קוועץ' ביוץ

טאקית24

New member
היי איתכם,

אין לך מה להתבאס, קורה שיש ירידה אחרי ביוץ גם אם זה קצת מתחת לקוור ליין, מה שחשוב זה אחרי כמה ימים שהמגמה ממשיכה להיות מעל הקוור ליין. אצלך זה נראה אופטימי. אל תלחצי.. יודעת שקשה, אבל עכשיו צריך לחכות עוד שבוע בסבלנות. מחזיקה לך חזק לבשורות טובות עוד שבוע:)

קרול25

New member
../images/Emo113.gif../images/Emo113.gif../images/Emo113.gif../images/Emo113.gif ../images/Emo53.gif

מה זה הגרף ההזוי הזה שלי? ליוס, לולה, טאקית ומומחיות אחרות, אני צריכה את עזרתכן בבקשה! זה החודש הראשון שאני מודדת חום השחר, עד עכשיו היו לי מחזורים יחסית סבירים של 26,24,28 ו-31 יום עם שלב לוטאלי קצר יחסית של כ- 10 ימים. יש לי כמה שאלות: קודם כל, זה נורמלי שהטמפרטורה שלי כ"כ נמוכה? אני רואה פה בנות עם טמפרטורה הרבה יותר גבוהה משלי ונבהלתי קצת... דבר שני, האם היה ביוץ ביום מחזור 19 כפי שסימנתי? ואם כן מה זה אומר הירידה הזאת מיד א"כ ושוב עליה? האם מיקמתי נכון את הקוורליין? מומחיות, מה אתן אומרות??? וכרגיל, תודה רבה על העזרה, מה הייתי עושה בלעדיכן!

טאקית24

New member
היי קרול..

לדעתי עדיין לא היה ביוץ או שאולי היה רק בי"מ 26, למרות שהקפיצה בי"מ 19 יפה, אין כל כך הבדל במגמתיות, ולא ניתן לקבוע ע"פ הגרף כי היה בוודאות ביוץ. במידה ואכן היה ביוץ בי"מ 19 לדעתי תוך יומיים שלושה אמור להגיע מחזור.. צריך להמתין.. אצלי היו לי כמה חודשים של מחזור ממוצע פחות או יותר של 28 יום +- ופתאום הוא קפץ ל40 יום חודש שעבר, ו35 יום חודש לפני כן, אז פשוט תמתיני ותמשיכו לעבוד, מקווה שהיה ביוץ... אצלי גם כן יש את הקפיצות המטורפות האלה עד הביוץ, אבל אחרי שיש ביוץ ניתן לזהות אותו די בבירור.. מצרפת לך תגרף שלי מחודש שעבר.. שתוכלי לראות. אם אני לא טועה לגבי הקוור ליין הוא צריך להיות ב-36.15, כי הוא אמור להיות ב0.5 יותר מהמדידה הגבוהה של 6 הימים לפני הביוץ.. כך שלפי הקוור ליין לא ניתן לקבוע ביוץ בגרף שלך לדעתי, אבל תמשיכו לעבוד! הוא יגיע בסוף :) בהצלחה, ותמשיכי לעדכן

liyos

New member
הי קרול, מסכימה עם חברתי טאקית

גם לי קשה לראות ביוץ על פי הגרף , אכן גרף הזוי על פי הגדרך, האם המחזורים שלך סדירים? כל 28 עד 30 ימים?

קרול25

New member
כן, רשמתי בהודעה למעלה,

המחזורים שלי היו בני 26, 24, 28, 31 יום בהתאמה . לכן ממש קשה לי להאמין שעד היום לא היה ביוץ... אה, ועוד משהו, תמיד אחרי ביוץ הפטמות שלי רגישות מאוד (סליחה על התאורים) וגם הפעם הם נהיו רגישות בערך אחרי י"מ 19, לכן זה גם מחזק אצלי את הדעה שהיה ביוץ בגרף ההזוי שלי... אוווף....איזה ייאוש

liyos

New member
קרול,לא להתייאש! ! ! ! !

היום את נמצאת בי"מ 27 אם נתעלם מהמדידות של הימים 14,15 שמטעות אותנו ומקשות עלינו לזהות אם היה ביוץ או לא בהנחה שהמחזורים שלך סדירים, ואז אכן הביוץ היה ביום ה- 19 וזה אומר שאת ביוא"ב 8 וזה אומר שיש עוד שבוע לכסוס ציפורניים, אז הייתי מחכה שבוע ורואה מה קורה בנתיים עם הגרף, נחזיק אצבעות שתמשיך מגמת עלייה יפה, תמשיכי לעדכן

rainbow5

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifלטאקית וכולם - דעתכן על הגרף

הי לכן ושבת שלום אני חודש ושבוע אחרי גרידה. ביוץ זוהה בבירור וכוסה מכל צדדיו האפשריים
נראה שהיה ביוץ בצהריים. בהריון הקודם שנגמר הייתה ירידה ברורה בחום ביוא"ב 8 שהעידה על השתרשות ואז עליה. כאן זה לא קורה, כפי שאפשר לראות. האם זה נראה כמו גרף אופטימי? או שבשלב הזה אי אפשר לדעת ואפשר לחשוב על זה רק יום יומיים לפני האיחור? תודה!

טאקית24

New member
../images/Emo140.gifהיי RAINBOW

עושה רושם של גרף מאוד אופטימי, היום יוא"ב 9, יכול להעיד על השתרשות, הירידה של היום.. במידה ואכן היתה היום השתרשות, יש להמתין עוד 4 ימים לפחות על מנת לראות אם יש או אין הריון. מחזיקה לך חזק חזק, אני אופטימית מהגרף שלך.. תמשיכי לעדכן !!! והלואי הודעה משמחת שבוע הבא...

liat3880

New member
../images/Emo113.gif../images/Emo113.gif שאלה למומחיות

שלום לכם
טוב שאלת ביוץ וחום השחר ב14.1 מדדתי חום בבוקר יצא לי 36.3 אבל המדידה לא היתה טובה כי המד חום לא נמצא מתחת ללשון וגם הוא כל שניה זז מיד לאחר מכן עשיתי עוד שתי מדידות שיצאו 36.5 ולהשווא 36.5 אז הייתי בהתלבטות איזה מדידה לקחת האם לקחתי את הראשונה ?? אבל אני עדיין לא יודעת מתי היה הביוץ שלי העלתי את הנתונים שלי לאתר של http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php והתוצאות כאשר אני שמה את הנתון הראשון זה שאין ביוץ אבל כאשר אני שמה את הנתון השני זה שיש ביוץ (אצרף תמונות) אז מה עושים??? איזה חום לשם ??? ובכלל מתי היה הביוץ ??? והאם בכלל היה ???? האם צריך לחכות עוד יום יומיים בשביל לדעת ???? עוד משהו אתמול לאחר שעבדנו
חזרתי למיטה אחרי מקלחת והתחלתי להרגיש כאבים בכל אזור האגן והבטן התחתונה יחד עם זה היה לי חשק ממש להקיא (אבל בסוף לא ) מישהי נתקלה בזה פעם דרך אגב עדיין יש לי כאבי בטן ואתמול

טאקית24

New member
היי ליאת

נראה לי שביוץ היה אולי רק אתמול, בגלל שיש ממש שינוי משמעותי מבחינת הגובה של הגרף. למרות שגם בי"מ 23 היתה קפיצה יפה, אבל לא נראית מגמה ברורה מדי של שינוי . תמתיני עוד יומיים שלושה, מאמינה שאז התמונה תהיה קצת יותר ברורה.. תמשיכי לעדכן.

פיק ניק

New member
הי ליאת, שאלה לא קשורה

לגבי האתר הזה fertility friend, צריך להרשם אליו? כי אני ניסיתי כמה פעמים וההרשמה נדחתה, או בשביל הגרפים אין צורך להרשם? אם לא צריך, אז לאן בדיוק להכנס כדי ליצור את הגרף? תודה מראש

liat3880

New member
היי טוב אז לאתר הזה ...

אני נרשמתי את צריכה לסיים שם את הכתובת איימל שלך אצלי הוא לא קיבלת את אחת הכתובות שלי אז נאלצתי לסיים אחת אחרת אולי זאת הבעיה אחרי שנרשמים ונגמר הזמן הוא ממשיך להראות לך את הגרף אבל כל השאר את צריכה כבר להירשם ולשלם כמובן אבל אני צריכה רק את הגרף אז זה מספיק לך מקווה שעזרתי שיהיה שבוע טוב

למעלה