליקולרי...

אז מה אתן אומרות?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'המלצות רופאים'
המלצות רופאים
30/04/2007 | 14:49
7
11
לצפיה ב-'מחפשת רופא פריון מומלץ בצפון'
מחפשת רופא פריון מומלץ בצפון
30/04/2007 | 14:08
8
שלום,
חברה שלי מבקשת המלצות לרופא פריון בצפון.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בקשת המלצה על רופאה'
בקשת המלצה על רופאה
29/04/2007 | 18:05
3
14
שלום רב,

ראשית אציג עצמי: אני בת 27, נשואה מזה שנתיים וחצי ועתה מתכננים להיכנס להריון.
מחר אני מסיימת את חפיסת הגלולות האחרונה כשלאחרי הווסת הקרובה אנו רוצים להשתמש בקונדומים למשך כחודשיים כדי "לנקות את המערכת".

אני מחפשת עתה רופאת נשים בקופת חולים מאוחדת, בירושלים. יש לי רופאה גניקולוגית אבל אני רואה אותה כטובה למה שהייתי צריכה עד עתה: לחידוש מרשם הגלולות מדי כמה חודשים ולבדיקה וגינלית שנתית. אני מחפשת עתה מישהי שהיא קצת יותר אכפתית ושתהיה קצת יותר מעורבת. בינתיים מעגל הנשים שמסביבי שילדו לאחרונה או שעתידות ללדת בקרוב מתחלקות ל-2: אלה שהלכו לרופאה פרטית ואלה שהולכות לרופאה בקופ"ח מבלי שיהיה להן אכפת מי מטפלת בהן. לכן מהן אני לא יכולה לקבל המלצה. מה שכן, אחת מהן, שאמורה ללדת עוד מעט אמרה לי שקיבלה המלצה על רופאת קופה ממישהי אחרת אבל היא בעצמה רצתה פרטי אז לא הלכה אליה בסוף.

האם יש לכן שמות של רופאות להמליץ עליהן מנסיון או עצה איך אוכל למצוא רופאה בעצמי?

תודה!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' מקפיצה'
מקפיצה
30/04/2007 | 10:15
3
האם עברתי על כללי הפורום? דווקא קראתי ולא נראה לי...

תודה מראש לעונות!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מנצל"שת.....'
מנצל"שת.....
30/04/2007 | 11:35
6
מחפשת רופא/ה ממכבי באיזור ת"א...
חשוב שיוכל לעשות את כל הבדיקות אצלו ולא ישלח אותך עם הפנייה
תודה!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לדעתי את לא צריכה'
לדעתי את לא צריכה
01/05/2007 | 12:34
10
להשתמש בקונדומים כי זה יהיה בסדר אלא אם כן את לא רוצה להיכנס כבר עכשיו   במידה וכבר יקלוט. ורוצה רק בהמשך  הביוצים יחזרו להיות סדירים והמחזור אמור להיות מסודר
עד אז לדתי בשביל מה לשים קונדומים הרי אם תכנסו להריון זה רק יהיה טוב לא?....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'האם משהיא'
האם משהיא
30/04/2007 | 22:48
22
מכירה או יכולה להמליץ על רוםא נשים טוב שבאיזור השרון ששיך לקופת חולים לאומית
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' שאלה דחופה'
שאלה דחופה
29/04/2007 | 19:01
8
17
מצטערת אם אשתמש בתיאורים לא משהו,
אבל אולי תוכלו לעזור לי

אני בריאה לחלוטין, הפסקתי גלולות לפני 4 חודשים, עוד לא ממש מנסים, אבל גם לא מתנזרים
המחזורים האחרונים שלי היו סדירים לגמרי , משום מה, למרות שהייתי בלי גלולות

לפי החישוב שלי, ביום חמישי עד שבת (בערך) הייתי אמורה להיות בביוץ
בחמישי קיימנו יחסים
בשבת התחילו לי כאבים עזים , נראה כמו דלקת בשלפוחית השתן, אבל לא כואב ממש, פשוט לחץ אדיר בשלפוחית ששולח אותי לשירותים כל 15 דקות.
היום הכאבים איומים באיזור הבטן ובצידי הגב  .

יש קשר בין זה ובין משהו שקשור להריון? או שסתם חליתי במשהו ?
מודה לכולכן מראש
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא נשמע קשור'
לא נשמע קשור
29/04/2007 | 19:22
4
ואם הכאבים איומים, בתוספת שאר הפרטים, את צריכה ללכת לרופא, כי אולי יש באמת דלקת.

אגב, זה לא "אוף" זה נושא הפורום, אבל עדיף לשרשר לשירשור בנושא דומה (רפואי למשל) ולסמן באייקונים שנראה שזו שאלה חדשה (כי כך זה דוחק לעמודים אחוריים שאלות דחופות לא פחות של נשים אחרות...)

רק בריאות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אפשר להמשיך לקחת חומצה פולית גם אם עברו'
אפשר להמשיך לקחת חומצה פולית גם אם עברו
29/04/2007 | 20:46
4
13
3 חודשים? ועדיין אין הריון?
או שלהפסיק?

תודה מראש

וסליחה על הניצול שרשור פשוט לא רציתי לפתוח הודעה חדשה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'צריך להמשיך עם החומצה הפולית'
צריך להמשיך עם החומצה הפולית
29/04/2007 | 21:22
1
13
כולל בשליש הראשון של ההריון.
יש כאלו שטוענים שנשים בגיל הפוריות צריכות לקחת קבוע, כל יום.

ואל תתנצלי על ניצול השירשור - זה בדיוק הרעיון פה, עשית אחלה!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה לעונות והמגיבות'
תודה לעונות והמגיבות
29/04/2007 | 21:42
4
לצפיה ב-'אפשר להמשיך, העודפים מופרשים בשתן'
אפשר להמשיך, העודפים מופרשים בשתן
29/04/2007 | 21:23
1
9
ואין בעיה (יש גם כאלו שממליצים לקחת חומצה פולית כל תקופת הפוריות)

וטוב לראות אותך כאן. בהצלחה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
29/04/2007 | 21:43
3
לצפיה ב-'נשמע שעלול להיות זיהום'
נשמע שעלול להיות זיהום
30/04/2007 | 12:44
2
והעובדה שהוא עולה לגב מצריכה בדיקת רופא כבר היום.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נשמע כמו דלקת בדרכי השתן'
נשמע כמו דלקת בדרכי השתן
30/04/2007 | 13:30
4
אצלי דווקא זה כן אומר שאולי יש הריון, אבל זה לא קשור..
לכי למרפאה לעשות בדיקה עם סטיק קודם כל, לראות אם יש דלקת, מלבד זה, לפעמים מהביוץ יש כאבים נוראיים, אבל זה שאת כל שניה בשירותים נשמע ממש כמו דלקת בדרכי השתן, אל תדחי, תגשי דחוף לקופת חולים אפילו קודם לאחות..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
30/04/2007 | 14:54
2
6
היום התחלתי לקחת איקקלומין, אחרי התייעצות עם שני רופאים שאמרו שאין מנוס מכך.
באסה.
המינון שקיבלתי הוא 2 כדורים ביום, החל מהיום עד יום ו'.
מה צפוי לי אחרי לקיחת הכדור?
אשמח לשמוע סיפורים מעודדים מהבנות שכאן..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הי יופלה'
הי יופלה
30/04/2007 | 20:55
1
2
קודם כל בהצלחה בטיפול. בד"כ עם איקקלומין הביוץ אמור להיות בי"מ 14-18 אבל זה לא חובה, ולכן כדאי לעשות מעקב זקיקים כדי לדעת בוודאות, או לפחות חום השחר כדי לדעת בדיעבד.
חוץ מזה ייתכן ויהיו לך כאבים בבטן התחתונה וכאבי ביוץ חזקים מהרגיל, אז לא להבהל. כל עוד את מרגישה טוב, אין בחילות ואין טשטוש ראייה הכל בסדר....
אני לוקחת כבר חודש שני ובייצתי בשתי הפעמים, מקווה שהחודש גם נקלטתי.
אה, עוד משהו, האיקקלומין עלול לגרום לרירית רחם דקה מדי, לכן כדאי לעשות מעקב זקיקים כדי לעקוב אחרי הרירית ולהוסיף תמיכה במידת הצורך. אם את רוצה לעבות את הרירית באופן טבעי, תאכלי הרבה סלק.
זהו, והלוואי שזה החודש הראשון והאחרון כי חודש הבא כבר תהיי בהריון
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה ובהצלחה לשתינו!'
תודה ובהצלחה לשתינו!
01/05/2007 | 01:06
5
לצפיה ב-'לא יודעת אם זה המקום לשאול, אז סליחה מראש....'
לא יודעת אם זה המקום לשאול, אז סליחה מראש....
29/04/2007 | 15:23
3
11
אני מנסה להכנס להריון בפעם השניה. יש לי בן מקסיםו(טפו,טפו, טפו ..שיהיה בריא), שהגיע אחרי שנה של נסיונות ואחרי הפלה אחת טבעית בשבוע 16. לבסוף נכנסתי להריון אחרי 3 הזרעות.
כיום אני מנסה להכנס שוב להריון ורציתי לשמוע מנסיון של אחרות האם זה קל יותר בפעם השניה. אנחנו מנסים כבר מספר חודשים אך עד עכשיו הנקתי ולפני חודש הפסקתי. האם כדאי לדעתכן כבר עכשיו לנסות עם הזרעה ולא לחכות עוד מס' חודשים?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרה'
ברוכה הבאה לשהות קצרה
29/04/2007 | 17:59
2
5
לא יודעת לענות לגבי הזרעה כרגע, אולי כדאי להתייעץ עם רופא, זה תלוי בכל מיני דברים כמו בת כמה את, מה היתה הבעיה שבגללה עשיתם הזרעות, וכו'.

שיהיה בהצלחה בכל מקרה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה, אמן שאכן זה יהיה ביקור קצר'
תודה, אמן שאכן זה יהיה ביקור קצר
29/04/2007 | 21:16
1
2
אשמח לשמוע אם יש משהי שעברה חוויה דומה ויכולה לשתף אותי (אפשר גם במסר). הרופא דרך אגב אומר להמתין בינתיים, אבל לא בא לי לחכות שוב הרבה זמן.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'גם אני מעדכנת '
גם אני מעדכנת
30/04/2007 | 17:31
6
הייתי השבוע אצל ד"ר עודד הרט בר"ג, מקבל דרך הכללית .
התורים מאוד ארוכים (כחודשיים מרא ש לנשים שאינן בהריון, מי שבהריון יש תורים מיוחדים)
הרופא יסודי, מקיף, בודק הכל, עשה לי במקום אולט', שלח אותי לעוד בדיקות שטרם עשיתי.
היתה לי אשלה אליו אחרי הביקור (השארתי הודעה טלפונית במזכירות והודכנתי כי אענה רק ביום א' ) , הרופא התקשר אתמול ב-22.20 !!! יותר רציני ומקצועי ממנו לא ראיתי.

ממליצה בחום,

בהצלחה בנות!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עזרה בבקשה!!!'
עזרה בבקשה!!!
29/04/2007 | 17:24
7
5
שלום לכולם,

נעים מאוד אני חדשה פה ואשמח לתמיכה...

אנחנו מנסים להכנס להריון, אובחנתי כבעלת שחלות פוליציסטיות והתחלתי לקחת קלוקופאג' לפני חודש וחצי. המחזור שלי הוא כל 90 יום באופן קבוע...

האם מישהי מתמצאת או נמצאת באותה סיטואציה? כמה זמן יקח לי להרות?

בבקשה תשתפו!

תודה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרה'
ברוכה הבאה לשהות קצרה
29/04/2007 | 17:51
4
3
לא יודעת לגבי פוליציזם כי אני מ"מחלקה" של בעיות אחרות

מאחלת לך בשורות טובות במהרה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה, אשמח לדעה ממישהי!?'
תודה, אשמח לדעה ממישהי!?
29/04/2007 | 18:13
3
3
לצפיה ב-'פוליציסטיות כנסו'
פוליציסטיות כנסו
29/04/2007 | 19:25
2
9
אז בואי נקרא להן בקול רם...

אגב, בקישורי הפורום אמורה להיות כתובת של קומונה של פוליציסטיות - תנסי גם שם אולי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'זו הכתובת של הקומונה'
זו הכתובת של הקומונה
29/04/2007 | 19:40
3
http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?CommunaId=26063
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מישהו קרא לנו?'
מישהו קרא לנו?
30/04/2007 | 23:40
3
שלום לכולן

כמו שכתבו כאן אתן מוזמנות להיכנס לקומונת ה-PCO
הטרייה יחסית שנקראת - פשוט - "שחלות פוליציסטיות".

נתראה שם

נ.ב. -
קוראת סמויה של הפורום כבר זמן מה.
אחלא פורום יש לכן כאן!
כל הכבוד על כל המידע והתמיכה.

נתראה בקרוב...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי סתווית'
היי סתווית
29/04/2007 | 20:43
1
2
לי היה חשד לשחלות פוליציסטיות, והבנתי מהרופא שיש בנות עם שחלות פוליציסטיות שאין להן בעיה להכנס להריון.
לפני כמה זמן הפסקת ליטול גלולות?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי שרוו'
היי שרוו
30/04/2007 | 07:49
2
לא נטלתי גלולות אבל התחלנו לנסות לפני כמה חודשים
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'התקן תוך רחמי'
התקן תוך רחמי
30/04/2007 | 15:16
2
13
בננות,
מישהי יודעת האם גם לאחר הוצאת ההתקן יש מינימום זמן עד שנקלטים (כמו בגלולות)?
נראה לי שמאחר וההתקן הוא חיצוני, ולא הורמונלי (עד כמה שידוע לי), זה לא אמור להשפיע/לעכב.

נא תרמו מהידע שלכן
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאת צודקת.'
אני חושבת שאת צודקת.
30/04/2007 | 15:19
5
לצפיה ב-'מיד לאחר'
מיד לאחר
30/04/2007 | 16:47
5
שהוצאנו את ההתקן
שלח אותנו הרופא

למיטה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'פרופיל הורמונלי'
פרופיל הורמונלי
01/05/2007 | 09:08
3
8
שלום בנות. בדיקת פרופיל הורמונלי צריכה להתבצע ביום מסוים של החודש? זה משנה אם אני לפני תות או אחרי מחזור?
תודה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בין היום השלישי לחמישי מתחילת המחזור.'
בין היום השלישי לחמישי מתחילת המחזור.
01/05/2007 | 09:14
2
6
ותשתדלי לשרשר בבקשה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה. בבקשה תסבירי לי אחת ולתמיד'
תודה. בבקשה תסבירי לי אחת ולתמיד
01/05/2007 | 10:16
1
7
מה זה "לשרשר בבקשה"? לאן איך מה? לא ברור לי... האין זו שאלה חדשה?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לא כ"כ מסובך.'
לא כ"כ מסובך.
01/05/2007 | 20:34
5
שרשור- לקבץ הודעות בעלות אותו נושא יחד.
לא יודעת אם שמת לב או לא, אבל בפורום שלנו יש כמה כותרות ראשיות כלליות כגון ביוצים, שאלות רפואיות, בדיקות ותחתן השאלות.
אנחנו משתדלות שההודעות יהיו מרוכזות, כי בדף הפורום יש מקום רק ל- 15 הודעות ראשיות ואם השאלות לא יהיו משורשרות אז הודעות יידחקו אחורה ויישארו ללא מענה (וכך גם ההודעות של כולן מקבלות יותר חשיפה, כי הן לא נדחקות אחורה).
הסברים מלאים יש כאן:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/ar...
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

15:23 | 13.11.19 lavender3
00:18 | 24.10.19 Shayalove93
09:28 | 20.10.19 noa199210
15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210
09:32 | 13.09.19 noa199210
10:56 | 11.09.19 Winkel89
12:00 | 08.09.19 noa199210

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ