עידכנתי את קובץ חום השחר

מעיןבר

New member
../images/Emo67.gifאיך מענגת?

אנחנו נוסעים עם כ-ל המשפחה של זיו. כלומר 7 מבוגרים ו- 7 ילדים. זה לא שנתנזר כל הנסיעה (גם הביוץ נופל באמצע
) אבל זה יהיה קשה יותר אפילו מהיומיום בבית
יהיה לנו כיף מסוג אחר

yaam1

New member
לנו יש טקס חניכת חדר במלון..

סומכת עלייך אחותי שתנצלי את החופשה נכון..

מעיין תעשו חיים

בכל המובנים!!! אם אני זוכרת טוב נסיעות לחו"ל עושות לכם דברים טובים.

נטע 123

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo41.gifשאלת ביוץ../images/Emo41.gif../images/Emo36.gif

קודם כל תודה רבה על ההשקעה עם האקסל וההסברים
וכמובן נסיעה טובה. הזנתי נתונים לגבי מחזורים שלי מהשנה האחרונה, כולל האחרון. חלון הפוריות יצא מי"מ 6 עד י"מ 23 (טווח גדול, מחזור לא סדיר). מה שלא מסתדר לי, זה שכל בדיקות הביוץ שלי בחלון הפוריות של החודש יצאו שליליות. בלי קשר עשינו יום כן יום לא ואני מקווה שהחודש זה סוף סוף יקרה. אבל זה לא מוזר?

rainbow5

New member
נצל"ש - לגבי חום השחר

האם יתכן שהחום לא עולה לאחר הביוץ, או לפחות לא בצורה משמעותית? הבנתי שיתכן מצב כזה ולכן הבדיקה של חום השחר לאו דווקא עוזרת לכולם? לפי כל הסימנים היה ביוץ השבוע ביום שני או שלישי. ואולם החום לא עולה...

../images/Emo207.gif חום השחר - לאורך כל היום?...

תגידו - חום השחר שעולה - זה הבנתי, ואכן עלה לי ב- 0.5 מעלה מהרגיל, אבל עכשיו, באמצע היום, יש לי גם חום שהוא גבוה ב-0.6 מעלה מהרגיל שלי!!! האם זה קשור לביוץ או שפשוט יש לי חום?? (מדובר על 37.3, לא משהו היסטרי, אבל זה כבר 6 ימים ככה!) עם כל הסיפור של הציסטות שיש לי,הכאבים לא חולפים, ואני כבר לא יודעת מה קשור למה, והלילה אני טסה לשבועיים... מקווה לתשובה מהירה?... תודה פ י ל פ י ל ו נ ה

rainbow5

New member
אך יתכן שאת לפני ביוץ, לא כן?

אני בודאות אחרי ביוץ, אם היה (לפי בדיקות והפרשות, יש טיפה דם בהפרשות ולדברי הרופאה שלי זה מעיד על כך שהיה ביוץ). האם יתכן שהחום לא יעלה אחרי הביוץ בכלל? או באיחור של כמה ימים?

rainbow5

New member
../images/Emo13.gif הגדרה נכונה, הכל יתכן

אני מקווה שגם המקרה שלי יתכן. אם מישהו יודעת על זה עוד משהו, או שלה זה קורה, אשמח לתשובה. תודה לך סוזי

למעלה