ביוץ ליום ה'

לוגית

New member
ימי ביוץ

שלום זו הפעם הראשונה שאני כותבת לכן. אני נשואה מספר חודשים ומנסה להיכנס להריון. בהמלצת חברה לפני חודש התחלתי במדידות חום אך לפי מידות חום גופי אינני מצליחה להבין מתי הביוץ שלי- בכל יום חום גופי שונה- יום עולה ויום יורד. הייתי שמחה לדעת איך בדיוןק מבצעים את המדידות? הרופא שלי לא מאמין בשיטה הזאת כך שאני לא יכולה לאעזר בה. זה קשה? הא...

m o r t y

New member
חדשה ומבולבלת

שלום לכן, אני שמחה להצטרף לפורום :) אבל יש פה כל כך הרבה מידע שחדש לי וזה טיפה מאיים. למרות שנכנסתי וקראתי חלק מהמאמרים, זה עדיין טיפה מאיים. אני לא כל כך מבינה את עניין הביוץ. אם הבנתי נכון מהקריאה, יש אפשרות למדוד חום ועל פיו לדעת את יום הביוץ. (האם באמת הבנתי נכון?!...) ומה זה בכלל י"מ?... אני מודה מראש למי שתהיה סבלנית ותענה לי. תודה ובהצלחה לכולכן.

ברוכה הבאה לשהות קצרה ../images/Emo24.gif

הגעת לפורום חם ואוהב , שיהיה בהצלחה כן יש אפרות למדוד חום ולפיו אפשר לדעת בדיעבד מתי היה הביוץ, כדי לדעת בדיוק מתי הביוץ יש אפשרות לקנות דרך אתר הריונית את הסטיקים ולמדוד . אבל לפני כל המדידות וההתעסקות סביב זה , כמה זמן את מנסה בכלל ? וי"מ זה יום מחזור ז"א אם קיבלת היום את את מתחילה לספור י"מ 1 עד תאריך הביוץ ומהיום שאת יודעת שביצצת זה נקרא יוא"ב , ז"א מיום הביוץ את סופרת יוא"ב 1 מקווה שהבנת , ואם יש לך עוד שאלות אשמח לענות .

ברוכה הבאה לשהות קצרצרה../images/Emo140.gif

י"מ זה ראשי תיבות של יום מחזור, מתחילים לספור מהיום הראשון של המחזור (ויש פה לפעמים ויכוחים על מהו היום הראשון של המחזור, אבל נניח לזה בינתיים). הרעיון בשיטת חום השחר/המודעות לפוריות, היא ש*אחרי* הביוץ עולה טמפרטורת הגוף, ככה שאת יכולה לדעת ש*היה* ביוץ (היה, בזמן עבר, לאחר עליית הטמפ' הביוץ כבר נגמר). מה שזה נותן לך, אם המחזורים שלך סדירים, זה לדעת פחות או יותר מתי מתרחש הביוץ שלך, ו'לפעול' בהתאם
זה די פשוט, אני כבר בסוף החודש השני ורואה בבירור ביוצים. בנוסף אני 'מצליבה מידע' עם ערכות ביוץ, שנותנות אינפורמציה על ביוץ קרוב (ב- 39 שעות הקרובות), כך שאני יודעת לתחום את הביוץ ממש טוב. עכשיו נשאר רק להתעבר

m o r t y

New member
תודה לכן על התשובות

אנחנו רק מגששים לקראת... בהצלחה לכולנו :)

צריכה עזרה עם קוברליין

מצרפת את הגרף שלי נראה לי היה ביוץ בי"מ 14 ( אולי סוף סוף המחזור שלי התאזן ) אני צריכה בבקשה לדעת היכן למקם את הקווברלין תודה מראש לעונות

פיק ניק

New member
הי, לדעתי הקוורליין צריך להיות

ב- 36.45, לפי המדידה הגבוהה בשישה ימים לפני העליה, והמדידה הגבוהה ביותר הייתה בי"מ 10, 36.40+0.05=36.45 מקווה שעזרתי.

פיק ניק

New member
האמת לדעתי אני לא כתבתי נכון,

צריך להיות קברליין ולא קוורליין, למרות שזה לא ממש משנה...

טאקית יקרה

שמתי לב שאת פה ויש לי שאלה אליך מה את אומרת לגבי הגרף בשאלה מעל? היה ביוץ בי"מ 14 נכון? וכמו כן האם פיק ניק צדקה והקווברליין צריך להיות ב36.45 ?

צריכה עזרה החום לא מתעדכן בגרף

מאחר ואני לא מודדת כל יום בשעה 6:00 בבוקר אני חייבת את הנוסחא לחום המעודכן בבקשה מישהי .

שוב לא מתעדכנת המדידה המתוקנת עזרה

בבקשה, נדמה לי שמאתמול זה פשוט לא מתעדכן נכון . היום מדדתי ממש מאוחר ב-8:36 והחום היה 36.5 וגם במדידה המתוקנת נשאר כך , נראה לי שמשהו לא נכון בזה אז בבקשה תעזרו כדי שאוכל להסתמך על הגרף. שבת שלום.

למעלה