לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2122521,225 עוקבים אודות עסקים

פורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii

אודות הפורום לקראת הריון

מתכננות ומתכננים הריון?
פתאום מסתבר שלהקים משפחה זה לא פשוט כמו בסרטים. האם אנחנו בכלל מוכנים לשינוי הגדול הזה בחיינו? צריך לעשות בדיקות גנטיות, לנסות לזהות את הימים הפוריים, הציפיה האם "יגיע המחזור או לא?" והאכזבה הקשה למראה "המכשפה/המנקה"... עובר חודש ועוד מחזור. מסביב פתאום כולן מסתובבות עם יד על הבטן או מקטרות על בחילות הבוקר ואנחנו מה !?... זה המקום ללמוד על נפלאות הפוריות, לקטר על הלחצים, הציפיה והאכזבה, לשתף, לשאול את האחרות והאחרים ולהמשיך הלאה.
 זהו פורום מעבר ובניגוד למקובל בפורומים, נשמח אם תהיו כאן כמה שפחות. אבל כל זמן שתשהו עימנו נשמח להציע בית חם ותומך בתקופה שאיננה קלה כלל. מכאן נוביל אתכם יד ביד אל פתחו של פורום "הריון ולידה" או אם צריך נחזיק לכם את היד עד לפתחו של פורום "פוריות".

אך לפני שנתחיל, כמה מילים על קוד ההתנהגות אצלנו בפורום: 
*הפורום פתוח לכולם – גברים ונשים כאחד, מי שבגרו וכבר בהריון ואפילו הורים או לחלופין עברו לפורום פוריות - לנושאים של לקראת הריון. 
*בפורום יש בנות שמנסות להרות, מתוך כך חלקן אף עבר אכזבה או שתיים. לכן ההריוניות שבפורום מתבקשות להתחשב ברגשות האחרות שעדיין לא בהריון ולא לכתוב הודעות ששיכות לפורום הריון ולידה (לרבות פרסום תמונות הריון או תינוקות). 
*בדף הפורום יש מספר מוגבל של הודעות. כל הודעה חדשה דוחקת לדפים אחוריים הודעות קודמות, לכן יש חשיבות רבה לנושא השירשור. אל תפתחו הודעה חדשה אם יש כבר שירשור באותו הנושא. 
* לא נגביל נושאים Off Topic אך חשוב לציין זאת בנושא ורצוי לשרשר הכל להודעה אחת. 
*לא יהיו פשרות בנושא תרבות השיחה. אין שום סיבה לפגוע בכותבים אחרים וגם ביקורת אפשר לכתוב תוך כדי שמירה על רמת הדיון. 
*פירסום אתרים: פירסום אתרים סותר את תקנון 'תפוז'. בקישורי הפורום אנו משתדלות לשים את מרבית החומר הרלוונטי שאנו מוצאות בנושא. במידה וברצונכם לפרסם אתר או אירוע שאינו נמצא בקישורים , נא לפנות אלינו במסר אישי או במייל ואנו נבדוק את רלוונטיות הפירסום ונפעל בהתאם. 
*בכל מקרה של בעיה שאתם לא מעוניינים לפרסמה בפורום, אפשר לפנות אלינו במסר. נשאר לנו רק לאחל בהצלחה. ובינתיים הנאה גדולה מהנסיונות.

שלכן, אבטיח מתוק2 ו-cookii
x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכה הבאה לפורום לקראת הריון :-)   אנא קראי את מאמר הנחיות הכתיבה בפורום.
הפרסום אסור. הודעות פרסומת תמחקנה ללא אזהרה!

הפורום הינו פורום תמיכה, המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.
 לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות או בקשות למסירת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה ימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה.
המשך >>

לצפיה ב-'קוועץ' ביוץ'
קוועץ' ביוץ
21/01/2007 | 08:58
79
202
לצפיה ב-' ביוצים וגרפים לשבת'
ביוצים וגרפים לשבת
20/01/2007 | 09:16
41
287
לצפיה ב-''
20/01/2007 | 09:16
19
36
לצפיה ב-'בנות צריכה את עזרתכן '
בנות צריכה את עזרתכן
20/01/2007 | 09:19
18
356
נראה לי שהיה ביוץ בי"מ 18 ואכן בשלושה ימים אחרי היתה עליה יפה של חום, אבל היום ירידה, האם זה אבוד? אולי עדיין לא בייציתי?
וגם צריכה עזרה בקביעת הקוורליין אולי זה קצת יעודד....
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לאיתכם תמיד, מצרפת לך את הגרף שלך'
לאיתכם תמיד, מצרפת לך את הגרף שלך
20/01/2007 | 10:17
15
339
עם הקובר ליין, זה עדיין מוקדם מדי לבואה של המכשפה, לא להלחץ! ! ! !
את ביוא"ב 4, גם אצלי היו מקרים שהחום ירד ונראה לי שרוב הסיכויים שהוא
יעלה מחר בחזרה, מקווה שעזרתי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה מקסימה, אפשר רק שאלה'
תודה מקסימה, אפשר רק שאלה
20/01/2007 | 11:34
14
225
על פי מה קבעת את הקוורליין?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' ביוץ וזרעונים'
ביוץ וזרעונים
20/01/2007 | 12:48
11
226
שתי שאלות לי לבנות הפורום היקרות -

הראשונה - בדקתי עם ערכת הביוץ ביום שני (לא היה פס כלל, אבל עשינו ), ביום שלישי (היה פס קצת חלש מהביקורת, ועשינו ), ביום רביעי (היה פס קצת יותר דומה לביקורת - היה לי קשה להבחין, ועשינו ). ביום חמישי - לא בדקתי כלל ועשינו הפסקה קלה בעבודה . אתמול בדקתי אחה"צ בערכה והיה לי פס הרבה יותר חזק מפס הביקורת (צירפתי תמונה בהודעה של "הטוב, הרע והלא נורא") ומייד עשינו . בנוסף לכך, היו לי כאבים בצד שמאל שנמשכו כ-4 שעות (לפני ואחרי ה- ). למי ששרדה עד כאן - נראה לי שהביוץ היה אתמול, אבל האם כדאי גם היום לבדוק ובהנחה שהפס עדיין חזק שוב "לעבוד" ?!
אני כבר אומרת ששיטת חום השחר ממש לא מתאימה לי אז אני אחסוך לכן.....

השנייה - שאלת סקר קטנה....אני לא מאמינה שאני שואלת אבל בכל זאת.....אתמול אחרי ה- הרמתי רגליים כלפי מעלה לעמידת נר (אומרים שזה עוזר....) ושכבתי במיטה חצי שעה לפני שקמתי להתקלח...האם זה בסדר? פעם קראתי כאן שגם אם מתקלחים מייד אחר כך זה לא פוגם בזרע כי יש שם מיליונים.....מה אתן אומרות ?!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-' הי נמו'
הי נמו
20/01/2007 | 13:20
4
187
לגבי השאלה הראשונה אני לא יכולה לענות לך כי אני לא משתמשת בערכות ביוץ אבל נשמע שאתם עובדים ממש טוב!! ואל תשכחי שכל פעם שעושים זה תופש עד 72 שעות

לגבי השאלה השנייה - ממה שאני יודעת אין כל כך צורך לעשות כל מני אקרובטיקה...  כי יש המוני זרעונים שנפלטים שמיד מתחילים במסע אל היעד המובטח.. אני בדרך כלל נשארת לשכב כ 15 דקות ואז קמה (אלא אם כן אני נרדמת.). כך שלא נראה לי שפגעת במשהו, בהצלחה!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'חחח...חוץ מזה'
חחח...חוץ מזה
20/01/2007 | 14:21
3
166
שאנחנו ממש משתדלים לעבוד טוב....אני יכולה להגיד לך שכל הגוף שלי תפוס !!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
20/01/2007 | 14:44
146
מה שאנחנו עושות בשביל שזרעון אחד יגיע למקום הנכון...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'יש כאן עוד מישהי שיכולה לענות לי?'
יש כאן עוד מישהי שיכולה לענות לי?
20/01/2007 | 17:21
1
168
לצפיה ב-'יכולה לענות לך לעניין נדהי קומנצי'
יכולה לענות לך לעניין נדהי קומנצי
20/01/2007 | 21:34
176
ו-.
עוד לא הוכח שזו דרך בטוחה להכנס להריון, אבל בל נשכח שמספיק זרעון אחד בודד בכדי להרות.
אם זה גורם לך להרגיש שאת תורמת "למאמץ המלחמתי" - תעשי מכה עמידות נר שאת רק רוצה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי נמו יקירתי.. '
היי נמו יקירתי..
20/01/2007 | 19:14
5
161
כפי שציינתי בעבר, אני לא חסידה של בדיקות הביוץ ולא מבינה בזה יותר מדי.. אך לפי מה שאת מתארת עושה רושם כי אכן זוהה ביוץ על פי הערכה,
אני עדיין הייתי ממשיכה לעבוד, מאחר ואינך מודדת חום השחר אי אפשר לדעת בוודאות האם אכן היה ביוץ או לא,
לרוב אחרי הביוץ ההפרשות יומיים אחרי הופכות ליותר קרמיות, ופחות בעלות אופי מימי או חלבוני. תמשיכו לעבוד עוד כמה ימים יום כן יום לא אם יש לכם כוח, להזיק זה לא יזיק...
אולי תתחילי למדוד חום ממחר בבוקר, ככה אם תהיה קפיצה נדע שעדיין לא היה ביוץ, ואם לא תהיה קפיצה, אז תוך 10 ימים אמורה להיות עלייה שתישאר ואם לא תהיה ירידה תוכלי לשער שאולי את בהריון..
נוכל לנסות לנתח...
אז תשקלי מדידות חום ממחר, זה יעזור לך ולנו. במקום להיות באפלה מתי אמור או לא אמור להגיע המחזור.

לגבי שאלתך...
כפי שציינו כאן בעבר, לא חייבים לשכב עם הרגליים למעלה, הזרעונים החזקים כמה שניות לאחר השפיכה כבר נמצאים בדרכם לביצית, להזיק זה לא יזיק.
יכולה להעיד מניסיוני שאני משתדלת להשאר לרוב עוד כמה דקות לשכב, ולא לרוץ לשירותים או למקלחת, ואם אני יודעת שאני בימים שיכולים להיות של ביוץ אני משתדלת שלא להתקלח אחרי הסקס, ורק אולי לעשות פיפי להוציא שאריות, וללכת לישון ככה ולהתקלח בבוקר, סליחה על התיאורים אבל את ביקשת :)
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי טאקית מתוקה !! '
היי טאקית מתוקה !!
20/01/2007 | 20:48
4
120
מה שלומך? תודה על המענה המושקע, קראתי את דברייך והחלטתי לנסות את חום השחר. אבל אני זקוקה להוראות בסיסיות מה צריך לעשות (ובבקשה אל תשלחי אותי לקרוא על זה מאמר כי אני מתחרפנת לקרוא מאמרים - מספיק מה שיש לי בלימודים...) -
יש לי מד חום דיגיטלי (2 ספרות אחרי הנקודה) - אני אמורה למדוד בכל יום באותה שעה ? ולסמן בגרף ?
לפי מה שהבנתי ממך - עליה בחום במהלך הימים האלה ולאחריה ירידה - תצביע על כך שלא היה ביוץ ומגמת עליה ללא ירידה תצביע על אפשרות להריון ?

אם טעיתי, נא תקני אותי....אשמח לנסות שיטה נוספת (למרות שזה בסה"כ החודש הראשון לנסיון עם ערכת הביוץ).....וכמובן שאשמח לדווח גם כאן....

לגבי התיאור השני, תרגישי נוח - אני נוהגת כמעט כמוך והרגשתי קצת דבילית אבל מסתבר שלא......
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כיצד מודדים חום השחרחשוב!'
כיצד מודדים חום השחרחשוב!
<< ההודעה הנוכחית
20/01/2007 | 22:22
3
4522
המדידה של חום השחר מתבצעת איך שאת מתעוררת, שימי לך ליד המיטה מדחום עם שעון מעורר, רצוי שהשעה של המדידה תהיה שעה קבועה שאת מתעוררת בה כל בוקר,
איך שאת מתעוררת ישר צריך לדחוף את המדחום לפה, עוד לפני שאת זזה וקמה כשהגוף עדיין בחום של השינה.
אצלי יש מדחום דיגיטלי עם זיכרון, אז אני מודדת ואחר כך בודקת את המדידה ורושמת.
בעיקרון רצוי שהשעה תהיה קבועה, אצלי למשל קורה לפעמים שאני מתעוררת מוקדם בסביבות 6, אז אני מודדת, המדידה צריכה להיות אחרי 3 שעות של שינה רצופה,אני לא תמיד קמה מוקדם או בשעות קבועות מאחר ואני עובדת משמרות, אבל מכוונת שעון כל בוקר ל7 וחצי (כן, כן, גם בשישישבת), מודדת , וחוזרת לישון.
בחודש הראשון זה קצת מסורבל אבל אחרי כמה זמן זה כבר הופך לענין שבשגרה..
אבל הכי חשוב למדוד לפני שיוצאים מהמיטה, וכמה שיותר מהר איך שמתעוררים עוד לפני שמתעוררים לגמרי.

מבחינת פענוח הגרף:
בימי המחזור הטמפ' אמורה לרדת עם תחילת המחזור, ואצל בחורה ממוצעת תיראה ירידה של הטמפ' שתישאר במגמה קבועה יחסית שתישאר על רמה מסויימת. כאשר יש ביוץ, לעיתים תיראה ירידה קטנה בטמפ' ולאחריה עליה או קפיצה של 0.2 עד 0.4 מעלות בד"כ ולעיתים גם ללא ירידה לפני, אך לאחר הקפיצה, היא אמורה להיות קצת מעל לטמפ' הממוצעת של הגרף עד לאותו היום, ובימים שלאחר מכן, תיראה מגמה של טמפ' גבוהות מעל הממוצע עד לאותו תאריך.וזה נראה ממש כאילו אפשר לחלק את הגרף ל-2 רמות של טמפ' לפני הביוץ ואחרי הביוץ. תעייני בגרפים קודמים פה ובמאמרים למעלה באלבום תמונות יש דוגמאות לגרפים.
עכשיו, יש גם מקרים של חוסר איזון הורמונלי, כמו אצלי ואצל עוד כמה בנות שהגרף משתולל עד לביוץ ויש קפיצות גדולות למעלה ולמטה והתנהגות כמו של ביוץ לפני הביוץ, ולמעשה אני מצליחה לקבוע ביוץ רק בדיעבד מספר ימים לאחר מכן, כשהטמפ' נשארת גבוהה במשך יותר מ-3-4 מדידות.  במידה ויש הריון הטמפ' לאחר הביוץ תישאר גבוהה, לעיתים תיראה ירידה קטנה בסביבות יוא"ב 6-10 שיכולה להעיד על השתרשות ומיד לאחריה עליה, אך לא חייבת להיות ירידה בגרף. במידה ואין הריון , אז תוך 10-14 ימים אמור להגיע מחזור, (זהו השלב הלוטאלי), ולרוב תיראה צניחה של הטמפ' בגרף לפני בוא המחזור. (אצלי רק ביום הראשון או השני של הדימום הטמפ' צונחת).

לגבי הפרשות:
לרוב לפני הביוץ, כאשר מתחילים הימים הפוריים, תיראה הפרשה מימית מוגברת, כאשר ביום יומיים לפני הביוץ היא ממש הופכת לשקופה כמו חלבון של ביצה, שנמתח אם את מנגבת את ההפרשה עם האצבע, וכאילו מחברת שתי אצבעות, ההפרשה ממש אמורה להמתח. כמו מסטיק, זה מעיד על כך שאת בימים הפוריים ויש סיכוי שהביוץ קרוב.
אחרי הביוץ בד"כ יראו הפרשות יותר קרמיות, שלא נמתחות.
חשוב לעקוב כל יום אחרי ההפרשות, תוך כדי שאת מנגבת אחרי פיפי, את יכולה להסתכל על הנייר ולראות איך ההפרשה.

מצטערת על האורך, השתדלתי לפרט כמה שאפשר,
אם יש לך שאלות נוספות אני כאן..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ומצב גרף נקי...'
ומצב גרף נקי...
20/01/2007 | 22:28
1
411
את מכניסה את המדידה של הבוקר, ואת השעה,
ממלאת את הנתונים,
אני מכניסה ידנית את הימים בהם אנו מקיימים יחסי מין, יותר נוח לי לראות בגרף
חשוב לרשום את שעת המדידה כי אז יש מדידה מתוקנת. הנוסחה כבר בגיליון.
יש לך גם גליון של חלון הפוריות שאת מכניסה בו נתונים על מחזורים אחרונים והוא מחשב את הימים הפוריים ע"פ מחזור ממוצע,
כלומר, את הימים במחזור החודשי שבהם רצוי להתחיל לעבוד.. אצלי זה לא הכי דייק..
תשמרי לך את הגרף ותתחילי למלא מהיום בו התחלת למדוד..

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'וואו - טאקית - את מקסימה !!!!'
וואו - טאקית - את מקסימה !!!!
20/01/2007 | 23:27
170
תודה על ההשקעה, הפירוט והרצון לעזור.....אני ממש מקווה שלא לטעות אחרי הסבר כזה.

אני אתחיל ממחר....נראה לאן אגיע.....

תודה לך, ושיהיה לך שבוע טוב !!!

נמו
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תשובה נהדרת, ונכנסה לטאגליינס'
תשובה נהדרת, ונכנסה לטאגליינס
21/01/2007 | 09:04
136
לצפיה ב-'איתכם תמיד, את הקובר ליין קבעתי לפי'
איתכם תמיד, את הקובר ליין קבעתי לפי
21/01/2007 | 09:49
1
152
6 מדידות אחרונות לפני שמתחילה כביכול העלייה של הביוץ.
קשה לי להסביר את זה אך אם תקישי בחיפוש למעלה תמצאי הסבר מפורט של לולה.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה, סומכת עליך'
תודה, סומכת עליך
21/01/2007 | 09:57
51
לצפיה ב-'היי איתכם,'
היי איתכם,
20/01/2007 | 16:05
1
93
אין לך מה להתבאס, קורה שיש ירידה אחרי ביוץ
גם אם זה קצת מתחת לקוור ליין, מה שחשוב זה אחרי כמה ימים שהמגמה ממשיכה להיות מעל הקוור ליין.
אצלך זה נראה אופטימי.
אל תלחצי..
יודעת שקשה, אבל עכשיו צריך לחכות עוד שבוע בסבלנות.
מחזיקה לך חזק לבשורות טובות עוד שבוע:)

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה חמודה'
תודה חמודה
21/01/2007 | 09:59
36
לצפיה ב-' '
20/01/2007 | 14:44
5
99
מה זה הגרף ההזוי הזה שלי?

ליוס, לולה, טאקית ומומחיות אחרות, אני צריכה את עזרתכן בבקשה!

זה החודש הראשון שאני מודדת חום השחר, עד עכשיו היו לי מחזורים יחסית סבירים של 26,24,28 ו-31 יום עם שלב לוטאלי קצר יחסית של כ- 10 ימים.

יש לי כמה שאלות: קודם כל, זה נורמלי שהטמפרטורה שלי כ"כ נמוכה? אני רואה פה בנות עם טמפרטורה הרבה יותר גבוהה משלי ונבהלתי קצת...

דבר שני, האם היה ביוץ ביום מחזור 19 כפי שסימנתי? ואם כן מה זה אומר הירידה הזאת מיד א"כ ושוב עליה? האם מיקמתי נכון את הקוורליין?

מומחיות, מה אתן אומרות???

וכרגיל, תודה רבה על העזרה, מה הייתי עושה בלעדיכן!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי קרול..'
היי קרול..
20/01/2007 | 15:54
4
98
לדעתי עדיין לא היה ביוץ או שאולי היה רק בי"מ 26, למרות שהקפיצה בי"מ 19 יפה, אין כל כך הבדל במגמתיות, ולא ניתן לקבוע ע"פ הגרף כי היה בוודאות ביוץ. במידה ואכן היה ביוץ בי"מ 19 לדעתי תוך יומיים שלושה אמור להגיע מחזור..
צריך להמתין..
אצלי היו לי כמה חודשים של מחזור ממוצע פחות או יותר של 28 יום +- ופתאום הוא קפץ ל40 יום חודש שעבר, ו35 יום חודש לפני כן, אז פשוט תמתיני ותמשיכו לעבוד, מקווה שהיה ביוץ...
אצלי גם כן יש את הקפיצות המטורפות האלה עד הביוץ, אבל אחרי שיש ביוץ ניתן לזהות אותו די בבירור..
מצרפת לך תגרף שלי מחודש שעבר.. שתוכלי לראות.
אם אני לא טועה לגבי הקוור ליין הוא צריך להיות ב-36.15, כי הוא אמור להיות ב0.5 יותר מהמדידה הגבוהה של 6 הימים לפני הביוץ..
כך שלפי הקוור ליין לא ניתן לקבוע ביוץ בגרף שלך לדעתי, אבל תמשיכו לעבוד!
הוא יגיע בסוף :)
בהצלחה, ותמשיכי לעדכן
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'והגרף של חודש שעבר'
והגרף של חודש שעבר
20/01/2007 | 16:00
126
שימי לב לקפיצה..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הי קרול, מסכימה עם חברתי טאקית'
הי קרול, מסכימה עם חברתי טאקית
21/01/2007 | 09:54
2
59
גם לי קשה לראות ביוץ על פי הגרף , אכן גרף הזוי על פי הגדרך,
האם המחזורים שלך סדירים? כל 28 עד 30 ימים?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כן, רשמתי בהודעה למעלה,'
כן, רשמתי בהודעה למעלה,
21/01/2007 | 10:04
1
46
המחזורים שלי היו בני

26,
24,
28,
31

יום בהתאמה . לכן ממש קשה לי להאמין שעד היום לא היה ביוץ...
אה, ועוד משהו, תמיד אחרי ביוץ הפטמות שלי רגישות מאוד (סליחה על התאורים) וגם הפעם הם נהיו רגישות בערך אחרי י"מ 19, לכן זה גם מחזק אצלי את הדעה שהיה ביוץ בגרף ההזוי שלי...

אוווף....איזה ייאוש
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'קרול,לא להתייאש! ! ! ! !'
קרול,לא להתייאש! ! ! ! !
21/01/2007 | 10:21
51
היום את נמצאת בי"מ 27
אם נתעלם מהמדידות של הימים 14,15 שמטעות אותנו ומקשות עלינו
לזהות אם היה ביוץ או לא בהנחה שהמחזורים שלך סדירים, ואז אכן הביוץ
היה ביום ה- 19 וזה אומר שאת ביוא"ב 8 וזה אומר שיש עוד שבוע לכסוס ציפורניים,
אז הייתי מחכה שבוע ורואה מה קורה בנתיים עם הגרף, נחזיק אצבעות שתמשיך מגמת עלייה
יפה, תמשיכי לעדכן
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'לטאקית וכולם - דעתכן על הגרף'
לטאקית וכולם - דעתכן על הגרף
20/01/2007 | 16:50
1
115
הי לכן ושבת שלום

אני חודש ושבוע אחרי גרידה. ביוץ זוהה בבירור וכוסה מכל צדדיו האפשריים נראה שהיה ביוץ בצהריים.
בהריון הקודם שנגמר הייתה ירידה ברורה בחום ביוא"ב 8 שהעידה על השתרשות ואז עליה.
כאן זה לא קורה, כפי שאפשר לראות.

האם זה נראה כמו גרף אופטימי? או שבשלב הזה אי אפשר לדעת ואפשר לחשוב על זה רק יום יומיים לפני האיחור?

תודה!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי RAINBOW'
היי RAINBOW
20/01/2007 | 18:47
68
עושה רושם של גרף מאוד אופטימי, היום יוא"ב 9, יכול להעיד על השתרשות, הירידה של היום..
במידה ואכן היתה היום השתרשות, יש להמתין עוד 4 ימים לפחות על מנת לראות אם יש או אין הריון.
מחזיקה לך חזק חזק, אני אופטימית מהגרף שלך..
תמשיכי לעדכן !!!
והלואי הודעה משמחת שבוע הבא...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
20/01/2007 | 17:50
9
24
לצפיה ב-' שאלה למומחיות'
שאלה למומחיות
20/01/2007 | 18:04
8
82
שלום לכם
טוב שאלת ביוץ וחום השחר ב14.1 מדדתי חום בבוקר יצא לי 36.3 אבל המדידה לא היתה טובה כי המד חום לא נמצא מתחת ללשון וגם הוא כל שניה זז מיד לאחר מכן עשיתי עוד שתי מדידות שיצאו 36.5 ולהשווא 36.5 אז הייתי בהתלבטות איזה מדידה לקחת האם לקחתי את הראשונה ??
אבל אני עדיין לא יודעת מתי היה הביוץ שלי  
העלתי את הנתונים שלי לאתר של http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php והתוצאות כאשר אני שמה את הנתון הראשון זה שאין ביוץ אבל כאשר אני שמה את הנתון השני זה שיש ביוץ (אצרף תמונות)
אז מה עושים??? איזה חום לשם ??? ובכלל מתי היה הביוץ ??? והאם בכלל היה ????
האם צריך לחכות עוד יום יומיים בשביל לדעת ????

עוד משהו אתמול לאחר שעבדנו חזרתי למיטה אחרי מקלחת והתחלתי להרגיש כאבים בכל אזור האגן והבטן התחתונה
יחד עם זה היה לי חשק ממש להקיא (אבל בסוף לא ) מישהי נתקלה בזה פעם דרך אגב עדיין יש לי כאבי בטן ואתמול

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הגרף של האתר שלנו'
הגרף של האתר שלנו
20/01/2007 | 18:06
1
94
לצפיה ב-'והמדידה השניה והשלישית עם קוברלין'
והמדידה השניה והשלישית עם קוברלין
20/01/2007 | 18:16
94
לצפיה ב-'הגרף עם הנתון הראשון בלי ביוץ'
הגרף עם הנתון הראשון בלי ביוץ
20/01/2007 | 18:07
2
71
לצפיה ב-'סליחה טעות הנה זה'
סליחה טעות הנה זה
20/01/2007 | 18:13
1
70
לצפיה ב-'היי ליאת'
היי ליאת
20/01/2007 | 19:08
56
נראה לי שביוץ היה אולי רק אתמול, בגלל שיש ממש שינוי משמעותי מבחינת הגובה של הגרף.
למרות שגם בי"מ 23 היתה קפיצה יפה, אבל לא נראית מגמה ברורה מדי של שינוי .
תמתיני עוד יומיים שלושה, מאמינה שאז התמונה תהיה קצת יותר ברורה..
תמשיכי לעדכן.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הי ליאת, שאלה לא קשורה'
הי ליאת, שאלה לא קשורה
20/01/2007 | 19:19
2
63
לגבי האתר הזה fertility friend, צריך להרשם אליו? כי אני ניסיתי כמה פעמים וההרשמה נדחתה, או בשביל הגרפים אין צורך להרשם? אם לא צריך, אז לאן בדיוק להכנס כדי ליצור את הגרף?

תודה מראש
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי טוב אז לאתר הזה ...'
היי טוב אז לאתר הזה ...
20/01/2007 | 19:23
1
45
אני נרשמתי את צריכה לסיים שם את הכתובת איימל שלך
אצלי הוא לא קיבלת את אחת הכתובות שלי אז נאלצתי לסיים אחת אחרת
אולי זאת הבעיה
אחרי שנרשמים ונגמר הזמן הוא ממשיך להראות לך את הגרף אבל כל השאר את צריכה כבר להירשם ולשלם כמובן
אבל אני צריכה רק את הגרף אז זה מספיק לך
מקווה שעזרתי

שיהיה שבוע טוב
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'המון תודה '
המון תודה
21/01/2007 | 07:45
22
לצפיה ב-''
20/01/2007 | 18:58
2
20
לצפיה ב-'ביוץ'
ביוץ
20/01/2007 | 15:10
1
58
כמה ימים נמשך הביוץ?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הביוץ אורך בין 24-36 שעות בלבד'
הביוץ אורך בין 24-36 שעות בלבד
20/01/2007 | 15:32
66
לצפיה ב-'ביוץ ליום ה''
ביוץ ליום ה'
18/01/2007 | 09:36
36
59
לצפיה ב-'צריכה עזרה עם קוברליין'
צריכה עזרה עם קוברליין
18/01/2007 | 09:38
5
80
מצרפת את הגרף שלי
נראה לי היה ביוץ בי"מ 14 ( אולי סוף סוף המחזור שלי התאזן )
אני צריכה בבקשה לדעת היכן למקם את הקווברלין
תודה מראש לעונות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'הי, לדעתי הקוורליין צריך להיות'
הי, לדעתי הקוורליין צריך להיות
18/01/2007 | 09:42
3
70
ב- 36.45, לפי המדידה הגבוהה בשישה ימים לפני העליה, והמדידה הגבוהה ביותר הייתה בי"מ 10,
36.40+0.05=36.45
מקווה שעזרתי.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ותודה על התיקון'
ותודה על התיקון
18/01/2007 | 09:44
2
32
תמיד ראיתי פה בנות שרושמות קוברליין ולא קוורליין
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'האמת לדעתי אני לא כתבתי נכון,'
האמת לדעתי אני לא כתבתי נכון,
18/01/2007 | 09:53
1
36
צריך להיות קברליין ולא קוורליין, למרות שזה לא ממש משנה...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'העיקר שאנחנו מבינות את הכוונה'
העיקר שאנחנו מבינות את הכוונה
18/01/2007 | 10:03
22
לצפיה ב-'טאקית יקרה'
טאקית יקרה
18/01/2007 | 14:07
35
שמתי לב שאת פה ויש לי שאלה אליך
מה את אומרת לגבי הגרף בשאלה מעל?
היה ביוץ בי"מ 14 נכון?
וכמו כן האם פיק ניק צדקה והקווברליין צריך להיות ב36.45 ?
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'צריכה עזרה החום לא מתעדכן בגרף'
צריכה עזרה החום לא מתעדכן בגרף
18/01/2007 | 14:53
10
71
מאחר ואני לא מודדת כל יום בשעה 6:00 בבוקר אני חייבת את הנוסחא לחום המעודכן בבקשה מישהי .
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שכחתי לציין שאני כתבתי בתא הצהוב'
שכחתי לציין שאני כתבתי בתא הצהוב
18/01/2007 | 14:56
9
45
את החום המעודכן כך שזה לא נכון, אז בבקשה תסדרו לי . תודה
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'סידרתי לך גם את הנוסחא של הקוברלין'
סידרתי לך גם את הנוסחא של הקוברלין
18/01/2007 | 15:03
45
לצפיה ב-'סידרתי לך גם את הנוסחא של הקוברלין'
סידרתי לך גם את הנוסחא של הקוברלין
18/01/2007 | 15:05
7
22
לצפיה ב-'תודה רבה מתולתלת 27 ושיהיה חודש'
תודה רבה מתולתלת 27 ושיהיה חודש
18/01/2007 | 20:42
6
22
מוצלח...........עם שני פסים בסופו.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'בכיף'
בכיף
18/01/2007 | 21:20
5
11
והלוואי ויהי שני פסים אצלי ואצלך ואצל כל בנות הפורום המקסימות ...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שוב לא מתעדכנת המדידה המתוקנת עזרה'
שוב לא מתעדכנת המדידה המתוקנת עזרה
20/01/2007 | 08:56
4
22
בבקשה, נדמה לי שמאתמול זה פשוט לא מתעדכן נכון . היום מדדתי ממש מאוחר ב-8:36 והחום היה 36.5 וגם במדידה המתוקנת נשאר כך , נראה לי שמשהו לא נכון בזה אז בבקשה תעזרו כדי שאוכל להסתמך על הגרף.
                                                                                                                  שבת שלום.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'שכחתי לצרף - אז הינה הגרף'
שכחתי לצרף - אז הינה הגרף
20/01/2007 | 09:37
3
33
לצפיה ב-'לא צירף טוב אז הינה'
לא צירף טוב אז הינה
20/01/2007 | 09:40
2
25
לצפיה ב-'הי, סידרתי לך את הגרף'
הי, סידרתי לך את הגרף
20/01/2007 | 10:32
1
28
היו חסרות כמה נוסחאות.
מקווה שמעכשיו יעבוד בלי בעיות
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה רבה ושבת שלום'
תודה רבה ושבת שלום
20/01/2007 | 12:32
11
לצפיה ב-''
18/01/2007 | 18:02
4
10
לצפיה ב-'ימי ביוץ'
ימי ביוץ
18/01/2007 | 07:46
3
62
שלום
זו הפעם הראשונה שאני כותבת לכן.
אני נשואה מספר חודשים ומנסה להיכנס להריון. בהמלצת חברה לפני חודש התחלתי במדידות חום אך לפי מידות חום גופי
אינני מצליחה להבין מתי הביוץ שלי- בכל יום חום גופי שונה- יום עולה ויום יורד.
הייתי שמחה לדעת איך בדיוןק מבצעים את המדידות?
הרופא שלי לא מאמין בשיטה הזאת כך שאני לא יכולה לאעזר בה.
זה קשה? הא...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לוגית!'
ברוכה הבאה לוגית!
18/01/2007 | 11:23
53
למעלה בסרגל הכחול יש מאמרים. במאמרים בצד ימין יש "תכנון הריון". ב"תכנון הריון" יש חום השחר. בחום השחר יש שני מאמרים של מעין בר. תקראי אותם ואני בטוחה שיהיה לך יותר מושג מה העניינים עם החום הזה.

אני, אישית, לא מודדת חום אבל יש פה מומחיות מעולות שתמיד שמחות לעזור, אז את תמיד יכולה להיעזר בהן עם שאלות, להעלות את הגרף שלך כדי שהן יעזרו וכאלה. כדאי רק לשרשר הודעות של חום השחר למקום הנכון: תמיד יש שרשור גרפים, ששור ביוץ או שרשור חום השחר.

והכי חשוב - שיהיה בהצלחה!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'עשית גרף? צרפי אותו'
עשית גרף? צרפי אותו
18/01/2007 | 11:54
1
49
תראי, אצל כל אחת זה שונה, אבל יש עקרון מסויים וברוב המקרים הוא נכון. חום הגוף נמוך בתחילת המחזור ולקראת הביוץ הוא עולה מאוד. מיד אחרי הביוץ הוא יורד באופן דרסטי ואחר כך שוב עולה. לקראת סוף המחזור, אם לא היה הריון, כלומר לא היתה הקלטות, החום יורד בערך לאותה טמפרטורה התחלתית בתחילת המחזור, אם יש הריון, הוא בדרך כלל נשאר גבוה.

כדי לזהות ביוץ יש כמה שיטות. לפי החום, זה קשה, כי רק אחרי ביוץ יודעים שהיה ביוץ, אבל לא לפני. אז במאמר של מעין יש הסברים לגבי הפרשות שלפי סוגן השונה את יכולה לקבוע מתי הביוץ. ביחד עם חום השחר, את יכולה להגיע להשערה די מדוייקת.

הטמפרטורה צריכה להיבדק בכל יום בבוקר באותה שעה בעודך במיטה.
אשמח אם תצרפי גרף, ואם אין לך גרף ויש לך את הרשומות, העתיקי את הגרף שהכינה מעיןבר לשימוש כולן ותעדכני לשם וצרפי לנו שנראה.

המון הצלחה!
ואגב, רופאים הם טיפוסים שלא מאמינים בהרבה דברים, זה לאו דווקא אומר שהם צודקים!!
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'אור מגיע, זה לא הפוך עם החום'
אור מגיע, זה לא הפוך עם החום
20/01/2007 | 13:29
57
חום גוף נמוך בתחילת המחזור
אחרי הביוץ קפיצה בטמפרטורה שנשארת גבוהה עד סוף המחזור ואם יש הריון נשאר גבוה
ואם אין הריון יורד שוב
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
18/01/2007 | 18:02
4
12
לצפיה ב-'חדשה ומבולבלת'
חדשה ומבולבלת
18/01/2007 | 08:59
3
65
שלום לכן,
אני שמחה להצטרף לפורום (:
אבל יש פה כל כך הרבה מידע שחדש לי וזה טיפה מאיים.
למרות שנכנסתי וקראתי חלק מהמאמרים, זה עדיין טיפה מאיים.

אני לא כל כך מבינה את עניין הביוץ. אם הבנתי נכון מהקריאה, יש אפשרות למדוד חום ועל פיו לדעת את יום הביוץ.
(האם באמת הבנתי נכון?!...)
ומה זה בכלל י"מ?...
אני מודה מראש למי שתהיה סבלנית ותענה לי.

תודה ובהצלחה לכולכן.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרה '
ברוכה הבאה לשהות קצרה
18/01/2007 | 09:21
65
הגעת לפורום חם ואוהב , שיהיה בהצלחה
כן יש אפרות למדוד חום ולפיו אפשר לדעת בדיעבד מתי היה הביוץ,  כדי לדעת בדיוק מתי הביוץ יש אפשרות לקנות דרך אתר הריונית את הסטיקים ולמדוד .
אבל לפני כל המדידות וההתעסקות סביב זה , כמה זמן את מנסה בכלל ?
וי"מ זה יום מחזור ז"א אם קיבלת היום את את מתחילה לספור י"מ 1 עד תאריך הביוץ ומהיום שאת יודעת שביצצת זה נקרא  יוא"ב , ז"א מיום הביוץ את סופרת יוא"ב 1
מקווה שהבנת , ואם יש לך עוד שאלות אשמח לענות .
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה לשהות קצרצרה'
ברוכה הבאה לשהות קצרצרה
18/01/2007 | 09:24
1
44
י"מ זה ראשי תיבות של יום מחזור, מתחילים לספור מהיום הראשון של המחזור (ויש פה לפעמים ויכוחים על מהו היום הראשון של המחזור, אבל נניח לזה בינתיים).
הרעיון בשיטת חום השחר/המודעות לפוריות, היא ש*אחרי* הביוץ עולה טמפרטורת הגוף, ככה שאת יכולה לדעת ש*היה* ביוץ (היה, בזמן עבר, לאחר עליית הטמפ' הביוץ כבר נגמר).
מה שזה נותן לך, אם המחזורים שלך סדירים, זה לדעת פחות או יותר מתי מתרחש הביוץ שלך, ו'לפעול' בהתאם
זה די פשוט, אני כבר בסוף החודש השני ורואה בבירור ביוצים. בנוסף אני 'מצליבה מידע' עם ערכות ביוץ, שנותנות אינפורמציה על ביוץ קרוב (ב- 39 שעות הקרובות), כך שאני יודעת לתחום את הביוץ ממש טוב.
עכשיו נשאר רק להתעבר

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה לכן על התשובות'
תודה לכן על התשובות
21/01/2007 | 11:51
35
אנחנו רק מגששים לקראת...
בהצלחה לכולנו (:
לקראת הריון >>
לצפיה ב-''
18/01/2007 | 18:03
11
לצפיה ב-'היי בנות , אפשר את דעתכן?'
היי בנות , אפשר את דעתכן?
18/01/2007 | 20:22
1
125
אז ככה, כבר 4 ימים שבדיקת ביוץ ביתית הראתה שני פסים , רק אתמול באמת היה ניתן להגיד שאולי הם שווים ,היום כבר הפס של העלייה בהורמון בהחלט היה כהה יותר מזה של הבדיקה. ..
בבוקר, ואני ממש מתנצלת מראש על התיאור, הייתה לי הפרשה צמיגית ממש דמית! חומה שממש נוטה לאדום.
בחודש הקודם זאת הייתה הפעם הראשונה שהופיע לי מעין דימום כמו זה באמצע המחזור, אבל לפי חום השחר זה לא היה ממש בביוץ.(בהנחה שהחום עולה יום אחרי הביוץ). התייעצתי אז עם הרופא והוא אמר שזה כלום וכנראה מהביוץ.
למישהי קרה כזה דבר?
ומה נראה לכן, ההפרשה הזאת והבדיקה יכולות להעיד שהביוץ התרחש היום?

תודה רבה..
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'כן, נראה שכל הסימנים מעידים על ביוץ'
כן, נראה שכל הסימנים מעידים על ביוץ
19/01/2007 | 22:38
64
לצפיה ב-'הציור השבועי לילד'
הציור השבועי לילד
19/01/2007 | 11:54
5
87
להתחיל מחדש והבעלול עבדו קשה מאוד החודש
מדדו טמפרטורה בעיקביות,
עשו הרבה
ותיעדו את הכל בתמונה המצורפת...
אבל למרות העבודה הקשה הם לא הצליחו לזהות את הביוץ
אנא עזרו ללהתחיל מחדש לדעת האם היה ביוץ...
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'והגרף....'
והגרף....
19/01/2007 | 11:55
4
68
לצפיה ב-'התחרפנתי קלות.ההסבר.'
התחרפנתי קלות.ההסבר.
19/01/2007 | 16:15
1
105
מי שקראה את ההודעה שמעלי בטח שמה לב..
אבל אני לא מצליחה לזהות את הביוץ..
הוא אמור היה להיות בי"מ 19 ואני לא מצליחה להחליט אם הוא היה כבר בי"מ 17 או שרק לפני יומיים..
אם ישהי יכולה לעזור לי אני אשמח.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'נראה שבייצת בימים האחרונים'
נראה שבייצת בימים האחרונים
19/01/2007 | 22:37
81
אני חושבת שבי"מ 23, אבל לא בטוחה.
תמשיכי למדוד, ואולי נחכים בימים הקרובים.
לקראת הריון >>
לצפיה ב-'היי להתחיל,'
היי להתחיל,
20/01/2007 | 01:30
1
75
נראה לי שהיה ביוץ בי"מ 23...
תשתדלי לשים לב להפרשות כל יום ולעקוב, כך שלהבא (והלואי ולא תצטרכי), נוכל לזהות יותר בבירור מתי היה ביוץ..
אבל היתה קפיצה לא רעה..ועבדתם יפה החודש..

עוד שבועיים עכשיו לספירה..

לקראת הריון >>
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובות'
תודה רבה על התגובות
20/01/2007 | 11:55
63
היום הטמפרטורה נשארה גבוהה
עד היום זיהיתי ממש יפה את הביוץ כי היתה קפיצה של 0.4 במעלות ורק החודש הוא החליט לאחר לי..ולשגע אותי עם הטמפרטורה.
ממש מזל שאני בודקת חום שחר אחרת היינו מפספסים את החודש
וכמו שאמרת טאקית24 עכשיו מתחיל החלק היותר קשה... לחכות
לקראת הריון >>

הודעות אחרונות

15:23 | 13.11.19 lavender3
00:18 | 24.10.19 Shayalove93
09:28 | 20.10.19 noa199210
15:39 | 11.10.19 אבנר ג2
21:28 | 01.10.19 רינת4861
09:54 | 29.09.19 nuni55
21:43 | 25.09.19 nuni55
10:56 | 25.09.19 MineSweeper
10:18 | 16.09.19 noa199210
09:32 | 13.09.19 noa199210
10:56 | 11.09.19 Winkel89
12:00 | 08.09.19 noa199210

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ