עידכנתי את קובץ חום השחר

נראה ככה../images/Emo67.gif... סתם, הנה הפירוט

LH-3.9 FSH-12.4 PROLACTIN-7 DHEA SULPHATE-1.06 TESTOSTERON TOTAL-0.30 הבדיקה ממרץ השנה האם TSH 3.18 תקין?

מעיןבר

New member
את מודעת לזה שה- FSH שלך גבוה?

חשוב חשוב חשוב שתחזרי על הבדיקה עוד פעם. כדאי מאוד להתייעץ עם רופאים שמבינים בנושא הזה, כי זה מעיד על הידלדלות הרזרבה השחלתית

מעיןבר

New member
ערכי FSH

מתחת ל- 5 זה מעולה. 5-10 זה בסדר מעל 10 - מתחיל להיות בעייתי אבל יש דירוג שאני לא זוכרת את משמעותו.

כן, זה גם מה שהרופא שלי אומר

הוא מומחה לפוריות, זו הסיבה שאני מתחילה בטיפול. למה חשוב לחזור על הבדיקה- לאמת את זה? תודה

מעיןבר

New member
חשוב לוודא

כי יש דברים שמשתנים עם הזמן, יש שינויים שאי אפשר לדעת, משהו שגרם לתוצאה בעייתי דווקא בחודש שבדקת או כדי לוודא שלא מחמיר. שיהיה בהצלחה.

מיה6

New member
שאלה בנוגע לחישוב חלון הפוריות

שלום, תודה רבה על הקובץ וההסברים הברורים כל כך. מילאתי את גיליון "חלון הפוריות". לפי החישוב של משך מחזור ממוצע, מחר אמור להיות יום הביוץ (נכון ל- 3.10.06 אני בי"מ 11). והנה שאלתי - עשיתי היום, מוקדם יותר, בדיקת ביוץ עם הערכה הביתית וקיבלתי תוצאה שלילית. יכול להיות? אני קצת מבולבלת ולא יודעת על מה להסתמך. מה אתן אומרות? תודה רבה על תשומת הלב.

מעיןבר

New member
ייתכן....

שהשלב הלוטאלי שלך קצר מ- 14 ימים. יחד עם החישוב, אולי כדאי שתסתמכי דווקא על החישוב של מחזור ארוך-קצר ותמשיכי לבדוק עם ערכות, וכמובן לא יזיק לעקוב אחרי סימנים כמו הפרשות.

מעיןבר

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifתיקון../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

עשיתי טעות ב- coverline ויצא +0.1 במקום + 0.05. הנה הקובץ המתוקן...

Ferbie

New member
תיקון מעולה אך אינני רואה את הCOVER

ה- COVERLINE בגרף עצמו. תשימי לב שבריכוז מדידות בתא של הקוורליין לא שמת שום פונקציה אשר תקבע את הקו ולכן אין קו על הגרף עצמו. אני חושבת צריך לשים נוסחה כמו =MAX(H10:h15)+0.05. עוד דבר, לא הבנתי מה משמעות התאים בחלון הפוריות B35 ו- B36. פרבי

lizoska

New member
גם אני לא רואה את ה-coverline

אבל יש לי רק מדידה של יום אחד אז עדין לא צריך להופיע הקו נכון ? רק אחרי מ"ס מדידות ?

מעיןבר

New member
בתא של ה- coveline אין נוסחא בכוונה

הנוסחא נמצאת בתאים מוסתרים והרעיון הוא שתבחרנה לבד איזה נתון להכניס לשם כי לפעמים צריך לחשוב קצת מה לעשות ואת זה התוכנה לא יכולה לעשות בשבילינו, האקסל לא מספיק מתוחכם לדעת על איזה קריאות לדלג ומי להפסק להעלות את הקו כי היה כבר ביוץ. ברגע שתכניסי לתא מספר תראי את הקו.

מעיןבר

New member
הנה שוב ההסבר

coverline - לקובץ נוסף טור ירוק של coverline - טור זה מחשב בעצם את הטמפ' בה אמור לעבור הקו העליון שלכן. תזכורת: הקו עליון מצויר 0.05° מעל הטמפ´ הגבוהה ביותר שנמדדה בששת הימים האחרונים שלפני העלייה. למעשה מרגע שיש 6 מדידות אפשרת לצייר את הקו העליון ולעקוב האם יש טמפ' גבוהות ממנו. אם מאז שציירנו את הקו יש ירידה במדידות אפשר לתקן את הקו ולצייר אותו נמוך יותר כך שהוא מותאם ל-6 המדידות האחרונות. הייתרון של הטור הירוק זה שהוא עושה עבורכן את העבודה, עכשיו כל שנותר הוא לבחור את הערך שרלוונטי ולהכניס בתא המוקף בקו שחור שמעל לטור זה והקו יצוייר עבורכן אוטומטית. שימו , שכאן יש מקום לשיקול הדעת שלכן, כי הרי אין לעדכן את הקו מרגע שהיה ביוץ וכן מותר לכן להתעלם ממדידות גבוהות מהנורמה שהגורם להן הוא שינה לא מספקת, פעילות לא אופיינית (כגון שתיית אלכוהול מרובה) או מחלה. זכרו - הביוץ נקבע כאשר יש 3 מדידות רצופות מעל לגובה הקו

מעיןבר

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifהודעה../images/Emo70.gif

אני נוסעת הלילה לשבועיים בחו"ל ולא אהיה זמינה לסייע, אז רצוי מאוד שתעלו שאלות נוספות שיש לכן עוד היום די שאוכל לעזור

למעלה