שאלה שעוד לא שאלתי....

bilba

New member
שאלה שעוד לא שאלתי....

בוקר טוב, טוב חודש חדש הביא לו את המחזור. 1. פעם אחרונה שקיבלתי הייתה ב 31 באוגוסט (הפרשות ב 31 ודימום עצמו ב 1). הפעם החום צנח ב 1/10 והדימום התחיל ב 2/10. החלטתי אבל שאני סופרת מה1/10. בייצתי ב 19 לספטמבר, זה אומר שהשלב הלוטאלי שלי הוא 12 יום? 2. החלטתי החודש לעשות הכל שונה - א. לא לרוץ לשירותים ולעשות פיפי אחרי סקס. ב. לא להתקלח אחרי סקס. ג. לא לשכב כל יום כי אולי זה מעייף את הזרעונים 3. ראיתי באתר של בייבי טסט בדיקת ביוץ רב שימושים באמצעות רוק. האם מישהי ניסתה אותה? קראתי תגובות שליליות עליה במעריב אבל האם מישהי מהאתר יכולה להמליץ עליה? כמו כן ראיתי באותו האתר ערכה לבדיקת פוריות לגבר. האם מישהי מכירה אותה? מישהי ניסתה אותה על בעלה? בעלי לא יסכים ללכת עכשיו לרופא להבדק כי הוא טוען שזה סתם לחץ מיותר אז חשבתי אולי לקנות לו ערכה ביתית שיבדוק בבית... עכשיו כשאני יודעת בוודאות שאני מבייצת, אולי יש בעיה אחרת? טוב הייתי מייגעת על הבוקר אני יודעת.... תודה מראש על התשובות יום טוב

נטע 123

New member
פיפי ומקלחת...?

לא ידעתי שלא כדאי לעשות פיפי או להתקלח אחרי הסקס
זה באמת מקטין את הסיכויים?

bilba

New member
לא אמרתי אבל...

לא אמרתי שזה מקטין או לא מקטין, פשוט אחרי 5 חודשים של נסיונות, החלטתי לעשות כל דבר שלא עשיתי עד עכשיו כי אולי באמת זה משפיע...

אפונענע

New member
אההממ אם יורשה לי ...

הערה חשובה לגבי הפיפי אחרי סקס. אני ממליצה לך בכל לשון של המלצה, כן לעשות פיפי אחרי סקס. את בטח יודעת שבחלק מהמקרים נוצר לחץ על השלפוחית, והרבה פעמים האורגזמה עצמה גורמת לחשק להשתין, ובלי להיכנס לתיאורים פלסטיים - לא טוב להתאפק. הזרעונים לא נכנסים אל השופכה ומשום כך גם לא ייצאו ממנה
וכן להתקלח אחרי סקס, פשוט לא לעשות טיפול 10000 לצנרת הפנימית שלך. ולגבי בדיקת הזרע - צר לי אך איני מכירה את המוצר... בהצלחה יקירתי

מה עושים אחרי סקס

גם לי זה נראה לא הגיוני לעשות פיפי מייד אחרי כי הכל נשפך החוצה (איזה תיאורים פלסטיים מגעילים יוצאים ממני בפורום הזה) גם קראתי בכמה מקומות שעדיף לשכב עם רגליים מקופלות לרבע שעה אחרי סקס כדי שהכל יזרום פנימה וזה נשמע לי הגיוני כמובן שמדובר על רבע שעה ולא על כל הלילה

בחיי, חייבת לשאול אותכן, ואולי

להכניס קצת פלפל לפורום, כי בסה"כ אנחנו משוחחות כאן על סקס, אבל זה הפורום הכי לא מיני שיש. מה, תסבירו לי מה גורם לתיאור של מה קורה אחרי סקס להפוך לתיאור פלסטי מגעיל?! מה, לא נהנתן? לא חוויתן אורגזמה? לא גמרתן? - חברות שלי, אחיות שלי, זה SEX!!! אחרי 15 שנים עם אותו בן זוג, מתוכן 11 שנות נישואין, אני עדין אוהבת את הסקס איתו, וכל התעלסות/זיון (
מעין - הנה אמרתי את זה. זיון.זיון. זיון. טוב, נפסיק פה, לפני שהנהלתה תנזוף בי
) זה גורם לי לעונג, שאני לא יכולה לחשוב על משהו פחות פלסטי מתיאור של נוזל הזרע נשפך החוצה אם אני קמה. יפות שלי - אתן עושות SEX לא רק להביא ילדים לעולם, אלא גם להתענג עליו, ואם אני פה בכדי להזכיר לכן, יאללה, תרוויחו
. ~סיגל-שחושבת-שהפורום-הזה-רק-הולך-ומשתבח~

אז ככה

יש משהו לא מיני בלעשות סקס למען מטרה, למרות שתוך כדי אני עדיין נהנית. חוצמזה הקטע של ההפרשות והנוזלים הוא לא כזה חינני, לא משנה איך מסתכלים על זה.

yaam1

New member
../images/Emo13.gif כשאני סיפרתי שאנחנו עושים..

סקס כל יום כל החודש ולפעמים פעמיים ביום, כולן קראו לי תותחית ואמרו לי כל הכבוד... לי זה ברור לגמרי שסקס הוא לא רק ילדים, אנחנו עושים אהבה כמעט כל פעם מחדש, בעלי הוא אמן בתחום ויודע איך לגרום לי לרצות אותו בכל יום מחדש. צריך להיות עם ראש פתוח ולהנות והאהבה רק משתבחת בזכות הסקס שלנו. זו הזדמנות מצויינת להיות יחד באמת, להרגיש אחד את השני ולומר מילות אהבה בשפע
. בננות, מצטרפת לקריאה לעשות אהבה כמה שיותר ולא רק סביב חלון הפוריות..תלמדו להשתחרר ולהנות, מגיע לכן!!

היי-היי (כמו הקריאות בפרלמנו

הבריטי כשמסכימים עם מישהו). יש לי רעיון: במסגרת העדכון היומי, אולי נוכל לעדכן על סקס שהיה בלילה
. . . . . . . . . . . . . . . . . . סתם, סתם. רק רציתי לגרום להרמת גבה אצל כמה מכן...

בננהבי

New member
שכנעת אותי ... אני טסה../images/Emo160.gif

לברצלונה שבוע הבא לעשות הרבה סקס.......כזה שמניב רק עונג וזהו!!!

../images/Emo88.gifשערוריה מה שקורה פה ../images/Emo18.gif

ככה לדבר מבלי לצרף תמונה של התכשיט
מה זה צריך להיות, תגידו לי
מה
או שתכניסו לכאן תמונה (תטשטשו את הפנים שלהם) של הבעלים שלכן או ש..... הממממ.... הא.... . . . . . . . . . . או שתכניס תמונה של הבעלים או שתכניסו תמונה. אין אופציה אחרת!!!

למעלה