שרשור רפואי חדש

• פותח הנושא YO29
  • פורסם בתאריך

nuty1

New member
מחפשת רופא פריון מומלץ בצפון

שלום, חברה שלי מבקשת המלצות לרופא פריון בצפון.

YO29

New member
../images/Emo27.gif שרשור רפואי חדש ../images/Emo193.gif ../images/Emo37.gif

הקודם רק בן יום, אבל כבר ארוך נורא..

YO29

New member
קביעת י"מ 1 לצורך פרופיל הורמונלי, עזרתכן

בבקשה: רופא הנשים נתן לי הפניה לבדיקות פרופיל הורמונלי בי"מ 2. התחלה טובה. רק שבשביל זה, צריך לקבוע י"מ 1 מהו, נכון? הבעיה היא שהדימום מתחיל אצלי לפני שיורד החום (בד"כ 2-3 ימים לפני). אני מדברת כמובן על דימום טרי, אדום, מסיבי, לפי הספר - לא כתמומים חומים שמופיעים 4-5 ימים אחרי הביוץ
. והשאלה - מתי להחליט שהתחיל מחזור חדש - עם הופעת הדימום האדום או עם ירידת החום? ועוד שאלה, אם אנחנו כבר כאן - מתי נראה לכן שהיה ביוץ - האם להקשיב לבדיקות הביוץ (סטריפים) או לחום? אני לא כ"כ סומכת על הסטריפים כי אחרי כמה שעות הם מראים תמונה שונה לחלוטין מאשר אחרי כמה דקות, ולא ברור לי מה נכון. מה שרשום בקובץ זו התמונה אחרי כמה שעות. אני מצרפת את הגרף של החודש, הוא גרף קצת מבולגן בגלל טיסה של בן הזוג לחו"ל לצרכי עבודה (בדיוק בזמן הלא נכון, כמובן) וטיסה של שנינו לסופ"ש שבלגנה לי את המדידות.

לדעתי לא להסתמך על החום בקביעת י"מ 1

אלא רק על הדימום, שכן לעיתים החום יורד לפני התחלת המחזור ולכן הוא לא אמין בקטע הזה.

YO29

New member
עוד תגובות?

אני איפהשהוא חוששת שאם החום גבוה => הפרוגסטרון עדיין גבוה => גם שאר ההורמונים יהיו בערכים שלא משקפים את השלב הפוליקולרי... אז מה אתן אומרות?

פרדי30

New member
האם משהיא

מכירה או יכולה להמליץ על רוםא נשים טוב שבאיזור השרון ששיך לקופת חולים לאומית

../images/Emo101.gifמעדכנת../images/Emo101.gif

היום התחלתי לקחת איקקלומין, אחרי התייעצות עם שני רופאים שאמרו שאין מנוס מכך. באסה. המינון שקיבלתי הוא 2 כדורים ביום, החל מהיום עד יום ו'. מה צפוי לי אחרי לקיחת הכדור? אשמח לשמוע סיפורים מעודדים מהבנות שכאן..

chen30

New member
הי יופלה

קודם כל בהצלחה בטיפול. בד"כ עם איקקלומין הביוץ אמור להיות בי"מ 14-18 אבל זה לא חובה, ולכן כדאי לעשות מעקב זקיקים כדי לדעת בוודאות, או לפחות חום השחר כדי לדעת בדיעבד. חוץ מזה ייתכן ויהיו לך כאבים בבטן התחתונה וכאבי ביוץ חזקים מהרגיל, אז לא להבהל. כל עוד את מרגישה טוב, אין בחילות ואין טשטוש ראייה הכל בסדר.... אני לוקחת כבר חודש שני ובייצתי בשתי הפעמים, מקווה שהחודש גם נקלטתי. אה, עוד משהו, האיקקלומין עלול לגרום לרירית רחם דקה מדי, לכן כדאי לעשות מעקב זקיקים כדי לעקוב אחרי הרירית ולהוסיף תמיכה במידת הצורך. אם את רוצה לעבות את הרירית באופן טבעי, תאכלי הרבה סלק. זהו, והלוואי שזה החודש הראשון והאחרון כי חודש הבא כבר תהיי בהריון

מיני20

New member
פרופיל הורמונלי

שלום בנות. בדיקת פרופיל הורמונלי צריכה להתבצע ביום מסוים של החודש? זה משנה אם אני לפני תות או אחרי מחזור? תודה

simoneta

New member
בין היום השלישי לחמישי מתחילת המחזור.

ותשתדלי לשרשר בבקשה.

מיני20

New member
תודה. בבקשה תסבירי לי אחת ולתמיד

מה זה "לשרשר בבקשה"? לאן איך מה? לא ברור לי... האין זו שאלה חדשה?

simoneta

New member
לא כ"כ מסובך.

שרשור- לקבץ הודעות בעלות אותו נושא יחד. לא יודעת אם שמת לב או לא, אבל בפורום שלנו יש כמה כותרות ראשיות כלליות כגון ביוצים, שאלות רפואיות, בדיקות ותחתן השאלות. אנחנו משתדלות שההודעות יהיו מרוכזות, כי בדף הפורום יש מקום רק ל- 15 הודעות ראשיות ואם השאלות לא יהיו משורשרות אז הודעות יידחקו אחורה ויישארו ללא מענה (וכך גם ההודעות של כולן מקבלות יותר חשיפה, כי הן לא נדחקות אחורה). הסברים מלאים יש כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles/article.asp?forumId=721&a=37193&c=4619&sc=0&ssc=0

למעלה